10/10
vilmanyi5 2012 júl. 14. - 20:54:03 10/10 Előzmény zsviktoria
(3/3)
Én egy nagyon kellemes estét kaptam az elõadást megtekintve! Könnyed, szórakoztató, a zenekar fantasztikus, a mûvészek egytõl-egyig helytállnak.
Sajnos az építõnek semmiképp nem nevezhetõ, rosszindulatú fröcsögés ,amit lentebb ketten is elkövettek. Vannak az elõadásnak hibái. Melyiknek nincsenek. De azt gondolom finoman szólva is átlátszó túlzás, amit "kritika" címen egyesek megfogalmaznak.
1/10
zsviktoria 2012 júl. 01. - 23:56:25 1/10 Előzmény mazsola81
(2/3)
Kérem, ez a szerencsétlen elõadás ne vegye el a kedvét, ez nem színház. Kár, hogy nullás értékelés nincs. Értem, hogy a zenés színház nem az én mûfajom, de láttam már jót ebbõl is. Ez az elõadás viszont értékelhetetlen. Felütöm a közhelyszótárat, tetszõleges mondatokat kiválasztok, értékesebb lesz. Sajnálom, szenvedtem, de nagyon.
Tiszteletem a mûvészeknek, akik a nyilvánvaló képtelenség ellenére végigcsinálták. Fõleg azoknak, akik még ilyen borzalomból is ki tudtak hozni valamit.
2/10
mazsola81 2012 jún. 30. - 12:17:46 2/10
(1/3)
Tegnap láttam a darabot, és sajnos nem hozta a színvonalat. Az elsõ fele tele régi pop slágerrel. Aki disco hangulatra vágyik ennyi pénzért, annak tökéletes ez a darab. A táncosok, a zenekar tetszett. Túl sok benne az erõltetett színész, e miatt a humornak szánt részek sem viccesek. A második felvonás jobban lekötött, eseménydúsabb, kevesebb énekkel. Szeretem a musicalt, szeretem a régi pop zenét, de ebben a darabban nekem a kettõ kiütötte egymást. Sajnos ez ismét olyan elõadás volt, ami egy idõre elvette a kedvem a színháztól.