Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2014 ápr. 05. - 11:52:56 10/10
(73/413)
Szia Pink Pearl!

http://www.cinetivu.com/canali-televisivi/mediaset/gabriel-garko-nudo-censurato-in-rodolfo-valentino-guerra-canale-5-ares-film/

Olvastad?
Napok óta errõl beszélnek a Rodolfo Valentino film kapcsán:(((
15 másodperc!!!!
Röhej, bár szerintem csak marketing fogás, hogy kíváncsiak legyünk, végül benne marad, vagy kivágják....
Kb. 20 hasonló tartalmú cikket olvastam, itt egy Il Messaggero-ból való is:)))


http://m.ilmessaggero.it/m/messaggero/articolo/SPETTACOLI/607410

Pedig az elõzetes alapján ez a kicsinyeskedés méltatlan ehhez a filmhez:((((

No, majd meglátjuk....

Non vedo l'ora...:))
10/10
Bilancia 2014 ápr. 01. - 21:14:21 10/10 Előzmény Pink Pearl
(72/413)
Szia!
Nem, még nem néztem/nézem a Le tre rose di Eva 2 sorozatot.
Egyszer már elkezdtem, de rájöttem, nem emlékszem, mivel végzõdött az elsõ széria, mert még az is meglepett, hogy Auroranak gyereke van:)))
Úgyhogy legalább az utolsó két részt újra kéne néznem az elsõ sorozatból:(

Egyébként nálam is mostanában az a helyzet, ami nálad: szinte semmire nincs idõm. Este rutinszerûen megnézek néhány olasz oldalt, de még filmeket is alig nézek.

Ma olvastam ezt az elõzetest a L'onore... 4. szériájáról. Ezek szerint begyorsítanak, mert nagyon állítják, hogy szeptemberben leadják (ezt egy másik hasonló tartalmú cikkben is olvastam)

Most Rómában forgatnak...

http://www.gossipetv.com/anticipazioni-lonore-e-il-rispetto-4-larresto-di-toni-e-lamore-per-carmela-116736
10/10
Pink Pearl 2014 márc. 27. - 01:02:35 10/10 Előzmény Bilancia
(71/413)
Szia :)

Neeeem :)) Még nem láttam :D Igaz, hogy most egy ideje nem olvasgattam az olasz médiát :D

Tényleg jónak tûnik :) Arra emlékszem, hogy Garko több interjúban nyilatkozott, hogy napi 8-9 órában tanították õt táncolni :)

Még mennyi is van addig? 2 hét vagy 3? Addig csak kibírjuk :D

És te azóta meg nézted a 2. szériát a "Le tre rose di Eva" soriból? :)
10/10
Bilancia 2014 márc. 26. - 19:35:39 10/10
(70/413)
Gondolom már te is láttad....

Én minden nap megnézem:))

Baromi jónak tûnik, pedig a némafilmes világ nem nagyon érdekel.
Remélem nem csak a trailer ütõs:))

http://www.video.mediaset.it/video/fiction/backstage/446261/rodolfo-valentino-la-leggenda.html
10/10
Pink Pearl 2014 márc. 24. - 21:23:40 10/10 Előzmény Bilancia
(69/413)
Szia!

hááát valahogy nem tûnik hitelesnek :D

Ezt végülis bárkirõl írhatnám én is, hogy "láttam ezt és ezt"...és odatesznek egy hasat ábrázoló képet...
De hol a TELJES kép Garko-ról és a nõrõl? :D

Napersze az igazat csak õk tudják de....nekem ez valahogy egy szokásos "bulvár kacsának" tûnik :D
10/10
Bilancia 2014 márc. 20. - 20:56:19 10/10
(68/413)
Na, Pink Pearl, lehet, hogy itt a válasz?

Én kételkedem....

Hát te?


http://it.mediamass.net/people/gabriel-garko/voci-di-gravidanza.html
10/10
Bilancia 2014 márc. 18. - 20:16:58 10/10 Előzmény Pink Pearl
(67/413)
Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok, de mindig van valami fennforgás:))

Hát, valóban, annyira le nem tekintettem.
De esküdni mernék, hogy néhány hete még nem volt felsorolva az 5. széria.
Különben a Wikin lévõ infókat Garkoval kapcsolatban elég sûrûn átírogatják.

Ez a pillanatnyi verzió elég korrekt, de néhány hónapja az elsõ sorokban azt írták, hogy azon színészek egyike, akiknek bizonyított a homoszexualitásuk.
Berzenkedtem én is, meg az olaszok is különbözõ fórumokon, aztán pár nap múlva lekerült és átírták szinte a teljes oldalt.

Egyébként megint forgat Lazioban. "Riecco Garko nei panni di Tonio", mint írják:)))
10/10
Pink Pearl 2014 márc. 12. - 10:43:47 10/10
(66/413)
Itt van:
http://it.wikipedia.org/wiki/Gabriel_Garko

A lap alja felé ahol a filmjei vannak felsorolva:
L'onore e il rispetto - Parte quarta regia di Alessio Inturri e Luigi Parisi (2014)
L'onore e il rispetto - Parte quinta regia di Alessio Inturri e Luigi Parisi (2015)

De én nem igazán tudom elhinni :D (ahogy az elõzõ üzimben is írtam) ez olyan "gyanúsan gyors" lenne :D
10/10
Bilancia 2014 márc. 11. - 22:03:23 10/10 Előzmény Pink Pearl
(65/413)
Szia:)

Én nem tudok 5. évadról, sõt most, hogy írod, kerestem, de nem találtam semmit:(

Most a 4. széria forgatása is áll, csináltak egy búcsúbulit a 2013-as forgatások után és azóta csönd van...Legalábbis Garko most nem forgat.

Egyébként meg úgyis mindig mindennel csúsznak:)))

Hol olvastad? Be tudod linkelni?
Néztem a Wikin, de ott csak a 3 már bemutatott szériáról írnak, meg arról, hogy 2013-ban kezdték forgatni a negyediket...
10/10
Pink Pearl 2014 márc. 11. - 08:48:58 10/10 Előzmény Bilancia
(64/413)
Szia Bilancia! :)

Ez most egészen friss :D De nem tudom, hogy ezt el lehet-e hinni? Vagy csak egy baki lenne?!
A L'onore.... soriból már nem csak a 4. de az ötödik szériát is "reklámozzák" a Wikin!
2014-re van írva a 4. széria (6 részes) és 2015-re az 5. széria...(annál nincs megadva hány részes lesz)...

Szerinted ezt komolyan lehet venni? :D Még le se forgatták a 4. szériát és MÁR azt állítják, hogy még az IDÉN bemutatják és jövõre MÁR az 5. szériát is?? :D
Ez nekem nagyon sántít....
Valahogy hihetetlenül gyors lenne....persze én örülnék neki...de....ettõl függetlenül valahogy nem igazán tudom elhinni, hogy "ilyen hamar" elõvarázsolják :D

Igaz, hogy a Peccato....sori 3. szériájának,állítólagos 2015-ös bemutatásával kapcsban is kétségeim vannak...

Szerinted? :)
10/10
Pink Pearl 2014 márc. 10. - 03:50:35 10/10 Előzmény Bilancia
(63/413)
Szia!

Hááát az ilyen nõkrõl nem tudom mit gondoljak :D
Sztem iszonyat nevetséges :D
Akármennyire is tetszik nekem egy celeb pasi (akár a Garko, akár más)sose kérnék spermát tõle!
Mekkora abszurd ötlet ez?! :D
Igazad van! Ezek nõk tényleg nem a valóságban élnek.

A házasságot illetõen...az Eva Grimaldit állítólag feleségül akarta venni...állítólag már az esküvõjük is ki volt tûzve...de...elõtte vmiért szakítottak...a pontos okot nem lehet tudni. A Garko is csak homályos utalásokat tett amikor errõl kérdezték.

Kiváncsi leszek, hogy júliusban fog-e vmi nagy bulit rendezni a 40. szülinapján :)
10/10
Bilancia 2014 márc. 03. - 15:13:23 10/10 Előzmény Pink Pearl
(62/413)
Szia!

Ja, arra a kérdésedre nem válaszoltam, hogy alapít-e valaha családot????

Nem tudom. Szokta nyilatkozni, hogy szeretne már gyereket, de ez olyan általános dolog. Az emberek általában akarnak utódot.
Viszont azt tudom, hogy a házasság intézményében egyáltalán nem hisz. A párkapcsolatokban is szeret szabad lenni, azt szereti, ha senki nem telepszik rá, hagyják levegõhöz jutni. Azokat a kapcsolatokat tartja ideálisnak, amikor nem kell a másik számára minden nap fizikálisan is jelen lenni, találkozni, és úgyis mûködik a kapcsolat.
Egyébként szerintem ez csak addig kérdés, amíg nem találkozik egy olyan nõvel, aki akkora hatással lesz rá, hogy már nem akar nélküle élni:))

Addig nyilatkozgat ezt-azt a médiának, hogy leszálljanak a témáról.

Különben õsszel mondta, hogy sok nõ azért ír neki, hogy spermát kérjen tõle:)) Te érted az ilyen nõket? Õk nem a való életben élnek szerintem:(
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 27. - 12:31:06 10/10
(61/413)
Szia!

Köszi a videót :) Le is töltöttem :) Nagyon tetszik ez a dal! :)

Az olasz tévés mukik tuti leszedetik amikor észreveszik :D

Azt az Othellós cikket bevallom nem olvastam még végig...de köszi azt is :)

Te viszont nem válaszoltál az ÉN ucsó kérdésemre!! :)))

Véletlenül vagy direkt nem? :)
10/10
Bilancia 2014 febr. 26. - 18:49:20 10/10
(60/413)
Szia!

Az olaszok közül is többen keresték, valaki feltette...
Kíváncsi vagyok, az RTI mikor tiltatja le szerzõi jogokra hivatkozva:))

"me ne andrò perchè la vita è una bugia..." (azért mi nem vagyunk melankólikusok, ugye?)

http://www.youtube.com/watch?v=10xe-s30coE
10/10
Bilancia 2014 febr. 24. - 20:39:26 10/10 Előzmény Pink Pearl
(59/413)
Szia!

Valószínûleg ugyanazt az interjút láttuk. A riporterre nem emlékszem, hogy nézett ki (nem is értem, tán nem rá figyeltem:)de nem stúdióban folyt a beszélgetés, hanem egy tágas teremben, amelyben néhány antik hatású bútor volt. De ebben mondta, hogy tíz lova van. Volt egy olyan érzésem, hogy ez az a hely, amit a Progetto Othello kapcsán létesítettek, de nem vagyok benne biztos...

Amit arról írsz, hogy néha olyan, mint egy fõiskolás, azzal maximálisan egyetértek, mellékelek is egy képet, ami az országjárása közben egy suliban készült néhány hete. Simán diáknak lehetne gondolni, nem egy 40 éves, érett pasinak:))

Itt egy jó hosszú tavalyi cikk a Progetto Othello-ról. Ezért komolyan mondom, minden tiszteletem az övé:))

http://tuttodressage.it/?p=23883
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 21. - 21:19:15 10/10
(58/413)
Szia!

Sejtem melyik riportra gondolsz...a szöveg alapján...egy szõke hosszú hajú nõ volt a riporter és úgy kezdõdött az interjú, hogy "Számodra mit jelent a szerelem? "
Ebben beszélt arról amiket írtál...

Azt tudtam igen, hogy vannak kutyái,cicái és lovai...hogy pont tíz lenne...azt még nem hallottam :) Azt se tudom milyen "Othello project"-re gondolsz?!
Az egyik lovát hívják így,nem?!

Kösz a cikket amit belinkeltél :) Van benne egy olyan rész, ami nekem is többször eszembe jutott :D
"Élõben fiatalabbnak néz ki mint a filmeken".....
No nem mindig, de van amikor igen!
Pl 2009-ben amikor forgatta a Caldo criminale-t, emlékszem, hogy nézett ki amikor a C'é posta per te címû mosorban vendég volt....
Elõszöris az arca TELJESEN MÁSNAK tûnt amikor bejött....és a korát illetõen nem 35-nek nézett ki, hanem max 25-nek.
Olyan volt mint egy fõiskolás fiú :D

Pedig a filmekben NAGYON FÉRFIAS! Nekem akkor tetszik leginkább amikor fekete haja van! :)

Errõl az egyedül lenni / együtt élni / házasodni témáról is mindig mást mond....
Régebben mindig azt mondta, hogy gyerekre vágyik,de feleségre / házasságra nem! :D
És régebben azt is mondta, hogy õ nem hûséges...
De egy idõ után azt mondta, hogy "megváltozott" és igenis tud hûséges lenni...

Még olyat is mondott régebben, hogy õ fél azt mondani egy nõnek, hogy "örökre"...

Hááát nem tudom mi lesz.... Te mire tippelsz? Lesz neki felesége és/vagy gyereke valaha? :)
10/10
Bilancia 2014 febr. 20. - 21:09:07 10/10 Előzmény Pink Pearl
(57/413)
Szia!

Én már több riportban, cikkben olvastam, hogy valójában félénk, és sokszor, amikor meghívják egy-egy mûsorba vendégként, akkor zavarban van és nem szereti az ilyen szituációkat.
Így aztán nem is értem, miért vállal szinte minden hétvégén diszkókban való szereplést.
Ott aztán fotózkodnia kell a rajongókkal... Én tudom, hogy az olaszok szeretnek hírességekkel fényképezkedni, de neked ez nem fura?
Szombaton Lecce-ben volt és elveszett az utazótáskája, úgyhogy tök ideges volt. Végül fehér ingben, nyakkendõben és joggingban volt kénytelen megjelenni.

Most az Il peccato... kapcsán rengeteg interjút, sajtótájékoztatót tartott, folyton úton volt:(

Egy ilyen interjúban kérdezõsködött a riporter csaj a magánéletérõl, és akkor is terelt rendesen eleinte:)))
Azt mondta, hogy fél a komoly kapcsolattól, a megcsalástól, mert szinte minden ismerõse válik. Attól is tart, hogy õ csal, attól is, hogy õt csalják. Ilyen alapon senki nem élne párkapcsolatban, gondoltam én, de aztán csak kimondta azt, amit vártam: egyszerûen szeret egyedül lenni az állataival, négy kutyájával, négy macskájával és már tíz lova is van (hallottál ugye az Othello projektrõl?). Azon kívül keményen dolgozik, és otthon csendet, nyugit szeretne...

Nem láttad ezt a riportot? Nem tudom belinkelni sajnos. Viszont egy 2010-ben a La Repubblica-ban megjelent interjút igen, ami sokat elárul róla.

Akkor találtam és mentettem el, amikor felfigyeltem rá az Il Peccato elsõ szériájában, és kutakodtam a neten. Már akkor is archív cikk volt:)))

Kíváncsi vagyok a véleményedre, ha elolvasod, ha ugyan még nem olvastad:)


http://ricerca.repubblica.it/repubblica/archivio/repubblica/2010/12/05/gabriel-garko.html
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 20. - 10:31:43 10/10 Előzmény Bilancia
(56/413)
Szia :)

Köszi elolvastam :)
Nekem nagyon sántít ez az egész...én még most sem vagyok benne biztos, hogy ezek között volt-e "valami" vagy csak média "kaja" :D

De felfigyeltem egy másik dologra! Ahol Manuela azt mondja Garko-ról, hogy "szégyenlõs, még ha nem is látszik rajta"...

Erre én is felfigyeltem többször! No nem filmeken! Ott soha nem az!
De amikor privát szituban mutatták (pl a C'é posta per te mûsorokban)többször valóban nagyon zavarban levõnek tûnt...ahogy a gyûrûjét csavargattam, a száját rágcsálta...és más szitukban is volt ilyen gondolatom vele kapcsban :)

Elég éles "kontraszt" :) A nagy szívtipró aki belül egy "félénk kisfiú" ?! :))
10/10
Bilancia 2014 febr. 18. - 20:43:19 10/10
(55/413)
Szia:)

Köszi, elolvastam:)))

Ez még január 12-i cikk, de csak most találtam....

Magyarázat a szakításra??? Mi az, hogy egy pár hónapos kapcsolat "kimerül, kiüresedik" ???? Gyanús, de kedves:)))

http://www.gossipblog.it/post/216111/manuela-arcuri-gabriel-garko-chissa-che-al-battesimo-non-sia-proprio-lui-il-padrino-di-mio-figlio
10/10