Téma: EZO.TV

1/10
intellectuel 2010 aug. 01. - 21:52:40 1/10
(684/1484)
nem lehet táltos képét feltenni, mert az ezosok megmanipulálták az oldalt.
1/10
intellectuel 2010 aug. 01. - 21:47:06 1/10 Előzmény tombenko
(683/1484)
a matematika meg a fizika az teljesen más. az elõbbi csak a papíron létezik, még az utóbbi a valóságot vizsgálja. a közgazdaságtanban is az árú a bevétel stb, nem matematikai fogalmak azért mert matematikailag vizsgálják õket. a fizikai fogalmak is fizikaiak, az erõ nem lehet egy puszta szám hanem csak mértékegységgel van értelme, ez alapvetõ természettudományos affinitális evidencia kérem.
1/10
intellectuel 2010 aug. 01. - 21:43:00 1/10
(682/1484)
már megint nem töltötte fel a képet, ez ........
1/10
intellectuel 2010 aug. 01. - 21:42:15 1/10
(681/1484)
A földsugárzásmérõ megvilágosodott guruknál közismert, hogy egy esõ után a vízerek meg hartmannok ( ez a földsugárzás szakszava ) máshová kerülnek ! :( Hoppá, hát nem egyszerû dolog ez ! Mivel manapság elég szépen esik nap mint nap, ezért a földsugárzás kimérést gyakorlatilag bele lehetne kalkulálni a rezsibe.
Ezt a táltos András is elismeri és ha hozzátesszük, hogy a beteg elõzõ lakásában a fekhelyén is ugyanaz a sugárzása volt, illetve a szüleinek is, mert nem genetikai a betegség hanem földsugárzás okozza azt biza, igen érdekes konzekvenciákat vonhatunk le :

1.Teljesen mindegy hova költözõl a földsugárzás mindíg az ágyad ugyanazon az oldalán lesz.

2.Ha esik az esõ, utána a földsugárzás mindíg a rossz irányba fog beállni.

3.Bármilyen betegséged lesz, az influenzától a hüvelygombáig azért mind a földsugárzás lesz a felelõs.

4.Teljesen mindegy mennyi látó médium lesz, a földsugárzást mindíg csak a táltos és haverjai tudják kimérni.

5.Akármilyen fejlett lesz a tudomány eszköztárában, a földsugárzást csak a táltosok tudják intuitív módon a pálcával kimérni.

6.Mindegy hogy az élethez szükséges, az összes földsugárzás rossz és megbetegít.

7.Akárhány táltos lesz a földön a fõtáltos mindíg õ lesz, halála után is.

8.Akárhova teszed magadtól az ágyat miután megtudtad, hogy rossz helyen fekszel, hacsak nem a táltos mérte ki a földsugárzás a legközelebbi esõ után úgy korrigálja a helyét, hogy ugyanoda sugározzon.

9.Ha magad kísérletezel az ágyad tologatásával, hacsak nem a táltos mérte ki, csak egyre rosszabb sugárzásokba tolod.

10.Akármilyen fizikai hatás is éri a föld magját illetve a kérget, a földsugárzás csak a táltosoknak változtatja a helyét.

11.Akármilyen jó akaratú irántad a táltos és legfõképpen lelki és testi egészségedet kívánja, csak 10 000 Ft ellenében tudja kimérni.

12.Ne egyetek sajtot és ne igyatok tejet,mert a táltos nem szereti.

13.Akárhova költözõl földsugárzás mindenhol lesz, és mindenhol ugyanolyan rossz helyre áll be, akárhova is teszed az ágyadat.

14.A macskák érzik a földsugárzást és belefekszenek, de nekik épp az a jó. a kivétel erõsíti a szabályt.



Mondta is a Táltos a mûsor végén, hogy Merlin az õ tanítványa... tanult is tõle, nagyotmondásban. Az ostobaság korlátlan.
doma0703 2010 aug. 01. - 10:10:19
(680/1484)
OFF
Ha már számítógépfüggés, itt egy másik klasszikus videó:http://www.youtube.com/watch?v=W2QxLpS3aIM
ON
Ez pedig egy témába vágó klasszikus:
http://www.youtube.com/watch?v=8khE8gH1ozk
1/10
Bigpapa 2010 aug. 01. - 01:20:03 1/10
(679/1484)
Minden cigónak Oscar díjat!! :)))
"Eltûnik a mobiltelefon" Az ördög feljön és elsõ dolga,hogy mobilt lop! :))))) Elképzelem ahogy Raffael apuka leült a kis Ferikével és átbeszélték a forgatókönyvet :))) Ja,és az ördög Fejér megyei tájszólásban beszél :)
topikos8 2010 aug. 01. - 01:04:04
(678/1484)
Egy másik hiperklasszikus Napló riport: http://www.youtube.com/watch?v=bW2EXw4lLVo

Exöszájzbúk - Ferike, az ördögûzõ. (2 részes).
És ez még kötõdik is az ezotévéhez.
1/10
Bigpapa 2010 aug. 01. - 00:16:29 1/10
(677/1484)
Ezt nézzétek meg. Konkrétan visítottam a röhögéstõl.Asszem,ha nem lesz EZO Tv én is feldugom magamnak a távirányítót :)))))
http://www.youtube.com/watch?v=3KUUekOD-eY&NR=1&feature=fvwp
1/10
Bigpapa 2010 júl. 31. - 23:54:21 1/10 Előzmény Pink Pearl
(676/1484)
Szia!

Megmondom õszintén,nem elemeztem a fickó kapcsolatait. Azt láttam, hogy 2-3 alkalommal más más csajszival jött,és qrvára nem az unokahúga volt :)))
A mélygarázst 2002-2006 között béreltem,ez alatt számos celeb megfordult nálunk nap,mint nap.Van,aki halál normális : Laklót Aladár,Koko,Varnus Xavér,Korda Gyuribá és Klárika,stb. És van,akit agyonlõnék: Horgas Eszter!!!!!!!És van,akiben csalódtam: Haumann Péter,Gálvölgyi. Mogorva bunkó mind a kettõ.

Nem tudom, hogy a táltos manus mikor járt a ronda nõvel,de hozzánk mindig úgy jött,mint akit a skatulyából húztak ki.Méregdrága öltöny,hozzá elég drága kocsik.Nem sajnálom,én is nagyon jól élek.Csak én nem ezeket a szerencsétlen, beteg és reményvesztett embereket használom ki.Ezért gusztustalan,amit csinálnak.Én egy dolgot mindig betartok.A bevételem 10%-át szétosztom.Általában állatmenhelyek között.Úgy gondolom,az univerzum amit ad, azt vissza is kéri.
Örülök,ha valaki sikeres,gazdag és még boldog is..Mert az azt jelenti, hogy harmónia van az életében.Az anyagi biztonság sokkal közelebb hoz egy nyugalomhoz,ahol már rajtad áll, hogy megtalálod e a lelki békédet, a szeretetet is beengeded e az életedbe és kellõen jótékonykodsz e?Szegényen nehéz felhõtlenül boldognak lenni.Nem lehetetlen,de nehéz.

Ez a csóka és a többi mágus,aljas módon erre épít, hogy az öreg mamika,aki egyedül lakik,és fent kukorékol még éjfélkor,felhívja õt,csak,hogy társasága legyen.500-ért.
1/10
tombenko 2010 júl. 31. - 13:28:20 1/10 Előzmény intellectuel
(675/1484)
Hopp, kissé mintha eltértünk volna az eredeti témától... Soha nem is állítottam, hogy a matematika minden részének lenne fizikai realitása. Azt állítottam, hogy amikor egy matematikai tétel fizikai realitást nyer, akkor a matematikai és fizikai definíció között nincs különbség.
topikos8 2010 júl. 31. - 09:58:20
(674/1484)
Rossz helyen aludt az öreg, ki kellett volna méretni az ágyát. Szerintem akkor még ma is élhetne.
PurrPurrPurrrPurrPurrr 2010 júl. 31. - 01:47:45
(673/1484)
Úgy látom, ma én is röhögve alszok el.
Majdnem félrenyeltem, mert pont ittam, amikor olvastam, hogy Karola milyen kövér, meg hogy Mókikával közös stylistjuk van :-D

Amúgy meg, ha ilyen nagy tudása van, nem igaz, hogy nem tudna összehozni egy "hipp-hopp, legyek 50 kiló oszt jónapot" varázsigét saját magának :-D
PurrPurrPurrrPurrPurrr 2010 júl. 31. - 01:44:57 Előzmény intellectuel
(672/1484)
Te nem vagy normális :-) Ennyi baromságot összehordani :-)

Amúgy a nem tom hanyadik ponttal egyet értek, mármint azzal, hogy bármennyire is szeret a táltos, jattolnod kell vagy hagy megdögleni.

Egyik ismerõsöm mesélte, aki amúgy tök véletlenül boszorkány fõpapnõ vagy tündér szellemsebész vagy már nem tudom pontosan, hogy mi, na mesélte, hogy egy öregemberhez hívták, akinek már annyira rossz volt az állapota, hogy lábamputációra várt, és kérték, hogy segítsen rajta, na õ meg is szellemsebészkedte, és csodák csodájára, az öreg papa jobban lett, nem kellett levágni a lábát. CSAKHOGY: a tiszteletdíjat a helyszínen nem tudták kifizetni, ezért úgy állapodtak meg, hogy majd részletekben kifizetik, valami 200 ezer lett volna, már nem emlékszem. De persze nem tudták összekaparni a lóvét, és az öregember meghalt rákban pár héten belül(!!!)

Most nem tudom eldönteni, hogy ezt miért kellett nekem meghallgatnom attól, aki ezt az egészet csinálta. Azért, hogy lássam, hogy mekkora egy genya? Hogy ha nem fizetnek, kicsinálja a beteget valami rontással? Vagy azt akarta demonstrálni, hogy jobb, ha vigyázok mert akár engem is eltehet láb alól?

Habár, ahogy mesélte, nekem pont úgy tûnt, mintha abban a pillanatban találná ki. Valami repülõ teával kínálgatott elõtte :-)
(én nem kértem, de õ iszogatta rendesen)
topikos8 2010 júl. 31. - 01:39:44
(671/1484)
Ez a Karola jós milyen kövér, ahogy látom ugyanaz a stylistja, mint Mónikának.
topikos8 2010 júl. 30. - 23:48:13
(670/1484)
Korodhoz képest egész jól tartod magad.
1/10
intellectuel 2010 júl. 30. - 21:08:31 1/10
(669/1484)
Itt a kép
1/10
intellectuel 2010 júl. 30. - 21:00:24 1/10
(668/1484)
A földsugárzásmérõ megvilágosodott guruknál közismert, hogy egy esõ után a vízerek meg hartmannok ( ez a földsugárzás szakszava ) máshová kerülnek ! :( Hoppá, hát nem egyszerû dolog ez ! Mivel manapság elég szépen esik nap mint nap, ezért a földsugárzás kimérést gyakorlatilag bele lehetne kalkulálni a rezsibe.
Ezt a táltos András is elismeri és ha hozzátesszük, hogy a beteg elõzõ lakásában a fekhelyén is ugyanaz a sugárzása volt, illetve a szüleinek is, mert nem genetikai a betegség hanem földsugárzás okozza azt biza, igen érdekes konzekvenciákat vonhatunk le :

1.Teljesen mindegy hova költözõl a földsugárzás mindíg az ágyad ugyanazon az oldalán lesz.

2.Ha esik az esõ, utána a földsugárzás mindíg a rossz irányba fog beállni.

3.Bármilyen betegséged lesz, az influenzától a hüvelygombáig azért mind a földsugárzás lesz a felelõs.

4.Teljesen mindegy mennyi látó médium lesz, a földsugárzást mindíg csak a táltos és haverjai tudják kimérni.

5.Akármilyen fejlett lesz a tudomány eszköztárában, a földsugárzást csak a táltosok tudják intuitív módon a pálcával kimérni.

6.Mindegy hogy az élethez szükséges, az összes földsugárzás rossz és megbetegít.

7.Akárhány táltos lesz a földön a fõtáltos mindíg õ lesz, halála után is.

8.Akárhova teszed magadtól az ágyat miután megtudtad, hogy rossz helyen fekszel, hacsak nem a táltos mérte ki a földsugárzás a legközelebbi esõ után úgy korrigálja a helyét, hogy ugyanoda sugározzon.

9.Ha magad kísérletezel az ágyad tologatásával, hacsak nem a táltos mérte ki, csak egyre rosszabb sugárzásokba tolod.

10.Akármilyen fizikai hatás is éri a föld magját illetve a kérget, a földsugárzás csak a táltosoknak változtatja a helyét.

11.Akármilyen jó akaratú irántad a táltos és legfõképpen lelki és testi egészségedet kívánja, csak 10 000 Ft ellenében tudja kimérni.

12.Ne egyetek sajtot és ne igyatok tejet,mert a táltos nem szereti.

13.Akárhova költözõl földsugárzás mindenhol lesz, és mindenhol ugyanolyan rossz helyre áll be, akárhova is teszed az ágyadat.

14.A macskák érzik a földsugárzást és belefekszenek, de nekik épp az a jó. a kivétel erõsíti a szabályt.



Mondta is a Táltos a mûsor végén, hogy Merlin az õ tanítványa... tanult is tõle, nagyotmondásban. Az ostobaság korlátlan.
1/10
intellectuel 2010 júl. 30. - 20:59:04 1/10
(667/1484)
a képet nem tette fel elõször
1/10
intellectuel 2010 júl. 30. - 20:58:15 1/10
(666/1484)
A földsugárzásmérõ megvilágosodott guruknál közismert, hogy egy esõ után a vízerek meg hartmannok ( ez a földsugárzás szakszava ) máshová kerülnek ! :( Hoppá, hát nem egyszerû dolog ez ! Mivel manapság elég szépen esik nap mint nap, ezért a földsugárzás kimérést gyakorlatilag bele lehetne kalkulálni a rezsibe.
Ezt a táltos András is elismeri és ha hozzátesszük, hogy a beteg elõzõ lakásában a fekhelyén is ugyanaz a sugárzása volt, illetve a szüleinek is, mert nem genetikai a betegség hanem földsugárzás okozza azt biza, igen érdekes konzekvenciákat vonhatunk le :

1.Teljesen mindegy hova költözõl a földsugárzás mindíg az ágyad ugyanazon az oldalán lesz.

2.Ha esik az esõ, utána a földsugárzás mindíg a rossz irányba fog beállni.

3.Bármilyen betegséged lesz, az influenzától a hüvelygombáig azért mind a földsugárzás lesz a felelõs.

4.Teljesen mindegy mennyi látó médium lesz, a földsugárzást mindíg csak a táltos és haverjai tudják kimérni.

5.Akármilyen fejlett lesz a tudomány eszköztárában, a földsugárzást csak a táltosok tudják intuitív módon a pálcával kimérni.

6.Mindegy hogy az élethez szükséges, az összes földsugárzás rossz és megbetegít.

7.Akárhány táltos lesz a földön a fõtáltos mindíg õ lesz, halála után is.

8.Akárhova teszed magadtól az ágyat miután megtudtad, hogy rossz helyen fekszel, hacsak nem a táltos mérte ki a földsugárzás a legközelebbi esõ után úgy korrigálja a helyét, hogy ugyanoda sugározzon.

9.Ha magad kísérletezel az ágyad tologatásával, hacsak nem a táltos mérte ki, csak egyre rosszabb sugárzásokba tolod.

10.Akármilyen fizikai hatás is éri a föld magját illetve a kérget, a földsugárzás csak a táltosoknak változtatja a helyét.

11.Akármilyen jó akaratú irántad a táltos és legfõképpen lelki és testi egészségedet kívánja, csak 10 000 Ft ellenében tudja kimérni.

12.Ne egyetek sajtot és ne igyatok tejet,mert a táltos nem szereti.

13.Akárhova költözõl földsugárzás mindenhol lesz, és mindenhol ugyanolyan rossz helyre áll be, akárhova is teszed az ágyadat.

14.A macskák érzik a földsugárzást és belefekszenek, de nekik épp az a jó. a kivétel erõsíti a szabályt.



Mondta is a Táltos a mûsor végén, hogy Merlin az õ tanítványa... tanult is tõle, nagyotmondásban. Az ostobaság korlátlan.
1/10
intellectuel 2010 júl. 30. - 20:47:16 1/10
(665/1484)
Azt is mondta a táltos, hogy forduljanak az emberek számmisztikushoz, ha többet szeretnének megtudni személyiségükröl.
Ezen eljáráskor a születési évszám számjegyeit adják a hónap és nap számjegyeihez. Hát igen,a világ esszenciális bölcsessége, az európai ember számításához igazodik és számon tartja ki hány év után született jézus születését követõen, ha nem ez elismerése a római katolicizmusnak hát mi?! Nem beszélve arról, hogy nem ám római számokon számol az univerzális sors, hanem éppen az arab számokon, hiába tudja mi a jó !

Régesrégröl más furcsaságról is tudok, pl nagyjából talán egy évtizede az ufomagazinban,lehetett telket vásárólni és azt hiszem nyerni is a holdon, meg volt adva hogy ettöl a vulkántól attól a kráterig ez egy telek és azt meg lehetett vásárólni, NASA felszerelésestõl Marslakóstól együtt, mert az ufomagazin írói szerint azok a holdon is élnek.Nem igazán értem miként sajátíthatja ki egy földi hatóság a holdat, dehát mindegy. Ennyi erõvel az egész univerzumot el lehetne adni, lakottastól.
Végrendeletben lehetne pl, hogy ; az NGC 5241-es spirálgalaxist a 2 kísérõ elliptikus ködjeivel Szincsák Aurél tömbházfelügyelõ gondnokhelyettesnek adományozom, mert mindíg megjavította a liftet ha rossz volt, meg kisikálta ha összegraffitizték.