Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2015 jan. 10. - 21:10:25 10/10
(133/413)
Szia!

Massimiliano Morraról, mint emberrõl nemigen van véleményem, mert nem ismerem. Azon kívül, hogy én is olvastam, összejöttek Adua Del Vescoval, semmit nem tudok róla. Még azt se néztem meg, hol és mikor született...

Viszont a Furore-ban nagyon kedvelhetõ karaktert játszik, nagyon szimpatikusan és jól. (Holnapra terveztem be a hátralévõ részeket, ha nem jön közbe valami)
Helyes, ahogy odavan egy nála 20 évvel idõsebb nõért, viszont az nem tetszik, hogy emiatt a bátyjával romlik a viszonya, pedig olyan jó testvérek voltak.

Adua Del Vesco még nagyon fiatal, alig múlt 20 éves, különösebb bajom nincs vele. Szerintem jól játszotta a L'onore...3. sorozatában Venere-t, Tripolina lányát, hiteles volt. Tetszett az Il peccato 2-ben is. Az õ pályája is most van felfutóban, fiatal kora ellenére nagyon sok fiction-ben osztanak rá szerepet.

Olvastad, hogy a wikin a L'onore...4 bemutatóját márciusra írják?
Íme:

"La quarta stagione è stata girata nell'estate del 2014, e andrà in onda su canale 5 dal 5 marzo 2015. Tra le new entry del cast troviamo : Stefano Dionisi nel ruolo di un malavitoso. Barbara De Rossi nel ruolo di una siciliana analfabeta e non fotogenica. Lina Sastri, Alessandra Barzaghi. Secondo le anticipazioni televisive, la serie inizierà con l'arresto del protagonista principale Tonio Fortebracci interpretato da Gabriel Garko, che verrà arrestato dall'ispettore Rolli interpretato da Francesco Testi, che sarà il suo nemico numero uno dopo l'uccisione della moglie e della collega Francesca De Santis, avvenuta nella terza stagione della fiction. Il perno di questa stagione, sarà l'amore maledetto tra Tonio Fortebracci e Carmela interpretata da Laura Torrisi."

Kamuztak volna a január 23-mal?
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 10. - 00:23:44 10/10 Előzmény Bilancia
(132/413)
Kiegészítés az elõbbi üzimhez:
Most látom, hogy egy 8 részes sorozat lesz. Szóval az elõbbi üzimben,a "film avagy sorozat" kérdés,ezennel stornózva! :D
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 09. - 23:19:03 10/10 Előzmény Bilancia
(131/413)
Szia :)

Igen, emlékszem. Ez az a film amire Te hívtad fel a figyelmemet. :)
Ez sima film lesz vagy sorozat? Még semmiféle cikket nem olvastam róla, azért kérdem. :)

Egyébként....szerintem azzal a csajjal (Adua Del Vesco) valahogy nem illik össze a Garko...mert ha jól látom (a kép alapján) itt egy szerelmespárt fognak játszani (?!)

Olvastam már pár cikkben, hogy a csaj a valóságban Massimiliano Morra barátnõje és, hogy a Peccato 2...forgatásán jöttek össze.....olvastam, hogy Massimiliano állítólag õrülten szerelmes belé :)

Neked szimpi a csaj? A valóságban? Nekem valahogy nem....
És Massimilano Morra? Most nem a kinézetére gondolok! Tehát nem az, hogy "tetszik-e",hanem, hogy "mint ember" szimpi neked vagy nem?
10/10
Bilancia 2015 jan. 09. - 21:15:25 10/10
(130/413)
Szia!

Icipici olvasnivaló és néhány kép...
Hogy döntünk, várjuk a bemutatót? (én mindenképp:)

http://www.ilvicolodellenews.it/serie-tv/serie-tv-italiane/gabriel-garko-e-adua-del-vesco-senza-freni-faranno-sognare-milioni-di-persone_82959/
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 07. - 02:06:15 10/10
(129/413)
Jajj bocs! :D Egy kiegészítés az elõbbi üzimhez :D
Van benne egy tévedés részemrõl! :D Most látom, hogy Te nem a Stefano Dionisi-re mondtad a "jóképû" jelzõt, hanem a Francesco Testi-re! :D Bocsi! Félreolvastam! :D

Azzal én is egyetértek egyébként! :)
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 06. - 23:14:34 10/10
(128/413)
Akkor azt a "tartok tõle" dolgot félreértettem. :) Azt hittem arra mondod, hogy "tartasz tõle, hogy nem adják le januárban" :)
Mert amikor nyár végén témáztunk errõl, hogy "igaz-e", hogy már õsszel leadják....?! És egyikünk se hitt benne igazán...és sajna igazunk is lett :D

Örülök, hogy Neked is tetszik a Furore :) Nekem is nagyon tetszett! :)

Stefano Dionisi szted jóképû?! Engem kiráz tõle a hideg :( Lehet,hogy azért mert többször is pszichopata szeepben láttam de....nem tudom....nekem baromi ijesztõ a pasi :(
Azt tudod, hogy a "Szomorú vasárnap" címû híres filmben õ játszotta a dal magyar zeneszerzõjét? Ott nem volt ijesztõ mondjuk.....

A Furore soriról még annyit, hogy most maximálisan MEGVÁLTOZOTT a véleményem Massimiliano Mora-ról, POZITÍV értelemben! :)))
Nem tudom emlékszel-e, hogy többször mondtam, hogy mint színészt nem tartom tehetségesnek, mert totál "egyforma" mindig az arckifejezése....akár pozitív, akár negatív érzelmeket (kellene) kifejeznie....totál "fapofa" volt EDDIG....!

De most NAGYOT alakított!!! :) Itt most tényleg NAGYON HITELES volt! :))) Gratulálok az alakításához! :)

Habár, emlékszem, hogy a Peccato....2. szériájában is észrevettem, hogy már lényegesen jobb/hitelesebb volt a játéka....de itt a Furore-ban.....Szuper! :)))

Francesco Testi-vel nekem nincs bajom (eddig) :) Szimpátia szempontjából õ nálam a semleges kategória :)
10/10
Bilancia 2015 jan. 06. - 20:00:59 10/10 Előzmény Pink Pearl
(127/413)
Szia Pink Pearl!

Persze, hogy olvastam az elõzõ bejegyzésedet, amiben írod, hogy január 23-án kezdik adni a L'onore...4. szériáját.
Félreérthetõ volt a válaszom, mert valóban nem úgy tûnt, mintha a Te híredre válaszolnék. Pedig csak annyi történt, hogy miután elolvastam az üzenetedet, én is találtam egy elõzõ napi hírt és mintegy megerõsítésként írtam az általam olvasottakat a Te híredre:)))
Csak ez nem jött át a válaszomból:((

Ám azt írtam már korábban (aug. 25-én), hogy tartok a 4. évadtól, szó szerint:
"Igazán forgathatna már valami ütõset ez a fiú, mert a L'onore... 4. szériájától tartok kicsit.
Igaz, hogy a 3. nagyon tetszett, de tudod, én egymás után néztem a három évadot."

Ezt most bemásoltam:)))

Stefano Dionisit én sem szeretem, fõleg, hogy nézem a Furore-t (még 2,5 rész van hátra) és abban is tök ellenszenves, mint Rino Schivo. Jó a sorozat, már nagyon bonyolódnak a dolgok.
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre.
Köszi, hogy ajánlottad, magamtól nem biztos, hogy nézni kezdtem volna Francesco Testi miatt.Mondtam már, hogy nem bírom?:)))
Pedig elég jóképû, az alakításaival sincs különösebb bajom, nem tudom, miért nem szimpi... Talán, mert azt mondta Garkoról, hogy számára nem bók, ha hozzá hasonlítják.
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 05. - 07:42:48 10/10
(126/413)
Szia Bilancia!

Köszi és én is Boldog Új Évet Kívánok Neked! :)

Bocsi de Te olvastad az én elõzõ üzimet?! :D
Amiatt kérdem, mert ezt a bizonyos legutóbbi üzidet valahogy úgy fogalmaztad, mintha "Te" hoztad volna föl ezt, hogy "Január 23-tól állítólag vetítik a L'onore... 4. szériáját" :)
Holott ÉN hoztam föl...és én kérdeztem, hogy "mit szólsz hozzá"?! :)
Te nem reagáltál rá....hanem úgy kezdtél el a témáról beszélni mintha "Te" hoznád elõ a témát :)

Ezért kérdem, hogy talán nem olvastad az ucsó üzimet? :) Nade amúgy...Igen én is tudom, hogy szerepelni fog benne Barbara De Rossi. Sõt! Nemcsak õ hanem Stefano Dionisi is! (õszintén szólva ezt a palit én sose csíptem :( Olyan pszichopata benyomást kelt :(( ) Te kedveled? Neked szimpi?

Azt nem értem, hogy mire érted azt a L'onore sorival kapcsban,hogy "Ahogy korábban írtam, kicsit tartok tõle. "

Nem, nem! :) Ezt SOHA NEM írtad eddig! :))) Amikor ezt írtad (korábban),az még nyáron volt, amikor arról beszéltünk, hogy vajon igaz-e, hogy még 2014 õszén adni fogják a 4. szériát.... Te "ERRE" mondtad azt, hogy nem hiszed el (tehát az õszi bemutatóra)nem a 2015 januárira :)) Hiszen ezt "akkor még" nem is tudhattuk :)
Az õszi bemutatóban én sem hittem....ahogy én is mondtam neked "akkor"...
De ez a 2015. január 23. "talán" igaz is lehet :)
Fogalmazzunk úgy, hogy "hinni akarom", hogy Igaz :D

Hogy "Antonia ugyanakkora mint az elõzõ évadban"....azt gondolom amiatt hoztad föl amit meséltél korábban, hogy valahol azt olvastad, hogy "18 évet ugranak idõben"....jól gondolom? Emiatt mondod ugye?:)

Arra is emlékszem, hogy mondtam neked, hogy az sztem vmi olyasmi lehetett (mármint ez amit olvastál),amiket én is olvastam sok olasz fórumon, hogy TALÁLGATNAK a fórumozók, hogy SZERINTÜK, hogy fog folytatódni....
Tehát szerintem amit te olvastál és meséltél nekem, az is egy ilyen lehetett...valaki leírta, hogy "szerinte", hogy lesz.... :)
Hiszen a film bemutatója ELÕTT ugyan HONNAN tudhatná bárki is, hogy MI lesz a sztori? :) Csak a készítõk és a fõszereplõk tudják :) Õket pedig köti a titoktartási szerzõdés! :) Ha kikotyogják a történetet a bemutató elõtt,akkor kemény pénz büntit kapnának! :)
10/10
Bilancia 2015 jan. 03. - 20:01:41 10/10 Előzmény Pink Pearl
(125/413)
Boldog új évet Pink Pearl!

A Gossip magazinban tegnap írták, hogy január 23-án kezdik vetíteni a L'onore.. 4. szériáját, mert kész van:)
A Mediaset honlapján viszont még nincs fent, ez gyanús... Majd meglátjuk:))
Ahogy korábban írtam, kicsit tartok tõle.
Forgatási jeleneteket láttam, ott úgy nézett ki, hogy nem ugornak nagyot az idõben. Legalábbis azokban a jelenetekben Antonia ugyanakkora volt, mint a 3. évadban.
Viszont behoznak új szereplõket, Barbara de Rossi is szerepet kapott állítólag.

Perpill a forgatási képek közül csak ezt találtam meg, ezen Antonia nincs rajta.


Most nézem a Furore sorozatot. Kezdtem az elsõ résztõl újra.
Azt hittem a szünetben végignézem, de annyi történés volt, hogy soha nem volt rá idõm.
10/10
Pink Pearl 2014 dec. 26. - 08:49:31 10/10 Előzmény Bilancia
(124/413)
Bilancia!

Van egy új hírem! :D Állítólag nyáron leforgatták a L'onore... 4. szériáját és január 23-tól kezdik vetíteni az olaszok! :D Mit szólsz? :))))
10/10
Pink Pearl 2014 dec. 20. - 19:46:49 10/10 Előzmény Bilancia
(123/413)
Szia Bilancia!

Persze,tudom ki volt Virna Lisi! Sok filmjét láttam! Tudom, hogy a "L'onore..." soriban is játszott persze.

A halálhírét csak most olvastam :( Nagyon sajnálom! Szerintem kiváló színésznõ volt!

Amikor egyszer a képeit nézegettem, leesett az állam, hogy fiatal korában milyen szép nõ volt! Gyönyörû nõ volt!
Néhány képen ismerõsnek is tûnt, hogy láttam azt a filmjét (szoktam régi filmeket nézni)de gondolatban nem azonosítottam, hogy õ a Virna Lisi :( Nem ismertem föl. :(

De tényleg sajnálom, hogy meghalt :(

Váltsunk kicsit témát!

A Furore...sorival, hogy állsz? :) Nézed? :)
10/10
Bilancia 2014 dec. 18. - 21:31:36 10/10
(122/413)
Szia Pink Pearl!

Most olvasom és teljesen ledöbbentem.

"Virna Lisi è morta. La signora del cinema italiano, 78 anni, si è spenta stamani nella sua casa a Roma a causa di un tumore. Il figlio Corrado, che ha dato la notizia, ha detto che la madre si è spenta tranquillamente nel sonno. L'attrice aveva scoperto la malattia solo un mese fa."

Tudod, sokat játszott együtt Garkoval, õ volt az anyja a L'onore...-ben, de játszottak együtt az Il sangue e la rosa-ban is, és Garko új filmjében is szerepelt volna. Garko mesterének tartotta.
10/10
Pink Pearl 2014 dec. 11. - 11:18:02 10/10 Előzmény Bilancia
(121/413)
Ciao Bilancia! :)

Én jártam itt sokszor, de azt hittem meguntad a fórumot, vagy nem érsz rá vagy valami :D

A L'onore negyedik szériájáról azt olvastam valahol, hogy MOST FORGATJÁK!

Jó volt a sejtésünk, hogy az az "idén októberben" bemutatás csak egy kacsa volt :D

Errõl a filmrõl, hogy "Non è stato mio figlio"....még nem hallottam eddig :)

A Garko frizurájával nincs bajom a képen, de az a szemüvegkeret nagyon csúnya :D

Tudom, hogy a Garko szemüveges,de annyi klassz szemüvegkeret van! :D Miért pont ezt a csúnyát választotta? :DDD

A Furore... sorit érdemes végignézni! :) NAGYON JÓ FILM! :) Nekem nagyon tetszett! :)
10/10
Bilancia 2014 dec. 06. - 11:43:27 10/10
(120/413)
Szia Pink Pearl!

Idõtlen idõk óta nem jártunk erre:)
Hír:
"Gabriel Garko, Massimiliano Morra, Adua del Vesco e altri attori stanno girando in questi giorni "Non è stato mio figlio" targata Ares Film."

Kérdés: mi van a L'onore...negyedik sorozatával?

Én is letöltöttem az Incompresa-t, nekem tetszett, végig lekötött.

A Furore elsõ részét már megnéztem, de a többire még nem volt idõm. Tetszik a történet, de rájöttem, hogy ezt a Francesco Testi-t nem bírom. Majd próbálok elvonatkoztatni:)

Hogy tetszik Garko új frizurája? December 4-én készült a kép Casertaban egy rendezvényen.
10/10
Pink Pearl 2014 szept. 22. - 21:10:58 10/10
(119/413)
Szia :)

Az Incompresa-t egy külföldi torrent oldalon találtam meg :)

Én soha semmit nem "nézek" online, hanem LETÖLTÖM és a gépemen nézem meg :)
Ugyanis az "online" nézéssel az a bajom, hogy többször elõfordul(hat), hogy megáll a kép,"bufferel"...és ez engem BAROMIRA IDEGESÍT :((((

A FURORE nagyon jó film!!! :))) Nézd meg! :))) AJÁNLOM!! :))))

Adok egy linket ahol le tudod tölteni :

http://www.piratestreaming.co/serietv/furore-il-vento-della-speranza.html

Amit Francesco Testi-rõl írtál, az tényleg fura és nem tudom "mire" érthette ezt Francesco Testi, hogy ez neki "nem bók"?! :( Milyen szempontból "nem"?! Mint színész? Vagy mint pasi?!

Pfff.....

Na majd szólj ha elkezdted nézni a Furore-t :) Szívesen megbeszélném akár részenként is Veled :)
Én már 4 részt megnéztem. :) Nagyon tetszik :)
10/10
Bilancia 2014 szept. 22. - 21:00:03 10/10 Előzmény Pink Pearl
(118/413)
Szia!

Még az Incompresat nem láttam, nem adták ki DVD-én, így várnom kell rá.
Te hol nézted?
Van valami titkos online nézõs oldalad? :)))

A Furore tervben van, én is hallottam róla, töltöm, de baromi lassan mászik le, van olyan rész, amelyiket még el sem kezdte tölteni a rendszer.

A Mediaset honlapján nézted? Ott korábban fent volt (néhány hete láttam), de azt nem nyitja meg a gépem sajna.

Ha megnéztem, szólok.

Mostanában alig néztem olaszul filmet, pedig van egy-két jó sorozat is, amit érdemes lenne megnéznem...

Egyébként Francesco Testire haragszom, mert azt nyilatkozta néhány hónapja, hogy számára nem bók, ha Garkohoz hasonlítják:))
Én nem mondanék ilyet egy kollégámról sem, pedig nem is vagyok közszereplõ. Ez ronda dolog volt tõle, és nem azért, mert elfogult vagyok Garkoval szemben, de nem érdemelte meg ezt a kijelentést...
10/10
Pink Pearl 2014 szept. 21. - 20:33:07 10/10 Előzmény Bilancia
(117/413)
Szia Bilancia! :)


Az Incompresa-t megnézted azóta? :) Én most a napokban néztem meg. Pfffff...Nagy nulla! Nekem NEM tetszett egy cseppet sem! Mondjuk ebben szinte biztos voltam,mert anno amikor a bemutatót láttam, az se tetszett... :(
És itt nem a Garko volt a fõszereplõ (alig volt néhány jelenete)hanem a kislány.
Olyan volt mintha egy dokumentum film lenne egy szülei által elhanyagolt kislányról...

De volt benne egy érdekes jelenet,amit sehogy sem értettem, hogy most "ez,hogy jön ide"?! :D
A kislányok ültek a tévé elõtt és aztán az anyuka is bejött....és a tévében a Senso'45 címû filmet nézték, a fõszerepben a Garko-val :DDD Épp azt a jelenetet mutatták,amikor behúzta Lívia asszonyt a kapuba és a mellét csókolgatta....stb... Ezt totál nem értettem,hogy ez most HOGY jött ez ide?! :D

Más téma!

Ismered ezt a filmet? Furore - Il vento della speranza

Az olaszoknál júniusban ment a tévében.A Garko nem szerepel benne, de sok más ismert színész igen :)
6 részes sorozat.Ez is az '50-es években játszódik és egy szicíliai családról szól....
A szokásos dolgok....vagyis, hogy az északiak lenézik a délieket....(mikor oda költöznek)....stb...
Van benne dráma, romantika,szerelem,gyilkosság....stb... (a rendezõ és a forgatókönyvíró ugyanaz mint a L'onore...-nak)

Eddig az elsõ 2 részt néztem meg és nagyon tetszik :)
Az elsõ rész egyik részénél azon töprengtem, hogy kicsit hasonlít a L'onore....elsõ szériájához, a hangulatát illetõen. És PONT EKKOR mikor ez jutott eszembe, megszólalt egy olyan dal,ami a L'onore....elsõ szériájának elsõ részében volt hallható pont akkor amikor a Fortebracci család megérkezett Torinoba és Nella sétált ott a téren :DDDD
És ez még nem minden! Nem csak a zene bukkant fel, hanem a "Micky" nevû pasi is.(A L'onore....elsõ szériájában õ volt Tonio egyik haverja, akit a végén kivégzett árulás miatt.Az a kis alacsony pali) Csak itt bajusza van :DDD Emlékszel rá? :)

A fõbb szereplõk:Giuliana De Sio,Francesco Testi,Elena Russo,Cosima Coppola,Massimiliano Morra,Martina Pinto,Adua Del Vesco,Angela Molina,Tullio Solenghi,Alessandra Martines,Stefano Dionisi.

Szóval ha esetleg keresel egy jó olasz filmet, ajánlom nézd meg :) Tuti, hogy tetszeni fog :)

Furore - Il vento della speranza

Ha esetleg megnézed,majd szólj, hogy tetszett-e? OK? :)
10/10
Pink Pearl 2014 szept. 17. - 21:26:11 10/10
(116/413)
Szia Bilancia!

Kösz az infót :)
Habár....ez nekem is gyanús....még az idén októberben bemutatják??? Hááát... :D A Peccato... sorinál is jól be lettünk hülyítve :D Cirka fél évvel késõbb kezdték mint ahogy ígérték :D

Sehol semmi cikket nem olvastam/találtam a 4. széria forgatásáról! Ennyire "szuper titokban" forgattak volna?! Hogy sehol semmi hír nem volt (lett volna) errõl?! :D Valahogy gyanús ez nekem is :)
De kívánom én is, hogy ÉN tévedjek, és adják le már idén októberben a 4. szériát!!! :)))

ÚGY LEGYEN!!!! ÁMEN!!!! :)))))))))
10/10
Bilancia 2014 szept. 17. - 20:17:14 10/10
(115/413)
Pink Pearl!

Itt egy link a L'onore...4 várható bemutatójáról...


http://it.blastingnews.com/tv-gossip/2014/09/anticipazioni-l-onore-e-il-rispetto-4-quando-inizia-novita-trama-e-cast-00127387.html

Szerintem csak duma, de ne legyen igazam!
10/10
Bilancia 2014 aug. 27. - 21:39:48 10/10
(114/413)
Neeeem!!! Én sem gondolom öregesnek sem a 40-et, sem a 42-õt, Garkot meg pláne nem, csak hülyéskedtem:))
Életkorok valójában soha nem izgatnak, a személyiség fontos. Ismerek olyan 60 évest, aki tök belevaló, fantasztikusan jó társaság, remek programokat lehet vele összehozni, és ismerek olyan 25 évest, aki olyan nehézkes és problémázó, hogy az élettõl is elmegy az ember kedve a társaságában...

Viszont ami Garko születési évének megmódosítását illeti, azt biztos forrásból tudom:))
Ilyeneket nem találok ki magamtól, miért tenném?

Nem csak mint színészt kedvelem, hanem mint ember is nagyon szimpatikus...

Szerintem Te összetéveszted a Mr. Settimo Torinese címet az Il più bello d'Italia titulussal.
Ez utóbbit valóban 1991-ben nyerte el, az elõzõ csak torinói "verseny" volt.

Egyébként egy korábbi wikis változatban írták már az 1972-õt születési évének, forrásként megjelölve egy olyan cikk-szedetet, amelyben leírják, hogy a fiatal kora miatt nem vehetett volna részt a versenyen, ezért 18 évesnek kellett feltüntetni.

Nem tudom, most miért írták át szinte teljesen az olasz nyelvû wikit rá vonatkozóan, az elõzõ változat elég korrekt volt, ez most nem tetszik:(