10/10
kikelet54 2016 nov. 24. - 23:26:29 10/10
(342/642)
Ha tudom, én megnézem a tévében, de sokszor nem érek oda, mert elég korán kezdõdik, és akkor marad a visszanézés. No, meg a képeket is így tudom készíteni.
Diegot illetõen majdnem egyetértek veled, mert ugye õ próbálkozik Olvidonál, de mindig falakba ütközik, a másik, hogy Irán gondoskodik róla, hogy állandóan feszültség legyen köztük. Így azért elég nehéz szenvedélyesnek lenni. De valóban, amikor egy kicsit közelebb kerülnek egymáshoz, akkor sem lehet azt a kémiát látni rajta, mint amikor Dávid udvarol Olvidonak. Amikor azt hiszem a 49. részben Dávid bevallja, hogy szereti Olvidot, hát az egy ütõs jelenet volt, megmozgatta a pillangókat az ember gyomrában. Engem is annyira megfogott, hogy képet is töltöttem fel róluk.

Ulises valóban mindent elkövetett Olvidoért, mindig is támogatta Armandot ebben a kérdésben, de a mai részben nagyon kellett a segítsége, meg Dávid határozott fellépése, mert az a vén boszi biztos elküldte volna, csak miután megtudta, hogy Armando az apja, na onnan kezdve nem volt tekintettel a boszira.

Egyébként a másik jó madárral, Angustiassal csak szórakozik, mert tudja, hogy csak a pénze kellene neki. Egyszer Diegoval meg is beszélték.
a Lojalista 2016 nov. 24. - 22:40:54
(341/642)
Én nézem s mivel felvételrõl a mai fõ jeleneteket vissza is játszottam. Ami nekem nem igazán jön be az Diego. Valahogy nekem nem igazán hiteles a nagy szerelme és nem látom a szemében azt a lágyságot, ami a másik fiút olyan kedvessé teszi. Viszont aki ma nagyon tetszett az Ulises. Csak remélni merem, hogy nem tudja behálózni valójában az a boszorkány és át lát a szitán. Én mindig csak egy sorozatot nézek, amolyan napi levezetõnek...
10/10
kikelet54 2016 nov. 24. - 21:00:18 10/10
(340/642)
Én is köszi.

Kíváncsi lennék, hányan nézik ezt a sorozatot, mert a fórum az nagyon gyatra. Pedig szerintem ennyire nem rossz.
malvinkicska 2016 nov. 24. - 20:48:09 Előzmény kikelet54
(339/642)
A képek szépek jók köszi.
10/10
kikelet54 2016 nov. 24. - 17:41:06 10/10
(338/642)
Amikor apa-lánya egymásra talál...
10/10
kikelet54 2016 nov. 24. - 17:39:48 10/10
(337/642)
Amennyire utáltam ebben a részben a két vén anya boszorkányt, annyira imádtam a végét.

Az a két banya mit össze rinyált a vagyon miatt?! Angustias még a lányát is képes volt felpofozni, hogy otthagyta a pénzeszsák férjét, és se perc alatt visszaküldte hozzá, persze nem járt sikerrel.

Nem is értem Diego hogy tûri meg azt a sok ingyenélõt a házában?

A másik gyönyörûség, Raquela, hiába pöffeszkedett nagy büszkén az ágy mellett, a végén mégis neki kellett elhagyni a kórtermet. Már attól féltem, hogy szerencsétlen Armando meghal, mielõtt eltudná mondani az igazságot. Igaz, eleinte Olvido nem hitt neki, és nagyon sírt, miért nem mondta el hamarabb. Szerencsére addig beszélt, míg Olvidó megbocsájtott, még Raquelaval is képes volt kiabálni az apjáért.
malvinkicska 2016 nov. 24. - 16:23:04
(336/642)
A mai rész a sok vipera ellenére szép volt ritkán írok ilyet de most ez az volt.
Armando bevallotta Olvidónak õ az apja , és végül meg is bocsátott neki, az a jelzõt nem érdemlõ felesége a vagyon miatt meg fog õrülni, csak látnám már leszedálva.
azt nem értem miért ebben a sorozatban eza sok tesznye férfiak semmit nem csinálnak csak a rosszat nem dolgoznak , csak a más nyakán élõsködnek, mint Iran tesója és a barát is. Berni kidobta a kis kényes Vanessat meg is õrült az a Angus, az nagyon jó volt mikor Esperanza helyre rakta õket, ebben a sorozatban , most Diego lakása olyan mint egy menedék adó, mert kidobták a csajt és rögtön itt állt meg, ez fura.
OFF én nézem a fordítást is, most rá álltam a török sorozatokra, unom ezt a sok szeretlek is meg nem is, az Izaurán nézem Colunga miatt a Tiszta Szívvel, de õszinte leszek hozzád nem nagyon jön be , most nem tudom ennyit változtam én, vagy a sorozatok nem olyanok.
A Karadayíból már nem sok van hátra, most kétnaponta tesznek fel részeket.
Remélem nem zavart senkit a kis kitérõm.
malvinkicska 2016 nov. 24. - 14:25:34
(335/642)
Szia régen nem írtál semmit te már biztosan végig nézted, én nézem csak ezek a sok némberek miatt bosszankodom.
Remélem jól vagy puszi neked.
10/10
kikelet54 2016 nov. 24. - 09:13:46 10/10
(334/642)
Olvido könnyek között, csókkal elbúcsúzott Diegotól, és megkérte, hogy menjen el és felejtse el õt. Diego nem tehetett mást, nagyon szomorúan, de elment.

Irán hazament a kislányával a kórházból, de amint az várható volt, egy csepp érdeklõdést sem mutat továbbra sem iránta. Diego ki is szúrta a közömbösségét, és rá szólt.

Armando annyira rosszul lett, hogy kórházba került. Folyton az ügyvédet emlegette, ha éppen észnél volt. Nem értem, ha eddig még nem írt új végrendeletet Olvido javára, miért nem tette meg? Tudta, hogy a lánya, tudta, hogy hamarosan meg fog halni, akkor miért várt eddig? Ha nem történt meg az átírás, lesznek még bonyodalmak.
Remélem Armando még jobban lesz, és el tudja mondani Olvidonak, hogy a lánya, még, ha meg is haragszik rá. Sajnos, Raquela, az a pénzéhes dög mindent elkövet, hogy mindez ne derüljön ki.

Úgy érzem, Diego hamarosan megtudja az Olvido-David kapcsolatot, na, az lesz még érdekes.
10/10
kikelet54 2016 nov. 23. - 08:52:58 10/10
(333/642)
Nem tudom, hogy Roxana mit képzel, nagyon kinyílt a csipája. Õ, aki egész nap a laptopján kártyázik, vagy éppen megcsalja Dávidot, õ nevezi Olvidot pénzéhes ingyenélõnek?! Nem normális!! Unalmában meg örökké szekálja az Olvido-Dávid-Armando hármast. Igaz, Armando kiosztotta az anyósával együtt, de hát tudjuk, hogy sajnos az õ napjai meg vannak számlálva.

No, a másik firma, Irán. Igaz, hogy Rodrigo tovább gyötri, és most már annyira fél, hogy az anyjának is elmondta, de azért még arra van esze, hogy Diego elõtt azt mutatja, hogy mennyire imádja a kislányát, elõtte meg elküldte a nõvérkével, hogy etesse meg valami tápszerrel. Gondoltam, hogy nem fogja szeretni a kislányát, mert csak arra kellett neki, hogy elvegye Diego.

Olvido dolgozik a céljai megvalósításán, közben megérkezik Diego a virágboltba, és természetesen, mint mindig, most is az lesz a vége, hogy összevesznek. Igaza van Olvidonak, hogy végül is mit akar Diego? Iránt nem hagyja el, de Olvido is kéne neki. Jó, a kislányát ne hagyja el, de Irántól nyugodtan elválhatna, és akkor elvehetné Olvidot.

Persze, akkor már vége is lenne a sorozatnak, de miután még a felénél sem tartunk, addig még sok minden fog történni.
malvinkicska 2016 nov. 22. - 17:57:30
(332/642)
Igen mikor beszedálta akkor utána találta ki terhes, de szerintem Rodrigoval hentergett, de ki tudja itt ebben az erkölcsi fertõben ki kivel bujik össze akár van értelme akár nincs, mert én úgy látom. Neked lenne igazad, ne a Diegóé lenne a kis baba, de itt minden megesik, mert hamísithatják a DNS tesztet is.
10/10
kikelet54 2016 nov. 22. - 17:48:46 10/10
(331/642)
Az az igazság, hogy látván az ajánlót a tévében, megkerestem a sorozatbaráton, és már a 3. bölümnél tartok. Csak az a baj, hogy feliratos, amit nem szeretek, mindenképpen megnézem szinkronizálva is, aztán majd eldöntöm hogyan tovább.
Egyébként eddig nagyon bejön.

Nézem a Megtört szíveket is, csak ritkán szólok hozzá.
Magenta99 2016 nov. 22. - 17:42:38
(330/642)
Már nem is emlékszem a nagy kavarodásban - Irán gyerek Rodrigótól van?
Akkor még lehet esélyük Olvidoval, jön egy betegség, kiderül, hogy nem Diego az apa, máris otthagyhatja Iránt jogosan.
malvinkicska 2016 nov. 22. - 16:38:12
(329/642)
OFF elnézést kérek fogod nézni csütörtöktõl a Duna TV-én az új török sorozatot mert teljesen más, mint M SZ.
malvinkicska 2016 nov. 22. - 16:26:10
(328/642)
Meddig fogjuk még nézni ennek a szemét Iranak a szemétségét rinyálását, most már nem csak idegesítõ, de nagyon unalmas is mindig az a lemez, nem unják.
Az egész néha egy fertõ, egyik itt hempereg ágy alatt a másik nyalja Ulisest, valami érdekesebb dolgot is írhattak volna, mert nem egy szórakoztató esemény, legalább is nekem nem. Aztán David nagyon szereti Olvidot de az a szemét anyja nem hagy békét azzal az ágy alatt B.. nõvel, most biztos azt akarja mondani testvérek de nem, mert nem õ Armando D apja. A virág boltot is majd nem felgyújtották ha nincs ott a biztonsági õr.
Azért nézem mivel sokat háborgok, mert van egy pár karakter akivel tudok azonosulni, mert különben már rég nem nézném ezt a sok fertelmes szemét nõ személyt.
10/10
kikelet54 2016 nov. 22. - 09:11:56 10/10
(327/642)
Nagy nehezen megszületett Irán kislánya, de úgy látszik mégsem gyötörte meg a nehéz szülés, mert a gyûlölet máris fröcskölt belõle, és a kislányt sem szereti. Diego annál inkább boldog, az anyja nevét adja neki, amit Irán nem tolerál.
Diego a nagy örömben rájön, hogy a kislánya mindig mellette lesz, tudni fog minden lépésérõl, de a kisfia mindig távol lesz tõle, és ez szomorúsággal tölti el.

Olvido egyre erõsebb, magabiztosabb. A két fõ boszi megjelent nála, de a legnagyobb meglepetésükre Olvido megvédte magát, nem tudták megalázni. Ráadásul Roxana is pocskondiázza Armandonál, aki természetesen helyre teszi.

Dávid végre be mer menni a virágboltba, és megint láthattunk egy Dávid-Olvido szép jelenetet, ami megint majdnem csókkal végzõdött. Én nagyon sajnálom Dávidot, mert tényleg õszintén szereti Olvidot, de hát õ is nõs ember, és ami a fõ akadály, Olvido csak is kizárólag Diegot szereti.
malvinkicska 2016 nov. 21. - 16:33:22
(326/642)
A mai részben volt hiba rendesen egy nõ akinek olyan nehéz szülése volt utána képes szemétkedni na ne.
Aztán olyan szemét Irán , mint volt a név adással kapcsolatban is, nagyon jó lenne ha Rodrigo egy kicsit meg gyötörné már, nagyon kellen.
Sajnos szegény Olvidot ahol érik ezek a viperák ott alázzák ahol csak tudják de most már nem nagyon engedi magát jól teszi.
David nagyon szerelmes bele ,én neki lenék adnék esélyt neki, mivel Diegonal nem sok esélyt látok, ott megszületett a baba, és még az anyja nevét víseli, jobban tudja majd zsarolni ezzel is. Aztán lehet azzal boldog lenne, nem hagyná mindenkinek megalázni.
Azt is tudom az érzéseknek parancsolni nem lehet, és O nagyon oda van Diegóért.
Sok szépet nem tudtam írni mivel nem nagyon történik, a viperáké a fõszerep, és ezek marnak is rendesen.
malvinkicska 2016 nov. 21. - 16:33:21
(325/642)
A mai részben volt hiba rendesen egy nõ akinek olyan nehéz szülése volt utána képes szemétkedni na ne.
Aztán olyan szemét Irán , mint volt a név adással kapcsolatban is, nagyon jó lenne ha Rodrigo egy kicsit meg gyötörné már, nagyon kellen.
Sajnos szegény Olvidot ahol érik ezek a viperák ott alázzák ahol csak tudják de most már nem nagyon engedi magát jól teszi.
David nagyon szerelmes bele ,én neki lenék adnék esélyt neki, mivel Diegonal nem sok esélyt látok, ott megszületett a baba, és még az anyja nevét víseli, jobban tudja majd zsarolni ezzel is. Aztán lehet azzal boldog lenne, nem hagyná mindenkinek megalázni.
Azt is tudom az érzéseknek parancsolni nem lehet, és O nagyon oda van Diegóért.
Sok szépet nem tudtam írni mivel nem nagyon történik, a viperáké a fõszerep, és ezek marnak is rendesen.
10/10
syuzi 2016 nov. 19. - 15:06:12 10/10
(324/642)
Kiderült hogy Rodrigó az a ki zaklatja Iránt

Citlali jól bedõlt Nelsonak mondjuk én is bírnám ha Citlali csak játszana Nelsonnal. Donja Licha és Vanessa bunyoját bírtam :)

Digitó tényleg nagyon szép babba :) ♥ Diego és Olvedo majd nem csókoloztak
Kiváncsi leszek hogy mi lesz Irannal és a babával

Várom már a hétfõi részt :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 18. - 20:27:11 10/10
(323/642)
Pancho és Diego megint jót veszekednek, és természetesen mindkettõ Olvidot akarja. Na vajon kié lesz??

Nelson megérdemelné, hogy Citlali csak szórakozzon vele, és azt a kapzsi, pénzéhes Nelsont jól átvágná. Remélem, megjön az esze, és vigyáz a pénzére.

Megtudtuk, amit már többen sejtettünk, hogy Rodrigo az álarcos, és a nagy, magabiztos Iránnak bizony szeme-szája tátva maradt a látványtól. Rodrigo annyira gyûlöli, hogy még az állapotára sem volt tekintettel, alaposan meggyötörte, amit valljunk be õszintén, meg is érdemel. Cseppet sem sajnálom.

Diego megint Olvidoval foglalkozott volna, tovább gyõzködi, hogy nekik együtt kell maradniuk. Szegény Olvido alig bírt ellenállni, és ha nem jön Angustias, biztos megint csókolóznak.