Téma: Fókusz

pas 2007 szept. 03. - 15:30:04
(37/477)
(spedyvel)
pas 2007 szept. 03. - 15:28:59 Előzmény Spedy
(36/477)
egyetértek!
kevinspéci 2007 aug. 09. - 22:08:49 Előzmény Meadow
(35/477)
Ja-ja, izoMAN. :) Amúgy utána asszem, volt még egy dala, de azt követõen téleg rálépett a csapóajtóra a fickó. Nagyon helyesen.
Meadow 2007 aug. 04. - 17:21:38 Előzmény n-i-k-i
(34/477)
ha jól emlékszem(tengerparton és fehér pólóban énekel a hapek)Peter Andre Mysterius girl.remlémem egyre gondoltunk
Amy1 2007 aug. 04. - 14:43:09
(33/477)
Igazatok van!Gönczi egy hülye fax!
n-i-k-i 2007 júl. 14. - 18:35:55
(32/477)
mindegy mostmár, mert megtaláltam, de azért köszi mindenkinek... cupp
n-i-k-i 2007 júl. 12. - 20:41:11
(31/477)
sziasztok, azt szeretném megkérdezni, h aki látta a mai adást (2007.07.12.), az nem tudja véletlenül, h mi volt annak a dalnak a címe, amit az egydalos elõadók rovatban volt, és egy pasi fehér poloban egy lassú dalt énekelt... ha tudjátok, légyszi írjatok! köszi, puszika
vanessa 2007 júl. 04. - 14:25:22 Előzmény Spedy
(30/477)
Szia!Nem tudom miért felháborito, hogy 12 karikát tesznek oda ha k..vákrol van szo!?? Elég ha a gyereked(ha van),elmegy a westenbe, és az aluljáron át közlekedik, ott élöben is láthatja!!És még ha nem is jár arra tegyük fel,a prostitucio a világ leges leg ösibb foglalkozása, és jobb tudni mi van a világban ,egyszer a gyerekek is felnönek!Arrol nem is beszélve, hogy a mai 13-14-15 éves lányok fiuk bõven tulvannak már azon a bizonyos elsö dolgon, söt akár már 5-6 partnerüket "fogyasszák"!!
A másik! Miért kell oda irni mindenképpen , hogy hülye k....va!!Miért általánositunk??Lehet ,söt biztos , hogy hülyék is vannak, de lehet, hogy valakinek a másnapi betevö kajája az a pár ezer ft-os du....ás!!
És itt felteszed magadnak a kérdést, hogy miért nem megy el dolgozni!!??Mert senki nem vesz föl sehova sem egy 8 általánossal rendelkezö kissebbségi hölgyet, iskolába sem tud járni, mert már 13-14 éves korátol dolgoznia kellet a betevö falatért!!Hát röviden ennyi, sajnos elég szomoru tény és mi csak azon háborgunk hogy miért nem 16-os karika van kitéve,lehet hogy addig más azon gondolkodik, hogy holnap mit eszem?!!
Ja és még annyi, hogy én is kissebbségi vagyok, bár én nekem jobb sors adatott mint ezeknek a lányoknak, de a környezetemben rengeteg ilyen van, és amit leirtam azt a saját szememmel láttam!:(
Üdv mindenkinek
George1 2007 máj. 03. - 22:37:21
(29/477)
Látom a képet már nem is rakják ki.
A probléma csak az, hogy így senki nem tudja milyen kutyuliról beszélek és a végén még én leszek a fókusz:)-ban.
Megpróbálom még 1x feltölteni.
George1 2007 máj. 03. - 22:30:12
(28/477)
Pont olvastam a fórumot, és lááttam eme csodás levelet, amit Spedy írt. Szókimondó az már tuti. Férfi vagyok vagy mi, függetlenül e ténytõl osztom véleményét, legalább emelnének korhatárt kb.21 karikára:).
A téma pl. az is lehetne, milyen fajta és vajon hány kiló kaját eszik ez a pici kutyuli óránként?
Spedy 2007 máj. 03. - 22:13:06
(27/477)
Felháborítónak tartom, hogy nincs egyetlen egy olyan adás sem, amikor nem mutogatnának benne hülye k**vákat. Kérdezem én: hogy lehet a 12-es karikát odarakni? Egyenesen gusztustalan ez a mûsor!
1/10
Sca 2007 febr. 23. - 19:21:59 1/10
(26/477)
Ennél a mûsornál, már csak a Reflektor nevezetû gyöngyszem a szörnyûbb.
felh 2007 febr. 10. - 09:33:33
(25/477)
Nem a Fókuszról, hanem egy hírel kapcsolatban szeretnék véleményt mondani.
Elképesztõnek találom, hogy Máriapócson úgy indítottak el egy egész településre kiterjedõ keresést, hogy a kisfiú közvetlen környezetét át sem vizsgálták. Senkinek eszébe nem jutott, hogy baleset is történhetett a melléképületben, udvaron stb? Azt is furcsálottam, hogy egy nyomkövetésre kiképzett kutyát sem vetettek be a keresésbe.
Necros 2006 dec. 15. - 01:54:57 Előzmény jerome86
(24/477)
Jó?! Nem volt ez jó soha... Ugyanolyan szemetet adtak többnyire, csak nem ilyen nagyképûen, arrogánsan.
krisztián sportlövész 2006 nov. 19. - 22:50:23
(23/477)
lemes krisztián sportlövész
dunaújváros
krisztián sportlövész 2006 nov. 19. - 22:19:35
(22/477)
Megmutatod a olvaso

A szemében állandóan ég a tûz
Krisztián a világbajnokságról álmodozik

Alábbi történetünk legalább annyira az emberi nagyságról szól, mint a sportemberi tartásról, illetve a sport mindenható erejérõl. Arról, miként tud az ember felülemelkedni óriási gondjain, hogyan lehet képes emberhez méltó életet élni úgy, hogy valakivel igen fukarul bánt a sors. A huszonhat éves L.Krisztián történetében és sikerében mindez benne rejlik. Arcunkat fordítani felé, avagy elfordulni tõle az egyén választása, amelynek tükrében a hasonló sorsú embertársaink jövõje is benne foglaltatik. Krisztiánnak, 2006. szeptember 22-24. között, Nagykõrösön ragyogott fel a sportcsillaga, amikor a Mozgáskorlátozott Lövész Országos Bajnokságon a 60 lövéses légpuskások sorozatában új országos csúccsal (529 körrel) lett magyar bajnok. Persze a csúcsra rögös út vezetett fel.

A sorscsapások:
- Születésekor még minden rendben volt. - emlékszik vissza édesapja. - Kilenc hónaposan hirtelen bénult le, addig mozogtak alsó végtagjai. Aztán háromszor került a klinikai halál állapotába, kétszer volt agyvérzése. A második agyvérzés leszaladt a gerincén, s akkor bénult meg. Mára sokat javult a helyzet. Már önmaga adja be magának a vérkészítményeket, mely szabályaiból jómagam vizsgáztam le, hogy ne kelljen állandó szakfelügyeletet kérnünk. Krisztiánt mi fürdetjük, öltöztetjük, próbáljuk elõrevinni az életét. Azonban mindennél fontosabb, hogy hála istennek, jól érzi magát, szeret élni.

A lövészet, az új élet kezdete:
Nagyjából három éve kezdõdött a lövészettel való szerelme. A barátai vitték ki õt a lõtérre, és õ ott is maradt. Eleinte Borbély Lajos volt az edzõje, s úgy látszott, hogy egyre jobban fejlõdik, javulnak az eredményei. Aztán eltelt egy év, kettõ, majd úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy megpróbáljuk megteremteni a lehetõséget számára, hogy eredményesebben szerepeljen. Támogatók segítségével végül vettünk egy új sportfegyvert, mely nagyjából 370 ezer forintba került. Köszönetünk azoknak, akik segítettek. Például a kollegáimnak, akik 70 ezer forintot gyûjtöttek perselybe, hogy segítsenek megvenni a puskát. Sokat segített a Shell, a Pannon, és a Fix taxi a bader is, mely ingyen szállítja a lõtérre a fiamat. Mindig létezik egy cél, melyet magunk elé tûzünk. Minden kis eredményhez nagy befektetés szükséges. Elõször a kocsi volt a fontos, ez közel másfélmillióba került, majd a puska következett, most pedig a világbajnoki indulás a cél. Szerencsére Krisztián tartja magát, nem ijed meg semmitõl.

Amikor a puska életet ment:
- Az új zárt irányzékú puskával egy hónapja már magyar bajnoki címet nyert, ha úgy tetszik aranyérmet hozott Magyarország - Fejér megye. Reméljük, hogy a világbajnokságra és a paralimpiára kijut Krisztián. A világbajnokság márciusban lesz, addig kell összeszedni a támogatóktól az induláshoz szükséges pénzt. Ugyanis ezen múlik minden. A Sportminisztériumnak nincs pénze, eddig 50 ezer forintot utalt át összesen, amely a benzinköltségre vol
Sevoir 2006 nov. 13. - 23:29:16 Előzmény jerome86
(21/477)
Kár, hogy a Mûsorzárásra nem lehet fórumot indítani :-)
jerome86 2006 nov. 10. - 16:11:34
(20/477)
Pár éve még jó volt a kókusz is, de már szánalmas az egész.. fõleg a bulvárhíreik
pozsoka 2006 nov. 03. - 06:17:38
(19/477)
Sajnos nagy rá az igény.A magunkfajta emberek vannak kissebségben,és ez elég szomorú a társadalomra nézve(ha lehetek ily szerénytelen).Persze mi is hozzájárulunk a nézettség növeléséhez,hiszen beszélünk róla,és ezeknek ez a lételemük.
Asha 2006 okt. 31. - 18:59:03 Előzmény pozsoka
(18/477)
Ha tönkremennének, az egy következmény lenne. A siker, ha nincs rá igény.