Téma: Eufória

1/10
Bullózus pemfigoid 2019 júl. 28. - 16:37:57 1/10
(3/43)
"A hozzászólás moderálva lett."
Rendben. v2.0

Ez a filmművészeti darab az emberi excrementumhoz hasonlatos minőséget képvisel.
A férfigyűlöletet olyan magas szinten űzi, hogy az ott tapasztalt vertigo garantált hányingert okoz.
Implicite minden egyes cisz-nemű, fehér bőrű, heteroszexuális férfit önzőnek, szexmániásnak, perverznek, hazugnak és rettentően erőszakosnak ír le, akiket mégis szolgai módon igyekeznek boldoggá tenni az amúgy mellesleg jó lelkű és definitíve sokkal többre érdemes női, transznemű, színes bőrű és meleg szereplők.
A férfiak emellett nem is dolgoznak, hanem hereként élvezik az alattvalónak tartott, másodrendű polgár nők és transzszexuálisok keze munkájának eredményeit.
Ez a megrendelésre készített fantazmagória valójában csak indulatkeltésnek szánt gyűlöletbeszéd, amit érdekes módon nem hogy tiltana a közösségi- és szabványos média, hanem reklámoz és díjakkal halmoz el.

<Elég polkorrekt voltam, vagy esetleg ez is megy a lecsóba, tisztelt cenzorok? Ha nem, akkor kérem egyből írják át arra, amit önök látni szeretnének a vélemények között.>
Backtoblack 2019 júl. 22. - 19:08:54
(2/43)
De mégis ki halt meg a klub előtt? Ez nekem kimaradt, pedig minden részt láttam