Téma: EZO.TV

1/10
tombenko 2010 febr. 11. - 16:00:43 1/10
(84/1484)
Pedig irtó jókat lehet röhögni! De mi az az alvilág?
1/10
zerrik08 2010 febr. 11. - 14:43:29 1/10
(83/1484)
PARDON utolsó mondatom: MAGADBAN BÍZZ ÉS NE EZEKBEN!
1/10
zerrik08 2010 febr. 11. - 14:40:52 1/10
(82/1484)
Nagy baromság az egész kik ezek a balfa***ok ???
Istenek?
nem csak hülye gyerekek akik Merlinnek nevezik magukat!
ló*zart nem jósolnak csak ugatnak
magdaba bízz és ezekben
WahÚr 2010 febr. 11. - 13:30:01 Előzmény tombenko
(81/1484)
Lehet, hogy hiába vártok választ a kérdéseitekre Te és jó öreg barátom cika?
Úgy néz ki, hogy itt ért véget a képesség, a határai eddig terjedtek:-)
Vagy keresi a neten a dimenzió definícióját.
Az energia szót pedig az Uri Gellertõl hallotta, de az nem adott részletes magyarázatot, így most meg kell várnia, míg újra M.o.ra jön, hogy megkérdezze.
Tesztelni pedig úgy lehet, hogy felteszel egy kérdést, és akitõl várod a választ, hipp-hopp elpárolog. Mint ahogy most is.
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 11. - 12:40:41 1/10
(80/1484)
Szegény... Ez volt az elsõ és eleddig egyetlen háesze...
zsuzscsina 2010 febr. 11. - 09:01:20
(79/1484)
Senkinek nem ajánlom, hogy ilyen mûsorokat nézzen:
"Ne találtassék te közötted, a ki az õ fiát vagy leányát átvigye a tûzön, se jövendõmondó, se igézõ, se jegymagyarázó, se varázsló; se bûbájos, se ördöngõsöktõl tudakozó, se titok-fejtõ, se halottidézõ; Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli." Mózes 5. könyve 18.rész 10-12. versek
Aki ilyen dolgokba keveredik - még ha csak érdeklõdik is -, rengeteg rossz dolgot szabadít magára. Ezzel nem szabad játszani! Az alvilág nem játszótér!
1/10
tombenko 2010 febr. 10. - 14:28:05 1/10
(78/1484)
Én azért itt kérdeznék, ha nem gond:

1; Mit ért Ön 9. dimenzió alatt? Egyáltalán, hogyan definiálná a dimenziót, mint fogalmat?
2; Mit jelent az Ön szóhasználatában az energia? És mit jelent az "energia irányítása"?
3; Hogyan lehet az Ön képességait tesztelni?
4; Mik a határai az Ön képességeinek?

Elsõ körben ennyi, de menjen el, lesznek még. Kíváncsi alkat vagyok.
1/10
Gonzo 2010 febr. 10. - 00:49:18 1/10
(77/1484)
Mikor kezdik már? Nem bírok várni! :DDD
cika 2010 febr. 10. - 00:05:08
(76/1484)
Mondd kedves Dzsabba! Hogy is van ez? Ami primitív, az intelligens, ami intelligens, az primitív? A kritika viszont irigység? Nem zavar ez a fogalomzavar?
cika 2010 febr. 09. - 23:57:05
(75/1484)
Bájos vagy Merlin!
1./ Ha a cika nick álnév (naná, hogy az), akkor a Merlin - mi több a Merlinmagus - micsoda?
2./ Nagyon megdöbbennél, ha megtudnád, hogy engem nem ver a sors, mivel azt magam alakítom, és aránylag elég jól?
3./ A helyesírást és a fogalmazást hányadik dimenzióból tanulod?
4./ Próbálj meg egyszer úgy szerepelni adásban, hogy hasonlíts egy kulturált, mûvelt emberhez, építsd valós tudásra a mondanivalódat, és meglátod, sokkal kevesebb kritikát kapsz!
5./ Lám,lám! Milyen jó alkalom ez fórum az ingyen reklámra. Ennyire kicsi a pacientúrád, hogy még itt is kénytelen vagy reklámozni magad? Ejnye, ejnye.
Lehet, hogy egy új dimenziót kellene felfedezned, ahonnan magad felé is tudod irányítani a pénzenergiát, hogy ne szorulj ennyi reklámra?
Merlinmagus 2010 febr. 09. - 22:45:50
(74/1484)
Az elérhetõségem:www.merlinmagus.com
Merlinmagus 2010 febr. 09. - 22:42:27
(73/1484)
Kedves Cika!Köszönöm a kritikát,melynek mély tartalma(idéz
õjelesen)nagyon meghatott.Kérlek nézzd el cinizmusom és fanyar humorom,bár nehéz visszatartanom kielégületelen vágyam,de nincs kedvem lemenni arra a stilusra és szintre,ahol csipõbõl számodra ismeretlen személyeket és hivatásukat pocskondiázod!Vajon Te mit tudsz felmutatni ebben az életben?Könnyü mást kritizálni álnéven igaz Cika!Otthon nem tanitották meg Neked azt a szót,hogy tisztelet,emberség?Felesleges Neked bármit is irnom,ugy sem értenéd,megbántani nem akarlak,hiszen ver igy is a sors Téged és persze halvány gõzõd sincs,hogy miért!De az aki ténylegesen tudni akarja azt,hogy ki is vagyok valojában és mit takar a látszat,mi is az én hivatásom az minimum veszi a fáradtságot és alaposan utánajár.A web oldalamon mindenkit szerettel látok és válaszolok az érdeklödöknek,természetesen a CIKA Stilusuak kivételek.
Dzsabba 2010 febr. 09. - 22:26:24 Előzmény Dzsabba
(72/1484)
Elõzõ hozzászólásaimból kifelejtettem, hogy Istvánon túl van egy nagyon szánalmas lény, sajnos nem tudom embernek titulálni. Õ nem más, mint Nenus. Vagy húsos. Végül is mindkettõ alap nála:-) ez a nõ egy emberi mivoltot meghazudtoló E.T.!!! ha valaki megnézi a honlapját annyira sokra tartja magát, hogy mágiaszetteket árul. nevetséges. magyarország szégyene. Egy senki. Egy lárva.
Dzsabba 2010 febr. 09. - 22:22:37 Előzmény cika
(71/1484)
Nem hinném, hogy ezt kellene fikázni. Nekem bejött. Bár tudom az irigység nagyúr. A primitivizmus ami benned van, számomra megdöbbentõ fõleg hogy ezt mind intelligns kifejezésmóddal próbálod leplezni. Olyan embert szólsz meg aki valóban tud. Bár tény, hogy a szánalmas kis életedben észre sem veszed ezt.
1/10
Bigpapa 2010 febr. 09. - 09:53:36 1/10
(70/1484)
Komolyan mondom,szánalom,az összes betelefonálós mûsor! És az, hogy azok,akik "jósnak"hívják magukat, bemennek bohóckodni a tévébe.
Ez kb olyan,mint volt a budapest tv-n anno.
- Most koncentrálok. Látom, hogy önnek baj van az egészségével. Látom,hogy a máj,vese,lép,szív,tüdõ,epe,gyomor,gerinc..-Igen!A gerincem!
Hát bakker.Felsorolja az összes alkatrészt,ami a csóri nyanyában van,elõbb utóbb csak beletalál.Így én is jós és látó vagyok :)))
Meg haláli hörgéssel betelefonál a nénike,hallani, hogy kb 1000 éves és van hátra jó esetben max. 1 éve, erre megszólal a nõ:- Önnek komoly baj van az egészségével,de a gyógyszerekkel szinten tartja :))))))))))))
De meg is érdemli az a sok barom,aki 475Ft-ért hajnalban betelefonál ezekhez!
cika 2010 febr. 08. - 23:01:46 Előzmény Merlinmagus
(69/1484)
Merlin!
Nagyon megdöbbentett a merészséged, miszerint a IX. dimenzióból képes vagy irányítani energiát. Ha így lenne, akkor tisztázottabbak lennének elõtted fogalmak. Fõleg, a dimenziókra vonatkozók.
Más:
Valld be nyugodtan, hogy nem volt más munkád, jobb híján elvégeztél egy pár (minden különösebb feltétel nélkül igénybe vehetõ) gyorstalpaló jóslási és hasonló tanfolyamot! Majd ezután jött egy szerencsés véletlen, amikor is bekerülhettél egy olyan csapatba, ahol a fõnök felismerte, ahol lócar van, ott veréb is.
Tudjuk jól, ide bárki bekerülhet jósolni, akinek jó beszélõkéje van. A tehetség és képesség viszont nem feltétel.
Mellesleg, tudtad, hogy Merlin költõ és egyben õrült is volt? Emellett még férfi is. Téged ezek közül mi inspirált arra, hogy felvedd a nevét? Mert a varázsló mivolta biztos nem, mivel ez Tõled olyan távol van, mint a hold a vau-vaunak.
Merlinmagus 2010 febr. 08. - 01:46:36
(68/1484)
Most mar mennem kell,var a munka!Majd jövök még vissza a kedvenc oldalamra!
Dzsabba 2010 febr. 08. - 01:45:34
(67/1484)
Minek vagy ott abba a szar ezoba? A saját magad színvonalát rontod. Olyanokkal ülsz össze, mint a Pszichopata "pszichológus" nenus. Ez mire jó?
Dzsabba 2010 febr. 08. - 01:43:21
(66/1484)
Tényleg István. A csajomnak kellene az a rúzs márka amit használsz légyszi írd le ide Ok?
Merlinmagus 2010 febr. 08. - 01:43:13
(65/1484)
Igen,az a vörös!Te mit szeretnél?