henett 2009 aug. 03. - 19:42:40
(76/116)
(Aha! Akkor mostanában az új neveden keresselek! :))) )

Mekem is tetszett a film. 8/10
Cressida Beau Pre 2009 aug. 03. - 16:45:55
(75/116)
Mivel sokan azért járnak fel az oldalra, hogy megtudják, érdemes-e megnézni egy filmet, most ezt szem elõtt tartva mondok véleményt.
Kellemes hangulatú, élvezhetõ film. A történet jó, a két fõszereplõ sem nyújt pocsék alakítást, hozzák a szokott formát - fõleg Antonio Banderas szerelmes Luis Vargasként. Szerencsére nem a Szextúra szintjén van (elnézést azoktól, akik az olyan filmeket szeretik), úgyhogy 116 perc szenvedély után nem hiszem, hogy bárki megbánná, hogy ilyesmire ment el az ideje. Egyébként Mysticgirl voltam. :)
offtopic
*mya szösz* 2009 márc. 21. - 20:33:08
(74/116)
Nekem nagyon szimpatikus és tetszik, ahogyan játszik. Egyáltalán nem zavar; Jennifer Lopez annál inkább. Utálom az ostoba filmjeit, irritál az a semmitmondó felszínesség, amit áraszt magából. Vajon ez csak irigység?
NRG 2009 márc. 21. - 20:23:24
(73/116)
Régen voltam már erre,de látom egyedül csak moldtun értette meg hogy mirõl írtam...az "egyensúlyuk" pedig teljesen rendben van !! :-D
offtopic
Mysticgirl 2009 febr. 15. - 14:06:45 Előzmény feeco
(72/116)
Köszönöm szépen! :) A tanácsot pedig megpróbálom megfogadni. ;)
offtopic
feeco 2009 febr. 14. - 19:50:28 Előzmény Mysticgirl
(71/116)
ciklámen? magenta? rendetlenkedõ vérnyomás? :D
vicces vagy.. korodhoz képest (már megint ezzel jövök..) meglepõen jól bánsz a szavakkal, ráadásul a helyesírásod sem olyan csapnivaló, mint legtöbb kortársadé.. látszik, hogy rendszeresen írsz és gondolkodsz, csak - ha elfogadsz egy tanácsot - ne magyarázd túl a dolgokat! tudod: a kevesebb sokszor több.. 17 évesen ne akarj okoskodó kékharisnyának tûnni, akkor minden rendben lesz! :P
nagyon sokára leszek 50, úh akár tegezhetnél is (bár tudom, ezt a nõnek kell felajánlania..)
offtopic
*mya szösz* 2009 febr. 08. - 12:27:17 Előzmény kukikapitány
(70/116)
Ezzel röviden össze is foglaltad a film mondanivalóját :D
offtopic
Mysticgirl 2009 febr. 08. - 02:20:56 Előzmény feeco
(69/116)
Állítottam én egy szóval is, hogy sokat tudok a dologról? Ha jól emlékszem, konkrétan azt mondtam, hogy valamennyire tisztában vagyok vele. Tudom, én kis hülye pisis ne szóljak egy szót sem, mert koromnál fogva nem lehetek intelligens (bár meglehet, ha majd egyszer betöltöm az 50-et, valószínûleg már igazam lesz ^^). Csupán azért háborodtam fel kissé, mert feminának magyarázkodtam - bármennyire is nem ismerem, nem szeretném, ha félreértené a hozzászólásom -, nem kötöttem bele senkibe. Ám mégis kaptam egy kellemesen gúnyos visszajelzést Öntõl (nehogy azt higgye, nem tisztelem a korkülönbséget), ami arra utal, hogy különös módon mégis zavaró volt a hozzászólásom. Ennélfogva csak arra tudok következtetni (nézze el, kérem, ha tévedek), hogy ezt a zavaró tényezõt a korom jelenthette. 17 éves létemre nem mondhatok olyasmit, hogy valamennyire kapizsgálom a kritizálás lényegét. Nos, valóban, ez valószínûleg tényleg csak a kortól függ. Elnézést! Kérem, bocsássa meg naivitásom! Többet nem fordul elõ! Tudja, ez a szörnyû lázadókor! Alig bírom kezelni a hormonjaim! Talán ennek köszönhetõ megfejthetetlenségem is. ;)
Relatív dolognak vélem például, hogy ilyenkor egy rendetlenkedõ vérnyomással rendelkezõ személynek ciklámen vagy magenta színben pompázik-e dühtõl eltorzult arca, így az erre a kérdésre adott válasz is relatív. ^^
Mellesleg mélységes hálával tartozom a számomra rendkívül megtisztelõ megszólításért!
Cosette11 2009 jan. 02. - 16:09:00
(68/116)
Ahogy olvastam sokan írják azt,hogy ez a film túlságosan Angelina Jolie külsõ adottságaira épít+a szexuális kisugárzására stb...Én úgy gondolom,ehhez a történethez egy ilyen szép,érzéki nõ kellett,így hihetõ(bb) Banderas ilyen fokú "becsavarodása",hisz ezen a szálon fut szinte az egész történet.(És itt megjegyzem,hogy kifejezetten nem szeretem Angelina Joliet,de ebben a filmben tetszett.)
Szerintem Banderas is jól játszotta a szerepet,a Bérgyilkosok után itt tetszett a legjobban.
A film hangulata,a történet...szerintem nagyon jó...
feeco 2008 dec. 29. - 14:22:28 Előzmény Mysticgirl
(67/116)
Jól helyretetted a dolgokat Kis Szüfrazsett..;-)
Az pedig egyszerûen bámulatos, hogy már 16 évesen ilyen sokat tudsz arról, hogy "hogyan kell/lehet kritikát írni"..
Már csak azt nem értem, hogy fogadod el mások véleményét "relatív dolgokban"..(??)
Egy talány vagy., :))
offtopic
femina 2008 dec. 24. - 14:14:28 Előzmény Mysticgirl
(66/116)
Oké! :)
offtopic
idõjós1010 2008 dec. 23. - 10:58:29
(65/116)
Azért a kettõ közt van különbség.
Nem volt vészes mûtét elõtt sem, de most az igazi sztem.
fuge7 2008 dec. 23. - 00:34:01
(64/116)
én azt hallottam, hogy mûtve van az egész arca, beleértve az ajkait is. http://www.youtube.com/watch?v=w2ZOxvbt978 a fiatalkori képein jól látszik a különbség. nem értem, pedig szerintem a régi arcával is nagyon szép volt...
idõjós1010 2008 dec. 23. - 00:13:56
(63/116)
Nekem tetszik így is :-)
idõjós1010 2008 dec. 23. - 00:10:33 Előzmény Izabell
(62/116)
Sokan csak a szája miatt kedvelik õt.
Ha tényleg születési rendellenességrõl van szó, akkor ez az egyik legjobban sikerült születési rendellenesség amirõl valaha hallottam. :-)
offtopic
Mysticgirl 2008 dec. 22. - 23:18:33 Előzmény femina
(61/116)
Nem kell rögtön védekezni. :) A magasröptû kommunikációt (nem véletlenül került utána az a bizonyos megjegyzésem) arra értettem, hogy az alapján lett értékelve a kritikád, hogy milyen nemû vagy (amit ugyebár csak a visszamaradott emberszabásúak tesznek).
Utána én is kritizáltam valamilyen mértékben Jolie-t, ráadásul (lévén, h ilyesmit is tanulok) valamennyire tisztában vagyok azzal, hogy hogyan kell/lehet kritikát írni. Más véleményét pedig nem kritizáltam, úgyhogy nem értem, miért kaptam fejmosást.
Kedves vagyok, aranyos és tündérbogyó (no meg szerény ^^), úgyhogy minden felháborodás nélkül el tudom fogadni mások véleményét (relatív dolgokban).
Annamari88 2008 dec. 20. - 11:59:59 Előzmény ades1980
(60/116)
A film alapjául szolgáló regényt Cornell Woolrich írta, a címe Waltz into darkness (Tánc a sötétség felé).
offtopic
pacica 2008 dec. 19. - 09:13:58 Előzmény Izabell
(59/116)
Ezt a kérdést meg sem láttam EMBER!
Izabell 2008 dec. 17. - 01:35:50 Előzmény pacica
(58/116)
Jolie szája születési rendellenessééég?????

Ez komoly?
Milyen rendellenesség?
Sz23 2008 dec. 16. - 18:58:59
(57/116)
Nekem tetszett. Igaz, nem volt annyira bonyolult a sztori, mint amilyenre emlékeztem (egyszer már láttam), de számomra jó film.