offtopic
meszag 2009 júl. 17. - 11:51:59
(1008/2248)
Ekkora marhaságokat már rég olvastam....
CsengoZoli 2009 júl. 17. - 11:28:48 Előzmény kgyuri0
(1007/2248)
Amit elõtte és utána írtam az kimaradt? :)
Mindegy,nem akarlak meggyõzni,úgyis csak "jobboldali fröcsögés" lenne bármit is írnék,nem?
Olvasom,hogy harciasabb liberalizmust szeretnél.
Javaslom,akkor szavazz a jobbikra,õk képviselik harciasan a saját elveiket.
Hidd el,õk is azt gondolják,amit te, hogy igenis tetszik-nemtetszik bizonyos dolgokat rá kéne eröltetni az emberekre,hisz nekik majd így lesz jó,csak még buták és nem tudják!
Így találkozik szépen az SZDSZ a Jobbikkal :), ebben még igazat is adok Évinek :P
idõjós1010 2009 júl. 17. - 10:02:26
(1006/2248)
OKé :-)
kgyuri0 2009 júl. 17. - 02:01:41
(1005/2248)
Kedves évi100!!

Örülök, hogy te is vállalkozol a liberalizmus definiciójára, ráadásul még nekem el is magyaráznád.

Velem nincs baj, megvan a magamhoz való eszem, engem a hülyék hülyesége nem befolyásol, de mi van azokkal, akik butábbak, szerencsétlenebbek, befolyásolhatóbbak, pl zsarolhatók. Esetleg gyerekek, öregek, betegek, szegények. Azért mert valaki liberális, nem kívánható tõle, hogy a népbutítást, emberbutítást szó nélkül hagyja. A röhej, hogy minél antiliberálisabb valaki, annál inkább elvárná, hogy aki liberálisnak vallja magát, az ne is emeljen szót a hülyeség ellen, sõt néhány véleményartista még azt is elkívánná, hogy a liberális tapsikoljon.

Te pl. egy elég ostoba panelt dobtál be az „agymosásról”, - én egyáltalán nem hiszem, hogy az öszödi beszédnek az újságfõszerkesztõkrõl szóló része lett volna a lényege. Különösen fura ezt hallani egy fideszestõl, amikor a Fidesz par excellence az agymosás pártja. (Na, de ne nyissunk vitát, ez messze vezetne!)
Én pusztán verbális megnyilvánulásként megkérdeztem, hogy az említettem ipsék agyának mosott voltáról mi a véleményed.
Mert igen vicces az agymosott szélsõjobbosok „pergõtûzében” hogy a baloldali agymosásról vizionálsz, olyannyira, hogy valóságos emberjogi aktivistaként véded ellenem az õ agyuk mos(d)atlanságát.
Mellesleg ezzel is újabb példát szolgáltatva elméletemhez (1179.hsz), hogy ui. az emberek általában kódoltan beszélnek, amit nem lehet(nem is szokás) szó szerint érteni. Te sem érted szó szerint, hogy én bárki véleményének nyilvánítása ellen tennék, hiszen nem is tehetek.
Egyébként az SzDSz ellenes kényszerképzetek egyike, hogy õk „csak mondják, hogy liberálisok, közben ráerõltetik a saját érdekeik által motivált javaslatokat a társadalomra”. Abban, hogy nem született gyûlöletbeszéd ellenes törvény nagy szerepe volt a SzDSznek, így Fodoornak, én ezt egyáltalán nem helyeslem, sokkal harciasabb liberálizmust kedvelnék.
Gondolom azt akarod majd mondani, hogy pl. az egészségügyi reformot akarták erõltetni, de ezzel semmit nem mondsz, ami az SzDSzre spcifikus lenne, minden politikai párt a maga akaratát akarja kényszeríteni, ami szükségképpen kisebbségi akarat, pláne, ha szükséges reformokról van szó.
kgyuri0 2009 júl. 17. - 01:57:45
(1004/2248)
TibriZ!!!

Magyar értelmezõ kéziszótár(1987):

nemzetiség: nemzeti hovatartozás.
Ezek szerint neked, mint magyarnak, nincs ilyen?

A „nemzetségnek” is van egy valagra való jelentése, s valóban közte van ez is, tudod, hogy adják meg ezt a jelentését?
Így!:
„4. rég. Nép, nemzet(iség) [a “rég” kurzívval szedve ]
Ez a gyengébbek s a te kedvedért azt jelenti, hogy ez a 4. felsorolt jelentése, régies, és a másik, az általam elõnybe részesített szóval definiálják, az tehát erre a jelentésre az elsõdleges.
Persze, ez annyira nyilvánvaló, hogy röstellek erre idõt pazarolni, de ez a fönnhéjázó beképzelt butaság, amivel itt rázod a pudvás hátsódat, téyleg tenyérbemászó.

Mint annyiszor, ismét elmondható: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
Persze azért ne vedd készpénznek, a bölcsességhez tanulnod kéne elõszöris!
kgyuri0 2009 júl. 17. - 01:54:33 Előzmény CsengoZoli
(1003/2248)
Zolee!


„Embert nem ismerek rajtad kívül, aki az öszödi beszédet így értelmezi.”

Ezt érvnek szánod?
(Azért nincs igazam, mert nem állok be a nyájba bégetni? Ezt komolyan gondolod?)

S bizony: Bizony a média egyre habosodó szennyes jobboldali befolyás alatt áll.
Ugyanis a média nem merül ki a tévécsatornákkal
CsengoZoli 2009 júl. 16. - 23:55:03
(1002/2248)
Bal kormányos! :P
tiborz007 2009 júl. 16. - 23:13:45
(1001/2248)
Érdemes volt elolvasni. Végre egy értelmes nyilatkozat.
tiborz007 2009 júl. 16. - 22:54:44 Előzmény kgyuri0
(1000/2248)
"a magyarság nemzetiség"A magyarság NEMZETSÉG, te ötös nyelvtanos
offtopic
idõjós1010 2009 júl. 16. - 20:18:13 Előzmény CsengoZoli
(999/2248)
Milyen kocsija van a szomszédnak? :-)
CsengoZoli 2009 júl. 16. - 18:06:45
(998/2248)
Gyakorlatilag a Hír-en és az Echon kívül az összes baloldali.
Egyébként minden cinizmus nélkül ajánlanám,hogy olvasd végig akár Májrém belinkelt szövegét az öszödi beszédbõl,akár az eredetit fennt a neten.
Olyan ritkaság,hogy ily õszinte kitárulkozást láthatunk a mai magyar politikáról.
És próbáld meg nem bonyolítani a dolgokat.
Ne nézd,hogy szerinted itt õ mire gondolt,meg ne magyarázz bele dolgokat,hogy munkabeszéd,meg válveregetés,meg kutyafüle.
Egyszerûen csak tekintsd úgy,mint egy vezetõ beszédét,aki szembesíti pártját az igazsággal!
Bár gondolom úgyse gyõzlek meg.
Tudodmit?
HAgyd a fenébe, a fidesz tehet mindenrõl.
Ha neked ez okoz boldogságot,én nem akarom ezt elvenni tõled, a szomszédnak is mindig bólogatok,mikot a kocsit dícséri! :)
CsengoZoli 2009 júl. 16. - 17:57:08
(997/2248)
Bocs,de én errõl már kifejtettem a véleményem.
Embert nem ismerek rajtad kívül,aki az öszödi beszédet így értelmezi.
A vicc az,hogy neked még az sem elég jó,amit a két párt állít róla :P
Te még náluk is jobban tudod!
Anno emlitettem egy példát a szomszédommal,aki vett egy új autót és a világ minden kincséért be nem ismerné,hogy egy nagy szahart vett,pedig már vagy huszadjára viszi szervizbe!
De nem,akkorsem! Az egy nagyon jó autó!
Na,szerintem ilyen vagy te is, véded ezt a rossz autót,csak mert megvetted és szörnyû lenne bevallani,hogy jól bepaliztak!
Ne csüggedj,ez pszichológia,sokan vannak így vele,gondolom a te környezetedben is...
kgyuri0 2009 júl. 16. - 15:46:31 Előzmény CsengoZoli
(996/2248)
De, tudod mit, engem a média úgy általában nem is izgat, de ezen a "kultúrális" topikon is egyre inkább mindent elönt BayerZsocó kedvenc anyaga egyenest a pöcegödrökbõl!

Az EU választás óta egyszerûen agyukra húzódott az a bizonyos lé.
kgyuri0 2009 júl. 16. - 15:36:01 Előzmény CsengoZoli
(995/2248)
Zolee!!
Gyöngábbek kedvéért a véleményemet 1179 -hsz-ben találod.
kgyuri0 2009 júl. 16. - 15:33:15 Előzmény CsengoZoli
(994/2248)
Zoleekám!!!

Bizony a média egyre habosodó szennyes jobboldali befolyás alatt áll.
Azám!
Vagy csak nem ebbõl az egyszem nyavajás topikból vonod le a véleményed, ahol még legalább egy szál magam erõfeszítéseket teszek normális tárgyszerû vitára.
Egyébként érdekelne a véleményed az álláspontomról.
Tudom, nem értettél egyet már többször, de hát ha tudsz új érveket fölhozni(igazából: hát ha találtál érveket a nagyhangú ledorongolásom helyébe!)
Szóval?
kgyuri0 2009 júl. 16. - 15:26:10
(993/2248)
kedves évi100!!!!!

Hogy "agymosás elõkészítése"?

Jól adod:
Szerinted idõjós, májrém, TiboriZ agyát milyen (mód)szerrel, és mennyi idõ alatt, mennyi energia fölhasználásával lehetne kimosni?
idõjós1010 2009 júl. 15. - 21:31:37
(992/2248)
Ez még nem jelenti azt, hogy amit Gyurcsány csinált rendben van. Egyik sem különb a másiknál.
Viszont ha minden jól megy(márpedig eddig erre felé haladunk), Orbán Viktor meg fogja kapni a Jobbikot ellenzéknek, így viszont kín keserves lesz a helyzete.
offtopic
Moldávia bánata 2009 júl. 15. - 21:22:15
(991/2248)
Csakhogy itt O.V. lesz a miniszterelnök 2010-tõl, nem Gy. F.
Sajnos.
offtopic
idõjós1010 2009 júl. 15. - 19:22:58
(990/2248)
Ez így van, de egyik sem lehet mentsége a másiknak.
offtopic
Moldávia bánata 2009 júl. 15. - 18:23:01
(989/2248)
Na ugye!
Ha Fecó hülyeségeinek is van itt hely, akkor Ovi hülyeségei is legalább annyira elférnek. ;)