Téma: Farkas

6/10
cellasto 2013 júl. 30. - 22:17:29 6/10
(203/343)
miért,ez nem volt jól megcsinálva?
szerintem elég jól sikerültek az akció jelenetek,csak az átmeneti unalmas részek nem tetszettek.
Seemann 2013 júl. 30. - 21:40:21
(202/343)
Egy szó mint száz: csalódott vagyok! Gyengusz volt... ezen nincs mit szépíteni! A vonatos jelenet kiváló, semmi kétség! Ugyanakkor a vér hiánya, az akciójelenetek nem megfelelõ mennyisége és minõsége nagyon rányomta a béleygét a filmre. Õrlángon lobog az egész. Persze meg lehet nézni, akár többször is, de valami jóval többre számítottam. A párbeszédek nagyon egyszerûek voltak, már-már bántóan. A legnagyobb probléma az egésszel, hogy nem látni, érezni benne a "farkas"-"rozsomák" azon agresszív, vérmes, kemény és vad arcát, amire mindannyian vágynánk. Jackman-t mindenki az egekig sztárolja, és színésznek nem is rossz, de túl konszolidált farkasnak, túl domesztikált. Ennél sokkal keményebbnek, kiszámíthatatlanabbnak és félelmetesebbnek kellene lennie, olyannak, amilyen a képregényben is volt. Végig azt vártam, hogy összeszedi az erejét, és végigsöpör az egész bandán, lerendezi az egész kócerájt. Erre legyengülten végig bicebócáskodja a fél filmet. Köszönjük!
7/10
idõjós1010 2013 júl. 30. - 21:21:03 7/10
(201/343)
Még nem láttam ezt a részt, de szerintem az elõzõ farkasos történet már bõven elég lett volna. Jó filmek ezek, de úgy érzem picit többet foglalkoznak farkas karakterével mint kellene. Gondolom hogy képregényben központi figura lehet, de a filmben nincs ilyen kiemelt szerepe érzésem szerint. Számomra amúgy nem is túl szimpatikus a karakter, sem a színész. Szenteljenek külön részt Magnetónak, vagy X-professzornak.
kistejes23 2013 júl. 30. - 21:12:02
(200/343)
Jesszus de sablonos és unalmas volt!!Na jó, volt benne 1-2 jó pillanat.De ez a film felért a mozinézõ arculköpésével! Plusz egyre több amcsi filmbe vannak húzott szemüek,ami kiborít,mivel ez szerintem nem más mint Hollywood s*ggnyalása az új nagyhatalmak felé! Elnézést, amiért ennyire vulgáris voltam,de még friss az élmény. 2/10
6/10
cellasto 2013 júl. 30. - 20:25:30 6/10 Előzmény breakbeat777
(199/343)
nos igen...
ilyen alapon pl a csillagok háborúja összes része minden percébe bele lehetne kötni :D
vannak ilyen userek sajna :P
10/10
beubhd 2013 júl. 30. - 19:31:49 10/10
(198/343)
Mindenki az Acélember c. filmet istenítette mégis ez a film szerintem ezerszer ráver. Nálam 10/10...
9/10
Tebby21 2013 júl. 30. - 17:44:15 9/10 Előzmény _Freddy_
(197/343)
Jaja bevallom én vártam is azt a jelenetet, hogy egy csomó ellenfél õ meg csak úgy lazán rágyújt. :D
Most az egyszer borotválkozott is ilyet se látunk még egyetlen egy x-men filmbe se xÐ :D

SPOILER!
Ja még 1 valami a végén a filmnek repülõvel mennek valamerre de a kis jelenetben Logan a reptéren megy. Most az egy alternatív jelenet vagy, hogy van ez ? :D
SPOILER VÉGE!
6/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 30. - 17:34:31 6/10
(196/343)
Pedig a rágyújt egy szivarra, eddig mindig vagy majdnem mindig megvolt. Ez ilyen tipikus Wolvi-s dolog, úgy látszik kimaradt, elfért volna pedig. :)
9/10
Tebby21 2013 júl. 30. - 17:21:25 9/10
(195/343)
Na majd a bõvítettben :D
8/10
Sonic8 2013 júl. 30. - 17:13:52 8/10
(194/343)
Nem voltak ezek a jelenetek asszem jaja.
9/10
Tebby21 2013 júl. 30. - 17:02:14 9/10 Előzmény Sonic8
(193/343)
Végre tegnap láttam és hogy is mondjam nekem tetszett :D
Semmi panaszom nincs vannak jelenetek amiken még most is agyalok de tényleg nem sikerült rosszul erõs 9-es. :D

SPOILER!

Amikor levágja a karmát és elkezdi szívni belõle az élet erejét az nagyon adta. Na meg a kisfilmnél a végén már feltûnt hogy csont karma van de akkor hogy bénítja meg Magnetó? Ez is kiderült hiszen a karmain kívül a többi része még mindig adamantium. :D
Vipera is adta elég cunci.... :D A kis vörös bilifejû csaj meg testõrnek elmegy. :D
Ja még annyi hogy én emlékszem rosszul vagy az a jelenet tényleg nem volt benne hogy Logan mielõtt harcol a nindzsákkal akkor rágyújt egy szívara? Meg hogy ott felrobban valami mert bele vág. Motoros nindzsák!
Ezek benne voltak ? Mert én ezekre a képsorokra nem emlékszem :D :D

SPOILER VÉGE!
6/10
_Freddy_ 2013 júl. 30. - 15:37:57 6/10
(192/343)
Azt még kifelejtettem, hogy arról kellett volna szólnia a filmnek, hogy Farkas kitanulja az ázsiai harcmûvészetet, mert mindenhol ezt írták. És, hogy sokkal jobb harcos lesz ezután. Ez megint egy kitaláció volt. Mert Farkas semmit se tanult itt, inkább a harcosok voltak elképedve tõle, hogy õ mire képes.
6/10
_Freddy_ 2013 júl. 30. - 15:24:48 6/10
(191/343)
Nos, tegnap este én is láttam a filmet. Szeretem az X-men filmeket, mert eddig az összes tetszett, bár egyetértek veletek, hogy a 3. rész kicsit gyengus volt. Ezt a Wolverine filmet régóta vártam már, sajnos én csalódtam benne, valahogy tetszési sorrendben ezt az utolsó vagy utolsó elötti helyre tenném. De attól még, hogy nem tetszett, itt fog virítani az ajtómon az óriásposzter egy darabig. XD

Kezdem azzal, hogy ugye nem 250 millából forgatták ez meglátszik. A színészek között voltak csodaszép ázsiai lányok, a fõszereplõ fõleg, meg több ismert ázsiai férfi szereplõ, akikbõl többet is ki lehetett volna hozni, csak hát idétlen szerepet kaptak.
Wolverine-t (Farkas) jó volt újra látni, nem is volt vele bajom, sõt nagyon bírtam megint a beszólásait, néhányon elnevettem magam. :D

SPOILER!

A gyorsvasút jelenet érdekes volt.
Viper nem mutáns. Az ázsiai íjász tudja mire képes Viper, de õ felhergeli, és még közel is hajol hozzá, hogy jól pofánköphesse a méreggel.
Az egész olyan, mintha csak szórakozni akarnának Farkas-al, legyengítik, simán megölhetik, de még véletlenül se mennek rá, vagy lõnek bele valami durvább cucc-al, hogy ne legyen akadályukra. A vörös hajú csaj besétál simán a végén a fõkapun át, amikor azt õrizni kéne több embernek. Silver Samurai-ba mit keresett az öreg veterán, képregényes szamurájtól igencsak messze áll. Megint nem egy képregényhû moziról beszélünk. Köze nincs ennek a szamurájnak a képregényeshez, mert az sokkal több mindent tud + nehogy már ilyen hamar és könnyedén legyõzze Wolvi, szerintem sokan a nagy harcot várták de nem kaptunk semmit. Viper is nevetségesen halt meg.
Akkor ott volt az az eset amikor nyilakkal szétlövöldözték, de õ csak ment, ment elõre egyenesen, hogy simán mégtöbbet lõhessenek bele, és nem is tett ellene semmit. Kérdem én miért várják meg míg felébred? Nem lenne egyszerûbb nem megvárni, míg felébred a világ egyik legveszélyesebb legerõsebb mutánsa? Kiszívja a Szamuráj Farkas öngyógyító képességét, hogy áramlik vissza belé és gyógyul meg 1 másodperc alatt, mikor már látszott hogy a halálán volt. A végén összeesett, komoly baja volt. Itt megint egy idõugrás, hogy már semmi baja és megy a reptéren. Meg ez a rengeten Jean Grey-es álom meg beképzelés, hogy õk most beszélgetnek...nem kellett volna. Az elsõ jelenet vele még oké, de a többi már soknak tûnt. Spoiler felett már írtam mik tetszettek, de az elsõ jelenet az atombombás is ottvolt. Na meg mikor nyúlt be a szívéhez, hogy kiszedje azt a kis sz*rt akkor majdnem russzollettem. XD

SPOILER VÉGE!

Azért egy egyszernézõs filmet sikerült összehozniuk, jó volt este ez a film, bár nem fog tartozni a kedvenc képregényadaptációim közé. Marvel filmektõl se fogok várni sokat ezentúl. Maradjunk annyiban jó volt Wolverine-t újra látni. De ez a film csak:

10/6
breakbeat777 2013 júl. 30. - 07:57:45
(190/343)
Most aztán jól megmondtad, remélem megvolt a napi kielégülésed.

Ha nem tûnt volna fel, ez egy képregény adaptáció, távol a realitástól, ha neked nem jönnek be a 'szuperhõs' mozik, ne nézd, ennyire egyszerû. Mondjuk, a hozzászólásodat olvasva, neked egy zárt, sötét szoba való, nem film.
breakbeat777 2013 júl. 30. - 07:53:22
(189/343)
Az 'Ellenállás vége' (X3) után, azért ilyen letargikus, kósza, elveszett, amiért megölte szerelmét, Jean-t.
8/10
mro26 2013 júl. 29. - 22:07:56 8/10
(188/343)
Részemrõl az X3 elõtt van egyel...az Ellenállás vége pedig az uccsó az X-filmek sorában.
Tehát utolsó elõtti helyen.
8/10
mro26 2013 júl. 29. - 22:07:07 8/10
(187/343)
Kevés akció volt benne, de mégis lekötött, nem volt unalmas...de nekem valamiért az eredettörténet jobban bejött, mint ez...a stáblista utáni jelenet viszont MINDENT VISZ! :)
9/10
borkasztik 2013 júl. 29. - 21:18:31 9/10
(186/343)
Ha sorrendet állíanátok fel az eddigi összes X-men filmekkel akkor ezt az új Farkast hova rangsorolnátok? :O
6/10
domo.robi 2013 júl. 28. - 23:53:46 6/10
(185/343)
*** SPOILER ***

Baráti tanács torkosborztól mindenkinek: ha hátba lõnek nyilakkal, amelyen kötél van, és a kezed amúgy adamicsodium penge (jobb mint a 3 pengés zsilett), akkor NEHOGY elvágjad a kötelet egyenként! Hülye vagy? Menjél tovább lassan, epikus mozdulatokkal, amíg 20 köteled bele nem lõnek a hátadba, meg egy mérgezett nyilat is. Úgy a tuti.

És ha belekötöznek egy székbe, ahol egy robot mindenáron manikûrözni akar, akkor kiszabadulás után - ha lehet - próbálj meg úgy bukdácsolni, hogy azért le tudja vágni mindkét kezedrõl a körmöt. Egyébként nem tudná becsavarni a mágikus csodacsavarokat, melyen keresztül ÉLETERÕT szív le a adamicsodium robot. Érted? HP-t, XP-t, meg még a 8 általános kötelezõ tananyagát is. Csavarral.

Legközelebb WIFI-n szívjanak életerõt, ha kérhetném. Az még nem volt.
6/10
cellasto 2013 júl. 28. - 12:52:24 6/10
(184/343)
igen,az 5 tényleg kevés,legyen 6 :)
sok unalmas rész volt,ezért nem tudom magasabbra értékelni
rozsomák tényleg hozta a formáját :)