kgyuri0 2009 jún. 19. - 12:17:49
(568/2248)
Gondolod zampikám, hogy amit én csinálok, az pénzért csinálható?
Netán valami gyorstalpaló tanfolyamon elsajátítható?!

Nem lehetsz ennyire csökött értelmû!
zampano 2009 jún. 19. - 12:16:51
(567/2248)
Szóval elismered. Köszönjük!
kgyuri0 2009 jún. 19. - 12:15:09
(566/2248)
Téged is megkerestek?
S nem váltál be? Nem mondod!
kgyuri0 2009 jún. 19. - 12:12:18 Előzmény Heathcliff
(565/2248)
Kedves MsHeathcliff!! (589)

Sajnos mostanában ritkábban jutok géphez(másra is használjuk), így késve tudok reagálni kedves soraidra.
Hogy is?:
„„Összerondítják a környezetet, kit érdekel? Se Istenem, se hazám...szûnjenek meg a nemzetek, vándoroljunk összevissza,..” – mindezt nekem addresszálod! (ÉN)

ha jól látom, a címzett tombenko volt, nem te.(TE)”
Jogos, de azt gondolom, nem vagyok hamisítással vádolható, láthatóan a kedves tulajdonságokkal engem cimkéztél meg. Még az is lehet, az „addresszál” valami sokszázadik ezoterikus jelentése pont ez. Persze jól esik ilyen egyszerû, de látványos módon ledorongolni a vitapartnert (KussNemNekedSzóltam! – még vicc is volt ilyen csattanóval), én értem, sõt esetedben megértem.
Vajon Gyurcsány is mondhatta volna ugyanezt az öszödi beszédre(nem is gondoltam, hogy hasonlóképpen ítéljük meg, nem jelezted, amikor CsZoleet gyõzködtem.) Ráadásul õ jogosabban mondta volna, az egy zártkörû beszéd volt, ez itt meg nyitott mûfaj.
Hogy a hozzád közelebb esõ (na,melyik is az?) oldal neten vitézkedõ chatbajnokainak stilusát imitáljam:
„Sunyi módon, a hátam mögött szídsz,aztán nem mondod a szemembe!”
Én persze ilyet csak viccbõl mondok, ez ui. olyan mûfaj, hogy a moderátor(ha van) az egyedüli korlát, mindenki azt mond, amit akar, csak magát minõsíti.

Aztán meg: „sokat fantáziálsz Morvairól, úgy látom.”
ahhoz képest, úgy látiom, te ástál bele a pszichiátriai szakirodalomba is. Oda nem is követlek, annyira tényleg nem fontos a bige.
Másik, ami nem igazában izgat, a cigányok nomadizálása.
Nem vagyok történész néprajzos, cigány se, így megelégszem azzal, amit eddig tudok:
Az emberek növényevõ(leginkáébb patás) állatokat domesztikálva követték azok csoportjait, amint az erdõs sztyeppén legelészve újabb s újabb helyekre értek.
Ha azt mondod, nyilván az emberek nem nomád(pásztorkodó) módon is vándorolhattak(eléggé régen nem is volt még igás állat(esetleg kerék se)), amikor a majom lejött a fáról és fölegyenessedett, alkalmassá vált nagy távolságok megtételére gyalog. Tök igazad lett volna ebben is.
Néha egész jól elbeszélgettünk, ezért az iménti apróságoktól eltekintve, amit viszont a liberalizmusról(az én liberalizmusomról!) írtál, az fájt, kissé hátbaszúrásként értékelem.
Ezért erre még vissza fogok térni.
zampano 2009 jún. 19. - 11:49:04
(564/2248)
Az szdsz-rõl lehet tudni, hogy embereket toboroznak a fórumkra, az 'eszmék' terjesztésére meg egyfajta 'net commander' szerepre. Ilyen vagy te is?
kgyuri0 2009 jún. 19. - 11:37:12
(563/2248)
Szal, akkor te vagy az Attila-Bendegúz?
Az is ilysen önérzetes lehetett!

És legalább ilyen okos is!
Meg nyilván szép!
offtopic
idõjós1010 2009 jún. 19. - 08:29:50
(562/2248)
Téged ezért fizetnek, vagy alapból vagy ilyen............?

Ne haragudj, de komolyan
Fárassz mást.
kgyuri0 2009 jún. 19. - 01:54:26 Előzmény tiborz007
(561/2248)
De ócska vagy Tiborizé!

Ezek szerint neked fizet valaki ezért a sok eszement hülyeségedért?
Csak, mert mindenki magábólindul ki!
kgyuri0 2009 jún. 19. - 01:46:13
(560/2248)
Gelsomina hogy van?
Szójjáneki s másszárá!
Túlteng a tesztoszteron!?
ondok 2009 jún. 19. - 01:16:18 Előzmény idõjós1010
(559/2248)
ne keverd a szezont a....az hogy a természeti adottságaink jók nem magyar érdem.Azt néznéd meg ,hogy egy dán gazda mit hozna ki ha itt gazdálkodna?Miért fizessem én meg a lusta ,munka helyett tüntetõ gazdák naplopását pl a drágább termék árában?Ha annyira jókat gyártottunk ,akkor miért nem kellett senkinek ,amikor az orosz piacot elkúrta az Antall kormány?He?
ondok 2009 jún. 19. - 01:10:44 Előzmény tiborz007
(558/2248)
Nocsak Tiborckám a sok sírás rívás egy érzõ neofaszistát takar?Jön majd kutyára dér,nemzeti számonkérõszék,viceházmesterek ítélõszéke,jót fogtok majd magyarni(by Örkény):Eljött ademokrácia,mindent szabad ,szabad hülyének is lenni:)
zampano 2009 jún. 19. - 01:00:35
(557/2248)
"éretlen jhülyíegyerekek vagytok"

Te meg nyilván a bölcsesség szobra, izgága kisnyugdíjasom.
zampano 2009 jún. 19. - 00:53:08
(556/2248)
"Tanuljatok természettudományokat..."

Neked mint szdsz-szavaszónak tudnod kell, hogy magyarbálint és haverjai épp most verik szét a természettuományos oktatást a középiskolákban. Vagy egy cinikus gazember vagy, vagy nagyon hülye.
kgyuri0 2009 jún. 19. - 00:46:27
(555/2248)
A számaidat be kell szorozni .36-tal, wennyien mentek el szavazni.
A Fidesz az összes választójogosult kb 20%-a, a Jobbik kb 4.5%-a!
Azért ezt ne feledjük. A számok kenmény dolgok!
Ezt már Sztálin et. is többször megmondta.

Ne tévedjünk, sztem a zszámok ígyis jóval nagyobbak, mint amekkorának lenniük kellene,hogy Magyarország elmodhassa magáról,nagykorú, fölnõtt lakossága van!

Homokozóban egymás haját tépõ éretlen jhülyíegyerekek vagytok!
Ideje lenne már fölnõni!
kgyuri0 2009 jún. 19. - 00:39:58
(554/2248)
Mi ez az orbitális hülyeség?

Összeesküvéselmélet!

Pont az összeesküvéselmélwetrõl szóló részt olvastam el, úgy kezdõdik, hogy milyen hülyeség az összeesküvéselmélet.
Aztán ebbõl igen raffináltan odajut, hogy kõkemény összeesküvéselméletet fejt ki!
Borzalmas!
Kár az ember értékes idejéért.
Tanuljatok természettudományokat, történelmet, nyelveket, olvassatok irodalmat:ThomasMannt, Dosztiojevszkijt, Tolsztojt, olvassatok verseket, hallgassatok zenét, ne ezt a tömény sz*rt zabáljátok!!!
tiborz007 2009 jún. 18. - 23:34:01
(553/2248)
Vigyázz, ne idegesítsd fel magad, õ egy vérbeli fizetett provokátor, nem kell, hogy válaszolj neki, remélem õ is megkapja méltó büntetését, el fog jönni az az idõ
offtopic
idõjós1010 2009 jún. 18. - 23:24:29
(552/2248)
"drágább esetenként sz*rabb magyar terméket."
Vegyed akkor a sok olcsó szart. vegyél kínai ruhát, az legalább olcsó. Egyébként pedig szerintem azt sem tudod mirõl beszélsz, mert ha tudnád nem mondanál olyat a magyar termékekre hogy "szar". Nagyon korrekt ruhák készültek régen nálunk, és a mi gyümölcseink, ill zöldségeink nincsenek tele azzal a sok vegyszerrel mint a külföldi, aminek se íze, se bûze, de nem is ez a lényeg, csak az hogy külsõre eladható legyen, no és persze minél olcsóbb.
Ember, te mintha nem is ebben az országban élnél, de egyikõtök sem. Azt se tudjátok mi van kint, csak hallgatjátok azt a sok szart a politikusok szájából.

Ne baz...d már fel te is az agyam.
Oszt meg mással a hülyeségeidet.
ondok 2009 jún. 18. - 22:33:49
(551/2248)
Pont ez a ködösítés,hogy nekünk attól jobb lesz ha nem engedjük be a külföldi tõkét,aztán vehetjük a drágább esetenként szarabb magyar terméket.nekem tök mindegy ,hogy kié az elektromos mûvek ,ha külföldi gazdaságosabban számomra olcsóbban mûködteti ,akkor vigye .Én nem kajálom be a promitív magyarkodást meg sápitozást ,hogy "eladják a magyar földet" stb.Adjákel ,úgyse tudják elvinni a hátukon.-Titeket azért hülyít a Fidesz meg a Jobbik ezzel ,mert õk szeretnék maguknak megszerezni a hasznot .Ellentétben a mai kurzussal õk nem lakástámogatásra és utakra költenék a privatizációs pénzt ,hanem a tokaji stb birtokokat növelnék rajta ,ahogy tették ezt korábban ,amikor hatalmon voltak.
tiborz007 2009 jún. 18. - 22:29:59
(550/2248)
Köszi a támogatást, azért, hogy ez a két szó ilyen jelentõs legyen? Egyébként a francia himnuszban ugyanígy szerepel és úgy lehet el kell törölni õket ezért a két szóért, szerintem az össszes francia"náci"
tiborz007 2009 jún. 18. - 22:20:47
(549/2248)
Nem haragszom ezért. Ez egy poén volt. Nem ezzel van problémám. A nemtelen támadásokkal van igazából, amikor megpróbálják dehonesztálóan beállítani