Téma: Észbontó

JHendrix 2008 jún. 23. - 15:27:10
(59/59)
Lecserélni ?!!! Mert VÉGRE VALAHÁRA jött egy kreatív ember ?! Szerinted lekell váltani mert:

-1 Nem azt mondja amit a te füled megszokott (tehát kreatív)
-2 A humora sem siralmas mint a többinek (tehát kreatív)
JHendrix 2008 jún. 23. - 15:20:31
(58/59)
Nem Tudom mit paráznak itt egyesek ?! Avar Vanda egy gyönyörû lány és látszik hogy VAN STÍLUSA (nem mint a többi fecsegõ-erõltetett mosolyú m.vezetõknek akik betanultak 3 tõmondatot és ezeket kombinálják a mûsor idõ végéig) !
Szerintem még sokra fogja vinni.

Sok sikert Vanda !!!!!
orl 2008 márc. 21. - 12:27:17 Előzmény AndiRS
(57/59)
kedves andi. te azért fújsz ennyire a vandára, mert szerelmes lettél. tehát üdvözölnélek a klubban, és ösztönöznélek, h ismerd el saját magad elõtt is, te bizony leszbikus vagy. nem szégyen az. és ha már nem lesz fátyolos a szemed, és nem fogod csak azért utálni mindenki vanduskáját, mert ráébresztett az igazán nem szégyenletes melegségedre, rájössz majd, h tök jól csinálja az egészet. imádunk, vanda, ne törõdj te mással, csak a rajongóiddal! imádunk!!!!!!!!!!!!!!!
AndiRS 2008 febr. 28. - 13:45:44
(56/59)
Helló mindenkinek...
Szoktam néha nézni a mûsort,olyankor amikor tényleg nincs más a tv-ben...de nagyon nem tetszik:(
De akkor miért is nézem?Ez itt a kérdés,ugye?Azért nézem mert lesem h a mûsorvezetõket mikor cserélik le...Jobbanmondva nem mind a kettõt csak Vandát...nagyon nem való neki a játékvezetés...ezt most nem rosszszándékkal mondom,csak elmondom a véleményemet...
Vanda túlzásba viszi a "sajnálom,nagyon sajnálom,nem nyert" dolgot... Szerintem,meg lehet még rajtam kívül sokak szerint nem is nagyon sajnálja...
Én Szerbiában élek,nálunk is rengeteg a telefonos játék,itt is rengeteg Vandához hasonló mûsorvezetõ van,vagyis hála Istennek egyre kevesebb mert le váltják õket.
De ahogy észrevettem,nálunk Szerbiában könnyebb nyerni,meg sokkal olcsóbb a betelefonálás mint Hun-ban...
Na de ami a lényege a dolognak,nem mindenkinek meg az élõ mûsorvezetés,ahogy Vandának sem...ennyi tõlem.
Üdv mindenkinek...
1/10
CSÁNYI 2008 febr. 15. - 13:48:24 1/10 Előzmény rat
(55/59)
EZ EGY NAGY KAMU MIG NEM JÖN BE AZ ÖSZEG A TELEFONÁLÁSBOL ADIG HIVHATOD.MOST HA FELVESZI A 110.000FT-OS NÁL AKOR IS MÁR BUKÁSRA ÁLOK.EZ NAGY KÖCSÖG JÁTÉK EZ NEM NYEREMÉNY HANEM LEHUZÁS.HOGY JO ÉLJENEK.SZÉT TUDNÁM VÁGNI AZ AGYUKAT.
rat 2008 febr. 07. - 07:15:52
(54/59)
TV 2 akartam az elõbb írni, de hát az RTL KLUB is azonos ezzel a dologgal!
rat 2008 febr. 06. - 21:32:09 Előzmény topikos8
(53/59)
Talán még annyit topikos8, hogy ha engemet ez a mûsor ennyire bosszantana, hidd el tényleg nem nézném!
Világos, hogy átverés az egész, mégis nézd meg mennyi ember hívogatja õket! Ha nem érné meg az RTL KLUB-nak, már biztosan nem csinálná!
A valóság és kibeszélõshowkat én is utálom, de látod annak is mekkora kereslete van? Addig, hogy egyes "emberkék" hajba is kapnak rajta, de közben állítják, hogy õk utálják már ezt a mûsort!
Az aki a játékgépeket nyüstöli, az is tudja, hogy nem egészséges dolog amit mûvel, mégsem tudja meg állni!
Hagy játszanak! Az emberi butaságból már sokan meg gazdagodtak és fognak is!
rat 2008 febr. 06. - 21:17:06 Előzmény topikos8
(52/59)
Nézd!
Nem errõl van szó, én nem is szoktam játszani! Szeretem az adott feladványokat és mindig próbálom (magamban)kitalálni a megfejtéseket! Eddig megyek csak el és nem tovább! Ha ráérek, szerintem ez egy igen jó agytorna, de nem hagyom, hogy palira vegyenek!

Ui: még aktív vagyok! :) :) Aktívabb mint gondolnád!
1/10
topikos8 2008 febr. 06. - 10:07:27 1/10 Előzmény topikos8
(51/59)
Reggeli Észbontóban:

"Hívjanak fel százszor, az még mindig csak 30,000 forint!"

Anyád! Hihetetlen hogy milyen pofátlanok, régebben még csak az volt, hogy 2-3-szor, újabban pedig az, hogy 20-30-szor hívjuk õket egyetlen adásban, most meg már százszor?
1/10
topikos8 2008 febr. 04. - 13:03:35 1/10 Előzmény topikos8
(50/59)
Most már délelõtt is az Észbontó van a korábbi játék helyén. Úgy látszik észrevették, hogy az Észbontóban többet lehet lenyúlni.
1/10
topikos8 2008 febr. 03. - 21:11:42 1/10
(49/59)
"Ha csalnak"

Nyugodtan elhagyhatod a feltételes módot. De, ha hiszel a játék tisztaságában, akkor baromi naív/nyugdíjas vagy.
rat 2008 febr. 03. - 20:12:54
(48/59)
Miért nézitek ha ennyire bosszant benneteket? Ha csalnak hát csalnak, a kormány is átver bennünket mégis itt vagyunk! :-D
1/10
topikos8 2008 febr. 03. - 15:13:43 1/10
(47/59)
Múltkor 1 adásban volt két telefonos nyertes... Havonta egyszer eljátsszák, hogy nem csak adás vége elõtt 1 perccel lehet nyerni, ez már az adás elején kiderül, csak 50,000-ért fejtették meg és már a legelején volt segítség.

Legmegdöbbentõbb az volt, amikor a feladvány hû... volt és Vandácska *elszólta* magát, hogy a szerkesztõ csak 6 lehetséges szót tud rá. És mit ad isten az adás legvégén a hatodik tippelõ nyert. Ezzel is azt erõsítették meg nem is olyan burkoltan, hogy adás elején még nincsen *helyes megfejtés*, csak a legvégén *találják ki*.

Az sem semmi, amikor a bekerült játékosoktól kérdezi meg Vanda, hogy nehéz volt-e bekerülni... A nem bekerültek persze errõl kicsit más véleménnyel vannak.....

SENKI ne hívja ezt a sz*rt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A játék csalásáról írt honlapom még él (sajnos nincs idõm frissíteni, de a csalás nem változott):
http://topikos8.googlepages.com/
grafincs 2008 jan. 24. - 19:42:35 Előzmény apertesz@freemail.hu
(46/59)
Én szerencsétlen, amikor legelõször odatévedtem, elkezdtem telefonálni, hiszen oly nyilvánvaló volt a megfejtés. (Akkoriban még nem mondták be, hogy akármi a vége, egy hívás 300 pénz, tehát gyanútlanul és rendületlenül próbálkoztam.) Persze nem kerültem adásba, a játékvezetõ eközben pedig egyfolytában a szememre hányta, hogy miért nem hívom már! Szóval a lényeg: 17 ezer forint volt a számlám, a szokásos ötezer helyett.
Nyilvánvaló, hogy elsõ és utolsó próbálkozásom volt.
mandy79 2008 jan. 24. - 11:50:07
(45/59)
Sziasztok!
Naná, hogy csalás. Egyik családtagom dolgozott egy ilyen 'mûsor' stábjában. Mondta, hogy amikor valaki elvisz egy-egy nyereményt, az általában egy beépített ember (stábtag, ismerõs, stb), csak hülyítésnek csinálják, hogy minél több naív idióta telefonáljon!
De hát meg kell fizetni Vandácska és a többiek 'több mint négyszeres' fizuját ;-)
Ja és hát butácskák, ez tény. De ilyen mûsor vezetéséhez nem is bölcsészeket keresnek, ez nyilvánvaló.
Nézzen ki jól, és tudjon a semmirõl locsogni egy órán át - ennyi a feltétel!
lulu:) 2008 jan. 11. - 13:44:34
(44/59)
Ó Te jó Ég!...
Azt hittem a szemem káprázik, amikor olvastam Vanda hozzászólásait. Egyszer volt szerencsém pár percet látni a mûsorból, akkor gyönyörködtem Vanda "tehetségében". Elõször arra gondoltam nem szimpi, de biztos a mûsor szerkesztõi "tették ilyenné". És erre ilyeneket ír. Hát Õ tudja, de kevés olyan JÓ mûsorvezetõt ismerek (pedig ismerek jópárat személyesen), aki a fizetésével kérkedne. Bár, ha a tehetségével nem tud....
semtexadam 2008 jan. 07. - 14:16:15
(43/59)
Szerintem csodálatos lányka vagy VANDA.

Eddig mindössze párszor sikerült csak az Észbontóba botlanom, de mindig a képernyõ elõtt ragadtam. És nem a feladványok miatt...

A negákkal ne foglalkozz. Fölösleges mellre szívni. A hazai közönségünk már csak ilyen....sajnos.

Sok sikert a továbbiakban is!
1/10
kmelike 2007 dec. 31. - 15:22:22 1/10 Előzmény keki
(42/59)
Hat mit is mondjak...Csak a nagymamam dol be ennek a hujesegnek.Birom amikor azt mondjak nem telefonal senki,mert nem tudjak a megfejtest, meg a vak is kitalalja jo hogy nem mondjak meg ki.Most uj divatba jott hogy mutogatjak a penzt a musorba.
apertesz@freemail.hu 2007 dec. 12. - 14:08:47
(41/59)
Sziasztok!
Érdekes! Egy olyan hozzászólást sem láttam még ami arról szólt volna, hogy "Igen, én nyertem"! Sõt tovább megyek rengeteg embert ismerek és még senki sem mondta, hogy képzeld telefonáltam és nyertem!
Én amikor terhes lettem, és otthon voltam, akkor kezdtem telefonos mûsorokat hívogatni, a fiam már két éves és még soha nem kerültem adásba!:(
kevinspéci 2007 dec. 07. - 09:24:40 Előzmény keki
(40/59)
Nyilván azér' megy, mert nyereséges. Az, hogy ilyen marhasággal pénzt tud keresni a csatorna, nem az õ baja... Hmm...