Téma: Fogd a kezem!

8/10
Elhaym 2019 dec. 14. - 22:27:23 8/10 Előzmény mihenike
(52/532)
A 3. résztől indul be, nagyon megrázó történet, koreai sorozatokra jellemző hangulattal az elején.
8/10
Elhaym 2019 dec. 14. - 22:25:09 8/10 Előzmény mihenike
(51/532)
20-án. Emlékek útvesztőjében lesz a címe.
8/10
Elhaym 2019 dec. 14. - 22:22:41 8/10 Előzmény meggy100
(50/532)
Igen, A Sebzett szív 2. évadát én is várom. Meg jöhetne a Ha felhő lehetnék sorozat is, vagy az Icerde.
bekka51 2019 dec. 14. - 18:23:58 Előzmény libra26
(49/532)
Szép estét Mindenkinek ! :)

Bizony, Ates idegesítő , határozatlan volt, ráadásul, ügyvéd szerepben. (Közelről látom,milyennek kell lennie egy jogvédőnek :DD )
Valóban szimpatikus,rátermett a mi Cenk fiúnk,csak így tovább !! Habár az ÉLET ,meg a szövegíró neki is ad bonyodalmat.

5/10
libra26 2019 dec. 13. - 22:08:15 5/10 Előzmény mihenike
(48/532)
Sziaaa! :D
Hát én nem hibáztatlak, nekem is hiányzik Efsunka... Meg az egész pörgés :D azért nem rontom még itt a levegőt a kommentjeimmel, mert nem léptem még ki a korábbiak hatásköréből:D
Sőőőőt... Amikor épp nem nézek oda és Sumru megszólal, hogy "Hülya", akkor még mindig egy szőke Hülyát látok!!! :DDD Efsun és anyuka igazán hiányoznak!!

Itt viszont Cenk szimpatikus nekem, jobban mint pl Ates Germanunk, Azraval lehet hogy jó kis párost alkotnak majd :)
Átgondolom a hetit, aztán jelentkezek még, szép hétvégét mindenkinek!
bekka51 2019 dec. 13. - 15:16:51 Előzmény hölgy
(47/532)
Szia :)))
Köszönöm a biztatást, a sötét , hosszú téli estéken jöhet egy kis pihenés a TV. mellett és szívszorító történetek, tarkítva szerelmi szálakkal :))
bekka51 2019 dec. 13. - 15:12:49 Előzmény mihenike
(46/532)
Szia :)

Hjaaa a honvágy nagyúr !! - itt gondolok a kebabosra,ahol a TV-n ment a török műsor...
Ismerős érzés... míg távol éltünk idegenben,mi is a magyarok társaságát kerestük, magyar templom, Magyar Ház,klub, magyaros ételek... már szállóige lett a mondásom : magyar férjnek, magyar vacsora !! :))
Ezt is leírom,mivel kedves emlék volt... október 23-án a taxiban felfigyelek egy magyar zászlóra a kocsi műszerfalán, a taxisóför fiatal... s kérdem, hogy honnan jöttél ?
-Lengyelországból- volt a válasz...
Elérzékenyültem,hogy az a fiatal vezető,kint az idgenben, kitette a magyar forradalom évfordulója alkalmával a magyar zászlót. Természetesen mondtuk, mi magyarok vagyunk,s köszönjük, hogy ezzel a gesztussal emlékezel a magyar forradalomra, és igazi az a magyar- lengyel barátság.
hölgy 2019 dec. 13. - 00:47:53 Előzmény bekka51
(45/532)
Érdemes várni, mert nagyon jó sorozat. Egyébként már nem kell sokat várni..
mihenike 2019 dec. 12. - 22:20:01 Előzmény bekka51
(44/532)
Szia :) majd látjuk, hogy mit hoz az élet. természetesen csak a sorozatokból „ismerem“ Isztambult és ugyebàr ezek a sorozatok, amiket eddig làttam nagyon betegek, szóval csak ezért írtam, hogy oda nem mennék el :)
A minap bementem egy kebaposhoz és majdnem megfulladtam az elsö falattól, amikor észrevettem, hogy az étterem tv-ben a Kara Sevda megy törökül!!!! mondom ilyen nincs!!!! ezek üldöznek engem :D!!!!!

Már én is várom, hogy beinduljon... még csak 5 részt láttam... eddig tùl sok volt a síràs... illetve tegnap leírtam, hogy mit nem értek... de hátha mindenre választ kapok és nem maradnak nyitott szálak....

De egy biztos, nagyon hiányzik Efsunka...-juj tudom, ez már beteges :D de mit lehet tenni?!?! annyira jókat szórakoztam a dumáin!!!!! :)
bekka51 2019 dec. 12. - 19:45:50 Előzmény Elhaym
(43/532)
Szia:)
Várom, hogy pörgös legyen, tudjam ki kicsoda, kinek a fia-borja, ki az ellenség,és kinek szorítsak ....:)))
bekka51 2019 dec. 12. - 19:42:58 Előzmény mihenike
(42/532)
Szia :)

Ha lehetőséged lesz, el kell menni Isztanbulba, ami valaha Konstantinápoly volt. Jóízű az étel, a fűszer,finom a baklava. Padlizsánnak nevezik a padlizsánt. Nem minden étteremben lehet sört rendelni, ha az étterem bejáratánal, egy nagy szakállas arc vírit, gondolatban sincs ott sör fogyasztás :))

Az igazság az, résen kell lenni ,nem lehetsz gondfeledt turista. :)) Sok helyen ez így van....

Egy pár rész kimaradt a sorozat nézésből, van mit pótolnom :)) Nehéz munka lesz :DD
mihenike 2019 dec. 11. - 20:43:51 Előzmény libra26
(41/532)
(5.rész) hoppá!!!! Hüseyin bátyám tényleg somfordál vmi-ben, a nagymami talpát nyalja és közben pedig a saját fiát akarja, hogy a vállalathoz kerüljön :) nagyon nem tetszik neki Cenk ùrfi felbukkanása!

Cenknek és a legjobb barátjának is Azra fog kelleni. én már látom :D Tharik a becses neve :D

Azt sem értem, hogy Cenk anyja/családja ismerte Sumrut és Cansut, Cansu is ismeri Cenk testvéreit, de Azrát nem ismeri senki....?!?!? hogy is van ez? :D!

Gyerekek! én az alapvetö problémát nem értem, hogy dobhatja és semmizheti ki Sumru a volt férje gyermekeit? ök nem örökölhetnének semmit? ellopta az életbiztosításból származott összeget és kész?!! a gyerekek pedig nem kaptak semmit?!

Sumru&Hülya kibirhatatlanul idegesítöek!

na kíváncsi leszek Cenk fejére, amikor a nagyi beteszi a konyhára :D
mihenike 2019 dec. 11. - 19:34:02 Előzmény libra26
(40/532)
juj ez a Zeynep&Hülya engem is nagyon zavarnak még :D
mihenike 2019 dec. 11. - 19:20:10 Előzmény libra26
(39/532)
szia :) 3. részhez lenne hozzáfüzni valóm! a rövidzárlak okozta robbanásba belehalt az apuka. nos Azra elhagyta a telefonját, akit hív Cenk (a szépfiù). neki elég annyi információ a rendörtöl, aki felvette a telefont, hogy „valami Kemál étterménél vagyunk“... hiphop ott is termett és a másik leányzõ, aki szerelmes belé, észre sem vette?! Cansu, pedig ö is volt, mert Ö meg a nevelt lánya volt Kemálnak...
Sumru néni el kezdett kavarni és a Cennetes idegesítö néninek pedig, hogy vágott az esze!!!!
Meszut bácsi most tényleg tartozott Kemálnak? vagy miért mentek tönkre?
A zene nagyon idegesítö és egyfolytában sírnak!
mihenike 2019 dec. 10. - 06:47:48 Előzmény libra26
(38/532)
Szia! no majd rájövünk ki-kicsoda :D én pl a Tubás Ellopott élet utolsó elötti részében jöttem rá, hogy az egyik fögonosz, nem más, mint Ezel vak anyukáját játszò színésznö :D
Jaj és az Éjszaka királynöjében feltünt Ates Germán régi háza :)
5/10
libra26 2019 dec. 09. - 22:04:19 5/10 Előzmény mihenike
(37/532)
Sziaaa :D örülök neked, mindig jó ez a lendület amivel beköszönsz!! :D

Hát a mait nem tudtam megnézni még, vagyis csak az utolsó 10 percet láttam... Egyelőre még úgy vagyok, hogy ha itthon vagyok, mikor megy, akkor leülök megnézem, mert bele kell lendülni a sztoriba :D viszont mikor nem látom, nincs meg az a késztetés, hogy akkor a kimaradt fél órát visszanézzem, de az még kialakulhat bőven :)

Azra a Megtört szívekben volt Hazal, én ott láttam őt, de nem tudom itthon ismerhetjük-e másból
Sőt, abban Mesut "bácsi" is játszott...
Suna néni a Cennetből:DDD egy az egyben hozza ottani formáját...
"Hüseyin" jól néz ki!!! Bárcsak itt is somfordálna valamiben haha... :D nem tetszik a szinkronhangja, de valószínűleg azért,mert megszoktam az előzőt
A nagymama nekem is ismerős és nem jövök rá miért!!!

Őszintén szólva magáról a sztoriról még én se tudok olyan sokat írni! Várom, hogy megfogjanak a karakterek :)
5/10
libra26 2019 dec. 09. - 21:56:00 5/10 Előzmény Elhaym
(36/532)
Szia! :) a csütörtök-péntek egészen tetszett, főként a péntek :)
Ma sajnos nem láttam, egyébként nekem még barátkozni kell a szereplőkkel, de ez természetes, ilyen miatt nem adom fel így az elején!
mihenike 2019 dec. 09. - 21:52:58 Előzmény libra26
(35/532)
Szia!!!!! visszatértem, lassan-lassan :D szóval 2 részt tudtam ma megnézni... fözés közben... de eddig nem sok hozzàfüzni valóm van... egy közepes szappanoperának indul... no meg ez a börönd-csere :) A gazdag nagymami honnan olyan ismerös nekem?!? Azra is nagyon ismerös... Itt van az idegesítö néni a Cennetböl is... Hüseyin bátyámat pedig eddig 3 percre láttam...
Mi ùjság a 7. rész körül?
mihenike 2019 dec. 09. - 21:49:05 Előzmény Elhaym
(34/532)
Szia! juj de jó! mikor és mi a címe?! :)
8/10
meggy100 2019 dec. 09. - 05:03:14 8/10 Előzmény Elhaym
(33/532)
szia...akkor csak a tévében hangos az aláfestő zene ?? érdekes.....