Kitti411 2010 júl. 01. - 20:18:59
(169/369)
Elõször nem igazán értettem, hogy most mi van, de megmagyarázták! :)

Végülis jó film volt, nem vagyok Robert fan, sõt!!! Nem annyira jó színész, semmi érzelem nincs az arcán... :I

10/7
Wolfeinstein22 2010 jún. 29. - 01:38:38
(168/369)
Elõször is szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy aki leszed a filmhez egy olyan feliratot, amelyben spanyol mondatok is leledzenek, kérem sürgõsen keressenek egy másikat, mert aki azt csinálta inkább tudott spanyolul, mint angolul.
A filmrõl: szeretem az elgondolkodtató filmeket, és az sem zavar, ha egy alkotás le tud hangolni, mert akkor már hatott rám. Valahogy ez a story azonban abszolút nem tudott megérinteni. Értettem a lényegét, sikerült összeraknom a szálakat, de nem fogott el az öröm, hogy érdemes volt egyáltalán belekezdenem. Robert és Emilie pedig véleményem szerint pályát tévesztett, abszolút rossz színésznek tartom õket. Egy csinos pofi még nem garancia a tehetségre. 10/4
egytokeletesember 2010 jún. 28. - 08:40:55 Előzmény 6Réka1
(167/369)
az elején a haláleset, azt hivatott bemutatni, hogy a lánynak mekkora rossz gyermekkora volt, és hogy miben hasonlít Tylerre. A cím pedig az én nézetem szerint Tylerre vonatkozik, aki (alább részleteztem hogyan) megváltoztatja a körülötte élõk életét. Az a jelenet rágja ezt a szánkba, amelyikben a lány a végén ül a metrón és mosolyog, mert Tyler hatására fel mert végre szállni. És akkor emlékezik rá.
Wilde 2010 jún. 27. - 13:47:27
(166/369)
Emlékszem, rossz film...:))
9/10
6Réka1 2010 jún. 27. - 12:23:44 9/10
(165/369)
Tegnap délután ráraktam a filmre a feliratot, és elkezdtm nézni, hogy passzol-e. És egyszerûen nem bírtam abbahagyni. Leragadtam a gép elõtt. Ilyen még sose történt velem.
******SPOLIER******
Úgyhogy ez eleje szerintem jó. Csak azt nem értem, hogy miért ez vol az eleje. Azt gondoltam, hogy azért "Emlékezz rám" a film címe, mert a kislány majd megkeresi az anyja gyilkosát. De a történet folyamán nem volt különös jelentõsége, hogy zzal is kezdõdhetett volna, hogy Michael felakasztja magát. Na mindegy...
Aztán szerintem a történet jó volt. De nem hiszem, hogy a valóságban létezik ilyen pasi, aki ennyire törõdik a húgával, és ír a halott bátyának, szereti a könyveket, stb... De azért jó volt nézni.
Volt olyan rész, ahol hiányoltam, hogy nem mutatják Tyler arcát. Például amikor az étteremben megtudja, hogy Ally anyja a saját szeme láttára hal meg. Valahogy nem éreztem a megdöbbenést.
És a vége... Hát engem sokkolt, de tetszett.. Sokáig tartott eldöntenem, hogy végülis jó volt ez így, de szerintem jó volt. Én még az elején azt hittem, hogy õ is öngyilkos lesz.
Jaj, igen.. és a cím. Nem igazán értettem, miért "Emlékezz rám". Ugye mindkét fõszereplõnek meghalt valami közeli hozzátartozója. És ugye Tyler írt is Michaelnek. De Ally anyja annyira nem került szóba. Na, ezt a cím dolgot még most se értem.
És hát RB. Én nem vagyok rajongó, láttam a két alkonyatfilmet, és szerintem nem tudja kimutatni az érzelmeit az arcával. Nagyon egysíkú. Igaz, ebben a filmben azért már jobb volt.
*******SPOILER VÉGE*******
Úgyhogy összességében nagyon tetszett. És ráadásul este még egyszer megnéztem. Úgyhogy ajánlom mindenkinek.
stunder 2010 jún. 26. - 21:00:20
(164/369)
Nekem és a férjemnek sem tetszett annyira. Nem rossz film, de nem is jó. Itt túl van értékelve szerintem. Egy könnyed jó vígjátékot tegnap esti kiruccanásként jobban élveztem volna, pedig szeretem a drámákat. 10/7
Andibandi10 2010 jún. 26. - 15:39:03
(163/369)
Szerintem hatásos volt, bár leginkább a vége ütõs! RP is jó benne.
10/10
7/10
gery008 2010 jún. 26. - 12:19:29 7/10
(162/369)
HÁt.. Nekem egyáltalán nem jött be .....Nem volt valami nagy story...Zipikus Amerikai 911 es film... :S
Cullangka 2010 jún. 25. - 11:56:56 Előzmény Diaa77
(161/369)
lehet hogy te szeretedd, nem itéllek el, ugy mint engem se lehet mert nem:D én nem tom mire sztárolják:D ha igy sirós volt milyen lenne egy tehetséges szinésszel^^:D bocs h ezt modnom de neem nem hatásos sznész:D
9/10
Zoya hercegnõ 2010 jún. 25. - 01:32:04 9/10
(160/369)
Ma végre sikerült megnéznem a filmet. Két okból is vártam: egyrészt, mivel a dráma a kedvenc mûfajom, másrészt kíváncsi voltam Pattinsonra nem-vámpírként. :) (Eddig csak ezekben a filmekben láttam)
************************SPOILER****************************
Mivel elõtte már elolvastam pár kritikát, sajnos nagyjából sejtettem a végét, legalábbis hogy a szept.11-e fordulat miatt hal meg a fõhõs, így nem ért váratlanul, de még ezzel együtt is megrázó volt a film.
A sztoriban valóban vannak elcsépelt dolgok (meggyilkolt szülõ, zsarnok apa, meg nem értett/lázadó gyerekek, csajozós lakótárs stb, stb),
SPOILER VÉGE
ezzel együtt szerintem jól alakítottak a színészek. A kislány játéka valóban hiteles, Pattinsonnak meg remekül áll a drámai szerep, valahogy nehezen tudnám elképzelni pl. vígjátékban. :)
9/10, de csak mert nem bõgtem a végén. :)
Diaa77 2010 jún. 24. - 12:40:24
(159/369)
bocsi nagyon sírós
Diaa77 2010 jún. 24. - 12:40:02 Előzmény Cullangka
(158/369)
Hát én imádom rp-t!!
Nagyon sírüós film volt én végig bögtem..
(l)(L)(L)
Cullangka 2010 jún. 23. - 12:42:44
(157/369)
pattinson*
Cullangka 2010 jún. 23. - 12:42:24
(156/369)
rövid,, tömör, lényeg látó XD a legjobb komment XD bár én még nem láttam^^ állítólag jóó de utálom Robert Pttinsont
9/10
Balivet6 2010 jún. 23. - 01:24:10 9/10
(155/369)
Szép film volt.
Gabi'91 2010 jún. 22. - 19:50:38
(154/369)
off - hát ez a patiszon név :D:D kész van nagyon, elõször nem is tudtam, miról beszéltek :D:D - on
a filmrõl írt dologban teljesen egyetértek veled, nem nagyon volt mondanivalója, azon kívül (szerintem) hogy az apa elõbb is rájöhetett volna arra, hogy a gyerekeivel kéne lennie, vagy ilyesmi... bár ebben nem vagyok teljesen biztos, hogy tényleg ez akart lenni.
a dátumot mondjuk már az elején észre vettem, de mégsem gondoltam, hogy így, ilyen vége lesz a filmnek. Azért rám elég depresszíven hatott...
Emilie de Ravin jó volt, de valahogy nekem õ akkor is Claire maradt, bár már nem követem a Lostot egy jó ideje.
Patiszon meg :):) lássuk be jól hozza a szenvedõ pasast, akit az élet minden téren büntet ezért kicsit megkeseredett. Ami külön jó volt, hogy nem Edward volt, már az elejétõl kezdve nem, tehát gondolom jól csinálja, amit csinál :)
Na meg a kislány, hát õ valami eszméletlenül játszott!
Tetszett, nagyon tetszett... azt hiszem bátran mondhatom, hogy többször-nézõs.
Beks 2010 jún. 22. - 19:36:27
(153/369)
Huh, hát megnéztem ésssss érdekes. Mármint egyrészt tettszett a film, szerintem patiszon nagyon jól játszota a szerepét, pedig nem vagyok rajongó:)
Az sem zavar, hogy depis, végül is ez egy dráma, van ilyen ebben a kategóriában, ma kifejezetten lesett:)
VIszont nem naygon értem a filmnek a mondanivalóját, azt, hogy mi értelme volt a végének, milyen szerepet kapott, azon kívül, hogy... szóval a csávó
***SPOILER*** Bár ez a értelmetlen vég illet a Gandhi mondásokhoz, amiket a srác a filmben folyamatosan hangoztatott, úgy halsz meg, hogy nem csinálsz semmit. Tulajdonképpen tényleg nem volt sok értelme a filmnek, csak tengett lengett, de nem csinálat semmi maradandót, és aztán meghalt ***SPOILER VÉGE*** Szóval az értelmét nem láttam, mondanivalóját sem, de ezt leszámítva tetszett.
9/10
Barbie24 2010 jún. 22. - 15:40:44 9/10
(152/369)
Nagyon tetszett ez a film. Szerintem Robert Pattinson jól megállta a helyét ilyen drámai szerepbe is!!!!
10/10
Anna018 2010 jún. 21. - 13:27:25 10/10 Előzmény Jeremy0614
(151/369)
Teljesen egyetértek veled...
Amúgy szinte az összes kritikus lehúzta a filmet,ahhoz képest hogy aki eddig látta,mindenki szinte csak pozítivan nyilatkozott a filmrõl és a színészekrõl...és nem csak a fanokra célzok..
9/10
dismay111 2010 jún. 19. - 15:14:18 9/10
(150/369)
Jó film volt, bár én patiszont különösen utálom, de annyira rosszul nem alakított benne. A kislány is jól játszik. Mondjuk az egész film egy tömény depi volt, de azért tényleg nem rossz. 10/9