8/10
Titok01 2010 febr. 18. - 20:22:07 8/10
(108/168)
Elment, szerintem nem volt rossz.
Wilde 2010 jan. 24. - 20:41:40
(107/168)
Teljesen átlagos film, unalmas kezdéssel, csapnivaló befejezéssel. A történések többsége kiszámítható, hõseink olykor nevetségesen bután cselekednek.
timikeee 2010 jan. 10. - 18:42:59
(106/168)
Annak ellenére, hogy kb. végigparáztuk a filmet, a végét egy kicsit gyengének éreztem. Valahogy nem adta meg azt a pluszt, a ráadást, mintha kicsit befejezetlen, vagy összecsapott lett volna. De összességében sztem nem rossz film.
Antal Nimródot nagyon irigylem, hogy ilyen messze eljutott, és hogy ilyen tehetséges színészekkel dolgozhat együtt! Gratulálok neki! :)
offtopic
Segítõ Béka 2009 dec. 28. - 16:50:07 Előzmény barbara_91
(105/168)
igen, méghozzá Magyarországon.
ott ahol te is laksz, és ha figyelted a filmben csak 3-mat kapott el a csaj, és egy még életben van.
Segítõ Béka 2009 dec. 28. - 16:49:15
(104/168)
majdnem tinifilm, egyszer nézhetõ, jobb az átlag tinifilmeknél, de a rendezés nem tûnik ki sajna
barbara_91 2009 okt. 28. - 23:47:44
(103/168)
ez megtörtént igazából?
8/10
zoli28 2009 szept. 22. - 17:33:16 8/10 Előzmény Markiy
(102/168)
Köszi! :) Én sem értem a fanyalgókat. Szerintem nagyon izgalmas volt.
10/10
Markiy 2009 szept. 21. - 18:06:35 10/10 Előzmény Kukucsa
(101/168)
Nos, Nekem személy szerint nagyon tetszett a film. Egyik kedvenc filmem .. Bárki bármit mond , szerintem a sztori nagyon jó lett.. és elbénázták a menekülést ? Nem hiszem .. képzeljük csak bele magunkat a helyzetbe .. nem biztos hogy nekünk menne .. dehát ízlések és pofonok .. A második részt még nem láttam, de énis azt hallottam róla, hogy nem sikeredett valami jóra. Azt hogy Antal Nimród rendezte ezt a filmet csak késõbb tûnt fel nekem, és ez nálam még többet vet a latba. Nálam 9,5 / 10 .
6/10
Kukucsa 2009 szept. 20. - 18:29:42 6/10
(100/168)
Nem voltam tõle elájulva, sõt kissé idegesítõ is volt, amiért olyan bugyutáknak voltak beállítva benne a fõszereplõk. Na mindegy, egyszer meg lehet nézni.
7/10
zazazie 2009 szept. 11. - 20:07:49 7/10
(99/168)
Izgalmas, de felejthetõ, rövid filmecske, szerintem elég lecsapott befejezéssel. A zene viszont szuper.
10/10
pikemen 2009 szept. 06. - 20:43:39 10/10
(98/168)
Hú, ez a vártnál sokkal jobb volt. Megnéztem a másodikat is, de az csõd.
8/10
zoli28 2009 szept. 01. - 14:44:21 8/10
(97/168)
Nekem tetszett! A sztori megegyezik a "Hivatlanok"-éval, de ez szerintem jobb volt. Ráadásul magyar rendezte... :)
8
7/10
Ruslan 2009 aug. 31. - 10:20:12 7/10
(96/168)
nekem tetszett. 7
10/10
BabyBaba07 2009 aug. 28. - 23:14:37 10/10
(95/168)
Nekem is tetszett a a flm.Érdemes megnézni. Elég rémisztõ a story, kicsit olyan "moteles"...10/10.
10/10
Jucis 2009 aug. 28. - 21:54:56 10/10
(94/168)
meg kell nézzem harmadszor is:) csudajó!!
8/10
Pafuka 2009 júl. 28. - 23:00:13 8/10
(93/168)
Ne haragudj, de milyen Tom Cruise? Csak megsúgom, hogy õ nem játszik benne. :)
8/10
RobertDowneyJr 2009 júl. 21. - 14:06:19 8/10
(92/168)
Nekem is tetszett a film, végre valahol elviselem Tom Cruise-t:)
Azért nekem valahogy mégis jobban tetszett a második része.
Summergirl 2009 júl. 21. - 13:59:57 Előzmény zerrik08
(91/168)
Nekem is tetszett a film, bár a végét máshogy fejeztem volna be. Arról is csak sejtésünk lehet ,hogy ez a kaland tényleg újból összehozta õket.
Egy csomó filmnek ilyen kurta a vége.
Egy a sokból.. 2009 júl. 11. - 13:37:10
(90/168)
Nekem tetszett ez a film, kicsit olyan Én pici szemem cimû film érzései lappangtak bennem, de egyébként nincs vele probléma, fõleg azok mellett, hogy mostanában nem nagyon tudnak jó horrort gyártani---szerintem... legalábbis engem kevés köt le..:D
8/10
zerrik08 2009 júl. 10. - 21:39:45 8/10
(89/168)
nekem tetszett a film, egy igazi thriller ami az elvérzést illeti nembiztos hogy meghal ha megalvad a vére