3/10
phlo 2010 dec. 07. - 20:59:42 3/10
(229/369)
Vártam, hogy a végére történik valami értelmes dolog. Feleslegesen elindult két szál, gondoltam majd a végére kiderül, hogy miért lényeges, vagy hogy összeérnek, vagy mittudomén, de nem történt semmi, értelmetlen unalmas szar film.
10/10
eperbari 2010 dec. 05. - 01:37:45 10/10
(228/369)
Engem ez a film nagyon megindított. Bemutatta hogy milyen érzések játszódnak le az emberekben,akár egy tragédia túlélésekor v a szerelem megismerésekor, nagyszerû történet. Egy elgondolkodtató dráma, tetszett hogy a szerelmet nem úgy mutatták be, h percekig nyálasan mesélik egymásnak, h így szeretlek úgy szeretlek. Egyszerûen szavak nélkül is tudták hogy ez az igaz szerelem, nem húzták a köztük lévõ "feszültséget" sem, mint ált. az amerikai limonádékba(ahol fél óra h végre kibéküljenek egy tök marhaság miatt..) Nincs túlbonyolítva, mert ilyen a szerelem,nem tudsz tenni ellene, megbocsátasz mert úgy érzed nélküle nem is létezhetsz igazán, nekem nagyon tetszett a kapcsolatuk.
Robert Pattinson és Emilie De Ravin fantasztikusan megformálták a karakterek, fõleg Rob tetszett, ahogy azt a feszültséget és az apja iránt érzett haragot eljátszotta.. nem gondoltam volna h ilyen tehetséges ez a fiú :O

A történet nagyon szomorú volt, 2 család aki ilyen tragédiákat élt át.. Megindító volt számomra Tyler szeretete a halott bátyja és a húga iránt, a két apa akik legbelül teljesen megtörtek a szeretteik halálától, a kislány akinek nem elég a családi tragédia de különcsége miatt még az iskolában is kirekesztik,a szerelmesek akiknek az érzelmeik begyógyítják a sebeket, olyanok voltak egymásnak mint az embernek a levegõ..

*SPOILER
ilyen befejezésre soha nem számítottam volna,de mikor a tanár felírta a dátumot a táblára.. :O Nagyszerû megoldás, átlagon felüli ilyen szempontból bemutatni, hogy mégis milyen tragédiák lavináját indította el szeptember 11.. Számomra picit sok(k) volt Tyler halála, egy család ennyi tragédiát hogy élhetne túl..? Remélem ilyen a valóságba nem történik. Frappáns de szívszorító befejezés volt :(
*SPOILER vége

Kíváncsian várom Rob következõ filmjét, amit ráadásul Budapesten forgattak. Ezt a filmet azoknak ajánlom akik az elgondolkodtató, érzelmes, rámai és OKOS filmeket szeretik. Azoknak viszont semmiképp akik cs Rob miatt nézik meg egybk. az amerikai maszlagokon nõttek fel, mert õk nem tudnak értékelni egy ilyen filmet..
Nekem 10/10!
10/10
szkülla 2010 dec. 02. - 23:33:10 10/10
(227/369)
A filmben kelemesen csalodtam szerintem 10/10
patison alakitása is jobvolt a várt nál látszik rajta a fejlödés
a történet sem rosz elgondolkotató

SPOILER:a végén nem számítottam hogy a szeptember 11 terortámadást bele veszik a filmbe de nagyon jóll bele illesztették a történetben és igy egy szép drámai véget kaptunk

még több ilyen és ehez a szinvonahoz hasonló filmet
nagy.geri90 2010 dec. 01. - 00:55:43
(226/369)
Remek film! 10/10 Az elején írták páran hogy rossz és hogy nem is értették. Nem is csodálkozom ezen igazán. Vannak ilyen emberek. Nem a film rossz hanem õk nem tudják értékelni, mert szerintem meg sem értették mirõl szól. Szerintem ne hallgasson rájuk senki és ne az ilyen emberek megítélése alapján mondjanak le a film megtekintésérõl.
1/10
blade_ 2010 nov. 30. - 12:24:45 1/10 Előzmény Kiccike
(225/369)
...nem meglepõ amiben ez a Robert Pattinson játszik az csak unalmas lehet! xD
...alvás közben háttérzajnak megfelelõ másra nem... :P
10/0*
1/10
Kiccike 2010 nov. 27. - 17:28:33 1/10
(224/369)
Most néztük meg. Valami ûberszar volt! Én ilyen unalmas filmet még sosem láttam.
6/10
szakii 2010 nov. 26. - 13:52:06 6/10
(223/369)
Én is nagyobb durranásra vártam... Sok dolgot nem is értettem a történetbe, meg olyan semmitmondó volt számomra. Ide-oda ugrálás. A vége az tény, hogy ütött, de elõtte kicsit jobb is lehetett volna. Szeretem Robert Pattinsont, bevallom én is csak azért néztem meg, mert õ játszott benne, de ez kritikán aluli.
deral5 2010 nov. 25. - 17:04:49
(222/369)
Szerintem nagyon jó film. A vége az nagyon jó lett, de már uncsi ez az amerikai tragédia...
daflava 2010 nov. 25. - 00:11:27
(221/369)
Szerintem egy tipikus hatásvadász film, nincs sztori, nincs kibontakozás, se megoldás, csak egy kis romantika és a végén az a fordulat... szerintem az egész film azon az otleten alapult, hogy milyen fasza lenne egy filmet igy befejezni, irjunk hozzá egy sztorit. Mikor megnéztem hogy 5 per van hátra a filmbõl és még semmi sem fogott meg, de tisztában voltam az imdb-s értékeléssel, tudtam hogy valami bõdületes abszurdum lesz a vége és tadá. Az a szép az egészben, hogy senki sem veszi észre hogy az egész film egy átlagon aluli szerelmi történetrõl szól (úgy értem hogy sok ennél jóval meghatóbb és hiteleseb film van ebben a témában ), a végére biggyesztett közhelyes tragédiának köszönhetõen.
raczkia 2010 nov. 22. - 11:31:23
(220/369)
Unalmas, vontatott film. Jól oldották meg a befejezést, de semmi több!
1/10
csinturi 2010 nov. 21. - 22:16:44 1/10
(219/369)
Ennyire unalmas filmet rég láttam. A vége meg egy giccs. Még hogy üt!!??
8/10
beo71 2010 nov. 19. - 16:12:13 8/10 Előzmény Zolecs
(218/369)
Nem neked címeztem,elolvastam kb.20-25 hozzászólást illetve a Vox-ban írt kritikával nem értettem egyet,leginkább az zavart,hogy nem azt írták:ezért,meg ezért nem tetszik a film,hanem a fõszereplõ sápatag nézése és juj,de utálom feje...féle hozzáállást kritizáltam.
Még jó,hogy a film nézése után olvastam el a hsz-eket,mert durván rontja az élvezhetõséget,ha lelövik a poént.
5/10
eming 2010 nov. 18. - 21:27:43 5/10
(217/369)
Nekem nagyon unalmas volt, a vége tényleg üt, de az egész filmnek nincs értelme. Legalább lett volna kapcsolat a két fõszereplõ között( pl.: a halott bátyja lett volna az egyik gyilkos vagy ilyesmi...)
6/10
Zolecs 2010 nov. 15. - 20:24:22 6/10 Előzmény beo71
(216/369)
Én egyáltalán nem szidtam a srácot,ha te azt annak veszed akkor sajnállak.
Olvasd el mégegyszer és talán rájössz hogy miképp gondoltam a leírtakat.
8/10
beo71 2010 nov. 15. - 14:01:39 8/10
(215/369)
Jó film életrõl,halálról,szerelemrõl,tragédiáról.8/10.
U.i.:Van valami visszataszító abban,ahogyan ez a Hablaty gyerek beállítja az egészet(és még sokan mások,itt is)fikázni,meg gyûlölni kell egy több ezer kilométerre hisztériát kiváltó fiatal sztárt és eleve ellenségesen hozzá állni egy filmhez,totál kicsinyes és demagóg.Ha valaki teszem azt egy erdélyi gnóm és frusztrált kissé,nem kell másokra vetítenie a dühét.Ez a film nem Robert Pattinson show,hanem egy elgondolkodtató,intenzív romantikus dráma.(Nem Alkonyat rajongó vagyok,csak megvárom Pattinson úrból színész lesz-e,megadom neki az esélyt és nem gyûlölök zsigerbõl,mivel az elérhetetlen szintû sztárok is csak emberek.)
A rengeteg Spoilerezõ pedig szégyellje magát!
6/10
Zolecs 2010 nov. 15. - 07:50:11 6/10
(214/369)
Hát nem tudom ez a 8,8-as átlag szerintem RP-nek köszönhetõ.A vége valóban üt,de
sajnos addig egy kicsit uncsi.Szóval a részemrõl 10/6
mrlujoak 2010 nov. 15. - 03:06:25
(213/369)
Hála az égnek abszolút nem olvastam utána a filmnek, csak megnéztem.
Najó, kicsit a fõszereplõ kedvéért...

Aztán jött a sokk. Fantasztikus, tényleg!
A sztori, minden része. Az emberi történetek, mind.

Nagyon nagy gratula a film megalkotóinak! Író, rendezõ, szereplõk!
10/10

Igen, megint elsírtam magam, és szinte minden...

SPOILERVESZÉLY !

...szinte minden film, dokumentumfilm, hír, megemlékezés és évforduló alkalmával, ami 2001. szeptember 11-i USA-t ért terrortámadással kapcsolatos.
Emlékszem, éppcsak elkezdtem az érettségim tanévét (2001-2002), amikor délután (mert már nálunk ugye az volt) az egyik legszigorúbb nevelõtanárom megszakította a kötelezõ elfoglaltságunk, és bekapcsolta a tv-t.
Mély ledöbbenés után a még nagyobb szomorúság öntött el mindenkit.

Éppenezért, minden születésnapomon, ami szeptember 10. megemlékezek azokról is, akiknek évekkel ezelõtt ez a nap volt az utolsó, amikor elmentek aludni, hogy másnapra virradóra megkezdjék földi létük utolsó napját.

Amikor leesett, hogy a film pont, eme tragédia szellemében fogant, újra ott voltam, akkor, amikor az érettségim tanévét megkezdtem, és épphogy csak megünnepeltem a szülinapom...

Nyugodjon békében minden elhunyt, és kitartást minden hozzátartozónak!

Spoilerveszély vége.

A filmet mindenkinek csak ajánlani tudom.
Azoknak is, akik a Twilight-tól kevésbé tudnak elvonatkoztatni!
motivator 2010 nov. 15. - 02:05:28
(212/369)
ezigen.ekkora spoilert még nem láttam : D kösz mindenki nevében,aki még nem látta filmet,biztos izgalmas lesz így megnéznünk,hogy tudjuk mi a vége,ügyes voltál (Y)
Elsie Beckman 2010 nov. 15. - 00:08:24
(211/369)
Nincs ezzel a filmmel semmi baj. Ha nem ez a vámpírgyerek játszotta volna a szerepet, bár senki sem imderné, de nem is szidnák ennyire. Üzenete is van, aki nem veszi észre az értékeit... Nem tudom, vonatkoztassunk már el attól a hülyegyerektõl...Vége szerintem teljesen jó, de ebbe nem mennék bele.

Meglehet vetni, de nekem tetszett, akármennyire is utálom a twilightos hülyeségeket.
bab3000 2010 nov. 14. - 23:45:56
(210/369)
utállak!
SPOILER!
mihelyst elkezdtem nézni a filmet, és megláttam hogy 2001-ben játszódik egybõl beugrott a te terrorista szöveged, onnanstól kezdve meg nem volt nehéz kitalálnom...