10/10
rokalya 2020 jan. 17. - 22:08:43 10/10 Előzmény Koren Tamásné
(2/2)
Én pedig szégyellem ,hogy van ember a földön, aki így képes becsmérelni más emberek munkáját. Nem tetszik a története vagy a szereposztása? Úgy! Olyankor talán nem kellene megnézni! Pláne nem végig! Életemben nem olvastam még ennél szörnyűbb hozzászólást. Még kritikának is rettentően sértő. Úgy is, hogy ön az egyetlen, aki ilyen módon sérti meg temérdek ember munkáját. Ezt jobb lett volna magában tartania! Szép sorozat. Megható. Pláne annak, aki a történetet valamely formában átélte. Legyen az a kötél bármelyik oldalán. Ön talán tud ennél jobb vagy ütősebb történetet kitalálni, ami esetleg vászonra illő? Nyilván maga a sorozat nem tudja minden ember elégedettségét magas fokon elérni, de a történet milyenségéből adódóan nem is lehet. Hiszen szomorú. Tudtommal a rák, mint olyan sosem volt "vicces, sem jópofa". A maximumot kihozták a filmből. A fájdalom, a sértettség több fajtáját dolgozza fel. Azokat a dolgokat, amiket mi emberek napi szinten megélünk és átélünk. Ettől függetlenül számos más tanulságos mondat hangzik el az élet minden területére vonatkozóan. Akár a düh, akármi is szóljon e megalázó sorokból, akkor sem illik ezt így és ilyen formában. Minden ember más és minden embernek más tetszik. Úgy hiszem mégsem kövezzük meg érte egymást.
1/10
Koren Tamásné 2020 jan. 05. - 13:00:23 1/10
(1/2)
Hát miután magányos vagyok és egyedül és előre is elnézést kérek az elírásokért mert a mikrofonra mondom a magamét valakinek el kell mondjam Hát elmondom a port.hu nak Honnan vették elő ezt a szörnyű idegesítő béna sorozatot a főszereplő kislányról ne is Beszéljek Szégyellem magam hogy végig néztem de nem hittem el hogy ez erről szól amiről szól hát ilyen béna család a világon nincs Ki dolgozik mindenki csak idétlen jópofizni szörnyű De még nem is jópofa Nem is vicces minek csinálták Ezt a sorozatot szégyellem is hogy megnéztem nem is kéne bevalljam Hát Isten nyugosztalja vége lett