Téma: Forma-1

1/10
offtopic
cellasto 2015 ápr. 19. - 20:31:38 1/10
(16270/17150)
baromságokat beszélsz
attól még,hogy hamilton kiesett párszor,rosberg simán meg tudta verni párszor
sõt utána rosbergnél is volt pár mûszaki probléma
én nem vagyok rasszista,de ez a rapper kis pöcs nem illik az f1-be és ezzel sokan egyetértenek sztem

ez a ceia idiotik képzeli be magának,hogy aki utálja lujiszt,az már rasszista
ha rasszista lennék nem lenne kedvenc fekete zenészem és szinészem sem,ugyi?

a vettel webber és redbull éra nem érdekelt soha,mert nem bírtam soha azt a csapatot

szóval vegyél vissza az arcodból cseppet
a passio topicot én is sajnálom,mert pár ateista faszkalap miatt lezárták,ahelyett,hogy kitiltották volna az illetõket innen.
King Diamond 2015 ápr. 19. - 20:13:33 Előzmény cellasto
(16269/17150)
Akkor is így fel voltál háborodva, amikor 2010-ben Webber verte Vettelkét és tökre ugyanez történt a Red Bullnál? Akkor is itt hõzöngtél, hogy milyen szar a Forma-1, hogy mindig a tejfelesszájú gyereket favorizálják és teljesen nyilvánvaló volt, hogy õt akarják világbajnoknak. Egybõl félre állt a szája Hornernek, Neweynak meg Vettelnek, amikor Webber állt jobban...
Amit írtál korábban, hogy Rosberg a tavalyi év háromnegyedéig verte Hamilton, baromság, mivel nagyon nem. Az ütközésükig több pontja volt valamennyivel (220-191), az elsõ 12 futamból Hamilton nyert ötöt, Rosberg négyet, de Hamilton háromszor is kiesett, míg Rosberg mindössze egyszer. Csakis ezért vezetett még ekkor az összetettben is. Aztán a maradék hét versenybõl Hamilton megnyert hatot, míg Rosberg egyet, a többin majdnem mindegyiken második lett, és ez így kevés lett. Rosberg remélem sosem lesz világbajnok, mert kvalitása alapján nem érdemli meg.
Én meg nagyon nem szeretném, ha bezárnák a topikot néhány majom személyeskedése, offolása, rasszista és egyéb pocskondiázó sértegetése miatt (mint a Passió film topikját is, oda is majd valamikor, újranézés után le szerettem volna írni a véleményemet a filmrõl, de ezt már nem fogom tudni megtenni, hála egy-két gyûlölködõ faszkalapnak), mert hiába nem sokat szólok ide hozzá, de rendszeresen olvasom, és szeretnék azért én is írni alkalomadtán majd a késõbbiekben is.
3/10
jani-wan 2015 ápr. 19. - 20:07:13 3/10
(16268/17150)
Nos most kiderült hogy Rosberg tud harcolni, de csak másik csapat ellen, most pl. Vettel ellen, a saját csapattársa viszont ellen nem, akkor sem ha az lassabb és feltartja. Hát ez egyértelmû sajnos. Rosberg a kettes.
Egész jól ment a Ferrari és kis szerencsén múlott csak, hogy nem Kimi nyert. Tényleg jó taktika lett volna a Ferraritól ráküldeni a Mercire Vettelt, de valamiért Vettel nem ment jól. Bottast sem tudta megelõzni. Habár gondolom akkor a Mercinél hátrahagyták volna Rosberget védekezni, így Hamilton elõnye mindenképp megmaradt volna a végére Kimivel szemben.
De ma legalább volt néhány szép verseny elõzés.
moderator1 2015 ápr. 19. - 19:31:00
(16267/17150)
Kedves Fórumozók!

Kérünk Benneteket, tartózkodjatok a személyeskedõ és/vagy rasszista megnyilvánulásoktól, különben kénytelenek leszünk hozzászólásokat törölni, végsõ esetben pedig bezárni a topicot! Elõre is köszönjük a megértéseteket!

Üdvözlettel:
PORT.hu
Fórum
1/10
cellasto 2015 ápr. 19. - 17:52:40 1/10
(16266/17150)
te mirõl beszélsz?
***moderálva***
igen,egyszer nekiment,aztán a csapat elbeszélgetett vele,azóta pedig a közelébe sem mer menni
ki szivat kit,te okoska?

a mai futamon is látszik,hogy a csapat inkább a harmadik helyen akarja tudni rosberget,hogy véletlen se közelítse meg a ***moderálva***
1/10
cellasto 2015 ápr. 19. - 17:50:13 1/10
(16265/17150)
az már látható,hogy rosberget a saját csapata is szopatja
vettel kerékcseréje után még két körig kint tartották,hogy mögé kerüljön vissza
eddig a két rosberg elõzésen kívül semmi érdemleges nem volt
3/10
jani-wan 2015 ápr. 19. - 16:55:55 3/10
(16264/17150)
Na lássuk hogy a Ferrari meg tudja-e izzasztani Hamiltonékat.
10/10
ceia 2015 ápr. 19. - 15:46:03 10/10
(16263/17150)
Tudják, akiknek szól:
Áhh, értem. Amikor azt írtam, hogy Rosberget akarnák bajnoknak mert német csapat + német pilóta, akkor szerintetek összeesküvés elméletes voltam, aztán Eclestone meg bevallja, hogy úgy is volt.. Most ti írjátok, hogy a csapatfõnök nem engedi Rosberget nyerni, akkor az mi? Amikor Hamilton szomorkodott, netán ideges volt, mert a csapat és Rosberg is igenis szivatta, akkor õ szerintetek egy durcás majom, de most amikor Rosbergnek nem megy, gyanusítgatja Hamiltont ilyen hülyeséggel, pedig senki nem szivatja, csak egyszerûen most Hamiltont SEM és emiatt végre jól versenyezhet, így már egybõl nem olyan jó Rosbergke, akkor õ most nem durcázik? Akkor mitõl áll úgy lefelé a szája? Az meg miért lenne Hamiltonra nézve negatív, hogy a két bunkó németül társalogtak õ meg nem tud németül? Mégis minek menne oda, ha nem ért egy szót sem? Az az igazság, hogy nem Hamiltonnal van bajotok, hanem azzal, hogy õ fekete. Rasszisták vagytok, azaz ti vagytok az alacsonyabb rendûek, nem õ. Rosberg meg egy elkényeztetett hülyegyerek.

Lewis megmutatta hogy kell itt menni, tizedeket vert még a második Vettelre is. Õ fogja nyerni a mai futamot, már elõre élvezem, szerintem izgalmas lesz! :))))) Jól ment Vettel is, remélem megdolgoztatja Hamiltont a gyõzelemért :) Õt jobban kedvelem mint a másik németet, úgy tûnik változott tavaly óta, de még meglátjuk.
Örülök Raikkönen jó szereplésének is, csak sikerüljön jól a rajtja! Sajnos abban nem valami jó. Szép volt Massa teljesítménye, én már leírtam tavaly, de úgy látszik még oda akarja tenni magát és idén egyelõre jó formában van. Ricciardo is viszonylag jó helyezést ért el, a 7. startpozícióból még lehet valami.
10/10
breeder 2015 ápr. 18. - 22:23:19 10/10
(16262/17150)
Ezzel a felfutóban lévõ konstrukcióval még Kimi apánk is tudna valamit kezdeni.
Igaz, a negyedik hely sem rossz,de ha Vettel ilyen jól fog menni, akkor vérciki lesz mindig mögötte kullogni. :)
1/10
cellasto 2015 ápr. 18. - 21:15:20 1/10
(16261/17150)
vettel idén megizzaszthatja a mercit,ha ilyen iramban fejlõdik alatta az autó
ráadásul a tavalyi év után nagyon akar nyerni :)
10/10
breeder 2015 ápr. 18. - 20:40:41 10/10
(16260/17150)
Most, hogy a hörcsög alatt nincsen forgács, nehéz lesz lelkileg felzárkóznia a csapattársa mögé!
De szerintem eszes gyerek, így remélhetõleg hamar rá fog jönni arra, hogy a schwarze puppe-t csakis jó idõmérõkkel tudja maga mögé szorítani. :)
10/10
breeder 2015 ápr. 18. - 20:27:19 10/10
(16259/17150)
Ez vajon miért nincsen kint ennek a topiknak a fõoldalán (a "Vetítik" után)?
Vagy csak én nem látom valamiért? :)

Holnapi futam (élõ) közvetítése:
Duna TV:
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, idõmérõ edzés
1/10
cellasto 2015 ápr. 18. - 20:26:50 1/10
(16258/17150)
rosberg abszolut kedvtelen és frusztrált a tavalyi incidensük óta sajnos
simán verné a makit,ahogy az elõzõ idény háromnegyedéig,csak a csapat nem mögötte áll
10/10
breeder 2015 ápr. 18. - 20:17:06 10/10
(16257/17150)
Ez a mai idõmérõ sem volt az igazi, a Rosberg - Hamilton párharcot tekintve!
Viszont ami Vettelt illeti, majdnem megszerezte a Pole-t.

Alonsoék viszont továbbra is nagyon gyengén szerepelnek! Ezzel a tizedik körüli rajthelyükkel még magam sem tudok megbarátkozni.
Egyszerûen nem is hiszem el, hogy a McLarenek ennyire rosszul szerepelnek. :S
3/10
offtopic
jani-wan 2015 ápr. 18. - 09:34:56 3/10
(16256/17150)
T. mod1

Részemrõl oké.

Ha lehetséges véleményt is nyilvánítanék ez ügyben, miszerint nem egy topikot kell bezárni, vagy minden hozzászólást törölni, hanem megelõzni, hogy ne legyen semmiféle személyeskedés semmiféle formában. Sajnos ugyanis a topikok jó részében megfigyelhetõ, hogy amint az egyik fél kifogy az érvekbõl, de ezt nem képes beismerni, vagy nem is volt neki, és egyszerûen csak bunkó, elkezdi a másikat hülyézni, olyan formában hogy "ez egy baromság", "ja persze, mert te ezt pont tudod mi?", "ez nagyon óvodás szint", vagy az árnyalt hülyézés, mikor összekapcsolja a másik mondanivalóját egy nyilvánvaló hülyeséggel (chemtrailezés), illetve a legocsmányabb szint, mint egy ma reggeli eset példázza: "Kívánok hasonló jókat neked és egész csürhédnek! ;)" , aminek pl. láthatólag zéró személyeskedõ elõzménye volt.
Az a véleményem hogy minden esetben az ilyen formában megnyilvánulók a hibásak, mert nem hinném hogy azt valóban el lehetne várni bárkitõl, hogy egyszerûen lenyelje ha valaki lehülyézi, vagy otrombaságokat vágnak a fejéhez, csak azért mert valaki nem ért vele egyet aki nem képes értelmesen érvelni, vagy egyáltalán civilizáltan kommunikálni.
Legegyszerûbb annak a hozzászólásait törölni aki ELKEZD személyeskedni, és bennhagyni az ezekre született összes választ. Miután csak az marad meg ami õt alázza, elõbb-utóbb csak észreveszi hogy jobban jár ha változtat. És ha nincs többé valaki aki ELKEZD személyeskedni, akkor nagy mértekben csökkenni fog az ilyen esetek száma, ha meg nem is szûnik teljesen.
Persze nyilván egyszerûbb törölgetni mindent, bármiféle ésszerû elbírálás nélkül, de akkor az életben nem fog megváltozni semmi, mert az aki kezdte, nem lett büntetve a másikhoz képest, így nyugodtan érezheti magát "gyõztesnek", és megerõsítheti abbéli hitében hogy õ a normális, és csak és kizárólag a hülye másik miatt lett õ is törölve.
Egy sport példa. A jégkorongban bevezették verekedéseknél az Instigator, azaz felbujtó (kezdeményezõ) megbüntetését. Meg is lett a hatása.
1/10
offtopic
cellasto 2015 ápr. 17. - 20:49:02 1/10
(16255/17150)
jó lenne ezt a topic lezárást abbafejezni...
inkább kordában kéne tartani a felhasználókat,nem?
jahh,hát igen,lezárni egyszerûbb a témákat.csak ezzel megölitek a fórumot teljesen(lásd passio topic)
moderator1 2015 ápr. 17. - 16:45:10
(16254/17150)
Kérünk Benneteket, fejezzétek be a személyeskedést és egymás sértegetését, különben kénytelenek leszünk hozzászólásokat törölni, végsõ esetben pedig bezárni a topikot! Elõre is köszönjük a megértéseteket!
3/10
offtopic
jani-wan 2015 ápr. 17. - 10:14:26 3/10
(16253/17150)
Te az ég világon semmit nem tanítasz, hiába próbálod ezt bebeszélni magadnak. Nagyon szánalmas. Én elhiszem hogy azért próbálod magad ilyen kétségbeesve piedesztálra emelni ezekkel a nevetségesen infantilis kísérletekkel, mert olyan mélyen vagy már hogy csak akkor látsz esélyt arra hogy felszínre bukkanj, ha sámlira állsz, és úgy hátha valaki kirángat onnan. Nem én leszek, hiába erõlködsz.
Nos, mindenki ír le rosszul szavakat. Aki nem az hazudik. Fõleg fórumokon ahol az ember gyorsan pötyögtet, tele hibákkal. Nem véletlenül lett a Word úgy megcsinálva hogy ezeket a hibákat felismerje, pedig a Word-öt azok használják igazán akiknek a munkájukhoz ez elengedhetetlen. Ez így szimpla kötözködés. Már önmagában is szánalmas.
Az viszont sokkal szánalmasabb amikor valaki az elírásokba próbál belekötni, ahelyett hogy a saját álláspontját próbálná észérvekkel védeni. A totális lúzerség jele.
Mint mondtam az elmebajodat is nyugodtan tartsd meg magadnak. Az hogy te idegbeteg módon remegsz, az a te betegséged, így hiába is próbálod másokra ezt kivetíteni. Te remegsz, te vagy az idegbeteg egyedül. Így jártál, és jobb lesz mindenkinek, fõleg neked, ha ezt mihamarabb feldolgozod.
A "kiköpködött" így is és úgy is, és ezek szerint 150%-ban :D, a te lúzerséged, ami akár provokáció akár nem, de mindenképpen és egyértelmûen önégetõ, azaz a Blazing Psycho Inferno szerencsétlen próbálkozása.
A vakság és süketség is nálad figyelhetõ meg, ráadásul teljesen folyamatos, így a legvalószínûbb oka hogy még mindig nem sikerült kihúznod a fejedet az alfeledbõl. Persze gondolhattam volna már korábban hogy ezért beszélsz ennyi sötétséget.
Elhiszem hogy szereted nevetségessé tenni az összeesküvõsöket, de hát ez esetben ezt benézted, nyilván ugyebár mivel nem is látsz ki a fejedbõl, ami úgy tûnik még mindig mélyen bele van ágyazódva a fent említett helyre, mert itt nincs semmiféle összeesküvés. Habár még lehet hogy találsz olyan bizonyítékokat, és nem kétlem hogy képes vagy rá, miszerint Rosberg körbe chemtrail-ezte a World Trade Centert, majd ezt valahogy összekapcsolod egy teljesen más dologgal, ami által bizonyítva látod majd az igazadat, bármi is legyen a téma.
Myke Tyson? Így már érthetõbb az is hogy miért van az idegbeteg remegésed. Nem tudod mások fülét leharapni. És azért az is elég beszédes, hogy te úgy látod magad mint az aki évekig volt börtönben erõszak miatt, és a víziódban van egy 40 kilós gyerek is.
Na ugye, tudtam én hogy ez pedofil dolog is jön valahonnan. Kiderült hogy belõled.
Rangodon aluli? És mi a rangod? Pedofil pszicho bohóc?
Nem, tényleg nem vagyunk egy súlycsoportban. Te nyilvánvalóan nehézsúlyú vagy a Pedofil Pszicho Bohócoknál, én meg ott nem indulok, mert a legalapvetõbb követelményeknek sem felelek meg.
Azt viszont elismerem hogy lõttél jó sok gólt. Az egyetlen hiba amit elkövettél, hogy saját kapudba lövöldözted õket egytõl egyig. Alapvetõ hiba.
offtopic
blacknet 2015 ápr. 16. - 20:43:48
(16252/17150)
Rengeteg a magaslabda, nem gyõzöm lecsapkodni.
Elõször is: egyenlõre-egyelõre. Ez nagyon alap, és bántóan szemet szúró hiba, tanuld meg helyesen használni ezeket a kifejezéseket. Ez nem nyelvtannáciskodás, ez elemi iskola.
Aztán érezhetõen odafigyelsz, hogy az indulataid ne üssenek át a szavaidon, amióta erre figyelmeztettelek. Az elõzõnél még csak félig-meddig, mostmár egész jól sikerült, már megérte az egész, hogy megtanítottalak erre. Szembeszökõ a különbség, hasonlítsd össze magad is a két nappal ezelõttikkel.
Nem a szavak önmagukban hordozzák az érzelmi többletet, hanem azok kontextusba helyezése. Te nem hidegvérrel, szenvtelenül használtad a patkánykodás kifejezést, hanem remegve, feldúltan. A szenvtelenség tanulmányozásához Clint Eastwood mellett ajánlom továbbra is a vitánkban elkövetett hozzászólásaimat.
A legfájdalmasabb pedig...rálépsz az aknára, pedig még ki is rakom neked a figyelmeztetõ táblát ("na vajon, miután..." az elõzõ hsz-ben), és elõtte még leleplezem ezt a technikámat is elõtted, de még ez sem elég. Gyakorlatilag az arcodba mondtam két centirõl, és nem jön le...a "kiköpködött" kifejezés 150% provokáció volt, mondom, csak nem ugrasz már rá, ennyire nem lehetsz vak és süket. Tévedtem, lehetsz.

Mivel kezd az egész most már nekem is nagyon kínos lenni, mint amikor Mike Tysont nekieresztik egy negyvenkilós hülyegyereknek, úgy döntöttem, itt béfejezzük. Rangomon alulivá vált, nem vagyunk egy súlycsoportban. Ezzel az aknárafutásoddal elértük a mélypontot. Szeretem nevetségessé tenni az összeesküvés-hívõket, és ehhez most nem is nagyon kellett megerõltetni magamat, összehoztad te az egészet, nem kellett hozzányúlnom a nehézfegyvereimhez. De van jobb dolgom is ennél, ha csak kicsit is spilázni kellene magam érte, akkor nekem is megérné, frissen tartásomhoz jól jönnél, de az nem motivál senkit sem, hogy berúgja a huszonkettedik gólt is, miközben még egyet sem kapott.
3/10
offtopic
jani-wan 2015 ápr. 16. - 19:44:24 3/10
(16251/17150)
Nos nem, leírtam miért jönnek elõ a "chemtrailezés"-ek, így ez is azt mutatja hogy egyáltalán nem. Mint mondtam aki ilyesmihez folyamodik az tudja hogy nincs igaza csak nem képes beismerni saját magának sem. Nem is érdemes ezen vitázni.
Engem provokálni lehet, de manipulálni nem. Pont. Provokációra úgy reagálok hogy pontosan azt adom vissza amit a sértegetõ küldött. Hidegen és számítóan. Ugyanis mindenki kivétel nélkül azt írja le vagy mondja dühében a másikról, ami õt legjobban sérti vagy zavarja. Mindenki magából indul ki. Alaptétel. Én ezt megváltoztattam. Én másokból indulok ki. Hatásosabb.
Az érzelmeken nem nehéz uralkodni, ha valakiben megvan a képesség, és igyekszik. Eddig két ember volt összesen aki kihozott a sodromból itt a fórumon, és egyik se te voltál. Babi néni, és stenimore (a vén reakciós). Te a közelükbe sem érsz. Esélytelen. Õk igazán vérprofik elmebajban.
Nos, hiába próbálkozol itt elõadni, hogy mi mindent tudnál korrepetálni, mint említettem mindenkinek úgy válaszolok, ahogy õ írt nekem, csak én nem "árnyékolok". Nem próbálok rejtett mondanivalót érzékeltetni. Úgy mondom ahogy van és kész. Nincs kivétel. És indulat nélkül, hidegen mérlegelve és megfontoltan a megfelelõ kifejezéseket megkeresve, mint pl. patkányság, féregség stb..., tehát hiába akarsz bárkit is korrepetálni elõször magadon kellene túllépned ahhoz hogy képes legyél másokat elemezni. Egyenlõre ez nem megy.
Kiköpködött? Már megint itt tartasz. A Blazing Psycho Inferno újra lecsap :D

Talán azért nem találtad elégségesnek, mert nem voltál képes megfelelõen értelmezni és elemezni a rádiókommunikációt, majd összekötni a történésekkel.
Még szép hogy csak feltételezés. Lehet hogy újat mondok, de minden amit a csapat nem igazol, az feltételezés. De van amelyik jól megalapozott és tökéletesen beleillik a képbe. Mint az enyém. Ráadásul minden más lehetõség jelentõsen valószínûtlenebb ennél, mert nem ad megfelelõ magyarázatot. Ezen logikai vonalon végighaladva meg is világosodik az hogy mennyire nincs keresnivalója ennek egy mondatban a chemtraillel, egy óvodával, vagy akár egy repülõ házibulival.