Téma: Fûrész III.

csancsy 2008 ápr. 22. - 16:10:30 Előzmény ALEX94
(192/292)
Bocsi, azt hittem, rám értetted, mert hozzám írtad:)
Amúgy 2 dologban egyetértek veled, egy normálisan lehet véleményt mondani, és indokolni, nem kell bunkó módon minden káromlást mondani rá. kettõ (amit én is kifejtettem) tényleg a horror lényege, a vér, gyilkosság. stb...
6/10
yoyo444 2008 ápr. 22. - 14:48:57 6/10
(191/292)
Hejj azon nem kell összeveszni, hogy valakinek tetszett, valakinek meg nem. Eltérõ az ízlésünk. Szerintem a maga mûfajában nézhetõ film. Szerintem.
zee944 2008 ápr. 22. - 14:34:08
(190/292)
Én a Notepad-dal többé-kevésbé elégedett vagyok.
10/10
ALEX94 2008 ápr. 17. - 09:47:18 10/10
(189/292)
Maddox! Az az elgondolkodtató a filmben amit te sajnos nem értesz meg benne, és elmondani nem tudom.Jajj bocs nem én nem azt mondanám igazán erre a filmre hogy elkodolkodtató hanem izgalmas,véres,megfelelõen adagolták a feszültséget, és jó a sztori.(ami egyes horrorokban nem nagyon van..!)de ha valaki nem szereti a horrort akkor ezt a filmet se fogja szeretni se megérteni a lényeget. szerintem ezek kellenek egy jó horrorba: izgalom,megfelelõ feszültségadagolás,egy kis vér,sokkolás,borzalom,jó sztori szerintem ebbõl áll ami igazi Horror. Leglábbis szerintem. Ez csak az én véleményem de ha valakinek nem tetszik attól még nem kell lesz*rozni.miért nézted meg???????? a címét tudtad mielõttt megnézted volna. Tudhattad volna mi lessz benne. FÛRÉSZ. szerinted ebbõl a címbõl mi jut bárkinek az eszébe???(aki nem szereti a horrort) csakis vér.semmi más sajnos! De én nem azt mondom hogy senki se mondja el a véleményét csak ne sz*rozza le. Ja és még valami..Maddox! Nem kénel lenézni a Microsoft-ot a világ legnagyobb számítógépvállalata! nemtom mér mondod az msn-re hogy sz*r...Légyszives nekem meg ezt fejsd ki..én kifejtettem amit kértél. Ha valami rosszat mondtam rád akkor bocs csak naon szeretem a filmet!!!
6/10
yoyo444 2008 ápr. 16. - 08:33:36 6/10
(188/292)
Szerintem az elsõ rész volt az igazi, nekem nem igazán tetszett a "szegény apa, aki nem tudja feldolgozni fia elvesztését" sztori és az sem, hogy mindenkinek megbocsátott, próbálta megmenteni õket, de végül egyiket sem sikerült... na mindegy, egyszer meg lehetett nézni
10/10
pleb 2008 ápr. 15. - 19:26:27 10/10
(187/292)
Jah télleg, beugrott!!!
10/10
ALEX94 2008 ápr. 13. - 16:09:54 10/10
(186/292)
De még ha a csaj ki is kapcsolta volna a gépet akkor is meghalt volna mer a gép a bordáihoz volt rögzítve. tehát kár volt elõtte szenvedni a sósavval. Max annyi lett volna ha kikapcsolja a gépet, hogy nem rándul szét, és ott ál amíg észre nem veszi valaki...(ugyse vették volna észre egy ideig)....
10/10
ALEX94 2008 ápr. 13. - 16:05:18 10/10
(185/292)
Na semmi baj én emlékeztem rosszul..már nagyon rég láttam a filmet sajnos. Nos igen az a csaj kivette a sósavból a kulcsot, de vagy elejtette vagy nem nyitotta ki idõben a gépet (már nemtom melyik volt) és kiszakította a bordáit a csapda..(durva volt) de azt hogy mér rabolták el azt a hangfelvételbõl tudod meg, amit Jigsaw mond. Tehát úgy halt meg hogy kiszakította a csapda a bordáit és......nem mondom tovább...
10/10
pleb 2008 ápr. 13. - 14:47:20 10/10
(184/292)
Alex bosi h most belédkötök, de Kerry az a csaj ovlt a 3-ban, aki a másodikként halt meg, tod akinek a savba kellett belenyúlnia a kulcsért, csak utána elvesztettem a fonalat, mert nem tom, hogy hogyan is halt meg? Akirõl te beszélsz, hogy megmûtötta Jigsaw agyát az Lynn volt.
csacskazsazsa 2008 ápr. 12. - 23:29:34
(183/292)
Igazad van Alex ! Jobban le sem írhattad volna! Szerintem nagyon elgondolkodtató film és akinek nem tetszik az ne nézze!!! Ennyi :)
10/10
ALEX94 2008 ápr. 12. - 21:01:43 10/10
(182/292)
Pleb!! Szerintem ha jól emlékszek akkor Kerry az az orvos aki mûtötte Jhont!(Jigsaw-ot) ha õ az akkor azért rabolták el hogy meggyógyítsa Jigsaw-ot (de Amanda nem tudta hogy közben õt "teszteli" Jigsaw) és asszem féltékeny lett Kerry-re és hasbalõtte ha jól emlékszem....de Jigsaw nem akarta hogy meghaljon Kerry õ el akarta engedni csak közbe a hapsi elvágta a nyakát....Kerrynek semmi "bûne" sem volt csak azért rabolta el Amanda hogy meggyógyítsa Jigsaw-ot ami nekem nagyon tetszett..(Az agymûtét)..Jah és csanita! bocs nem rád értettem...te semmi rosszat sem mondtál... láttad és egyszerûen nem tetszett...ez van ..de te nem hordtad le a sárga földig a filmet annak ellenére hogy nem tetszik...nem ugy mint mások....Üdv: Alex
10/10
pleb 2008 ápr. 12. - 13:25:39 10/10
(181/292)
Alex teljesen igazad van. Csak néhány dolgot nem értek a filmmel kapcsolatban. Pl a 3. részben Kerry nyomozót minek kellett megölni? Neki csak annyi "bûne" volt, hogy túl sokat dolgozott, ilLetve depressziós volt, miután Eric, a nyomozó társa is csapdába esett. Meg azt nem értem, hogy moSt hogyan is halt meg Kerry, miután megszerezte a kulcsot?
csancsy 2008 ápr. 11. - 21:52:06
(180/292)
Én láttam, és egyszerûen nem tetszik, ennyi, énnekm más tipusú horror tetszik.
amúgy ebben nincsenek öldöklések? nekem nem magával a gyilkossággal van a bajom, ha lehet így fogalmazni, hanem a módjával, kicsit kíméletesebb lehetne a gyilkos, amúgy más gondom nincs vele. de mint írtam ez az én hibám, mert én túl érzékeny vagyok ehhez ennyi, amúgy pedig semmi ronda szóval nem illettem a filmet:)
Amúgy a kör tetszett nekem, fõleg az, hogy apránként kiderültek a részletek, de csak az elsõ rész. amúgy sztem a horrorban a lényeg az öldöklés, és az ehhez társuló látvány, legalábbis sztem.
többiek, meg nem tudom, hogy vannak ezzel, én csak elmondtam véleményem:)
10/10
ALEX94 2008 ápr. 11. - 17:14:14 10/10 Előzmény csancsy
(179/292)
Na most...elõször is azokhoz szeretnék szólni akik azt mondják erre a filmre és az elõzõ 2 részre hogy ilyen elmebetegeknek meg hülyéknak valóó na most ez nemigaz!!!!!! Szerintem legalábbis nem! Mert akik meglátják a film címén hogy horror meg ilyesztõ azok gyorsan beírják hogy baromság meg ilyenek...mielõtt megnéznék értelmesen!!(akik megnézték és nem tetszik nekik azoktól bocsánatot kérek!)De most nézzük az általános problémát...Az a baj hogy mindenki azt hiszi a horroról hogy hülyeség!!!Na most ez némely filmekre igaz! Pl: 'A Kör' vagy a 'Sziklák Szeme' na ezek a horrorok tényleg arról szólnak hogy ölnek benne mint álat és az ártatlan áldozatok pedig megpróbálják megölni a gyilkost...(sokszor sikertelenül) De a SAW az egy "picit" más! Mert nézzük csak kiket 'öl' meg John??? Drogosokat,gyilkosokat,kukkólókat vagy élõsködõ ügyvédeket. Csak olyanokat akik csak 'terhek' az emberiség számára..És nem csak ez a lényeg... Nézzük például a Sziklák szeme-t na mi a lényeg?????Van egy lakókocsi ami defektet kapott a sivatagban és nekiment a fának...1-2 nap mulva jönnek a gyilkos 'mutánsok' és sorra mészárolja le az egész csládot!!! Jujj mondhatom nagyon izgalmas!! De elkezdtem nézni a SAW 1-et néztem néztem és fél óra mulva már gondoltam hagyom a francba az egészet gondoltam ez is csak egy hülye horrorfilm!!! De másnap végignéztem és nagy meglepetés volt a számomra egy horrorfilmtõl ez a nagy fordulat a végén.. és 2-szer néztem meg mire megértettem a végét! ugyanez a 3. résznél...Szóval aki csak értelmetlen gyilkolást akar nézni az nézze a Sziklák Szeme-t vagy a Kört..Aki egy értelmesebb horrot akar nézni amin gondolgozni is kell az nézze meg a SAW 1 2 3 4-et De egy tipp akik nem akarják megnézni a gyilkolós részeket.. az eltekeri vagy addig nem néz oda amig gyilkolnak és csak a szövegre és a lényegre koncentrál. Nemtudom mér kell olyanoknak beírni akik vagy nem látták vagy nem értik meg a lényeget és leírják a sárga földig a filmet....Na csak ennyit akartam mondani amugy 14 éves vok xd De nálam a film 10/10 az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek! Üdv:Alex
csancsy 2008 ápr. 04. - 23:40:32
(178/292)
Ne haragudjatok, nem írtam ki, hogy SPOILER!!! bocsi, elõre, akinek lelõttem a poént, véletlen volt. sajnálom.
csancsy 2008 ápr. 04. - 23:37:23
(177/292)
***Spoiler***

én pont a legdurvábbat (ismerõseim mondták, akik látták a többi részt), ezt a részt láttam. hát, valami "szörnyû" volt, nagyon ijesztõ, teli "vérrel", fõleg a csapdák voltak kíméletlenek.(sósav, összenyomás, kibelezés...). hát, amikor saját magukkat kínozzák, csak hogy ne haljanak meg!!! én inkább választom a halált, mint hogy ilyen fájdalmat érezzek, én irtózom a fájdalomtól elég "betegesen". Amúgy így elkezdtem gondolkozni, hogy én a doktornõ helyében rég felrobbantottam magam, és õt is. fõleg, akkor "gyûlöltem", és "kívántam" a jól megkínzott, szenvedett halálát a gyilkosnak, mikor láttam, hogy mit össze nem szenvednek az áldozatai. de az agymûtét sem volt semmi. sztem ez egy kicsit túl sok, túl durva az "én kicsi érzékeny lelkemnek":):):):):). a kaptár is horror, és azt még én is meg tudtam nézni. Amúgy azért néztem, mert mindenki mondta, milyen jó, én meg kíváncsi voltam.
10/10
pleb 2008 márc. 03. - 17:16:15 10/10
(176/292)
A film 3 része már nem olyan jó, mint az elsõ és a második, de még mindig nézhetõ darab, nekem még mindig tetszik. A csapdák ötletesebbek, mint valaha, habár a csavar a végén, már kiszámítható volt.

***SPOILER***
Én sejtettem, hogy a két ember egy házaspár, csak Amanda próbáját nem. Azért kár, hogy Dina Meyer (Kerry) meghalt, hiányozni fog :). Több szálon futó cselekmény volt, de inkább a dokinõs szálat láthattuk többet, mint a ,,dühös apa" szálat.
Quasistellar 2008 febr. 19. - 21:56:38
(175/292)
Munkám során olyan emberekkel is foglakozom, akik már öltek hidegvérrel. Az egyik közülük nagyon értelmesen rávilágított a dolgok gyökerére. "Ebben a kultúrában, a szabadság nevében egyre több mindent lehet, elfogytak esztétikai határok. Lassan az anti szociális lesz a szociális, és az emberek nem titokban mûvelik idióta dolgaikat hanem nagy nyilvánosság elõtt."
Quasistellar 2008 febr. 19. - 21:47:56 Előzmény Menta777
(174/292)
Igazad van! Annál is inkább mert ha a társadalom az öncélú mészárkodásra úgy tekint mint elfogadott mûfajra, ott nagyon nagy morális baj húzódik meg. Ezek a filmek antiszociális/elmebetegeknek valók, akiket gyógyítani kéne. Egészséges ember nem néz ilyen filmeket.
M.Shadows 2008 jan. 27. - 17:43:48
(173/292)
Azt nem értem hogyha az emberek hallanak rola hogy mien akkor minek nézik meg ha már elõtte szidják??? ez 1 nagyon jólsikerült horror és van alapja ne mondd hogy nem. és 1 ltalán nem durva és lehetne iet vetíteni mert sok ember szereti köztük énis.és nemaz hogy mien ember lehet az ien aki iet kitalál azért találja ki hogy minél nagyobb sikere legyen a filmiparban nem attolfügg hogy gyülölettle telivan vagy sem.nemkell megnézni és ennyi ............................... amugy nagyonjófilm a negyediket is láttam az mégjobb:)