Téma: EZO.TV

1/10
tombenko 2010 máj. 22. - 01:34:39 1/10 Előzmény Aryador
(364/1484)
Úgy cuzammen humbug.
topikos8 2010 máj. 21. - 20:58:03 Előzmény bluesman
(363/1484)
5 másodperc alatt kikapcsolnának, ahogy ez már megtörtént pl. az ATV-s Többet ésszel betelefonálós csaló játékban. Ráadásul ez ugyanott készül, ahol az ezo.tv, a mûsorvezetõk is ugyanazok.
1/10
bluesman 2010 máj. 20. - 17:15:06 1/10
(362/1484)
Ez a "mûsor" valami gyalázat! Ennyire primitívek és buták lennénk, hogy ilyen elképesztõ baromságokra költjük a pénzünket? Istenem, csak egyszer kerülnék be, kiosztanám az ott lévõ mélységesen sötét, primitív, jósokat és médiumokat.
Egyszerûen nem hiszem el, hogy épeszû emberek a modern tudomány és a technika világában ilyesmiben hisznek. A hideg ráz a beszélni sem tudó, makogó, földöntúli képességekkel rendelkezõ csalóktól.
CsengoZoli 2010 máj. 20. - 02:39:42
(361/1484)
Hátigen a kis trükkök.
Hallottam egy orvosrl,aki még jóval az ultrahang elött már a fogantatástól meg tudta mondani a születendõ gyermek nemét.
A következõt csinálta:
Elment hozzá a boldog pár,akár már az elsõ hónapban, és megmondta,hogy milyen nemû lesz,majd ezt fel is jegyezte egy könyvbe bizonyítékként,csakhogy oda PONT AZ ELLENKEZÕJÉT írta,mint amit mondott! :)
Ha bejött a tippje (amire azért volt 50%) akkor a boldog szülõk áldották a nevét, ha meg nem, és visszamentek számonkérni,õ mutatta bizonyítékul a könyvet,hogy bizony rosszul emlékeznek,õ nemazt mondta. :)
topikos8 2010 máj. 20. - 01:41:49
(360/1484)
Nemhiába kérik a keresztnevet+életkort a telefonálótól. Õk persze az életkorra kíváncsiak, nagyjából ez alapján készül a jóslás. Kinek milyen betegséget süssön el. A keresztnév csak terelés.
Aryador 2010 máj. 19. - 20:04:39
(359/1484)
:) Két dolgot szeretnék itt megosztani. Az egyik hogy teljesen egyet értek az itteni hozzászólásokkal ez a tv-s jóslás nagyjából semmire se jó és van benne átverés is. A másik ami tény, hogy egy igazi szakavatott és beavatott profi nem megy el ilyen helyre jósolgatni, thát valószínû akármilyen híres neves jós van itt, az humbuk. Én se szeretem ezeket a mûsorokat. Viszont a hétköznapokban élõ asztrológusok,jósok,médiumok között van néhány aki valóban azt teszi, adja amit hirdet. Szívesen megkérdezném õket hogy melyikük mit is végzett igazából. Látok néha olyan gyógyításokat hogy sokkol. Ez a elküldöm az engergiáimat meg stb... Ezek szintén kiakasztóak. De hát így járt aki betelefonál, annyi pénzbõl már beutazhatna pestre vagy valahova ahol találhat igazi tanítókat, gyógyítókat, mestereket, akik valóban képesek segítséget nyújtani a SAJÁT életének RENDBERAKÁSÁRA. :)
topikos8 2010 máj. 19. - 11:11:58
(358/1484)
Már amikor elkezdi mondani a jóslatot akkor kikapcsolják a telefonálót. Volt amikor elfelejtették, és rögtön rácáfolt a jóslásra. Nyilván úgy lenne a *hitelesebb*, ha nem kapcsolnák ki, persze ekkor leleplezõdne a csalás.

Tegnap is volt olyan, hogy mondja a nézõ, hogy sokat jár a kórházba. Erre a jós: olyan kártyát húztam, hogy az élete kórházból be, kórházból ki.
apuska 2010 máj. 19. - 01:51:47
(357/1484)
Horror never dies. Az embereknek alapvetõen szüksége van borzongásra....
cika 2010 máj. 19. - 00:38:59 Előzmény topikos8
(356/1484)
Vagy csak otthon felejtette a többi lapot, és csak az volt nála, amin a halál van:-)
topikos8 2010 máj. 16. - 21:43:42
(355/1484)
A link megint eltûnt a topikra. Nyilván véletlen.
topikos8 2010 máj. 15. - 02:20:15
(354/1484)
És most van a "gyilkos körök". Gondolom aki videót/dvd-t beállította kifejezetten örül a csigatévé 1 órás geci csúszásának.
topikos8 2010 máj. 15. - 02:03:26
(353/1484)
Ma különös sok halált jósolt meg Müller Rózsi. Rossz napja van.
topikos8 2010 máj. 15. - 02:02:06
(352/1484)
Jé, most például a port.hu szerint a "Gyilkos körök" címû filmnek kellene mennie, és persze az ezotévé van (sõt mára nincs is kiírva az ezotévé). Nem tudom, hogy miért kell dugdosni a mûsort, a rajongók így hogyan találják meg?
1/10
epichun 2010 máj. 14. - 01:45:35 1/10 Előzmény topikos8
(351/1484)
topikos8: szerintem semmi trükközés nincs. Ha megnézed az elmúlt vasárnapi mûsort(2010.05.09.) akkor lehet látni hogy teljesen más a kiírás. Szerintem kétszer van felvéve a mûsor az adatbázisba(EZO.TV és Ezo Tv, nyilván az utóbbi volt elõbb és jobb volt újat felvenni, mint korrigálni az elírást), te meg szerencsésen a "másik" mûsor "másik" topikjába írtál. Valószínûleg elég ritkán jön elõ az a mûsor, ezért van olyan kevés komment ott.

Itt megtalálod a vasárnapi mûsort(ha még elérhetõ):
http://port.hu/pls/w/tv.channel?i_date=2010-05-09&i_ch=3&i_xday=4

---

Én is örülnék, ha egyszer tényleg elsüllyedne ez a mûsor a süllyesztõbe, és beraknának valami sorozatot, esti filmet vagy akármit helyére.
apuska 2010 máj. 13. - 00:47:28
(350/1484)
Jézus, Mária! Mindjárt jõnek, kopogtatnak... Kapcs, ford. MZ/X jelentkezz!
topikos8 2010 máj. 12. - 21:27:36
(349/1484)
Jé, visszatették az eredeti topikot. Gondolom a tv2 jogi fõosztályán belátták, hogy bárhol folytathatjuk, semmit nem érnek el a trükközésekkel.
1/10
intellectuel 2010 máj. 09. - 21:56:33 1/10 Előzmény cika
(348/1484)
Pontosan õ is ezt mondta, hogy mint beavatott arra hivatott, hogy kiolvassa a könyvben rejlõ karmikus üzenetet, amely több nyelven van soronként megírva, így egy átlag ember amúgy sem értelmezhetné a próficiát. Mindenesetre nem enged senkit sem a könyv közelében, sõt beleolvasni belepillantani még a mûsórvezetõt sem ! Otthon tartja elzárva és mindíg máshová dugdossa.

A jóslás során többször az asztalon maszírozván a régi szakácskönyvre emlékeztetõ mûvet, spontán belelapozván beleolvashatva, de nem idézve belõle hangosan használta jóslásra.

eszméletlen !!! azt hittem, hogy minden idétlenséget láttam már, de pénzenergiára a 9.dimenzióból meg ilyenekre nem is számítottam. A régi sámánszélhámosok legalább olvastak valami hangzatos hókuszpókuszt fel, hogy lássák minõ nagy dologról van szó, nade ez?!
1/10
intellectuel 2010 máj. 09. - 21:50:09 1/10
(347/1484)
Úgy mérik fel a nézettséget, hogy néhány nagy családban ami a társadalom egészét reprezentálja kb. Tehát ha x:y arányú gyerekes családos : singli él az országban, akkor ugyanilyen arányban közös megegyezés alapján a családi tv-re szerelnek egy olyan készüléket amellyel nyomon lehet követni, hogy õk mit néznek. Ezen kevés emberböl számolnak statisztikát és az lesz a nézettségi index.
1/10
robicsek2 2010 máj. 09. - 20:59:28 1/10
(346/1484)
Az a nevetséges hogy ilyen megtévesztõ mûsorokra még nem találtak ki valami törvényt.
A szemfényvesztõket és a csalókat régen szúrókba és tollba hempergették .
Ilyenkor örülnék ha visszahoznák ezt a szokást.

EZO.TV Monika SOWW, Józsi Barát Gyözike És a többi:) Ezeket mind betiltatnám mert csak mûbalhé az egész.!

Multkór hallotam hogy végre vége lesz a Mónikának , erre kiderült hogy még jódarabig ismétlik a korábbi részeket. MINEK KINEK!!!!!!!!!!!!
Aki végig bírta nézni egyszer ,az másodszor már úgy se bírnám, mert még egy megrászkodtatás és megáll a fejlõdésben :)

Na mindegy anyi jó film van inkább nézném azokat. Az embernek elmegy teljesen a kedve a tv-töl. Nekem is csak azét van bekapcsolva sokszor mert várom azt az egy értelmes sorozatot müsor ami érdekel. Csak az a baj hogy igy azt hiszeik hogy nézem a müsort :) És tovább adják.

Tényleg ez mindig is érdekelt hogy a fenébe tudják mekkora a nézetség???????
Én még nem hallotam olyan közvéleménykutatokról akik azzal foglalkoznának
megkérdezik hogy mit néztem.

Amugy szerintem van valami hülyeség a tv ben hogyha arra a csatornára kapcsolok akor jelez nálik. (Csak azt nem tudom hogy)

Söt még arra is gondoltam hogy ha nem is kamera, de vlami hasonló mégis lehet a tv-ben. Szerintem ez már nem fantazmagoria :)

Elnézést a hosszú hozzászólás miatt.
1/10
robicsek2 2010 máj. 09. - 20:45:57 1/10 Előzmény epichun
(345/1484)
Nem újdonság. anno a Tintin rajzfilmnél is voltak ilyenek, csak ott fordítva .
Ott folyamatosan az volt írva hogy lesz , de helyette Nagy vagy volt.