poddoca 2011 szept. 18. - 16:19:23
(10/10)
Szerintem már mindenki látta aki akarta.
kozmamonika 2011 júl. 04. - 10:38:03 Előzmény hajnika125
(9/10)
Elég szomorú, hogy nem érted. De inkább ne is gondolkodj rajta. Csak majd ha felnõsz a kérdéshez.
hajnika125 2011 ápr. 14. - 15:32:16 Előzmény pappbea
(8/10)
Hogy jönn ide Barbara Streisdan??
pappbea 2010 nov. 30. - 02:56:51
(7/10)
Barbra Streisand csúnya nõ. De amint meglátod, meghallod, elfelejtesz mindent. Ez a nõ - egérke - viszont csak a csúnyaságát tolja elõtérbe, a játéka pedig egyenlõ a nullával. Nagyon színvonaltalan film.
jeffero 2010 febr. 16. - 20:23:18
(6/10)
Egyébként érdekesség még a film kapcsán, és emiatt talán többre is értékelhetjük, hogy a Dessi-t alakító színésznõ, Elika Portnoy egyben a film írója és producere is, bár nem egyedül, de azért ez is valami. Sorozatoknál találkoztam ilyennel (pl. A dadus, Holtsáv), és ezek jók, élvezhetõbbek is voltak, mondhatnám, hogy ez garancia lehet a sikerre, de persze biztosan akad ellenpélda is.
jeffero 2010 febr. 16. - 20:13:23 Előzmény Martus
(5/10)
Tényleg nem egy csúcs film, de azért nem is annyira rossz, egy-kétszer biztosan megnézhetõ. Ami zavart a filmben ez a "popo" szócska, amit mondogatott a csaj idegességében, zavarában még a film elején. Talán latin környezetben nem annyira zavaró, hisz vsz. onnan, abból a nyelvi világból eredhet a szó, azonban magyar füllel eléggé fura.
Érdekesség, hogy az IMDb értékelésében jól teljesített a film (7.3/10), azonban leginkább a fiatalkorú férfiaknak tetszett (gondolom a fotómodell téma, a szép csajok miatt), a nõknek nem igazán.
http://us.imdb.com/title/tt1268294/ratings

A port.hu adatlap kapcsán jelezném, hogy a film hossza nem 92 perc, hanem csak 76 perc. Felvettem, mert gyûjtöm mostanság a Hallmark filmeket, különösen a romantikus jellegûeket, és ránéztem az ismétlésben is, és abban is ugyanilyen hosszú volt. Az IMDb-n nincs adat, nem tudom honnan vették az infót a port-on. Aztán, hogy Európába vágottan került-e a film, hát ki tudja... Mondjuk én a nézése közben nem éreztem, hogy kivágtak volna bármit is.

Ja, egy hanghiba viszont volt, a Tiffany csajszival, amikor találkozott a Dessi, a Tiffany szövegébõl kimaradt valami, látni lehetett, hogy tátog a csaj, de nem volt se magyar hang, se angol. Nem elõször fordul elõ ilyen a Hallmark verziókban, eszerint kicsit elkapkodták a szinkronizálást. Úgy rémlik legutóbb a Látomás c. filmben volt ilyen.
Martus 2010 febr. 15. - 20:41:59
(4/10)
Ez a film egy katasztrófa! Olyan unalmas,hogy az már fáj!Pedig én nagyon szeretem a romantikus filmeket! A nõi filmszereplõ még a színésznõi kategóriát sem üti meg.Nem kell, hogy szép legyen valaki,de legalább kisugárzása legyen.........
10/10
Scrooge38 2010 febr. 13. - 21:14:21 10/10
(3/10)
Szerintem jó kis film! Nem kellene azért leszólni, mert a benne szereplõ színésznõ nem tartozik a hollywoodi elit csajok közé és azért sem, mert netán jobb nõnek tartod magadat nála csak még nem talált rád egy olyan menõ és jófej arc mint a filmbeli Rex. Ami késik nem múlik! Nézzetek magatokba bébek! ;) Vagy talán Ti is szerettetek volna valaha filmvászonra kerülni, mert úgy hiszitek Ti jobbak lennétek?
mama2008 2010 febr. 13. - 13:44:07 Előzmény UltraViola
(2/10)
Egyetértek!
UltraViola 2010 febr. 10. - 14:03:32
(1/10)
Pocsék film. A fõszereplõ nõt még színésznõnek se nevezném...