6/10
Gyutus80 2020 máj. 14. - 01:18:06 6/10
(980/1660)
Hajrá bajnokok de kihivoknál is szurkolok Boginak és Davenek a többiek remélem a Dorcika, Adu és Viki minél hamarabb kiesnek
vandamme 2020 máj. 14. - 00:31:30
(979/1660)
Nagyon sajnálom, hogy Dóra ma nem nyerte meg a végjátékban a futamát, mert az általam vezetett statisztika szerint akkor már 44,4%-lett volna, míg Vikinek 43,1%, azaz Vikinek kellett volna párbajoznia.
Továbbá az összes futamot vezetem excelben, és a szerint Dorci 58,26% míg Bogi 58,33%, azaz nem Dorcinak volt a legjobb statisztikája, legalább is ha minden futamot számításba veszünk. Nem tudom a szervezők vajon hogy számolják a statisztikát.
grizlee13 2020 máj. 13. - 22:37:55
(978/1660)
Nekem mindig olyan érdekes kérdések fogalmazódnak meg bennem a műsor kapcsán, mint pl. hogy ha ma nem 10-1 az eredmény vajon hogyan fért volna bele a műsoridőbe a párbaj+után jövő rész? Sehogy. Ha Zalán nem esik ki, hogy ért volna véget az adás júni 1ig? Érdekes ezt is tudtam, hogy Dóra fog kiesni, mert gyenge, ez sem véletlen. Sajnos minden rész megrendezett...
riaszabo 2020 máj. 13. - 22:15:03
(977/1660)
Hihetetlen, hogy mennyivel értelmesebb, intelligensebb a Bogi, mint az ostoba, buta, irigy “csapat” !!! Hajrá Bogi!! A többiek húzzanak haza!!
1/10
Tiberio 2020 máj. 13. - 21:57:04 1/10
(976/1660)
Szuper voltál, Bogi!
riaszabo 2020 máj. 13. - 21:26:55
(975/1660)
Jellemtelen bagázs! Nem csapat, pusztán kékek!!! Ide juttatta őket Zalán! Remélem szétszedik egymást!!
Messi a legnagyobb 2020 máj. 13. - 21:18:06
(974/1660)
Nagyon remélem, hogy a Bogi visszamegy ma a párbajról, aztán a durci előtt végez. Ez a szőke egy akkora beképzelt kis fruska, hogy az hihetetlen. 18 évesen semmi tisztelet nincs benne. Persze a Viktor sincs sokkal messzebb tőle. Undorító mindkettő!
riaszabo 2020 máj. 13. - 21:14:35
(973/1660)
Dorci bicskanyitogató! Mehetne Zalán után!! Remélem....Hajrá Bogi!!!
Feedoo 2020 máj. 13. - 21:03:25
(972/1660)
Hello! Tegnap mintha azt mondta volna a Dorcika drága ;hogy a bajnokok szét vannak csúszva... ennek ellenére több keserűség látszott a kihívók arcán. Végén ki is kaptak elég csúfosan! A mai nap meg arra játszanak hogy Bogit kifejtik! Ez ám a csapatszellem!
riaszabo 2020 máj. 13. - 17:13:57
(971/1660)
Szerintem is a Bogi és a Dave a legszimpatikusabb, de hogyan tudta Zalán ennyire meghülyíteni Adut (is) ?? Kezdetben neki szúrkoltam. Nagyon ellenszenves a viselkedése!!!
1/10
offtopic
Tiberio 2020 máj. 13. - 16:44:22 1/10 Előzmény riaszabo
(970/1660)
Undorodom a kék csapat proli-tempójától: eszembe juttatják azt a tróger bagázst, mely Mischinger Petit faragta az első évadban. De Bogi és Dave akkora kivételek, hogy nekik drukkolok.
vandamme 2020 máj. 13. - 01:52:43
(969/1660)
Dorka a harmadik futamának végén a közvetlenül felé néző, alig 2m-re levő kosárba 3 labdát dobott egymás után, és egy sem ment be. Elképesztő béna.
riaszabo 2020 máj. 12. - 21:59:06
(968/1660)
A moncsicsi képű Dorci igazi kígyó!!!
vandamme 2020 máj. 12. - 20:37:41 Előzmény Dorina2019
(967/1660)
Én is azért nézem, mert érdekel az ember közti kapcsolatok alakulása. Mert az önmagában elég unalmas, hogy néha hússzor nézzük végig, hogy hogy mennek végig ugyanazon a pályán, ráadásul mostanra már szerintem a nézők is kívülről tudják a pályákat. Ezért jó az adások elején és végén az, hogy belepillanthatunk mit csinálnak a bajnokok és a kihívók a szálláshelyeiken. Bár pl. az, hogy minden futam végén a villa nappalijában meg a faház közepén összeülnek a csapattagok átbeszélni a történteket, az szerintem kötelező nekik, mert nekem mondjuk egy vesztes végjáték után, ha ráadásul esélyes lennék, hogy nekem kéne másnap párbajoznom, nem lenne kedvem ott ücsörögni és beszélni. Lehetne a műsoridőből hosszabb rész ez, pl. ha kihagynák a Gelencsér Tímeát a bugyuta kérdéseivel együtt. Az egyik legszínvonaltalanabb kérdése: "Dávid, ma egy hete, hogy nem sikerült pontot hoznod a csapatnak. Ezt te hogyan éled meg?"
Egyébként a tavalyi családi exatlon pont emiatt volt érdekes, látni nemcsak a családok egymás közti, hanem a családtagok egymás közti viszonyának alakulását. A Lipők apuka hülyéskedéseit meg viccelődéseit imádtam.
Messi a legnagyobb 2020 máj. 12. - 19:39:53 Előzmény vandamme
(966/1660)
Szerintem is jól látod! A focis feladat meg tényleg nagyon égő volt. A Viki, aki elvileg 13 évet focizott és a Dóra, aki fociedző... és mindketten kikaptak. És nem azért, mert annyira le lettek volna maradva a pályán, hogy a másik előbb ért az ügyességihez. Csak simán bénák voltak. Égő! :))
Dorina2019 2020 máj. 12. - 19:37:48 Előzmény vandamme
(965/1660)
Szia! Nem, nem vagyok sem rokon, sem cimbi. Egyebkent nekem teljesen mindegy, hogy kihivo vagy bajnok, csak normalis, empatikus, es fokent egyenes ember legyen!! Sajnos a sunyisagot, nagykepuseget nehezen viselem barkinel is. Az mas kerdes, hogy tenyleg elemzem az embereket, mhelyi artalom. Tobbet nezem a kommunikaciot, jeleket, mimikat, viselkedest, mint magat a sportot. Persze egyutt nezem azert a kettot, csak mast is figyelek. De ez a valo eletben is igy van, persze csak azt latjuk, amit a szerkesztok megmutatnak nekunk, ez egy nagy befektetesu show is a sport mellett termeszetesen. Nem csak a sportteljesitmeny alapjan valogatjak ossze a csapatot, hanem szemelyisegjegyek alapjan is ( mert akkor mi is mirol is beszelnenk, vitatkoznank😊) , fontos, hogy nagy legyen a nezettseg! Nezd, a kihivok azert szimpik jobban, mert nagy teljesitmenyt nyujtanak ugy, hogy nem ebbol elnek, hetkoznapi emberek. A bajnokokat tul nagy nimbusz ovezi, es ezert en szemely szerint sokkal nagyobb teljesitmenyt vartam - varnek el toluk,de .... a nagykepuseg megvan, de nem aranyos a teljesitmennyel, ezt Zozo es Dorka is jol latta. Egyebkent Dora labdarugdosasa tenyleg gazt volt , mert nem rugas volt, csak rugdosas! Hat kb ennyi, koszi, hogy elolvastad es kulturaltan reagaltal! 👍😊
riaszabo 2020 máj. 12. - 18:34:58 Előzmény vandamme
(964/1660)
Reálisan látod!!!!
vandamme 2020 máj. 12. - 17:49:47 Előzmény Dorina2019
(963/1660)
Szerintem te valamelyik kihívó rokona, családtagja vagy cimbije vagy, hogy ilyen elfogult vagy a kihívókkal szemben, és rosszindulatot feltételező a bajnokokkal szemben. Én nem vagyok egyik játékosnak se senkije, a Csollány Szilveszteren és a Kótain kívül a többiekről még csak hallani sem hallottam. Tehát szerinted a kihívók nem azon agyaltak/agyalnak egyfolytában, hogy kik a leggyengébbek a bajnokoknál, hogy azokat futtassák ugye? Bennük túltengett a fair play, és mindig a legjobb bajnokokat futtatják, nem a leggyengébb újakat, vagy pl. Dávidot, akiről mindenki látja, hogy lassú, pláne mikor visszajött a lázás betegségéből, és le volt gyengülve. Az Adu kamuzik, ha tényleg fájna a lába, akkor azt választaná, mint amit Zalán vagy Viki is választott, hogy pihenteti a lábát. Ha nem ezt választja, akkor meg egy: nem is fáj a lába, kettő: saját maga is futni akar a pályán. Akkor miért baj, hogy a bajnokok kiválasztják, és miért ne lehetne a bajnokoknak is azokat választani, akiket pillanatnyilag a leggyengébbnek tartanak?
Tudod ahhoz kell rosszindulat meg a kétarcúság, amikor a 92. adásban felidézték a verseny megkezdése előtti múltfelidéző "naplóban" azt a hetet, amikor Zalán a táborban mantrázza a többieknek, hogy Zsolt milyen sunyi ember , aztán a 93. adásban levő múltidézés után mikor Palik Laci befejezte a múltidézést, és Zalán szóhoz jut, Zalán elkezdi Zsoltot méltatni. Akkor érdekes módon azt nem mondta el, hogy milyen sunyi embernek tartotta Zsoltot.
Ja, az is hülyeség, hogy tegnap a kihívók azért nem nyertek, mert összetörtek. Azért vezettek 5:4-re a kihívók a verseny első felében, mert össze voltak törve mi? Többek között azért vesztettek, mert a nagy focistáik nem bírták a célhoz rúgni a labdát. Ha szülő lennék, biztos nem vinném a gyerekemet olyan edzőhöz, aki egy kb. 4 méterre levő táblát nem bír eltalálni. Az mekkora égés volt.
Dorina2019 2020 máj. 12. - 16:46:02 Előzmény vandamme
(962/1660)
Csak annyit, hogy bajnokhoz nem meltoan frocsogott a rosszindulat beloluk az elozo napokban. Azert ne felejtsuk el, hogy Zalan igenis minden pirosnak nagy ellenfele volt, lett volna. Az is nagyon sportszeru ugye, hogy " jol megfuttassuk a serulteket, minelntobbrt fussonak" ok , persze ez egy verseny , de hogy ok semmi masrol ne tudjanak beszelni... tegnap, hogy orultek, hogy milyen nagy aszok, egy fenet csak a kihivok osszetortek, ezert nyertek, de.....most kiderul, ki mit tud!
grizlee13 2020 máj. 12. - 16:16:12
(961/1660)
Egyetértek a többségetekkel. Amikor Palik kimondta hogy Zalán számára véget ért a játék, egy picit ledöbbentem és látva a zokogó Zalánt egy picit megsajnáltam. De aztán pár perccel utána rájön az ember, hogy ennek az embernek már rég véget kellett volna érnie a játéknak, az a csoda hogy idáig elhúzta a "nyaralását". És való igaz hogy emberileg sem a legszimpatikusabb, hogy finoman fogalmazzak, még a kiesés utáni nyilatkozatában is azt mondta, hogy ő vitte a csapatot a hátán. :D Közben meg alig-alig játszott. Ráadásul sokszor amilyen hangnemben beszélt a kihívókról, hogy Zsolt egy sunyi alak például, stb. Egy nagyképű, arrogáns ember aki tényleg az ujja köré csavart mindenkit Bogin kívül. Szóval nem kell őt sajnálni, épp itt volt ennek az ideje.
Lehet volt ebben egy nézői nyomás is valahol. Lehet olyan szinten mint Adu le tudta volna nyomni ezt a 15 napot. Nem annyira sok idő ez, hogy kisebb sérüléssel ne lehetne végigmenni. Nem tudjuk mi történt a háttérben, egyébként 4 embernek kell még kiesnie mielőtt összeköltöznek, ha Zalán marad akkor ezt sem tudom hogy oldották volna meg, mert heti 2 esik ki.