bluebird 2008 júl. 25. - 07:24:50 Előzmény kisselv
(7/27)
Próbálok rátalálni a honlapon, de nem sikerül. Egy linket tudnál küldeni? Egyébként meg köszi a választ.
kisselv 2008 júl. 23. - 14:39:41 Előzmény bluebird
(6/27)
MTV honlapján megtalálod a teljes filmet.
bluebird 2008 júl. 22. - 22:40:12 Előzmény oncogito
(5/27)
Köszi... Azon már túl vagyunk ... (többszörösen) Most mozizni szerettünk volna. Egyébként meg könyv és film összevetése meddõ dolog! MÁS élmény a szívnek és az agynak...
9/10
oncogito 2008 júl. 16. - 16:41:41 9/10
(4/27)
Én a könyv olvasását ajánlom.
Bár a film is jó, mégsem mérhetõ a könyvhöz.
bluebird 2008 júl. 16. - 16:33:26 Előzmény epercs
(3/27)
Nálunk is kimaradt fél óra legalább az elsõ részbõl... Valaki esetleg nem tudna segíteni, hogy pótolhassuk az élményt? Elõre is köszi...
9/10
oncogito 2008 júl. 14. - 17:09:53 9/10
(2/27)
Nálunk végig volt adás.
Örülök ennek a filmnek.
Bár a regény élménye -- minden jó szereplõ csodás alakítása ellenére mégis nagyobb.
epercs 2008 júl. 14. - 16:54:24
(1/27)
Máshol is elment az adás, vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?