Téma: Far Cry

Sz Peter 2013 ápr. 01. - 18:58:28
(39/39)
Biztosan nem keveset.
2/10
Daventos 2013 ápr. 01. - 18:39:59 2/10
(38/39)
Most nézem, Udo Kier mit keres ebben a sz*rban? :D
6/10
Kendy 2011 aug. 25. - 11:36:09 6/10
(37/39)
Tegnap este megnéztem a filmet.

Személy szerint én csípem Uwe Boll filmjeit.
:)
Valahogy annyira rosszak,hogy már jó kategória nálam.
1 igazi antitalentum-legenda a manus.
:)

Mostanában néztem meg a Rampage címû filmjét ami nekem nagyon nagyon tetszett.
Na az tényleg jó filmje.
Nem is tudtam,hogy õ rendezte.
Egyszerûen meglepõdtem amikor a végén láttam ki csinálta.
Meg az is brutál volt a filmben,hogy kb 4 hónapra miután megnéztem a film meg is elevenedett az életben is.
Már ami a tömegmészárlást illeti.
Egyébként 2009-es a film.

Ez a film sajna nem olyan jó.
Bár Uwe Boll-i mértékkel nézve a jobbak között van.
A szereplõk miatt.

Észrevettem,hogy Uwe Boll szereti megfilmesíteni a számítógépes játékokat.
Ez valami lövése lehet vagy mániája.
Személy szerint nekem a számítógépes játékok kimaradtak az életembõl és bevallom õszintén sosem játszottam még semmilyennel.
Ezért nem is ismerem ezeket milyenek.
Max online netes játékok azt annyi.

Ez a filmje is ilyen.
Bemegyünkalakatlanszigetre-ottvanadilinyostudósakiübergonosz-megmentjükazéletünketlövünkütünkmenekülünk.
Pöttyet ismerõs szitu.

Igazából a szereplõgárda miatt akartam megnézni ezt a filmet.
Kíváncsi voltam mit hoznak ki együtt.
Mivel imádom Til Schweiger-t,Udo Kier-t/speciel õt 1 élõ b-movie legendának tartom/,Ralf Moeller-t.
Chris Coppola-Emillio szerepében mókás volt.
:)
De sajna csak hozzák a kötelezõt és gondolom jó pénzt is felmarkoltak ezzel a meloval.

Ez a film talán az Uwe Boll fanoknak bejön vagy akiknek tetszenek a videojáték feldolgozások.
De ahogy a kommenteket olvasom eddig még nekik sem jött be a film.

Olyan érzésem volt miközben néztem ezt a filmet,hogy Uwe Boll megint csinált 1 totál felesleges filmet amit kb millioszor lehetett látni és a story is totál sablon.
Bár 1 számítógépes adaptációnak eleve kötött a storyja ez tény.

Van 1 olyan gyanúm,hogy Uwe Boll talán a maffia,fehérgalléros biznyákbünõzõk vagy valami simliseknek lehet az embere akit egyszerûen csak azért bíznak meg filmek készítésével,hogy mossa tisztára a lét.
De lehet,hogy túl élénk a fantáziám.
Bár én már semmin se lepõdök meg.
reggelicske 2010 okt. 29. - 18:49:12
(36/39)
a far cry 2 jóval jobb mint a szaros kis elsõ rész.
xhalapex 2010 júl. 05. - 11:25:59
(35/39)
FOS, SZAR, KAKI, TRÁGYA, SZARKUPAC, IGÉNYTELENSÉG, a megfelelõ szavak Uwe Boll filmjeire.
bt ice dogg j 2010 jan. 27. - 16:50:35
(34/39)
Egy Juwe Bál féle fasz hogy a ganéba szed össze ilyen jó szereplõket és ezekkel a szinészekkel hogy lehet ekkora fostalicskát csinálni?
Podi87 2009 szept. 21. - 01:47:08
(33/39)
Könyörgöm!!!! Valaki lõje már fejbe ezt a szerencsétlen Uwe Bollt!!! Így elb*szni valmit nem lehet....áááááááá...ez kész...
buncow 2009 aug. 25. - 16:52:46
(32/39)
Nekem személy szerint pont a gyönyörû trópusi szigetek és a türkiszkék víz miatt az egyik kedvencem a Far Cry elsõ része - persze a fasza játékmenet stb. mellett - nem értem miért nem lehetett olyan helyen forgatni mint a játékban, így teljesen el van cseszve a hangulata..
1/10
davetm 2009 aug. 24. - 16:14:31 1/10
(31/39)
Huh!en szemely szerint nembirtam ravenni magam,h megnezzem :D De jo hir:tovabbi Boll sikerfilmek varhatok... :D Azert azt nemgondoltam volna,h van Uwe Boll fanclub... :D jelenleg 20 tagja van... :D
offtopic
CrazyBoy 2009 aug. 19. - 19:05:29
(30/39)
Hát igen, ha nem káromkodsz meg anyázol ezen a fórumon szinte bárkit lehet szopatni:).
Dros 2009 aug. 19. - 19:00:20
(29/39)
Olvasgattam azért tûnt fel és kicsit furcsálltam :D
CrazyBoy 2009 aug. 19. - 18:52:45
(28/39)
Hát olvasgasd a kommentjeimet és kiderül:).
Dros 2009 aug. 19. - 18:45:27 Előzmény CrazyBoy
(27/39)
Ezt ugye nem gondolod komolyan? x)
Anteris 2009 aug. 12. - 17:26:04
(26/39)
nem "mert" hanem "meg" hallgatom a zajokat. bocs.
Anteris 2009 aug. 12. - 17:25:00 Előzmény CrazyBoy
(25/39)
meg inkább maradok a számítógépes verziónál, mert az az õserdõket ami abban van nem hinném hogy tudnák überelni bármilyen film is. Annyira élethû mintha ott lennél benne, sokszor csak úgy kolbászolok a fák között kirándulásképpen, mert hallgatom a zajokat. Ha meg lõni kell, olyan fegyverhangokat is ritkán hallani játékban, eszméletlenül csattannak a zárszerkezetek.
Anteris 2009 aug. 12. - 17:17:20 Előzmény CrazyBoy
(24/39)
asszem egy picit még várok vele, hátha kijön a director's cut verzió, az biztos atom lesz ; )
CrazyBoy 2009 aug. 11. - 21:18:57
(23/39)
Nézd meg ezt a filmet is hozzá Uwe Boll-ban nem fogsz csalódni, jó szórakozást!
Anteris 2009 aug. 11. - 21:02:55
(22/39)
nem mondod, hogy van ilyen film?? Kedvenc játékom, örökös helye van a gépen!! : )
2/10
kamisama 2009 aug. 11. - 21:00:45 2/10
(21/39)
Na ezt is túléltem... volt 1-2 részlet amit nem értettem de egyébként nagyon "logikus" "film" volt.

Nézzük a szereplõket:

Chernov: kis hülye p*csa, egy szakasz vezetõje és annyira érti a szakmáját hogy már rögtön az elején leütik hátulról. Mellesleg olyan vékony karja van, hogy még a pisztolyt is alig bírná el.

Csajszi: Bár be nem áll a szája, és folytan azt nyomja hogy MAX-MAX-MAX, de azért az elsõ adandó alkalommal kefél egy kiadósat Jack-el.

Doki: iszonyat sok dolga van, ezért a csajszi elfogása után - bár mondja hogy beszélni akar vele - nem ér rá a sok teendõje mellett, így elõbb be kell zárni vhova.

Max: egy baromállat. Hihetetlenül ostoba tekintetû és agyilag zokni borostás arcú zsoldos (olyan arcot vág mint aki most jött vissza 10 hónap elvonóról), érthetetlen módon egy ilyen csúcs csaja van. Ész megáll.

Bár Jack semmit nem tehet a baromállatok ellen - akik megjegyezném a film elején szempillantás alatt cafatokra téptek mindenkit - õt nem tudják megölni, sõt mintha még kerülnék is.

Ja és lenne egy kérdésem: azt mondta a dilidoki hogy mindent elpusztítanak a génmanipulált katonák..., akkor egymást miért nem ölik meg?

Nagyon fárasztó film volt, és sajnos már azt sem mondhatom hogy benne van életem 10 legrosszabb filmjében. Mert már annyi szart láttam, hogy még egy nullát hozzá kellene hogy rakjak. De abban már biztos benne van.
Converse 2009 máj. 30. - 11:09:53
(20/39)
"Zseniális" film volt. Csak azt nem tudtam eldönteni hogy a szereplõk, a rendezés, vagy a forgatókönyv e a legpocsékabb.