Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2018 febr. 25. - 02:33:23 10/10
(393/413)
Na én is megnéztem az elsõ részt. :)

Eddig érdekesnek tûnik. :) És látom igaz lett a sejtésem,amit az elõzetes alapján gondoltam.Amikor az elõzetesben mutatták Vito-t holtan,ott csak egy pillanatra mutatták,de ott is úgy tûnt nekem mintha nem Francesco Testi lett volna...és amint látjuk,tényleg más játszotta most Vito-t...arra a rövid idõre amíg élt.... :((

Te tudsz amúgy errõl vmi pletyit? Hogy miért nem õ játszotta? Én nem hallottam errõl semmit.

A szõke csaj, aki az elején bukkant fel (most nem jut eszembe a neve) egy érdekes vonal.....Habár azt nem igazán értem mit akart azzal a combján levõ "A" betûvel....
Amikor az a haldokló pasi mondott vmit az "igazi anyjáról"...és vmit a "Sátán"-ról....az mi volt? Te azt értetted esetleg?

Az a szõke, bajuszos rendõr pasi kicsoda? Tudod aki szemétkedett Saro-val. Nem értettem miért / mi miatt érzékenyült úgy el,amikor meglátta a vak kislányt??

Talán õ volt aki anno elgázolta?! Már nem is tudom kik voltak azok?! Arra emlékszem, hogy egy fiatal csaj és egy pasi volt....
A csaj késõbb apáca lett és bevallotta nyíltan, hogy õ volt.....hogy a fiúval mi lett,arra most hirtelen nem emlékszem...te igen?
10/10
Bilancia 2018 febr. 24. - 18:22:27 10/10
(392/413)
No, megnéztem az elsõ részt.
Eddig érdekel...

Csak a színészi teljesítményeket egy kicsit gyengének találom:)
10/10
Bilancia 2018 febr. 19. - 20:15:10 10/10
(391/413)
Szia!
Én a Furore2 egyetlen elõzetesét sem láttam, azt se tudtam, hogy forgatták.
Most töltöm az elsõ részt. Megnézni viszont valószínûleg csak hétvégén fogom, mert elõbb nemigen lesz idõm.

Jól emlékszel, a Le tre rose di Eva sorozatnak csak az elsõ évadát néztem meg, a 4-rõl nem is hallotta.
Nagy lemaradásaim vannak:)))


Sajna mostanában hanyagoltam az olasz sorozatokat, a L'onore záró szériája óta nem is néztem semmit:(

Ideje felzárkóznom....
10/10
Pink Pearl 2018 febr. 14. - 05:00:13 10/10 Előzmény Bilancia
(390/413)
Most olvasom, hogy a Francesco Testi nem fog szerepelni a 2. szériában?? Hát ez nagyon fura :((

Ja..most megnéztem az elõzetest...már értem miért nem lesz benne :(((

Azt viszont nem tudom, hogy a Cosima Coppola lesz-e most? Mert az elõzetesben nem szerepel,viszont a cikkben ahol írnak a szereplõkrõl, nem írják, hogy õ "Nem lesz" már...

Viszont látom itt is feltûnik Laura Torrisi :DD

Adua Del Vesco pedig baromi ellenszenves az alapján amit láttam az elõzetesben :((( pffff ... :(((
10/10
Pink Pearl 2018 febr. 14. - 04:42:40 10/10 Előzmény Bilancia
(389/413)
Szia Bilancia! :)

Rég jártam itt :) Rég dumcsiztunk :)

Febr 8-tól adják a Furore 2-t? Igen? Nem is tudtam :) Köszi,hogy szóltál :)

Én is kérdeznék vmit!

Te végül megnézted a "Tre rose di Eva" sorinak a 2. és . szériáját? Azért kérdem mert emlékszem anno azt mondtad, hogy csak az elsõt láttad...
Nos én a 3. után azt hittem nem lesz több ebbõl...de néhány hete észrevettem a Mediaset csatornán, hogy adják a 4. szériát :D
Nem néztem még belõle egy részt sem...csak a bemutatókba kukkantottam bele és nagyon meglepett vmi!
De addig nem akarom kimondani amig nem tudom, hogy láttad-e végül a 2. és 3. szériát? :)

VÁROM A FURORE 2-t!!!! :) NÉZNI FOGOM! :)
10/10
Bilancia 2018 jan. 29. - 20:49:58 10/10
(388/413)
Szia Pink Pearl!

Ha még néha jársz erre.....

Nem Garkoval kapcsolatos, de február 18-tól fogják adni a Furore 2 sorozatot.
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 23. - 23:15:10 10/10
(387/413)
Nem, nem láttam még ezt :)
Ezek szerint 2 féle "végzõdést" csináltak? :D
De miért lettél volna morcos ha ez a vége, hogy csöng a telefon és Garko nem veszi föl? :)
Az sokkal inkább azt sugallta volna, hogy lesz folytatás :)) Nem? :)
Igaz, hogy az így sincs kizárva (akármit is mondanak MOST)...amíg Tonio "él",semmi sincs kizárva. :D

Emlékszel Rolla felügyelõre? :) Én tényleg azt hittem,valahogy megjelenik ebben a szériában....nem hittem el, hogy tényleg meghalt....Egyszerûen hihetetlennek tûnt, hogy egy ilyen fontos szereplõnél nem mutatnak se temetést? Se sírkövet?? Én esküdni mertem volna,hogy elõkerül és majd elmeséli, hogy csak "elhitette" a halálát...
De tudod mit mondok? Ha esetleg lesz 6. széria, még mindig lehetségesnek tartom, hogy elõkerül Rolla :DD Amíg nem mutatnak temetést,se sírkövet, se holttestet koporsóban....addig elõttem nincs bizonyítva, hogy meghalt. :D

A Giada dolgot én se értem....nulla az a csaj....A korábbi nõk tényleg karakteresebbek voltak!

Jut eszembe...emlékszel Nella a kisfiára? Aki az 1. szériában született? A nevelõapja megerõszakolása következményeként?
Én pl anno arról is azt hittem, hogy majd elõkerül valahogy....
Én Nella karakterét nagyon szerettem! :) Sajnáltam, hogy "meghalt". :)
10/10
Bilancia 2017 máj. 22. - 21:13:01 10/10
(386/413)
Láttad ezt a közzétett"finale inedito" -t?
http://www.video.mediaset.it/video/matrix/clip_chiambretti/l-onore-e-il-rispetto-il-finale-inedito_723017.html

Akkor lettünk volna igazán morcosak, ha ezt választják:)))

Egyébként most olvastam, hogy a Giadat játszó színésznõ félig orosz, félig ukrán és csak 5 éve él Olaszországban, ahova modellkedni ment.

Még mindig nem értem, miért egy ilyen Giada-féle szürke nõ mellett kellett kikötnie Tonionak, hiszen korábban sokkal karakteresebb csajokba volt szerelmes. Nella (Arcuri az elsõ évadból), Melina (C. Coppola) Olga (Serena Autieri), Francesca (az ügyész), Fabiola, Carmela, még Angelica is élettel telibb volt, mint ez a nõ:((
Bosszantó....

Te érted?
10/10
Bilancia 2017 máj. 21. - 18:47:41 10/10
(385/413)
Fabiolaval valóban nem volt jó az a szerelmi jelenet. Martina Pinto nyilatkozta egyszer tavaly, hogy õ is ideges volt és Garko nyugtatgatta:))

Ami ezt az utolsó szériát illeti, gyenge volt nagyon és Garko sem hozta a szokásos formáját. Szinte nem is volt olyan jelenet, amelyben tetszett volna a játéka:((

Én is pont azt akartam mondani, hogy, bár még mindig nagyon jól néz ki, fõleg egy szál csípõjére tekert fürdõlepedõvel, de az utolsó családegyesülõs jelenetben figyeltem, hogy a szemhéja nagyon megereszkedett. Pedig ránctalaníttatta magát a szeme körül, de talán pont azért kicsit természetellenes... Észrevetted te is?

A legutolsó "családi fotó" megint béna húzás volt:)

Összességében örültem, hogy életben maradtak, izgultam is azért az utolsó részen, de az elõzõ évadokhoz képest csalódás volt ez a széria.

Nem tudom, hogy a maffiózók tudnak-e szentimentálisak lenni, de Garko többször beszélt arról, hogy Tonio Fortebracci karaktere szériákon át fejlõdik. Az elsõben rossz ember, a másodikben próbál jó lenni, de a körülmények és a családját támadók miatt nem tud megjavulni. A harmadikban megint ellentmondásos a figura, a negyedikban javulgat:)))
Az ötödikre meg ilyen semmilyen, erõtlen zombiszerû lett:))) (ezt én mondom, nem õ)

Emlékszem az elsõ szériában az elsõ részben, amikor a nagyapa meghalt, aki nem engedte, hogy a család északra menjen, volt egy cinkos szemvillanás Tonio és az anyja között, amibõl látszott, egyetértenek abban, hogy most jött el az õ idejük, mert útra kelhetnek észak felé. Na, az volt az a pillanat, amikor azt gondoltam magamban, engem érdekel ez az ember... Mármint Tonio Fortebracci:)

Minden szériában volt sok-sok emlékezetes jelenet, sok-sok emlékezetes mondat, ami miatt szerettem ezt a sorozatot.
A hatodikra szinte semmi nem maradt ezekbõl:( Sajnálom nagyon:((((

Azt mondták az alkotók és Garko is, hogy nem lesz folytatás, vége...

Mi meg várhatjuk, hogy elõrukkoljon valami új dologgal:)))

Mindenesetre azt mondta, most várja a színpad, folytatják az országjárást és forgatott is egy angol nyelvû filmet néhány hete. (fogalmam sincs mit és kivel)

Ki tudja, miben látjuk legközelebb...
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 21. - 14:55:36 10/10 Előzmény Bilancia
(384/413)
Ja még a Fabiolás dologra nem reagáltam. :D Emlékszem rá igen....de ott nem tudom feltûnt-e neked, hogy az az ágyjelenet Tonio és Fabiola között nagyon gagyi volt képileg,technikailag....Tonionak és a csajnak csak a fejét mutatták közelrõl mikor elvileg "rajta" volt :D
De tudom miért így vették föl! Garko-n nagyon látszott,hogy vmiért NEM érzi jól azzal a csajjal magát ilyen jelenetben. Nem kifejezetten a korkülönbség miatt (hiszen a csaja még attól is fiatalabb 5 évvel)....inkább azért mert ezzel a csajjal, (a Fabiolát alakító Martina Pinto-val) gyereklányként is játszott....és sztem nem tudta nõként kezelni....meg sztem mint nõ sem volt az esete....

Amúgy ez érdekes mert....ezt az egy csajt leszámítva, minden filmben, minden nõvel (akivel szerelmi jelenetet játszott) nekem teljesen hiteles volt Garko! A 'Senso45-ben is én 100%-ra elhittem, hogy imádja azt a nõt, a Caldo criminale-ban is....és mindegyikben teljesen HITELES volt (számomra). Tényleg az összes filmje és partnernõje közöl ez a Martina Pinto-val folytatott szerelmi szál volt az egyetlen ami totál hiteltelen volt számomra....és nem hinném, hogy CSAK számomra....
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 21. - 14:43:29 10/10 Előzmény Bilancia
(383/413)
Hááát...nem mondhatnám,hogy el vagyok ájulva.... :( Én többet vártam!

Ez volt az 5 közül a leggyengébb széria....:(

A vége is most ez mi volt?! Tonio felkiált,hogy "itt a családom és mindenki él"?! Hát most ez mi volt?! Jó hát mondjuk az jó,hogy "jó" a vége....de...ez valahogy olyan befejezetlen így nekem...
De...akármit is mondanak...én nem vagyok arról meggyõzõdve,hogy nem lesz 6. széria.....Amíg Tonio él....addig semmi sincs kizárva. :D Nem? :D

Giada,aki valszeg csak néhány évvel idõsebb mint Antonia....nagyon hülyén nézett ki azon az ucsó képen mint vmi "pótmama".....nem illett a képbe....

Nagyon összecsapták ezt a szériát.....

Egyébként te észrevetted,hogy mikor közelrõl mutatják Garko arcát,már látni lehet,hogy kicsit "érettebb" az arca. Persze most is ugyanolyan jóképû mint eddig :) Szóval nem azért mondom....de ha összehasonlítod az arcát azzal amilyen az 1. szériában volt....ott még sokkal "kisfiúsabb" volt...

Egy privát kérdés! :)
Szerinted a valóságban léteztek ilyen "kettõs" személyiségû maffiózók mint a filmbeli Tonio és társai? :)
Mert hát akárhogy is nézzük....a maffiózók gyilkosok,drogkereskedõk....(stb) voltak (a valóságban)....nehéz elképzelni, hogy magánemberként pedig ilyen érzõszívû,szentimentális emberek lehettek..... :)
Én nehezen tudnám ezt elképzelni.....sztem ez csak filmes mese :)

Szerinted? :)
10/10
Bilancia 2017 máj. 20. - 22:23:24 10/10
(382/413)
Megnéztem a befejezõ részt:)

Mintha csak mi írtuk volna a forgatókönyvet:)))

Mit szólsz?
10/10
Bilancia 2017 máj. 16. - 22:15:42 10/10
(381/413)
Nem tudom, mit gondolnék, ha Garko a mostani lányát játszó színésznõvel játszana szerelmespárt... Én jól el tudok vonatkoztatni a filmek és a valóság vonatkozásában, így nem hiszem, hogy azon kívül, hogy konstatálnám, ez a csaj egyszer a lányát játszotta--különösebben megrázna:))) Olyan reakció meg aztán végképp távol áll tõlem, mint amilyen reakciójuk volt az embereknek Sophie Marceau-val kapcsolatban, ahogy írod:))

Gusztustalannak nem tartom, hogy Chantallal és annak lányával is lefeküdt, de furcsállom:) Fõleg, mert nem nem láttam egyik viszonyt sem indokoltnak, kidolgozottnak. Mintha csak ötletelnének, de nem dolgoznák ki a forgatókönyvet becsületesen:((

Szerintem ez az utolsó széria. Most nem olvastam nézõi véleményeket, de egy cikkben futólag láttam, hogy azt írják, részrõl részre egyre kevesebben kísérik figyelemmel Olaszországban ezt a szériát, bár az elsõ néhány rész nyerõ volt nézettséget tekintve abban az idõsávban, amelyben adják:)

Ne is folytassák, ha csak ennyire képesek:((((

Jó, nem szidom, mert a korábbi szériákat szerettem és az elsõ három évad különösképp gyöngyszemnek tûnik ehhez képest:)))

Jut eszembe: emlékszel, Fabiola volt ilyen fiatal, mint most Giada és akkor Toniot igen nehezen lehetett ágyba csalogatni:)))
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 16. - 15:58:30 10/10
(380/413)
Igen....elég gyengus ez az széria :(

Ettore megölése szerintem is röhejes volt :D Igen,hallottam amikor Rosalinda megfenyegette azokat.

Chantal esetében én is arra gondoltam amire te! Egy kutya tépte szét és sehol egy karcolás?! De ilyen brutál dolgot is minek kellett beletenni?! :(

És az szted nem ízléstelen, hogy lefeküdt az anyával és a lányával is? Sztem ez baromi gusztustalan! El nem tudnék ilyesmit képzelni, hogy lefeküdjek olyan pasival aki az anyámmal is lefeküdt!

Akkor te se tudod Giada korát....akkor jól emlékeztem, hogy nem hangzott el :)
Nem tudom, hogy Tonio vele akar-e élni?! De meglepne....

Az a Daria vonal nekem nem egészen tiszta....
A kislányát ugyanaz a kislány játsza mint az elõzõ szériában. Nem? Hát persze, hogy semmit nem "nõtt" :D

A halálesetekkel kapcsban én is azokra gondoltam mint te! :)

Szerinted ez tényleg az ucsó széria? Vagy lesz mág 6. széria? :)

Ja és az utolsó elõtti írásomat te olvastad? :) Amit május 11-én írtam? :) Mert ott a végén volt egy személyes kérdésem, de nem válaszoltál rá :)
Pedig érdekelne a véleményed :)
10/10
Bilancia 2017 máj. 14. - 18:57:16 10/10
(379/413)
Megnéztem én is a 7. részt szombaton.
Hááát.... Nem is tudom... valahogy az egész utolsó évadról olyan benyomásom van, mintha már nem lett volna kedvük az egészhez a készítõknek.

Garkot ilyen kelletlenül játszani még soha nem láttam, mintha púp lenne a hátán az egész forgatás:( Igaz, mondta, hogy viszontagságos volt a forgatás, mert meleg volt és a tetoválásait órákig kellett sminkelni, amíg nem látszódtak, de akkor sem értem, miért ilyen enervált. Egy õszinének látszó gesztusa, arckifejezése sincs. Ez nem így volt korábban:((((

Na, de Tonio megölte Ettore de Nicola-t... Nem voltam biztos benne, hogy nem fordítva történik. Ám az a kivitelezés is nevetséges volt: nyolc felfegyverzett ember, plusz Ettore a töltött fegyverével nem képes eltalálni a golyózáporukkal Toniot és õ egyedül megöli mindannyiukat (illetve egy elmenekülõ kivételével)
Rosalinda ezek szerint szerette de Nicolat. Hallottad, hogy a rendõrségen megfenyegette a grófnõt, hogy õt is meg az unokáját is meg fogja ölni? Õ képes nagy vendetta-ra:)))

Chantal halálához mit szólsz? Széttépte a kutya, de nem látszott egy karcolás sem rajta a ravatalon fekve... Giada enyhén szólva nem a kedvencem, de azért megsajnáltam, hogy mindkét szülõje meghalt. Tonio rendes volt a végén, ahogy mondta neki: apád búcsúzott...
A szerelmi jelenetük vacak volt már megint:((( Gépies és hiteltelen:(((Így nincs szükség rá:))
Giadat én húsz év körülinek tippelem szerepe szerint. Most Tonio vele akar élni? Mert azt mondta neki, hogy biztonságos helyet akar keresni, ahol nyugodtan lehet élni.

Antonia szerepe és életkora valóban baki. Õ nagylány lett 2 év alatt, de Daria kislánya szinte semmit nem nõtt:) Figyelted?

Szerinted Daria apjának halálához az idõsebb comissarionak van köze? Mert amikor arról beszélt az a gyilkos ember, akinek a kutyája rátámadt Chantalra, hogy Dariatól meg kell szabadulni, azt mondta, hogy Dariaval nem tudja megtenni. Erre mondta a másik, hogy megteszi õ.

Hát várható még néhány halál az utolsó részre... Szerintem meghal Giada, a grófnõ és az unokája, Trapanese és lehet, hogy Rosalinda is. Tonio és a gyerekei meg Ricky végre találkoznak és nyugalomban élnek tovább......vagy nem:))))

Szerinted?
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 14. - 07:32:15 10/10 Előzmény Bilancia
(378/413)
Na hol vagy Bilancia? :)

Megnézted Te is a 7. részt? :) Vélemény? :)

Na végre elhangzott Antonia életkora. :D "Még csak 16 éves"....mondta Ricky. :D Akkor 5 év eltérés van a "korábban" érzékeltetett és a mostani életkora között.
Ha 1972-bõl levonjuk a 16 évet,az ugyebár 1956-ra jön ki. Vagyis akkor "született" Antonia.....Akkor még el se kezdõdött a sorozat. :D
A történet 1959-ben kezdõdött...és kb 2 évvel késõbb született Antonia :) Szóval ez tényleg nagy baki a forgatókönyvírók részérõl :D

Az a "szerelmi jelenet" Giada és Tonio között ISZONYAT erõltetett volt és totál hiteltelen....legalábbis szerintem. Szerinted?

De az is elég gusztustalan,hogy elõször az anyjával és utána a lányával?! Hogy néz ez ki?!
Én nem vagyok prûd,sok mindent elfogadok de....ezt én ízléstelennek találom....

Giada életkorát lehet tudni? Mert azon is ledöbbentem,hogy egy kiskorúval ment "szobára"?
Habár lehet,hogy csak én gondoltam kiskorúnak....lehet,hogy 20 vagy több is már....most,hogy belegondolok...nem emlékszem,hogy elhangzott volna,hogy hány éves Giada...?!

De nem is a kora a lényeg...hanem a többi amit elõbb leírtam....

Az is meglepett,hogy már a 7. résznek is vége és Tonio még mindig NEM találkozott Rickyvel és Antoniával??? Még mindig halottnak hiszi õket??

Mikor fognak találkozni?! Az utolsó 5 percben? :)

Jajj! Már csak 1 rész van hátra... :( Brühühü.... :D Kár,hogy nem hosszabb. :)
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 11. - 04:45:21 10/10 Előzmény Bilancia
(377/413)
Hát kicsit csalódtam, hogy "egyszerre" nézted a két részt. :D Azt hittem megnézed az 5. részt és kitárgyaljuk...és utána nézed a 6. részt. :D

Nade...komolyra fordítva a szót...

Én is meglepõdtem azon, hogy az a pali a "sötét" oldalon állna?! Ez egyelõre nekem kissé homályos....

Az apáca csajt sajnáltam....szemét dolog volt Ettore-tól, hogy átverte és kihasználta.....

De nem írtál semmit arról a jelenetrõl! :) Szerinted nem volt EXTRA hatásos? :) Mikor Tonio és az apáca csaj egyszerre indult el Tonio felé? Az a lassított felvétel....a zenei aláfestéssel....háát...sztem az egyik leghatásosabb jelenet volt!!! :))

Rosalinda-t valahogy nem tudtam sajnálni mikor kidobták a contessa házából...
Alapból persze elítélem a brutalitást,azt meg pláne ha egy férfi egy nõt megüt de.....Rosalinda esetében nem hinném, hogy sajnálnom kéne! Nagyon kegyetlen és szívtelen kis dögnek tûnik.....simán végignézte mikor Ettore elvágta annak 2 pasinak a nyakát....és õ is le akarta lõni a grófnõt.....
Nekem nagyon ellenszenves ez a Rosalinda!

Jajjjj a "Giada" féle szál úgy ahogy van RÖHEJ! Az életszerûsége NULLA százalék! Tudom, hogy filmekbe sok hülyeséget tesznek bele....de ez MÁR FÁJT! :D
Amúgy a Giada se szimpi nekem se....de õ csak úgy alapból nem.....De azért õ nem az a kategória mint Rosalinda! Az más!

Igen,egyetértek azzal amit Tonioról mondtál....tényleg "meseszerû" most a karaktere.

Igen, Antonia tényleg helyes csaj lett, csak egy dolog zavar (még mindig) Antonia karakterében....ez a NAGY eltérés a "valós" (mármint a szerep szerint valós) életkora és a "mutatott" kora között. :D

Errõl már többször beszéltünk, emlékszel? :)

Antonia ugyebár kb 1961-ben született,most 1972-ben járunk, tehát "elvileg" csak 11 éves...."lenne"....ha követték volna a forgatókönyvírók a korábbi adatokat.

Ez egyszerûen egy BAKI a forgatókönyvírók részérõl.Mert nyilván a szerep szerint SEM 11 évesnek mutatják Antoniát.....már bõven kamaszlány...sztem minimum 15 éves!!
Azért a 11 és a 15 ÓRIÁSI különbség! Legalábbis gyerekkorban 4 év korkülönbség még sokat számít. Felnõttkorban már nem...de gyerekkorban még igen.

Ennél a szériánál nem 2 évet kellett volna ugrani, hanem mondjuk 5-6 évet. Akkor stimmelne Antonia "hivatalos" és "mutatott" életkora. :D

Nem tudom de ez engem valahogy nagyon zavar :D Ez tényleg a forgatókönyvírók hibája :D

Egy privát kérdés! :) Ha mondjuk néhány év múlva, az Antoniat játszó csaj,szerepelne egy olyan filmben ahol Garko a partnere....de mint szeretõje? Te nem döbbennél meg? :D
Ez most onnan jutott eszembe, hogy egyszer olvastam egy cikket a Sophie Marceau-ról,hogy anno egy tini filmmel lett közismert,aminek a címe Házibuli volt,2 részes volt...az egyikben 13 a másikban 15 éves volt....
És néhány évvel késõbb egy olyan szerepet játszott, ahol az a pasi volt a "szeretõje" aki a Házibuli-ban az apját játszotta....és állítólag Franciaországban ezen sokan megbotránkoztak :D

Hát mondjuk egy felõl érthetõ (a civil emberek részérõl ), másfelõl viszont egy színésznek,minden szerep "csak szerep". :)

Te mit gondolsz errõl? :)
10/10
Bilancia 2017 máj. 09. - 22:43:06 10/10 Előzmény Pink Pearl
(376/413)
Én is megnéztem mindkét részt, a hatodikkal most végeztem....

Hát, mit ne mondjak, meglepõdtem itt a végén:( Hogy az a rendõr, akiben Daria annyira megbízik, akitõl állandóan azt hallja, hogy mennyire az apja lánya, most mégis a sötét oldalon állna???

Szerinted? Ez igaz lehet? Nekem nagyon úgy tûnik...
Szegény Daria nem is sejti. Jobban tenné, ha hallgatna Toniora és hagyná az egész ügyet.

Az 5. részt tegnap éjjel néztem meg, de muszáj volt még akkor megnéznem, hogy az apácás vendetta hogyan sül el. Sajnáltam szegény nõt... Igazán lelõhette volna Ettore-t:)

Na, megint egy nõ, akinek Tonio az "õrangyala":)))) Ezt a Giadát valahogy nem bírom:)
Az egy kicsit nevetséges volt, amikor Chantal megkérte Toniot, hogy segítsen megkeresni a lányát, mert az Tonioban bízik egyedül... Ja, elõtte találkoztak vagy kétszer és már csak benne bízik és csak õ segíthet:))) De így van ez a filmekben.

Mit szólsz milyen helyes lány lett Antonia és már pasija is van:) Ricky jó fej, ahogy aggódik érte, bírtam, amikor a bébiszitternek mondta, hogy dehát még gyerek:))

Összességében én a 6. részt találtam a legizgalmasabbnak. Úgy látszik a végére beerõsítenek:)

De változatlanul az a véleményem, hogy Tonio karaktere a korábbi évadokban életszerûbb volt. Persze akkor is történtek "csodák", mindent túlélt, de ebben az utolsó szériában már nagyon meseszerû a figurája:)

Szerinted nem így van?
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 06. - 16:53:24 10/10 Előzmény Bilancia
(375/413)
Huhh! Tegnap megnéztem a 6. részt is! De arról nem írok semmit :) Megvárlak! Még az 5. részt se beszéltük meg :)

Ez a 6. rész most meglepõ volt...több szempontból is....totál más történt mint amire számítottam.
10/10
Pink Pearl 2017 máj. 01. - 05:14:10 10/10 Előzmény Bilancia
(374/413)
Huhh! Na ez az 5. rész viszont egész jó volt! :) Legalábbis az eddigiekhez képest lényegesen jobb!!! :)
Nagyon felpörögtek az események több szálon is.
A kalamajka Bo Derek és a lánya között,mikor a csaj rájött,hogy anyjának szeretõje van.....késõbb az a "forró" jelenet a repülõn :D Anya és lánya ugyanazt a pasit akarja :DDD Mármint arra gondolok amikor a repülõn a csaj meglátja Tonio-t...és beszél az anyjának róla...miután visszajött a mosdóból....persze a Bo Derek akkor még nem tudta, hogy Tonio-ról van szó.....

Trapanese-vel vajon mi lesz? Mikor összeesett én azt hittem meghalt....de késõbb hallottam, hogy mondták, hogy "még lélegzik"....

Ahhoz mit szólsz, hogy Daria kidobta a pasiját? Miután hallotta a telcsi üzenetrögzítõn az exfelesége üzijét a terhességrõl....

Az is nagyon hatásos jelenet volt amikor az apáca csaj és Tonio is hívni akarta Daria-t,de nem vette fel a telefont mert azt hitte a pasija az....

Ott volt elõtte a csomag is amibe az apáca csaj beledugta azt a levelet....Daria azt is csak a kezébe vette....de végül nem nyitotta ki...csak dühösen bedobta a szekrénybe....
Az ilyen dolgokat "imádom" a filmekben :D Mikor az orruk elõtt van a megoldás....de "elmennek mellette" :DDD

Nade a "csúcs" jelenete a filmnek, kétségkívül az volt amikor az apáca csaj elindult taxival "menyasszonyi ruhába öltözve" arra a partyra :D
És amikor a taxis megkérdezte tõle, hogy "jelmezbálba megy? " :DDDD

De nem ez volt a csúcs...hanem amikor EGYSZERRE indultak el Ettore felé, õ és Tonio.
Tonio késsel, az apáca csaj pisztollyal.....és a aláfestõzene is NAGYON HATÁSOS volt!!! És a lelassított képi megjelenítés is!! :)))

Huhh! Ez most tényleg izgi volt! :))) Nagyon várom a 6. részt!! Vajon ki öli meg Ettore-t? Vagy életben marad? Na majd kiderül :)