Neli 2012 jún. 27. - 23:49:58
(34/2174)
ez nagy volt :D
Neli 2012 jún. 27. - 23:49:34
(33/2174)
:P
Neli 2012 jún. 27. - 23:49:05
(32/2174)
ez annyira tetszett :P
Neli 2012 jún. 27. - 23:48:19
(31/2174)
nézed mostanában? felbukkant Willy anyja, és hát õ ugye nem tudja, kicsoda a nõ, úgy tetszett az a mosoly: maga kicsoda, ismer engem? :D :P

és megint vannak képek :D :P

(ja amúgy az RP végét láttad? volt alter final a neten, még jó, hogy nem azt adták le, bár logikailag az passzolt volna inkább, de jobb a happy end :D :P amúgy tetszett :P)
handi99 2012 jún. 22. - 16:25:09 Előzmény Neli
(30/2174)
A heti összefoglalóból készült a kép. Nekem is nagyon tetszik. :)
Neli 2012 jún. 20. - 18:23:55
(29/2174)
ez az, sikerült! :D :P

állat kép sztem :D :P
és pont kifejezi, amit szeretek, hogy milyen jók együtt :P :D
még ha Sammy nincs is a képen :D :P
Neli 2012 jún. 20. - 18:22:54
(28/2174)
találtam az acasán egy képet, remélem, beteszi...
Neli 2012 jún. 20. - 17:21:18
(27/2174)
most néztem vissza a mait, a jefés dolog már kiderült számomra, abban volt, amit nem láttam...
a pasi sejti, hogy a kölyök Sammy fia, rákérdezett, de az ex tagad... és val.sz. úgy került hozzájuk, hogy a nõ S. anyjának barátnõje volt...
a jefe mondta, hogy ugyanott volt a gyerek (intézet), mint S. fia, ugyanolyan korú, sõt a nõ S. anyját is ismerte, tehát minden egybevág, de a nõ kamuzott persze... :S
és micsoda jelenet volt, mikor Luis és Miguel ketrecharcolt :D :P de bírtam :P :D
Miguel leverte azt a pszichopata mocskot :D :P Sammy meg végig drukkolt a bátyjának :P :D
ja és mi derült még ki? Angela cellatársa Willy és Fernanda anyja :O :D :P nem rossz :D :P
kivi lennék a sztorijára :P
Neli 2012 jún. 20. - 15:42:48
(26/2174)
tegnap visszanéztem a t. elõtti részt, tényleg mutatták a pöttyöket :P :D
azt sztem nem láttam, mikor élõben néztem, azért nem tudtam... az eleje mindig ki szokott maradni (és az elején volt), mert az lsõ fele ütközik vmivel, és addig azt nézem, de mostanában már párhuzamra álltam :D :P

amúgy jó volt a tegnapi is :P na mi derült ki? :D :P Angela a lehetõ leideálisabb körülmények közt jelentette be a közös bébi érkezését drága szívszerelmének :D :P ez is ott derül ki, atyám :D :P elõtte jól megverték, az orvos megvizsgálta, és A. már közölte is a hírt (amúgy ezt sztem nem mutatták, hogy az orvos elmondja) :D :P
ma meg Fernanda is megtudja a babát és mérgezteti a nõt, hogy elveszítse a babyt :S Luisnak is mondta, hogy nem születhet meg :S

Sammy meg jó nagy bajba került, Luis maszkban elkapta és majdnem megerõszakolta, de szerencsére megmenekült a csaj :P

a jefén amúgy csodálkoztam, tök jól elvolt a gyerekkel, filmet néztek kettesben meg videójátékoztak... aztán elkezdte a kölyöknek, hogy ha eljössz velem egy apa-fiú útra és nem anyáddal mész Sp.o.-ba, elmondom, ki az igazi anyád... szóval a gyerek is tudta, hogy örökbefogadták? és a jefe vajon tudja, hogy Sammyé?
ma S. elõtt beszél a pasi az örökbefogadásról :P és jelen van a srác is :D :P
Sammy sztem már érez vmit, csak még nem tudja megfogalmazni, mi az :P az anyai szív megszólalt :D :P
ez olyan szép :P :D
Neli 2012 jún. 20. - 00:24:13
(25/2174)
:D
nem is figyeltem erre, nem rémlik, hogy mutatták volna a gyerek hátát vagy Sammyét... persze azokat ki nézte :D :P én a viselkedéseket figyeltem :P azokból kb. már gyanítható volt, hogy ki is a kölyök :P :D meg hát külsõre is apja fia :D :P vagyis ugye W-é :P belül meg mind2 :D :P ezt bírom nagyon :D :P
offtopic
handi99 2012 jún. 19. - 21:57:37
(24/2174)
Tökéletesen érthetõ. :)
Andrés az ATM-ban Karla Monroig fia volt, a LCDAL-ban pedig az unokaöccse. Családban maradt. ;)
Itt meg Sammy és Willy fia. :) Eléggé kiemelték, hogy ugyanolyan három pötty van a hátán, mint Sammy-nek.
Neli 2012 jún. 19. - 21:11:11
(23/2174)
:D .P
tetszik a kölyök, tiszta anyja :D :P persze van benne apuci is :D :P tegnap amilyen kis heves volt, bírtam :D :P hát a jefére tuti nem ütött, még jó :D mert semmi köze hozzá :D :P

amúgy pont most akartam a srácról írni, nem tudom, ismered-e az acasa-fórumot, jó dolgok szoktak ott lenni, csomó kép, infó a sorikról, bár román, de kb. megértek pár dolgot... szerencsére írnak spanyolul is néha :P :D
és most is írtak a kölyökrõl, igaz, román, de sztem a lényegét te is fogod érteni ;) :P :

Nicolaaaas! Fost "Dieguito" (LCDAL) ce mare s-a facut! Ciudat sa fie "copilul" Ximenei acum. Da-mi place personajul lui, are caracterul lui Willy! :D :D :P :P

ez tetszett :D :P és tényleg elõkerült az LCDAL is, én azt nem néztem, nem tudtam, hogy ott is volt :P m
ost se nézem, nekem túl zavaros... :S

Gabrielrõl is írtak amúgy, nekik is bejön itt, mint nekem :P :D
az a hihetetlen pozitívsága meg tökössége :D :P nem beszélve a cuccairól :P :D
én azokra is mindig figyelek a pasiknál :D :P
offtopic
handi99 2012 jún. 19. - 20:37:04
(22/2174)
Úgy látszik véget ért szabadság a LCDAL-szereplõk számára. Gabriel Porras után megérkezett Andrés Cotrino is. Õ Nicolás. Összesen 3 Telemundo-novellában szerepelt és mindegyikben játszott Ximena is.
offtopic
handi99 2012 jún. 18. - 23:22:08
(21/2174)
Ángelát lecsukták. Természetesen az esküvõ napján.
A Sammy-Miguel verekedõs jelenet tetszett. Bezzeg, õket nem lehet csak úgy megverni. :) Ángelát meg milyen könnyen ártalmatlanná tette Luis. Még jó, hogy jött Miguel.
Ami Miguel mamáját illeti: Miguel Valdez, bizonyára nem a külseje miatt szerett bele. ;)
Neli 2012 jún. 15. - 12:29:17
(20/2174)
most néztem vissza a tegnapit, de halál volt :P :P láttad?
Willy a féltékenységével :D :P elárulta, hogy házasok Sammyvel (elõtte meg hárította a dög Lorenát :D), még a gyûrût is elõhúzta :D :P
Miguel jól kezeli, nagyon tetszett :P még a jefével is kiszúrt, nem akarta elfogadni az eltávolító állásajánlatát :D :D hehe :D :D
a pincsi meg lelõtte a tesóját... Fernandának az a szenvtelen pofa :D a pasi meg ott vinnyogott :D :S
Angelára meg rátámadt Luis (jaj, JM-mel azok is :D :P)... na a vége még nincs fent, csak 5 részlet a 6-ból, ennyit láttam (a 6-os még nincs)...
ja és kiderült, hogy W. apja nem a múmia a kórházban, az másvalaki... a kopasz hívta a titkárnõt, abból derült ki (a kórházas nem tud beszélni még és totál fásli)... na erre kivi vagyok, hogy is van ez :S a yt-osok szerint Dario van a lepel alatt...
Neli 2012 jún. 14. - 21:20:16
(19/2174)
:D :P ezt de jól írtad :D :P
persze, tudom, hogy az :P :D, de attól még... :D :P amúgy sztem azért is csinálta azt anno, mert elvesztette S-t és ebbe menekült... vagy csak én akarom belelátni :P de mióta S. újra az életében van, változott valmelyest, persze azért nem hazudtolja meg magát :D :P de azért összeillenek, nekem õk a szenvedélyvonal, miattuk érdemes nézni :D :P yt-on is mindenki róluk áradozik, fõleg ugye W-rõl :D :P
Neli 2012 jún. 14. - 21:17:22
(18/2174)
én is a Perlára gondoltam :D a Navarro-s számomra nézhetetlen volt, az argentin szódval max. :D
ebbe a rostro-sba lehet belenézek, a CV tuti marad :P :D nem kérdés :D :P W. miatt mindenképp, és most új belépõnk miatt is garantáltan :D :P
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 20:47:46
(17/2174)
"õ élesebb szemû ebben, mint Sammy, mert kívülálló... szerinted?" Én is így gondolom.
"sokszor olyan elkényeztetett gyerek a pasi," mert az is. Költötte apuci pénzét, minden nõ a lábánál hevert ... aztán jött Sammy.
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 20:42:56
(16/2174)
ERDLV: sztori itt: http://www.hispanicad.com/cgi-bin/news/newsarticle.cgi?article_id=34389
RD: biztos, hogy nem. Az eredeti verziója a Perla Negra. Annak idején láttam a mexikói változatot Silvia Navarroval, ami tetszett, viszont ez az új verzió egyáltalán nem érdekel. Marad a CW és jön az ELRDV. Ennyi éppen elég.
Neli 2012 jún. 14. - 20:20:06
(15/2174)
:P nem rossz :P még a sztorit nem olvastam, de utána fogok nézni :P
azt a Rosa Diamantét várod? engem mérsékelten érdekel... az RP nagyon fog hiányozni, azt kétlem, hogy felülmúlná :S