malvinkicska 2016 dec. 06. - 16:21:31
(382/642)
Szia igazad van az új pasi már ahogy néz Olvidóra az nem semmi, és amiért szimpatikus nem adta el magát annak a viperának, remélem nagyot fognak koppani a végrendelet felolvasása után ezek az éhen kórászok.

A mai részben szép volt ahogy beszélgettek a két testvér ez olyan igazi jelenet volt.
Diego nagyon szereti O-t, mert válni akar , és rögtön el veszi Olvidot, mihelyst teheti.
Iran kap a böribe hideget meleget érdemli.
10/10
kikelet54 2016 dec. 06. - 15:07:18 10/10
(381/642)
Szerintem is egyre több a nyomulós jelenete, ami nem teszi szimpatikussá, sõt, ahogy nyaggatta Olvidót a temetés után, azzal csak rontott a helyzeten a szememben, és mint pasi nekem sem jön be.

Ha már a jó pasiknál tartunk, én felállítottam részemrõl egy sorrendet, hogy ki a legdögösebb:

1. Rodrigo
2. Diego
3. Stefano
4. Dávid

Nektek mi a véleményetek?
10/10
kikelet54 2016 dec. 05. - 21:35:53 10/10
(380/642)
Imádtam ezt a mai 69. részt.
Jó sok minden történt.
Amikor Rodrigo odadobta Iránnak a fekete rózsát, gondolhatta volna, hogy õ az, mert egyszer már kapott tõle a babaváró partin, aztán Rodrigo csak ennyit kérdezett félválról: Hiányoztam? Csúcs volt.
Nagyon tetszett az az õszinte döbbenet, még a szavuk is elállt Diegonak és Ulisesnek Rodrigo látványától.
Amikor Rodrigo elkezdte magyarázni, hogy mi történt, természetesen Irán mindent tagadott. Mondtam, hogy ezt fogja csinálni, õ soha nem bûnös semmiben. Egy utolsó, aljas dög, képes volt a kislánnyal elõhozakodni, amikor szívbõl utálja, csak a vagyon megszerzéséhez kellett neki.
Amikor a három p.csa rájött, hogy Diego nem viccel, és kihívta a rendõrséget, akkor már sírtak-ríttak, de semmire nem mentek vele. Na, és Nelson, az is, hogy okoskodott, volt bunyó rendesen. A Rivas Santander testvérek legalább kiadtak magukból egy nagy adag dühöt, haragot.
A legszebb az volt, amikor Iránt elvitték megbilincselve, és a fogdában rögtön bele is kötöttek, a többi ingyenélõt meg végre sikerült elzavarni.

Olvido a temetés után az új lakásban a kisfiának beszél a nagypapáról. Szegény nagyon szomorú, hogy ilyen kevés idõd tudtak csak együtt lenni. Közben megszólal a telefon, az ügyvéd keresi a végrendelet miatt /elég laza ez az ügyvéd, a piacon járkálgatva intézi a hivatalos ügyeit/, és a végén megjegyzi, hogy milyen kellemes hangja van Olvidonak. Egy újabb hódoló kilátásban? Nincs még elég baja szegénynek? Különben is ez nem az a pasi, akinek a fényképe kiesett Esperansa könyvébõl?
Aztán megérkezett Dávid, aki egyrészrõl rendes, meg aranyos, mert mellette van, és segíti a temetés után, de könyörgöm, most kellett elõhozakodni azzal, hogy válik és Olvidot akarja maga mellett?! Jól mondta, hogy tudja, nagyon rossz az idõzítés. Ilyenkor érzem, hogy túlságosan nyomul, le akarja körözni Diegot, és õ elõnyben van, mert neki nincs családja.
De Olvido meg még mindig Diegot szereti és nem tudja a szívébõl kitörölni.
a Lojalista 2016 dec. 05. - 18:39:28
(379/642)
Hát ezt a részt nagyon-nagyon élveztem. Voltak jelenetek, amiket vissza is néztem. (IPTv-felvevõs) Végre eltakarodtak a férgek. Bár ahogy õket ismerem... aztán Nelson is jól pofira esett, Bernandó átlát rajta és fogja a pénzt...Csak Citlalit sajnálom, szegény mennyire butuska..
malvinkicska 2016 dec. 05. - 16:34:38
(378/642)
Ez a rész amire már régen vártam, az a semmire való társaságot Diego eltakarította a lakásból, most mennyire volt a kislányért máskor, meg azt mondta nyûg számára.
Iran egy igazi féreg nõ, ami nekem valamit sejtetõ az a ronda nézése, nagyon fúra a szeme, már ezt régen figyelem, olyan, mint aki iszik, vagy tudat módosítót szed.
David nagyon szépen udvarolt most is Olvidonak az az idõre biza a megoldást.
Aztán jön az új szereplõ az ügyvéd aki a végrendeletet fogja felolvasni, ezt a színészt láttam már azt hiszem csak neki nem ez a hang való, mert Varga Rókus hangja nekem tetszik, csak nem neki való.
A másik kígyók fenik a fogukat az Armando vagyonára.
10/10
kikelet54 2016 dec. 04. - 20:10:52 10/10
(377/642)
Van némi igazság abban amit leírtál, de én azért megvédeném Diegot, mint ahogy már egyszer megtettem. Az, hogy nem érzelmes, azt vitatnám, mert nagyon is tud érzelmesen, szerelmesen nézni Olvidora, gondolj csak pl. arra, amikor az iskolában várta, és belépett Olvido, vagy még kifejezõbb volt a tekintette, amikor a temetésen néztek egymásra, fõleg mielõtt összeölelkeztek.
Csak az a baj, hogy ennél tovább nem igen jutnak Olvido miatt /és itt Olvidot is megértem/, mert Diego nõs ember, és van egy kislánya. Innen már kezdõdik is köztük a vitatkozás, és a vita hevében ki tudna érzelmes lenni? Azt ugye tudjuk, hogy Iránt csak a gyerek miatt, kötelesség tudatból vette el, nem szerelembõl, és mint általában a sorozatokban, mese nincs, vele kell élnie. Sok mindent nem tud tenni.
Most, hogy Rodrigo visszajött és minden kiderül, remélem elválik Irántól, újra meghódíthatja Olvidot, és megmutathatja, hogy milyen szenvedélyes tud lenni.

Dávidnál más a helyzet, õ "csak" nõs, Olvido meg testvérként szereti, ugyan úgy, mint Panchot, így nincs miért veszekednie vele. Így aztán a Dávid karaktere érzelem dúsabbnak hat, és a nézõk számára szimpatikusabbnak. Nehéz meghúzni a határt, hogy melyik a nyerõ, külsõ alapján egyértelmûen Diego, de Dávid jelenlegi jelleme szerethetõbbé teszi a nézõk számára.
malvinkicska 2016 dec. 04. - 17:41:06
(376/642)
Most , hogy írod meg is nézem, majd.
10/10
mary0114 2016 dec. 04. - 17:19:00 10/10 Előzmény suxel2.0
(375/642)
Érdekes, hogy mindkettõnknek a kedvenc részei valahogy Rodrigo visszatéréséhez köthetõ. De nyilván nem véletlen. A 69-es rész zseniális. Egész egyszerûen zseniális. :))) Kész kabaré, vagy színház, vagy dráma.
10/10
mary0114 2016 dec. 04. - 17:16:55 10/10
(374/642)
A szinkron tényleg vesz el Diego érzelmességébõl, abszolút igazad van. Gondolkodtam már rajta, hogy kivágok pár jelenetet és felrakom valamelyik videómegosztóra Nektek, hogy úgy is megnézhessétek. Az Esperanza-Rodrigo találkozás például nekem eredetiben sokkal jobban ütött.
10/10
mary0114 2016 dec. 04. - 17:12:05 10/10
(373/642)
Mikor anno eredetiben néztük, ennél a szakasznál én is erõsen David párti voltam. Sõt, lesznek még olyan részek, amikor meg fõleg. Ez nem Diego ellen szól, egész egyszerûen David egy nagyon jó karakter. Értem én, hogy õ is nõs, de pl. vannak tervei, válni akar. Diego ellenben mást sem tud hangoztatni, hogy Olvido az övé, gyakorlatilag meg nem tesz semmit.
malvinkicska 2016 dec. 04. - 17:08:26
(372/642)
Nekem is az a meglátásom David egy érzelmesebb férfi, ha nem is olyan helyes, mint Diego, mert ahogy az néz Olvidóra azt el lehet hinni, szerelmes bele.
Aztán bele néztem ahang miatt a sorozatban és az eredeti hangja nagyon tetszik és másképp jön át és szerintem az eredeti hang más sorozatra is érvényes nekem.
a Lojalista 2016 dec. 04. - 16:43:37
(371/642)
Bocsi, elírtam, szóval Diego.
a Lojalista 2016 dec. 04. - 16:42:34
(370/642)
Lehet, hogy most kapok hideget-meleget, de valahogy nekem egyre kevés szimpatikus és hiteles David, még Olvidóval se túl kedves. Tudom-tudom Õ a másik fõhõs, de Davidban sokkal több az érzelem. Sorry.
suxel2.0 2016 dec. 03. - 18:33:15
(369/642)
Kicsit olyan nekem, minthogyha a hétfõi szakasszal egy új szakaszba lépne majd a történet, szerintem ti is észre fogjátok majd venni. Jó részek következnek, meglátjátok. Sokaknak tetszeni fog, azonban egy durván 20 részt követõen elég depresszív mederbe terelõdik a sorozat, és azt követõen jön el majd az utolsó összecsapás a gonoszok és a jók között.
Tulajdonképpen a sorozatot 80 részesre tervezték, de mivel a haldokló Aztecának olyan nézettséget szállított, amire már jó 3 éve nem volt példa, kapott egy 55 részes hosszabbítást, és így a már megírt sorozatba kellett plusz elemeket tenni, és új szereplõket hívni, új konfliktusokat teremteni. Végülis csak 2 új szereplõ jön, de pont elegek hozzá.

Mary0114 barátnõmnek a kedvenc része a babyparty volt, az 58-as, az én kedvenc részem meg az egész sorozatból a 69-es. Tõle tudtam meg azt is, hogy Iran hajszínváltása a színésznõ kérése lehetett, ugyanis elégedetlen volt a külsejével, állítólag a ruházatán is látszani fog a változás. Errõl még cikkezett is a mexikói bulvár. Na de én az ilyesmit nem szoktam észrevenni, ez a nõk terepe.

Zseniális volt a zárójelenet pénteken, amikor belépett Rodrigo a fekete rózsával és levetette a maszkját Iran elõtt. Egész hetet nézve azonban a Raquela - Olvido csatározások voltak a kedvenceim. Ahány alkalommal volt ilyen, mindig helyre tette az apja feleségét méltósággal, intelligens módon.
Armando halála benne volt a levegõben, már a kezdetek óta. Rózsanovellák szokásos eleme: miután felfedezi a szegény lány, hogy egy milliomos lánya, és megbocsát az apjának, az rendre elhalálozik.
David - Diego verekedés: a legjobban tetszõ jelenet nálam az volt, (tetszett az egész), de David nem ment be a házba rendbe szedni magát, fogta, ahogy volt belehajolt a kerti szökõkútba, és abban mosta le a vért magáról. Nagyon laza volt.
10/10
kikelet54 2016 dec. 03. - 08:05:09 10/10
(368/642)
Nagyon sajnálom Martitaékat, hogy a házasságuk nem úgy mûködik, ahogy kellene, és mindez a rohadék Nelsonék miatt, akik még csak büntetést sem kaptak. Ha Martita elfogadna segítséget, lehet, hogy könnyebben tovább tudna lépni, de örökre elfeledni valószínû soha nem fogja.

Esperanza majdnem lebukott, ahogy jött vissza Rodrigotól, nagyon boldog, hogy újra köztük van a testileg, lelkileg megváltozott fia. Sokkal magabiztosabb, mosolygósabb lett, jó emberek segítettek neki a felgyógyulásban. Csak akkor lesz igazán bosszúálló a tekintette, ha Iránra gondol, akit az õrületbe akar kergetni.

Sajnos bekövetkezett az, amit mindnyájan tudtunk, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar, Armando halála. Így már érthetõ, az a két vén boszorkány segítette elõ a halálát. Raquela a vagyonért, Eufrasia meg a "szerelem nevében". Nagyon remélem, hogy egyik dilis sem ússza meg, és sokszorosan fognak szenvedni.

Sokkal jobban, mint ahogy most szenved Olvido és Dávid. Szegényeket nagyon megviselte a hír, mert már a hazatérést tervezték, és nem értik az egészet. Kíváncsi vagyok, ki derül-e valaha az igazság.
Mindenki nagyon sajnálja Armandot, kivéve Raquelát és Roxanát. Irán meg egyenesen el sem ment a temetésre.
Olvido nagyon sírt a temetésen, kereste Diego tekintetét, aki természetesen végig csak õt nézte. Azok a szemek, ahogy egymásra néznek?! Elõször az iskolában forrt össze a tekintetük nagyon szerelmesen /persze utána jól összevesztek/, aztán a temetésen, na az nem volt semmi. Reméltem, hogy nem lesz elutasító Olvido, ahogy szokott, de jól esett neki Diego õszinte ölelése, amiben a részvéttõl a szerelemig minden benne volt.

Nagyon várom a hétfõt, mert ha már ilyen nyíltan leleplezte magát Rodrigo Irán elõtt, akkor gondolom mindenki meg fogja tudni az igazságot, és akkor lesz csak botrány a köbön.
A másik vonal meg: harc az örökségért.

Lesz miért izgulni a jövõ héten is.
Magenta99 2016 dec. 02. - 18:36:42
(367/642)
Persze, hogy benne van Raquela a férje meggyilkolásában. Õ utasította Eufraziat, hogy tegye el láb alól.
malvinkicska 2016 dec. 02. - 16:36:17
(366/642)
Szerintem az a két vipera össze játszott, miért így kellet Armandonak meghalni, hogy elõtte az a gyilkos Eufrásia fojtogatta, szerintem Raquela is benne van mert alig várja a vagyont, nagyon mérges voltam senki nem ment a kórterembe, amúgy elég átlátszó gagyi volt a kivitelezés, mer David is pont most volt kávézhatna, aztán O is elment iskolába, na de ez rózsa novella itt minden megtörténhet.
Aztán a temetésen úgy ki voltak festve ezek a viperák mintha legalább színházba lettek volna, az illemet nem tudják temetésre kifestve nem megyünk, mert nem vagyunk részvéttel, igaz ezek öröm egy ember halála sajnos.
Aztán az a mocsok Iran annyit nem törõdik a gyerekkel, mint egy ránézés vagy valami, egy ócska szajha.
Az nagy volt mikor levette a szakállt Rodrigo se nem köpte se nem nyelte a látottakat, gondolom ezek után lesz ereszd el a hajamat épp ideje már, alig várom.
Szép hétvégét kívánok mindenkinek.
10/10
kikelet54 2016 dec. 01. - 22:38:18 10/10
(365/642)
Nekem most már a pór nép egy kicsit sok volt, különben is csak két jelenet tetszett a mai részbõl.
Az egyik még az elején, amikor Raquela bement Armandohoz, és Olvido megkérdezte az apját, hogy "szeretnéd látni ezt a nõt?", hátra sem fordult, úgy mutatott Raquela. Az meg majdnem gutaütést kapott, hogy így beszélnek róla.

A másik, az egy egész jelenet sor volt. Esperanza és Rodrigo. Nagyon aranyos volt Rodrigo, ahogy elõször próbálja az anyját nyugtatni, hogy tényleg õ az, nem halt meg. Utána elmagyarázza neki, hogyan menekült meg, és miért nem jelentkezett eddig. Az arckifejezése szinte minden mondatnál változik, a végén megígéri, hogy Irán mindenért megfizet, gyötörni fogja a végtelenségig.

No, és valljuk be õszintén, hogy a sorozat leghelyesebb pasija tért vissza a képernyõre. Legalább is nekem.
malvinkicska 2016 dec. 01. - 16:21:01
(364/642)
A két férfi még ma is verekedtek, gondolom, nem akarják kiesenek a ringbõl.
Diego most nagyon megharagudott Davidra Olvido miatt.
Aztán ez a Raquela, amit követ a férje beteg ágyánál a vagyon miatt, ez valami borzalom, nem is hiszem normális már, mindig csak ezen az agya teljesen bele van bolondulva, de van ilyen mert én is tudok olyat, világ életében csaka pénz foglalkoztatta, és már mindenkijét eltemetett, õ meg becsavarodott állandóan a pénzt mutogatja, és ez nem is szappan opera vagy nevezzük bárminek, és hûjén él.
A pór nép kis butaságai feldobják elég nevetségesek, a mit Citlali is követ.
Esperanza nem küldi el az új kertészt, ezért eszi a fene azta mocsok Irant, nem sokat kell már várni remélem, amig bandástól lebuknak,a nagy dõzsölésnek henyélésnek vége .
Azt figyelem Martha egy különleges szépség gyönyörû a vonásai, Olvido is nagyon aranyos szép egy gondom nem elég bögyös, ahogy nézem ha borogatná reggelre el múlna, legalább, tenne néha melltartót, mert így fura néha.
malvinkicska 2016 dec. 01. - 16:21:01
(363/642)
A két férfi még ma is verekedtek, gondolom, nem akarják kiesenek a ringbõl.
Diego most nagyon megharagudott Davidra Olvido miatt.
Aztán ez a Raquela, amit követ a férje beteg ágyánál a vagyon miatt, ez valami borzalom, nem is hiszem normális már, mindig csak ezen az agya teljesen bele van bolondulva, de van ilyen mert én is tudok olyat, világ életében csaka pénz foglalkoztatta, és már mindenkijét eltemetett, õ meg becsavarodott állandóan a pénzt mutogatja, és ez nem is szappan opera vagy nevezzük bárminek, és hûjén él.
A pór nép kis butaságai feldobják elég nevetségesek, a mit Citlali is követ.
Esperanza nem küldi el az új kertészt, ezért eszi a fene azta mocsok Irant, nem sokat kell már várni remélem, amig bandástól lebuknak,a nagy dõzsölésnek henyélésnek vége .
Azt figyelem Martha egy különleges szépség gyönyörû a vonásai, Olvido is nagyon aranyos szép egy gondom nem elég bögyös, ahogy nézem ha borogatná reggelre el múlna, legalább, tenne néha melltartót, mert így fura néha.