Segítõ Béka 2010 jún. 25. - 22:44:01 Előzmény siegelinde
(15/15)
független elemzõk, igen ezt úgy érted, hogy olyan elemzõk, akiknek bár a támogatásuk közvetlenül nem, de a lobbitevékenységük szorosan kapcsolódik izrellel. illetve azok, akik nem izraeli zsidók, hanem a világ más részein élõ zsidó származásúak.

az izraelieknek akkor is joguk volt megvédeni magukat, mikor Rachel Corriet taposták el lánctalppal, mikor az orvul kiállt egy illegálisan ledózerolandó palesztin család otthona elé, próbálva azt megakadályozni

http://kkbk.blog.hu/2009/08/06/amit_soha_sehol_nem_hallottal_es_lattal_izraelrol

google
Amit soha, sehol nem hallottál és láttál Izraelrõl
babrafax 2010 jún. 13. - 22:13:50
(14/15)
A nevedbõl kiderül hogy milyen származású vagy.Szép a nemzeti Öntudat,de ezt inkább cion országban létszi!A gázai övezetben lemészárolt több száz nõ és gyerek az szerinted jogos válaszcsapás volt 14 civil áldozatért??!Gratulálok!Addig addig szórakoztok amig pokoli leckét kaptok az araboktól és a nagy puszi pajtástól amikor már az úgy gondolja hogy megunt játékszerek lesztek a Közel-Keleti játszótéren.Nem vagyok arab párti de az izraeliek kezdenek túl messzire menni a jogos védelem pokróca alatt.Egy Hamasz politikust megölni külföldön...Ennyi erõvel az arabok is eltehetnének embereket az Izraeli politikusok közül a kijelentéseikért.Nekem és sok embernek aki mûveltnek vallja magát Izrael már rég átlépte a demokrácia és a békés együtt élés határvonalát rossz irányban.Na erre varrjál gombot te kis tora forgató.Mondjuk ha azt forgatnád akkor ebben a témában neem nyilatkoztál volna.

Üdv.
siegelinde 2010 jún. 13. - 21:59:09 Előzmény Segítõ Béka
(13/15)
Független elemzõk szerint a segélyvivõk provokátorok voltak. Tudták, mire vállalkoznak, nem orvul támadták meg õket. A palesztinok a többi arab ország segítségével állandóan támadja a zsidókat. De ha a zsidók bármilyen válaszcsapást tesznek, akkor mindenki fel van háborodva. Õk nem védhetik meg magukat?
offtopic
Segítõ Béka 2010 jún. 13. - 18:30:36 Előzmény Künge
(12/15)
pontosabban volt olyan is
Segítõ Béka 2010 jún. 13. - 18:28:03 Előzmény nihilke
(11/15)
mi lett a következménye? a moszad kivégzett világszerte arabokat? igen, emlékszem
Segítõ Béka 2010 jún. 13. - 18:27:09
(10/15)
arról mikor lesz doku, ahogy a zsidók végeznek ki 7 törököt egy segélyhajón nemzetközi vizeken?

többüket 35 cmról közelrõl fejbelõve
Künge 2009 okt. 06. - 18:28:06 Előzmény detox
(9/15)
Van olyan is, csak azt a híradóban nem mutatják. :)
detox 2009 szept. 25. - 13:21:50 Előzmény Künge
(8/15)
éljen a zsidó palesztin barátság :P
Künge 2008 szept. 20. - 15:18:33 Előzmény nihilke
(7/15)
m2-n ment és csütörtök este 21:00-kor vetítették. Az egész dokumentumfilm az izraeli megtorló akcióval kezdõdött, és a továbbiakban is esett szó a következményekrõl. Arra konkrétan nem emlékszem, hogy a fegyvereket honnan szerezték, de segítségükre voltak Németországban élõ palesztinok is. "Issa" pl. ott is nõtt fel.
nihilke 2008 szept. 20. - 00:08:49
(6/15)
az egyébként elhangzott a filmben, hogy pl. a terroristák honnan szereztek fegyvert, hogy jutottak be az olimpiai faluba? ja, és az, hogy mi lett ennek a vérengzésnek a következménye? az is elég érdekes...

amúgy tényleg, melyik csatornán ment és mikor?
offtopic
bourne 2008 szept. 19. - 21:19:12 Előzmény nihilke
(5/15)
hát én ennyire nem vagyok otthon ebben a témában, csak megdöbbentem ezeken a dolgokon ... elképesztõ volt
nihilke 2008 szept. 19. - 16:10:03
(4/15)
óóó, mit látnak szemeim...terroristák, wááááá:DDDD nekem való:) de ezmiez? és volt már? és én nem láttam??:((
mondjuk volt már is ebben a témában. tavaly meg még házidogát is írtam errõl:)
naigen, az a tv-s dolog...az olyan siralmas és tragikus és fájdalmas, nem is tudom, hogy tehettek ilyet. ez botrányos:OO
amúgy úgy tudom, hogy azok a mesterlövészek nemigazán meseterlövészek voltak, és a kommandósok sem kommandósok.
egy AK-47-essel lövöldözõ terroristát egy profi szempillantás alatt kilõ, mert tudja, mire kell figyelni.
Künge 2008 szept. 19. - 15:48:45
(3/15)
Én meg azon döbbentem le, hogy a mesterlövész, akinek nem mutatták az arcát, nem mert rálõni az egyik túszejtõre. Akkor mire képzeték ki mégis?

(Eddig ez volt a legjobb dokumentumfilm a témában, amit eddig láttam.)
bourne 2008 szept. 19. - 09:34:02
(2/15)
én megnéztem ... le is döbbentem pár dolgon ...

mert igazán érdekes volt látni, ahogyan az akkori mesterlövészek meg rendõrök puma felsõben ott rohangáltak fegyverrel ...

de még az is mekkora volt, amikor rájöttek, h a tv veszi az egészet és a terroristák a tv keresztül nézhették, h hogyan készülõdik ellenük a támadás ... kegyetlen ...
bourne 2008 szept. 18. - 19:31:03
(1/15)
izgalmasnak hangzik :)))