Téma: Farkas

10/10
Zajac 2007 nov. 13. - 08:06:35 10/10 Előzmény sipka
(5/45)
Hát én megnéztem de nem láttam,hogy a nõt megharapták volna,hacsak Nicholson nem játszott "vámpírosat" :))
Én is úgygondolom,hogy "ketyintés"-töl lehet :)
k11zoltan 2007 nov. 01. - 11:18:02
(4/45)
Nekem is tetszett anno, negy durranás volt...
sipka 2007 nov. 01. - 10:26:58
(3/45)
Erre én sem tudom a választ.... Lehetséges, hogy a nemi aktus során vált azzá... Lehet, hogy miközben szeretkeztek, Jack nem bírt az állatias ösztönével, és megharapta.. :) Az a baj, hogy újra látnom kénne a filmet, mert már erre a momentumára nem nagyon emlékszem.. Bár tudom, hogy tegnap adták az "AXN"-en, de sajnos nem voltam Tv közelben... De ha újra leadják, akkor majd figyelmesen végig fogom követni a cselekményt, mert engemet elégé idegesít... :)
Cool Vole 2007 nov. 01. - 00:18:31
(2/45)
Nekem is nagyon tetszett a film. Jól megvan csinálva. Jack Nicholson, mint minden filmjében nagyon jól játszik!
Egyébként a nõ kitõl lett farkasember? Nem emlékszem, hogy bármelyik is megharapta volna...
sipka 2007 szept. 09. - 13:24:34
(1/45)
Nekem nagyon tetszett ez a film. S most nem a sztorijára gondolok, (mivel szinte mindegyik ehhez hasonló "farkasemberré válok" típusú filmben a történet ugyanaz) hanem a színész választásra!! Jack Nicholson és Michelle Pfeiffer nagyon jól alakítják a szerepüket!!!! De a legjobb jelenetek azok, amikor is Nicholsonból elõjön az "állat", (vagyis farkasemberré válik :), és egy mezõn megéhezve, felzabál egy õzet!!! Hát, akkor úgy megkívántam a rántott csirkét, hogy csak folyt a nyálam :D Hogy mi köze van a csirkének, az õzhöz? Mai napig fogalmam sincsen.... Lehet, hogy én meg róka emberré válok!!! :) Na mindegy. Szerintem érdemes megnézni azoknak, akiknek tetszett a "Ragyogás" címû film, mivel Jack Nicholson szinte ugyanazt a szerepet hozza, csak itt teli van szõrrel :) Eme kép amit beszúrtam nem ebbõl a filmbõl származik, hanem egy hasonló, még el nem készült alkotásból, ahol is Benicio Del Toro változik farkasemberré!!! A film címe "The Wolfman". Bár még messze van a bemutatója, de én már nagyon várom!!!