Téma: Feltámadtak

7/10
nikato 2022 szept. 26. - 13:08:55 7/10
(12/12)
Na látom ugyanezt írtam anno is, de most akadtam rá egészében erre a sorozatra. A francia Les Revenants (Visszajárók) című sorozat amerikai adaptációja. Érdekes történet, néha megborzongatja az embert. A főszereplők azok akik nem alakítanak túl jól, nem biztos, hogy karakter hiba, inkább színészi. Illetve kicsit túl nyugodtan fogadják, hogy visszatérnek a halottak, plusz általában ilyen esetben már a sajtó is ott lenne, vagy tudósok vizsgálnák a visszatért embereket, persze lehet, hogy jól megy a kis városnak a titoktartás. Lehet, hogy ebből a sorozatból elég lett volna egy 10 részes minisorozatot csinálni, mert amúgy meg zseniális az alapötlet.
7/10
nikato 2015 okt. 19. - 20:48:52 7/10
(11/12)
Ez hasonlít a Visszajárók c. francia sorozatra....
5/10
idõjós1010 2015 aug. 19. - 09:15:17 5/10 Előzmény Szoboszlai Tünde Brigitta
(10/12)
A második évad hiányzik onnan. Valószínûleg nincs is fent naprakészen soha semmi.
feketevipera 2015 aug. 13. - 20:50:07
(9/12)
Már megint elõjött az, hogy túlspilázták a történetet, és túl sok mindent akarnak belezsúfolni a sztoriba, mintha a végtelenségig akarnák nyújtani az egészet. Az alapötlet nem lenne jó, hiszen minden bizonnyal óriási felfordulást okozna, ha a halottak visszajönnének, ráadásul lényegében véve nem is lehetne õket sehogy sem eltüntetni, max. ha "elpárolognak". Viszont szerintem a II. évad elsõ része elég nagy baromság lett.

SPOILER

Ugye a legutóbbi részben kiderült, hogy az egyik visszatérõ család a megmenekült gyerekét keresi, akinek félhold alakú anyajegy van a vállán, és az epizód végén látjuk, hogy Bellamy az illetõ. A II. évad elején viszont azt tudjuk meg, hogy Bellamy is visszatérõ, mert a kihallgatás (?) során lelõtték, és "meghalt". Viszont pl. Jacob sem érzékelte õt visszatérõként, plusz tök normálisan is viselkedett. Ráadásul ha elvileg gyerekként megmenekült, amikor a családja elpusztult, akkor mégis mikor halhatott meg, hogy visszatérõ legyen belõle? Nem tudom, nekem ez eléggé erõltetett húzásnak tûnt, ha gyerekként hal meg, akkor valószínûleg gyerekként is tért vissza, csak akkor nem tudom, hogy megöregedett volna-e. Az elsõ szezon is eléggé hullámzó lett, az érdekes kezdés után szerintem kicsit visszaesett a színvonal és az izgalom, utána a vége felé kezdett javulni a helyzet, most meg azt valószínûsítem, hogy inkább családregény lesz az egészbõl, és elhúzzák a sorozatot, mint a rétestésztát.
5/10
idõjós1010 2015 aug. 12. - 15:17:24 5/10
(8/12)
Nemrég néztem meg a második évad elsõ részét, ami óriási csalódás. Az elsõ évad utolsó két részét kifejezetten érdekessé tették, már-már fokozhatatlanul izgalmassá sikeredett a korábbi részekhez képest. A folytatás viszont csalódás. Egy csapásra visszanyomták a nullára a történetet, ami már épp kezdett kibontakozni.
zsoltix 2015 aug. 10. - 21:14:02
(7/12)
Ment a Viasat 6-on egy hasonló francia sorozat, ez annak az amcsi verziója, urambocsá' koppintása lenne? Csak pár részt láttam belõle a Viasaton, meg ebbõl is csak párat a Foxon, szinte teljesen ugyanaz az alaptörténet, túlságosan nem is cifrázzák az amerikai forgatókönyvírók, hogy másnak, vagy legalább eredetibbnek tûnjön. De végül is mindegy, attól függetlenül elég jó.
offtopic
Szoboszlai Tünde Brigitta 2015 júl. 27. - 15:15:46 Előzmény kriptonyt
(6/12)
szia bahu.tv írd be ezt a keresõbe ott megtalálod :) ingyenesen lehet regizi és ha türelmes kiváró vagy meg is tekintheted :)
Szoboszlai Tünde Brigitta 2015 júl. 27. - 15:12:29 Előzmény kriptonyt
(5/12)
szia bahu.tv ezt írd be és ha belépsz regizel ingyenes itt megtudod tekinteni egy idõ után feltöltik mindig az új részeket
5/10
idõjós1010 2015 júl. 13. - 21:25:56 5/10
(4/12)
Még csak két rész láttam a sorozatból összesen, de sajnos én nem tudok úgy rajongani érte, mint itt többen.
..spoiler..
Két ember került elõ eddig, az egyikük egy gyerek, a másikuk pedig ugye egy férfi,: Viszont egyikük sem úgy viselkedik, mint akik valóban észrevétlenül ugrottak évtizedeket. Mindketten el vannak varázsolva. Noha a második rész végére már elég egyértelmûvé vállt, hogy a férfi nagyon is tudatában van annak mi történt, és igyekszik is titkolni, viszont sajnos az eddigiek alapján nem érzem úgy, hogy ebben a sorozatban elegendõ fantázia volna a késõbbiek során, számos furcsaság logikus magyarázatához. A pasas esetében biztos nem, és ami még ennél is rosszabb, az az, hogy a gyereknél meg sem fogják próbálni.
Azt sem értem, hogy mégis hogyan eshetett a vízbe az a nõ, babakocsi tologatás közben.
Ami pedig a sorozat alaptörténetét illeti, úgy aligha tud valaki idõt ugrani, hogy közben a testét hátrahagyja.
kriptonyt 2015 júl. 01. - 13:40:53 Előzmény Járgány
(3/12)
Sziasztok! Segítsen valaki? Hol lehet megnézni a sorozatot? nem mindig tudom megnézni, és nagyon tetszik.
köszi.
10/10
Járgány 2015 jún. 09. - 09:56:03 10/10 Előzmény Járgány
(2/12)
Csak nem bírtam kivárni a szinkronos verziót.
Ha az elsõ rész után lehet értékelni egy sorozatot, hát akkor 10/10.
A hideg futkosott a hátamon nem egyszer, míg néztem. Remélem a többi része sem fog ellaposodni vagy elLOSTosodni..
10/10
Járgány 2015 jún. 08. - 10:35:51 10/10
(1/12)
Érdekesnek tûnik a tartalom alapján és az IMDB pontozása is jó. Vajon leadja magyar csatorna valamikor?