Tibag05 2014 nov. 01. - 15:24:26 Előzmény Roti1
(24/24)
.."vasárnap délután túlzottan is nyomasztónak tûnt.."
nem csak vasárnap, egyáltalán halottak napján mi a fenének adnak ilyen szomorú filmet?
pont ezért vidám szórakoztatót kéne!
Tibag05 2013 júl. 15. - 15:06:40 Előzmény M.Zs.F
(23/24)
"..pénzre van szükség. A páros szinte lehetetlen feladatra vállalkozik, amikor megpróbálják meggyõzni a gyógyszergyárakat, támogassák õket, .."

így igaz pénz, pénz és megint csak pénz különben megdöglesz!
és persze a gyógyszergyárak csak úgy a két szép szemedért segítenek mi?
ez még filmen is utópisztikus! pénzt ne4kik, pénzt az orvosoknak, pénzt mindenkinek különben...!
pamparam 2013 ápr. 17. - 21:40:54
(22/24)
Unalmas, sablonos, a fõszereplõk nem hitelesek, hatásvadász, a szokásos csöpögõs amerikai vacak. Végig se néztem. De biztos vagyok benne, hogy happy lesz a vége. :-)
stanmore 2013 ápr. 17. - 21:14:22 Előzmény KillerKat
(21/24)
neked milyen a "pofád"?
4/10
M.Zs.F 2012 jan. 14. - 14:22:29 4/10
(20/24)
Azzal a tudattal nézni, hogy ez egy valójában megtörtént eset egészen felemelõ tud lenni. Látni, hogy egy apa mit képes megtenni a gyermekéért. Csodás. Amellett nekem egyszer nézhetõ a darab, Brendan Fraser még mindig extraszimpatikus, és Harrison Ford még mindig egy jó színész, de gyakorlatilag ennyi. Megcsinálták, megírták, leforgatták, eladták. 2 év múlva már szerintem nem fogok emlékezni a filmre, de egyszer megnéztem és tetszett.

10/4
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 13. - 16:00:05
(19/24)
De most mondd meg, hát nem? Akinek egy ilyen film a rossz, annak milyen egy valóban rossz film? Ha valaki nem szereti a lassúbb filmeket, nevezetesen a drámákat, akkor az minek nézi? Hát igen, bizonyára nem lehet minden olyan pörgõs és élvezetes mint egy mexikói szappanopera...
Ford Mustang 2011 júl. 08. - 14:26:03 Előzmény KillerKat
(18/24)
Ekkora baromságot...
Roti1 2010 okt. 03. - 22:16:11
(17/24)
Elsõ nekifutásra nem sikerült megnéznem. Kb. 8 percnél kikapcsoltam. No nem azért mert nem lenne jó, de nekem így vasárnap délután túlzottan is nyomasztónak tûnt és totál befordultam volna tõle. Így hát ez most nem vált be.
10/10
attilla84 2010 aug. 04. - 02:21:04 10/10
(16/24)
Elég jó lett,és többé kevésbé át is adta azt amiért megcsinálták a filmet.És sajnos aki hasonló problémába van benne,csak azt tudja megérteni ezt a filmet,ami nekem ez esetben sikerült.:(
Több hasonló film kellene,nem ez a sok számítógépes csicskaságok ,amiket vagonszámra csinálnak:D
8/10
indienemesh 2010 júl. 23. - 10:02:53 8/10
(15/24)
Jó film volt, néha egészen megérintett, bár azért nem ríkatott meg. Kicsit TV-filmes beütése van, de ez nem változtat rajta, hogy ez egy jó dráma. 10/8
sznúp 2010 júl. 18. - 14:24:14 Előzmény KillerKat
(14/24)
"vernivalópofájú színészeket választottak a szerepekre"

Harrison Ford és Brendan Fraser? :D
1/10
Domo43 2010 jún. 27. - 14:04:46 1/10
(13/24)
Igen, tetszett a Pandorum, bár nem értem, hogy jön ez ide. Nem hinném, hogy egy filmrõl, amit jónak tartok, következtetéseket lehetne levonni arra vonatkozólag, hogy buta lennék.
Talán nézd meg elõször a filmet.
1/10
KillerKat 2010 jún. 26. - 14:44:22 1/10
(12/24)
Abban a csapásban volt részem, hogy a barátom megnézette velem ezt a filmet... Senkinek nem kívánom azt a szenvedést, amit én megéltem a film 105 perce alatt. Ha dokumentumfilmként örökítették volna meg az eseményeket egy egyszer használatos videokamerával (ha lenne ilyen) és tényleg azok szerepeltek volna, akikkel ez megtörtént... meghatódtam volna. De ehelyett olyan vernivalópofájú színészeket választottak a szerepekre, hogy szinte minden filmkockánál forgott a gyomrom.
spoiler:
A legszánalmasabb jelenet az volt, mikor mr GUVADTSZEMÛ Crowley az asztalánál ülve beszélget az egyik gyógyszerfejlesztõvel... és az közli vele, csupán azért rúgták ki, hogy ne legyen összeférhetetlenség - itt a szemjátéka valami földöntúli volt. Amikor pedig a kocsmában beszélget a professzorral, és a a professzor genetikai eredetû helyett genetikust mond... bennem meghalt valami. Ennyit errõl.
1/10
Domo43 2010 jún. 26. - 03:18:15 1/10
(11/24)
Azért írok, hogy ezzel remélhetõleg megmenthetek pár embert eme borzadály megnézésétõl. Ha ez így nem elegendõ az elrettentéstõl, egy picit menjünk bele: a történet elsõ tíz percének megtekintése után kétség nem maradhat a végkifejlet felõl ,ami nem volna baj ha kárpótolná a nézõt egy kellemes hangulat, színvonalas színészi játék (tisztelet a kivételnek, H.Fordnak). Ehelyett egy tipikus amerikai mûanyag FOST kaptunk.
spoiler:

a beteg kislány annyira szeretetreméltónak próbálta a rendezõ beállítani, hogy annak szurkoltam, hogy dögöljön meg. Amíg azt az aranyos kisfiút szinte alig mutatták. Az a rész, mikor a beteg gyerekek szülei átadják fájdalmukat az orvoscsapatnak, megint csak elviselhetetlenül amerikai HATÁSVADÁSZ szirupos hányadék.

REMÉLEM NEM LESZ RÓZSASZÍN A MÁSODIK SZÉRUM ERESZTÉS SEM!!!
7/10
Bellavita 2010 jún. 18. - 15:24:07 7/10
(10/24)
Érdekes történet, vélhetõen valóságban megtörtént alapokon nyugszik. Izgalmas, érzelmes, amerikai filmhez képest kevés a hatásvadász jelenet, realista. Bár már régen láttam Harrison Ford filmet, most egy kicsit más szemmel néztem az alakítását, mint korábban: szerintem ugyanaz a mimika, ugyanaz a kicsit "zavaros" tekintet jellemzi, mint más filmjeiben- bár a zseniális, ugyanakkor kiállhatatlan,magánakvaló, sértõdékeny, együttmûködésre alkalmatlan kutatóorvos unszimpatikus szerepe jól állt neki. De nem láttam semmi kimagasló színészi játékot nála most sem. Mindenesetre a film érdemes arra, hogy megnézzük, hogy elgondolkodjunk mi fontos mi nem fontos és hogy örüljünk csupán annak is, hogy egészségesen születtünk. Tetszett annak ábrázolása, hogy nem akarta úgy bemutatni a befeketetõket, akik érzelmileg vezérelhetõek, akik egy beteg gyermek láttán meghatódnak és lemondanak a profitról csupán a jótett miatt- hiszen ez nem lett volna valósághû. Emellet tetszett annak ábrázolása, h a két ellentétes személyiség hogyan tudja elfogadni mindezt és hogyan alkalmazkodik ehhez úgy, hogy a nap végén elérje a célját: míg az orvos szembeszáll,harcol, renitensen viselkedik-- az "okos" alkalmazkodik és nem akarja a nagytõkés befeketetõknek a játékszabályokat diktálni, s természetesen ez utóbbi vezet eredményre. Ez a való élet.
8/10
igiboy82 2010 jún. 01. - 23:37:00 8/10
(9/24)
"Eszeveszett küzdelem" a magyar címe!
10/10
offtopic
Teknocc 2010 máj. 22. - 21:09:21 10/10
(8/24)
***SPOILER***
Tetszett benne, hogy nem hazudtak a gyerekeknek a valóságról.
NaFe 2010 máj. 16. - 14:56:11
(7/24)
Egy másik Harrison Ford filmhez tudnám hasonlítani:Csak egy lövés (Regarding Henry).Minden benne van ami egy oscar díjas filmhez kell,de mégsem lesz még jelölt se.Olyan"deja vu"érzésem volt minden fontosabb jelenetnél.Azért minden Harrison Ford filmet megnézek,mert Õ a kedvenc,még ha nem is kényeztet el mostanában.
ibacs 2010 máj. 14. - 09:31:45
(6/24)
A legjobb filmes sztorikat az élet írja! Nagyszerû film, elõzetes alapján nem számítottam különösebb izgalomra, de odaszögezett a tv elé, izgultam mint egy jó akciófilmen.
10/10
NADAL14 2010 máj. 13. - 22:21:59 10/10 Előzmény malvin
(5/24)
Nagyon tetszett a film,a nagy dolgok valahogy igy történnek mint ebben a történetben.Spoiler- Jó a csattanó végén amikor is kiderül hogy mégiscsak a doki szere volt a nyerõ:)) spoiler vége-Hálát adok az égnek hogy az én fiam és lányom egészséges ,és csak csodálattal és együttérzéssel tudok lenni azok a szülõk iránt akik ilyen és hasonlóan kemény betegségben szenvedõ gyermeket nevelnek.....