Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2014 aug. 26. - 22:09:52 10/10 Előzmény Bilancia
(113/413)
Bocs de ebben tévedsz! :)
Az a szépségverseny 1991-ben volt! Nem 1990-ben! :)

Ezt a "hamisítást" honnan veszed? Vagy csak gondolod? És miért kéne hamisítani ilyesmit?
Tudom, hogy van olyan verseny ahol csak 18-tól lehet indulni...de van ahol 16, van ahol 14...
De nyilván elkérik a személyit.

DE eddig MINDENHOL (tehát az IMDB-n is) 1974 volt írva!! Nem értem MITÕL lett most 1972...?!

Egyébként nem,sztem nem "öreges" a 42. :D Miért lenne az? :D Ha a 40 az igazi kora, akkor 2 év múlva már "öreges"-nek fogod tartani? :D
10/10
Bilancia 2014 aug. 25. - 20:36:57 10/10
(112/413)
Helló!

Meg akarják zavarni az embert igaz?

Az igazság odaát van:))

Az a helyzet, hogy Garko valóban 1974. július 12-én született. Azonban, amikor 1990-ben megnyerte azt a bizonyos Mr. Settimo Torinese címet, még csak 16 éves volt.
18 alatt viszont nem indulhatott volna a versenyen, így kvázi meghamisították a születési évét, átírva azt 1972-re.
No, most melyik oldal honnan szerzi az információit, aszerint változik a születési éve a különféle biográfiákban:))

Ezek szerint az angol nyelvû "wiki készítõje" olyan forrásból dolgozott, ahol az 1972 maradt.

De nyugi, most múlt 40, nem 42 (a 42 már olyan öreges, nem?)

A sorozatról itt egy cikk, ebben van elírás, mert nyilván "2014 és 2015 között tér vissza" nem "tra il 2014 e il 205 tornerà sulla rete ammiraglia Mediaset L’onore e il rispetto 4". A 205-bõl szerintem kihagytak egy 1-est.

Jelenleg nem forgatnak, a Mediaset honlapján sem szerepel, mint várható bemutató, úgyhogy marad a várakozás...

Itt a cikk... nem túl hosszú és nem túl sokat mondó:(

http://www.daringtodo.com/lang/it/2014/08/21/lonore-4-gabriel-garko-tonio-fortebracci/

Igazán forgathatna már valami ütõset ez a fiú, mert a L'onore... 4. szériájától tartok kicsit.
Igaz, hogy a 3. nagyon tetszett, de tudod, én egymás után néztem a három évadot.

Hát, meglátjuk, mikor kerül adásba, szerintem csak jövõre, de azt tippelem, nem is az év elején.
Inkább úgy egy év múlva...
Talán nem lenne baj, ha nem csapnák össze:)
10/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 23:11:05 10/10 Előzmény Bilancia
(111/413)
Még egy kiegészítés az elõbbi üzimhez! Minden más hivatalos helyen is (pl IMDB)át van javítva a születési dátuma 1972-re!
10/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 23:08:32 10/10 Előzmény Bilancia
(110/413)
Szia Bilancia! :)

Megint eltelt egy kis idõ Garko nélkül :D

Te láttad, hogy a Wikin most MEGINT azt írják, hogy mégis 2014-ben lesz a L'onore.....4. szériája?! Most ez mi? :D Egyszer 2014, aztán átírták 2015-re....most megint 2014? :D Na majd kiderül :D

De mégegy furcsaság a Wikin! Eddig én úgy tudtam, hogy a Garko 1974. július 12-én született! A Wikin is ezt írták EDDIG! Most viszont az van ott,hogy 1972-ben (?) született?!
Ez most mi? Vicc? Vagy most derült ki a pontos születési dátuma?! :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Gabriel_Garko
10/10
Bilancia 2014 júl. 28. - 16:24:44 10/10 Előzmény Pink Pearl
(109/413)
Szia!

Terveimmel ellentétben nem néztem meg az Incompresa-t. Teljesen kitöltötte az idõnket a sok látnivaló, úgyhogy a három hétre ráhúztunk még néhány napot. Varázslatos hely... Jártál már ott?
Meg aztán nem is "jött" velem szemben olyan mozi, ahol adták volna. Cataniaban és Palermoban futólag eszembe jutott, de épp csak futólag:))

Viszont egy boltban érdeklõdtem, de akkor még nem jelent meg DVD-n.

Most itthonról figyelem, mikor adják ki, vagy hol találok rá, hogy megnézzem.

Figyeld a motoron a monogramját...
Nem mondom, hogy a legjobb kép, amit valaha láttam, de a motor megér egy misét:))
10/10
Pink Pearl 2014 júl. 26. - 01:49:00 10/10
(108/413)
Hááát ez ugyanúgy nem tetszik,ahogy az SEM tetszett amikor vállig érõ haja volt a Viso D'angelo-ban :D

Nekem akkor tetszik amikor olyan "normál" férfias frizurája van.Amilyen Tonio Fortebracci szerepében :)

Egyébként,az elõzõ írásomban csak tévedésbõl mondtam a "L'onore" sorit! Valójában a Peccato...soriban volt az az említett jelenet, de gondolom úgyis rájöttél :)

És az Incompresa-t megnézted Szicíliában? :)

Én próbáltam a neten megkeresni, de nem találtam sehol.

Vagy rossz helyeken kerestem, vagy nincs feltéve még sehova? :D
10/10
Bilancia 2014 júl. 25. - 19:39:34 10/10 Előzmény Pink Pearl
(107/413)
Igazából azt nem tudom, mit reklámoznak Garkoval, de Görögország egyik sivatagos részén forgattak, még nem nézhetõ meg sehol.

És íme a brutál rövid haj.... Úgy három hete mûvelte:)
Hogy tetszik?
10/10
Pink Pearl 2014 júl. 25. - 02:26:17 10/10
(106/413)
Szia! :)

Milyen reklámot forgatott? :D Az egyetlen reklámfilm amit ismerek Garkoval, ahol a POSTÁT reklámozta. De az már több évvel ezelõtt volt. :)
Meg lehet nézni valahol ezt az újat?

Azt se tudtam, hogy "brutál rövidre" vágatta a haját. Hol láttad ezt? Vagy hol olvastad?

Én a Garkot "brutál" rövid hajjal 2-szer láttam.A "Tudatlan tündérek"-ben, (ahol az AIDS-es pasit játszotta) és a L'onore....sori legutóbbi szériájában, amikor azt akarta elhitetni azzal a vörös csajjal, hogy õ is a "láger"-bõl jött... Igaz, hogy ott nem az õ haját vágta le, csak egy parókát :D

Szóval hol láttad ezt? :)
10/10
Bilancia 2014 júl. 23. - 21:42:40 10/10 Előzmény Pink Pearl
(105/413)
Szia!

Bizony, régen voltunk itt, én ma néztem be június óta elõször, és tessék, pont ma írtál Te is:))

Ne bosszankodj, a L'onore...4 miatt:)) Soha nem tartják a bemutató eredetileg beharangozott idõpontját...
Igaz, mindenhol azt lehet olvasni, hogy szeptemberben bemutatják, de kötve hiszem.
Június óta nem forgatnak, elõtte ugyan belehúztak, de Garko közben Cannes-ban is volt, más elfoglaltsága is volt, úgyhogy vagy nem lesz fõszereplõ, vagy a forgatás nagy része még hátravan.

Nem mellesleg Görögországban forgatott reklám filmet (holott azt mondta szabin lesz), és amiért haragszom, brutál módon levágatta a haját:((

Láttad?

Itt a PORT-on valaki megint lehúzta a pontjait... Nem is ír ide senki, csak mi ketten, úgyhogy nem értem.

Igaz, ez nekünk semmit nem számít:)))
10/10
Pink Pearl 2014 júl. 23. - 05:57:23 10/10
(104/413)
Szia Bilancia :)

Rég jártunk itt :)

Tudod az új hírt a L'onore... 4. szériájáról? :D Na bekövetkezett amitõl tartottam :D Ez a 2014-es bemutató csak "beetetés" volt! :D Eddig 2014 volt kiírva a Wikin, a 4. széria bemutatási évének, most viszont már át van javítva 2015-re. :D Errõl ennyit!! :D

Ha emlékszel,én kezdettõl mondtam (amikor ezt írogatták, hogy 2014-ben jön a 4-es),hogy "KAMU SZAGA VAN"....eddig minden széria között 3 év telt el...és mivel az ucso 2012-ben volt...sztem 2015-ben mutatják be a 4. szériát.
Szerintem még csak most forgatják....

Õszintén szólva, affelõl is kétségeim vannak, hogy a Peccato... sori 3. szériáját idén õsszel(?)bemutatják....

Kamu, kamu hátán :)
10/10
Bilancia 2014 jún. 09. - 22:49:25 10/10 Előzmény Pink Pearl
(103/413)
Szia:)

Te is szereted Pausinit?

Nekem megvan az összes cd-je, dvd-je, még a legelsõ is, amelyet 14 évesen vett fel, igaz alig hallgatható minõségben:))

Képzeld, a San Siro-beli koncertje még egy igazi rocker haveromnak is a kedvence lett, amikor megnézte nálam...

Köszi a jókívánságokat, alig várom már az indulást. Még Szicíliában nem jártam, de 3 hét alatt szeretnénk minél több részét bebarangolni.

Búcsúzóul itt egy Garkoval készült elég jó interjú, nem túl hosszú. Most még a jövõ héten forgatják a L'onore...4 sorozatot, aztán megy szabira.

http://blog.libero.it/telodicearmando/12838525.html

No, viszlát, ha visszatértem, Neked is jó pihenést:))
10/10
Pink Pearl 2014 jún. 07. - 01:30:36 10/10
(102/413)
Szia :)

Igen, cuki a baba :)

Õszintén megmondom,hogy ezt nem is hallottam, hogy Laura Pausininek gyereke született tavaly! :D
Hát mindent én se olvasok :D De most utánanéztem és megtaláltam azokat a poncsós képeket amit említettél.:)
A cikkek olvasásába nem mélyedtem bele....csak átfutottam pár mondatot.....a pasija az egyik képen (ahol napszemüvegben és fürdõ naciban van)elsõ látásra úgy tûnt nekem mintha a Garko lenne. :D
Tudom, hogy NEM õ az....csak "úgy tûnt" az elsõ pillanatban azon a képen :D

Pausini-tõl sztem az egyik legszebb dal a Strani Amori. :) Megunhatatlan szerintem :)

Ha addig már nem beszélnénk, jó utat és jó szórakozást kívánok Neked Szicíliában! :)
10/10
Bilancia 2014 jún. 06. - 21:43:59 10/10 Előzmény Pink Pearl
(101/413)
Szia!

Igen, tudom, hogy megszületett Arcuri fia május közepén. Nagyon aranyos gyerkõc.
Úgy tudom, nem Garko lesz a keresztapja, nem is a családból valaki, hanem egy olyan közeli barát, aki közelrõl kísérheti figyelemmel a gyerek fejlõdését:)

Itt egy jól sikerült fotó... Ugye milyen édes ez a gyerek?

Igen, abban egyetértünk, hogy eléggé dühítõ lehet, ha "leskelõdve" fényképeznek le.
Emlékszem, tavaly, amikor Laura Pausini tavasszal elõször sétáltatta a lányát, õt is lekapták, azokat a képeket is az Oggi-ban hozták le.
Ráadásul õ rengeteget hízott a terhesség alatt, és amikor azok a fotók készültek, még egy csomó plusz kiló volt rajta, roppant elõnytelenül nézett ki, hiába viselt poncsót.
Valamelyik este a veronai Arénából láttam egy közvetítést, mostanra bõven leadta a túlsúlyát, tök jól nézett ki.
10/10
Pink Pearl 2014 jún. 06. - 02:48:08 10/10
(100/413)
10/10
Pink Pearl 2014 jún. 06. - 02:47:12 10/10 Előzmény Bilancia
(99/413)
Szia Bilancia :)

Azt el is felejtettem kérdezni,hogy láttad már Manuela Arcuri kisfiát? Május 8-án született. :)
De itt ezek a képek nekem úgy tûnnek mintha titokban fotózták volna le õket.....Sõt! A "mintha" szót nyugodtan félretehetjük....teljesen egyértelmû, hogy stikában fotózták le õket....az viszont szemét dolog!
Nyilván Te se vennéd jó néven ha a hozzájárulásod nélkül fotóznának a szülés után vagy bármikor....

Nem szeretem az efféle erõszakos "papparazzi" stílust :((

De Manuelanak gratulálok :)

Szted tényleg a Garko lesz a pici keresztapja? :)
10/10
Bilancia 2014 máj. 30. - 21:10:57 10/10 Előzmény Pink Pearl
(98/413)
Szia!

A video már elérhetelen, pedig úgy rémlik a Rai tette fel...

Nem ismered Luciana Littizzetto-t?? Színésznõ, komika, mûsorvezetõ. Két éve õ az egyik mûsorvezetõje a Sanremoi dalfesztiválnak is. Tavaly kérték fel elõször, és olyan jól csinálta, hogy az idén is megnyerte magának, mint "conduttrice":))
Nem mellesleg ír is, 12-13 könyve jelent meg. A "Fuoriclasse" címû sorozatban fõszereplõ volt, ebben láttam, mint színésznõt utoljára.
Vezeti a Che tempo che fa-t Fabio Fazio-val, és amikor a Rodolfo Valentino film körül ment a 15 másodperces meztelen jelenet miatt a mizéria, ebben a mûsorban figurázta ki az egész sztorit. Õ is torinói, mint Garko.

Hát az Incompresaban valóban furán néz ki Garko. Ezt már a forgatáskor is megállapítottuk:)))

Mindegy, azért szeretném megnézni, mert Charlotte Gainsbourg az egyik kedvenc színésznõm, így miatta is látni akarom.
Két hét múlva megyek Szicíliába, remélem sikerül megnéznem egy moziban...
Ha igen, majd beszámolok róla:)
10/10
Pink Pearl 2014 máj. 29. - 02:15:29 10/10 Előzmény Bilancia
(97/413)
Szia Bilancia! :)

Igen...rég jártunk itt.. :D

Köszi a videót! :) De ki ez a szõke nõ a mûsor elején?! Én nem ismerem...

Az Incompresa-t még nem láttam. Napersze mert hivatalosan csak június 5-én mutatják be az olaszok...addig meg nyilván nem teszik föl a netre :)

De az elõzetesben szörnyen néz ki Garko azzal a szõke hajjal. :DDD
Neki (szerintem) a fekete és a sötétbarna hajszín áll jól. A szõke ANNYIRA NEM illik hozzá! :D

De a "pálmát" a Senso'45-ben vitte nálam a Garko....a "szörnyû imidzs" kategóriában :DDD
Ott valami iszonyat volt azzal a szalmasárga frizurájával....tényleg mint egy szalmabábú a réten :DDDD

Mégegyszer köszi a videót! :)
10/10
Bilancia 2014 máj. 26. - 20:36:27 10/10
(96/413)
Szia Pink Pearl!

Jó rég jártunk erre:))

Az Incompresa nem nyert, vígasz lehet viszont, hogy abban a kategóriában, amelyben Asia Argento filmje indult, egy magyar film nyert,Mundruczó Kornél "Fehér Isten" címû filmje.

Garko interjú Cannes után, a Che tempo che fa- ban:

https://www.youtube.com/watch?v=8dW2CD024kw

Hogy tetszik?
10/10
Bilancia 2014 ápr. 27. - 19:03:48 10/10
(95/413)
Az Incompresa-t benéztem, mert csak májusban lesz a fesztivál:)))
Arról szólt a hír, hogy ebben a kategóriában indul, de mivel általában nem érdekelnek a filmfesztiválok, nem figyeltem...

Egy tavalyi magyar cikket olvastam, így nem is említhették ott.
Pedig már kezdett rossz véleményem lenni a magyar tudósítókról és kritikusokról:))
10/10
Bilancia 2014 ápr. 27. - 18:39:34 10/10
(94/413)
Szia:)

Ezek szerint egy "rúgóra" jár az agyunk és az ízlésünk:))

Sajnálom, mert én is többet vártam a filmtõl a promók alapján, és ki is lehetett volna belõle többet hozni...
Így szerintem az angol és amerikai közönség sem lesz meggyõzve, bár az ottani bemutatókról most nagyon hallgatnak.

Az "Incompresa" viszont indult Cannes-ban az úgynevezett "Un certain Regard" kategóriában.
Ezt már akartam írni a múlt héten, de nagyon Rodolfo Valentino várakozásban voltam:)

Nem nyert, a magyar sajtó meg sem említette a fesztivál - filmek között, én is az olasz sajtóban olvastam...

Azt Olaszországban nyáron mutatják be a mozik. Valószínûleg a DVD megjelenése után tudjuk csak megnézni, ha éppen nem akkor járunk olaszhonban, amikor megy a mozikban:))