offtopic
handi99 2012 aug. 18. - 15:51:31
(134/2174)
Köszi az ismertetõket. Sajnos, csak a CV-nek jutottam a végére. Az ERDLV-ból csak a hétfõi részt láttam, így hálás köszönet az írásaidért.

A héten a legjobban az tetszett, amikor Camilo Sammy-vel gyakorlt, Willy meg kinevette. Persze nem sokáig, Sammy gyorsan földre vitte õt. :D
Amit sajnálok, az Willy vaksága. (Természetesen a vak-sztorit is el kellett lõni. :( ) ...de, tetszett, amikor Jessica jelenlétében tartott "felvilágosítást" Nicolás-nak. :D
Fabiola tulajdonképpen aranyos, de szerintem sem illik Miguelhez. Még mindig Cecilia pártján állok.

... és Sammy pofonja az apósnak: 10/10. :DDD
Neli 2012 aug. 17. - 17:13:05
(133/2174)
ja tegnap már nem írtam az ERDLV-ról, de az is izgi volt, megölték Marcelát (belefojtottk a kádba, nem mutatták az alakot, csak a lábát a pasinak)... :S :O
csak remélni tudtam, hogy nem Martin, de már majdnem biztos vagyok benne, hogy más volt... mert E. csekket adott neki, amivel x éve fizeti, és ezt elvitték a csajtól, tehát sztem E. küldhetett vkit, hogy végre megszabaduljon a nõtõl és visszavegye a cuccot, mert elege lett... és aki megölte, tudta, mit keressen, mert célzatosan vette elõ a táskát és a csekket emelte ki... nem tudom, jól gondolom-e mondjuk, de én ezt sakkoztam ki...

Martin meg rájött, hogy Caterina mit mûvelt és elment hozzá, hogy azonnal hazafelé, de hogy honnan a halálból tudta, hol kell keresnie...? :O :S

Antonia is megtudta, hogy E. felesége volt M. sulijának igazgatónõje... ez egyre jobb...

majd ha mindent megnéztél, kivi leszek a véleményedre ;) :P
Neli 2012 aug. 17. - 03:56:35
(132/2174)
ez a mai CV OMG :P :D

hát Miguel a kis vadóccal sokkal jobb, mint képzeltem, végigszórakoztam az egészet (ma szerencsére nem akadt) :D :P haláliak :D :P

WS meg vakszexet nyomott az elõbb, Sammy bekötötte a saját szemét, hogy egyenlõek legyenek, W. hazajött a kórházból :P a kölyök meg aggódott érte, állandan papázza :D :P legalább vmi jó is származott a dologból :P :D

amúgy ezt a Fabiola-dolgot nem értem, hogy jöttek rá, hogy elcserélték Emmával és hogy hol él? azt hittem, csak sima 3. tesó, de nem...
Neli 2012 aug. 16. - 05:03:43
(131/2174)
na megvan, honnan szedték a börtönt:

megtudták, hogy kinek a temetésén volt M., és összesakkozták, hogy biztos a börtönbõl ismeri... mert azt mondta, barát, de Diego ugye csak nemrég szabadult, vagyis hát akit annak hittek... mire martin emgtört, hogy igen, ült, és E. tudja, de kiakadt, hogy utál szabad lenni, küldjék vissza... :S

Antonia meg elutazik holnap, és rájön pár dologra (elmegy D. anyjával a régi suliba)...
Martinnak meg átadja A. levelét a csaj apja... és Marcelára ráijeszt M., legalábbis remélem :D :P

Caterina meg a mai végén felhívatta az apját, és eljátszotta, hogy elrabolták... :D nem semmi csaj :D
csak aztán ha tényleg el fogják vmikor, nehogy késõ legyen...
Neli 2012 aug. 16. - 04:52:30
(130/2174)
ja...

kivi vagyok, mit szólsz majd a részekhez... :P :S hát némelyik... :S eseménydús :D

a mai CV-nél pont szórakozott az adás, csak a végére lett normális, így holnap pótolom...
amit kivettem, hogy szegény Willy vak lett :S és a kopasznak volt pofája bemászni :S persze kidobták :D :P
és megint mondta neki a kölyök, hogy papa :D :P W. most hallotta elõször, sírt :P annyira édes volt, és úgy sajnáltam :S Sammy meg bement szétpofozni azt a tetvet :D :P

és megjött Fabiola, hát érdekes :D jó vad, pont passzol Miguelhez :D :P kivi vagyok, mi sül ki ebbõl :P
késsel kapta el M-t, hogy mit akar tõle, mert tudja, hogy kereste :D :P



ERDLV:

hát ez a mai rész... :S most nézem, kb. bõgök :S Martin a temetõben szerelmet vallott, Antonia sírt és szakított vele, elõtte volt pár simi, de a csaj eleinte elhúzódott... M. odaadta a láncot vagy karkötõt, nem tudom, amit vett (tegnap vett neki egyet, tök ari volt :P), elõtte meg talizott a tesóival, persze azok nem tudják, ki... azt mondta A., a barátja, Martin, mikor M. elment meg kérdezték, miért sír A., mire a nõ, most szakítottunk... :S :S


ami meg nagyon izgat, mi van E. és Marcela közt, milyen kapcsolat... a pasi zsét adott neki, elkezdi hallgasson továbbra is, mint eddig a 20 év alatt tette... :S hm-hm, érdekes...

Liz meg elkapta L. tesójával Martint, hogy E. tudja-e, hogy börtönben volt, és meséljen nekik...
de ezek honnan szedik? tegnap volt egy csúnya ügy, amibõl E. kihúzta M-t, ahhoz van köze...

kivi vagyok... :P
offtopic
handi99 2012 aug. 15. - 20:53:14
(129/2174)
..., de igen. :D

Haladok a részekkel, viszont a tegnapi epizódok, sajnos, holnapra maradnak.

"lecserélés pl. Liz esete, na az is kiakasztó, de elvileg mégse hal meg, hanem Favela játssza majd tovább..."
Nem szeretem az ilyen változásokat, de ha már sor kerül rá, akkor inkább a szereplõt cseréljék, mint a történetet.

"annak is szélütése volt, hallottad? nem biztos, hogy tud forgatni, de elvielg tárgyalnak vele, bár semmilyen megerõsített infót nem olvastam még..."
Csak a napokban olvastam róla, nagyon meglepett. Remélem felépül.

"én mondjuk már nem is tudom, ki illene Miguelhez, sztem a 3 csaj közül egyik se, vagyis 4, de majd meglátjuk, az új mit produkál, hogy festenek majd együtt... :P
és akkor õ lesz M. végleges párja?"
Én sem tudom ki illene hozzá, viszont Ceciliának drukkolok. Szimpatikus volt, amikor segített Miguelnek. Ráadásul õ nem sodorja állandóan bajba. Se maffiozó férj, se drog.
Neli 2012 aug. 15. - 19:15:06
(128/2174)
:D de nem az? ;) :D :P

tegnap is mit mûvelt, drogért összefeküdt a kopasszal, pedig az a pali annyira ey undorító alak... :S :S
és méghogy meg akar gyógyulni a csaj, aha... :S az elsõ uncsizónát kihasználja és rohan ahhoz a patkányfejûhöz, akit az RP-ben sem bírtam elviselni (JP tesója volt)... :S :S

olvastam a cikket a másik csajról, akartam is írni, ma jön... kivi leszek...
az acasán nem repesnek, hogy sokkal fiatalabb... én mondjuk már nem is tudom, ki illene Miguelhez, sztem a 3 csaj közül egyik se, vagyis 4, de majd meglátjuk, az új mit produkál, hogy festenek majd együtt... :P
és akkor õ lesz M. végleges párja?
amúgy a lecserélés nem azt jelenti, hogy a szerepére hoznak mást? mert itt nem az lesz...

lecserélés pl. Liz esete, na az is kiakasztó, de elvileg mégse hal meg, hanem Favela játssza majd tovább...

annak is szélütése volt, hallottad? nem biztos, hogy tud forgatni, de elvielg tárgyalnak vele, bár semmilyen megerõsített infót nem olvastam még...

sztem kár, hogy Liz megy, nagyon tetszettek Daviddal együtt :P tegnap is volt közeledés :P
tetszett, hogy a csaj azt mondta, Martin adja neki az erõt, hogy ne közeledjen L-hoz, megnyugtatja :P
és még hazudott is érte :D :P de ezzel lógott :D :P Martin meg elment a temetésre... ajaj :S

Antoniával is ari amúgy, bár most nem volt közös jelenet, de nem tudom, nekem Lizzel jobb :P
Favelával sztem jó nagy kérdõjel lesz, nem passzolnak sztem... :S

Luciano meg szexelt az újságíróval, vagyis riporterrel, már másodszor :D :P nem semmi :D
nem bírom amúgy azt a nõt...

Caterina meg kis rafkós, kitervelte, hogy elraboltatja magát, hogy az apja lássa, igenis veszélyben van és hogy Martint kapja testõrnek, mert tetszik neki :D :P hehe :D :P

az amúgy fura, hogy Topo fiatalabb elvileg Martinnál, mégis idõsebbnek tûnik... :S
tegnap volt a visszaemlékezésben, hogy T. még baba volt, mikor M. már nagyobb...

ja amúgy a részekkel hogy állsz ebbõl meg a CVV-bõl? nem is kérdeztem :D :P

a CV tegnap kész volt, szegény Willy :S hülye tetû kopasz :S
azt nem értettem, hogyhogy csak úgy eltûnt a baleset után? nem tudta, mi érte a fiát? vagy nem is érdekelte?

de legalább a kölyök végre papának hívta W-t, mialatt az eszméletlenül feküdt, és naná, hogy akkor szorítotra meg a kezét, úgy tudtam :D :P ma viszont vmi baj lesz... :S remélem, nem vakul meg Willy... :S mintha azt láttam volna, de nem 100... :S kivi leszek :P

és Angie megint a börtönben, JM most meg már hogy védené :D :P F. meg miket kamuzik :S szemét :S
na de hát nem meglepõ, totál pszichopata :S
Gustavo viszont cuki :P


ja amúgy még ERDLV:

láttad, hogy Marcela és E. papa talizott (ja Martinnal is nagy volt, ahogy az ment megtéveszteni és lesmárolta... :D :P)? úgy tûnt, régrõl ismerik egymást, és mondta a csaj, hogy Martin sejt vmit a régi dolgokról (mert a pasi mondta A-nak, hogy nem emlékszik M-ra a suliból)... :O :S
persze nem tudja, hogy az igazából Diego... na de mi kötheti össze E-vel? :O :S szted?
nem tudok rájönni... :S
offtopic
handi99 2012 aug. 15. - 06:36:30 Előzmény Neli
(127/2174)
Úgy néz ki, hogy a „drogos macát” (:D ez jó beszólás volt tõled. Tetszett.) lecserélik és Fabiola (Brenda Asnicar), JM testvére lesz Miguel jr. párja.
offtopic
handi99 2012 aug. 11. - 17:00:23
(126/2174)
Szia! Még nem láttam egyiket sem. Valószínûleg csak hétfõn nézem meg a tegnapi részeket.

ERDLV: Nem értem miért kell megölni Marianát. Liz még nem nõtt össze annyira a szereppel, hogy ne lehetne simán lecserélni. Így nem kellene új történetet írni. Favela? õ sem a kedvencem. :(
Neli 2012 aug. 11. - 16:35:56
(125/2174)
nem írtam most, az elõbb néztem vissza a tegnapi részeket...

CV:

az a tetû kopasz a végén... :S láttad? S: gyomorforgató :S szegény Sammy hétfõn :S

viszont JM feje, mikor meglátta A-t, és amikor az G-t ölelte meg helyette, hogy mi amor :D :P hát ez a elgkevesebb, amit megérdemelt :D :P és milyen nevetségesen volt féltékeny, szinte lerohanta a nõt :D :P

Willy megint alakított :D :P

Camilo meg kis gyáva, de olyan ari :P

Miguelnek van baja a drogos macájával... :S hagyja már ott a fenébe :S asszem vmi ilyesmivel próbálkozott, de képes-e rá?

nagyon várom a hétfõit :P



ERDLV:


Martin nem halt meg :D :P Antonia kénytelen volt hazudni... de bírtam, mikor a pasi sprintelt az üldözõi elõl :P :D hogy futott már :D :P

amúgy én se hittem, hogy meghalt, mert ugye fsz. (bár azt is le lehet néha váltani, na de hát ne már :D :P), és látszott a nõn, hogy kamuzik, hogy védje... :P és tegnap végre taliztak :P :D
amúgy én csak ott tévedtem, hogy azt hittem, Leon emberei vitték el Martint, de nem...
de ez a mese, hogy E. védeni akarta, azért raboltatta el, ez sztem sántít... hát õ maga adta fel Leonnak, nem? :S akkor? :S persze nem akarja elengedni, tervei vannak vele, mert "született gyilkos"... :S hm...
Martin viszont hazudott E-nek M-ról... vajon miért védi? nem akarja, hogy E. megölje a nõt? volt már kézfogás is, láttad? :P
amit L-ék meg összehazudtak a tv-ben... :S és M. meg elkezdi A-nak, Marcela nem is volt a sulitársam, rá nem emlékszem... ez egy szélhámos! :O :S na most akkor mi van?? :S te érted?


ja és Liz tényleg kiszáll, most olvastam egy hosszabb cikket... említik a terhességi pletykát és Levy féltékenységét, de ez olyan amatõr... :S ha igaz (Chocarro bármennyire helyes, nem néz ki jobban, mint õ, akkor mit veri magát? :S)... hát Liz hányszor lehetett volna rá féltékeny, sztem Levynek sokkal merészebb jelenetei voltak eddig... és hát ez a munka része, nem? ez hülye hozzáállás sztem... :S

ja és kire cserélik le (ha minden jól megy)? Marlene Favela... :S hát inkább no comment... :S

amúgy én azt nem vágom, ha most Lizt megölik (azt olvastam, így megy el), akkor Marlene tök új karakterként jön és úgy lesz köze Martinhoz, vagy mi? :S vagy nem lesz, csak új valaki, E-hez se fûzi semmi?

sztem ezt az izgi vonalat (nekem tetszett, hogy szinte azonos esélyekkel építették a srác köré a két lányt, így indították- legalábbis úgy éreztem), hogy nem lehet tudni (nekem legalábbis nem volt egyértelmû), kivel marad Martin, kár volt így kinyírni, most írhatják újra a sztorit... :S

mit gondolsz?
Neli 2012 aug. 09. - 05:08:30
(124/2174)
na az ERDLV se tétlenkedik... :D :P
rögtön az elején Diego kierõszakolt magának még legalább 2 menetet (és ugyanaz volt a szöveg, mint Marianánál, amit L-nak mondott tegnap :P : most utoljára :D :P) :D :P, de tök ari volt, nem is volt túl nehéz dolga :D :P tetszenek együtt :P

késõbb elment azért Marianához is, szólt, hogy álljon le Luciano-val, mert a papa tudja, hogy szeretõje van (persze azt nem, ki)... Luciano elmondta a papának, hogy megcsalja a csaj, elkezdi az: fiatalabb nálam? L korombeli :D :P mire a papa: hozd elém :D :P

D-val meg ki akarta nyíratni a szeretõt, de az felmondott, mikor rájött a másik fiú szövegébõl, hogy Luciano sulitárs volt...

Veronica meg azt akarja, L. beszéljen az egész mészárlásról a tv-ben, az meg belement... pedig E. nagyon ellenezte...

utóbbi meg úgy tûnik, bosszúból feladta MSED Leonnak D-t (neki is meghalt a lánya akkor)... :S elkezdi tudom, hol rejtõzik az a bûnözõ... :S bah :S

holnap meg találnak egy holttestet, amit azonosítani kell, Anrtonia és D. anyja meg tesója kiborul... persze csak egy hullazsák látszik, de tuti nem D. az, viszont kivi lennék, kicsoda... :S

na ez is jó lesz :P
Neli 2012 aug. 09. - 04:10:12
(123/2174)
hát ez a mai rész (CV)... :P wow, állat volt :P

WS végre happy, bár van árnyék is... de mindenki kezdi megkapni, amit érdemel :D :P
Sammy nekiesett majdnem F-nak a börtönben, úgy kellett lefogni :D :P az meg csak cinikusan vigyorgott...

a nap híre pedig: Mguel DNS-t csináltatott, és végre közölni tudta Sammyvel, hogy tesók :D :P

Angelát meglátta G-nál a rendõr fickó, aki holnap elmegy JM-hez, de sztem az csak akkor tudja meg, mikor talizik a csajjal... mert holnap végre szemtõl szemben állnak majd :D :P

elõzetes: Nora fojtogatja a kopaszt, WS szexel, W. verekszik a jefével... :D :P és minha Lorena kizuhanna az erkélyen... :S túl gyors volt, nem láttam jól... ja és W-vel közli Sammy, hogy Angela él...

ismét eseménydús lesz, mint mindig :D :P
Neli 2012 aug. 08. - 23:14:52
(122/2174)
Liz: terhes lenne? :O én errõl nem hallottam... sztem ez pletyka, más az ok... olyasmire célozgattak abban, amit olvastam (újságcikk), hogy Levy féltékeny volt J. Islasra meg Saulra, meg vmi névsorrenddel nem volt elégedett álíltólag a csaj vagy mi, de nem tudták elérni, nem nyilatkozott, ezen meg csodálkoztak...

hát ha tényleg megy (volt olyan szöveg, hogy akkor kiírják, megölik), kár lenne, mert akkor egyértelmûen A-val maradna Diego (már ha szerelmi véget szánnak az egésznek)... nem volt rossz tegnap, sõt, nagyon is bejött :P, de nekem vhogy mégis Marianával az igazi... :P nem tudom, miért...

amúgy ja, ez volt D-nak az elsõ :D :P már nagyon sürgõs volt neki :D :P és most már végre megszabadult a kis "problémájától" :D :P
mondjuk nekem fura volt, hogy ilyen hamar volt szex (mint a Zorro-ban), a nõ sokkal profibb pszichiáternek tûnt... de hát ki tudna Diego-nak ellenállni... :D :P
Neli 2012 aug. 08. - 23:08:34
(121/2174)
:D F: neem, dehogy, egyetértek ;) :D :P én is azt hittem...
ehhez képest sztem még enyhén is úszta meg... :S Angela meg mégse igazán emlékszik, ahogy késõbb láttam... :S persze ez kevésbé érdekel, széthúzzák már, JM sose tud vele talizni... :S múltkor V. is kikiabálta, hogy A. él, ehhez képest mndenkiben kétségek vannak, mert nem hittek neki... S-ék meg nem beszélnek...

Miguel: igaz... :S a csaj még drogos is, nekem annyira nem szimpi, sztem nem hiteles ez a "nagy szerelem"...
mitõl lett az? nem passzolnak... akkor már inkább Nataliával legyen M., nekem az szimpibb, mint C., jobban is illik sztem M-hez... jobban ismeri a dörgést :P :D ja, hogy férjnél van? :D :P nem akadály :D :P


W: hát igen, én ott kb. meghaltam, S. is majdnem, de csak majdnem... :S mikor Nico megjelent, erõsebb volt benne az, hogy ne okozzon neki fájdalmat... :S ezért elküldte W-t :S de ahogy az a sötét pillantásával kísérve összetaposta a táblát, az tökre bejött :P és utána "bosszúként" megjelent a tükörben :D :P hát az halál volt :D :P

a gyerek igazán szólhatott volna elõbb... :S ha az "apja" a jefe, ha nem... :S oké, hogy vívódott, de W-ék a szülei... :S
offtopic
handi99 2012 aug. 08. - 20:31:19 Előzmény Neli
(120/2174)
ELDLV:
Olvastam, hogy E.G. kiszáll a sorozatból, de nem tudom, hogy igaz-e. (A pletyka vele kapcsolatban, hogy terhes.)
Antonia-Martín jelenet: bejött. Ugye a srácnak ez volt az elsõ? :D


CW:
Willy a táblájával: Van szíve Sammy-nek?!?
Amióta megérkezett Alex a Miguel-jelenetek nem olyan jók. Jobban tetszett Ceciliával és/vagy Nataliával.
Fernanda: Eddig azt hittem, hogy a szeme is sérült. Félszemûként lett volna az igazi, nem? :D (Gonosz vagyok.)
Neli 2012 aug. 08. - 04:56:24
(119/2174)
na ma nem lehet panaszom :D :P

ez a Martin-Antonia jelenet még jobban is sikerült, mint vártam :P :D
most már kölcsönös volt a csók :P bejött :P
David nagyon jól csinálta, meg fõleg amiket mondott :P
elkezdi a csajnak jobb magának nélkülem? akkor hagyjuk egymást... a csaj kimegy, a csávó áll 2 mp-ig az ajtó elõtt, mire a 3.-ban feltépi, és a csaj is ott van, visszafordult, szinte el se ment, még ugyanazzal a lendülettel esnek egymásnak :D :P csaj: õrült vagyok, tuti :D :P csávó: ketten vagyunk :D :P és csók :D :P
hát haláli volt :D :P
és utána is, Martin csak dumál, dumál és közben csókolja a csajt, aki próbál tiltakozni, de nem sikerül vmi erõsen :D :P
és most ez meglepett, de máris volt szex :O :D :P hát kész vagyok :D :P ez a pali... :D :P
az újságírónõ barátnõjének szavaival élve "veszélyesen jóképû" :D :P, és tényleg, mindent beleadott, ennek nem is lehetett ellenállni... :D :P

na mondjuk Marianával sztem jobb lett volna, de ez is eléggé bejött :P

ja ha már Mariana, Luciano épp nála csövezik, a papa meg gyanakszik, és a gyerekre is ráadták a na mit? :D :P fekete atlétát :D :P nagyon bejött nekik is, úgy látszik :D :P
és ennek se lehet ellenállni, a srác elérte a 2. szexet :D :P elkezdi Mariana, de most utoljára :D :P a csávó bõszen bólogat :D :P

állat rész :P :D
Neli 2012 aug. 08. - 04:14:01
(118/2174)
tegnap kicsit untam az E-t...
viszont hallottam, hogy Liz kiszáll, tudsz errõl vmit? kár, mert vele el tudtam képzelni Martint, jobban, mint Antoniával... :P :D

ez amúgy nagyon tetszett nekem, hogy nem lehetett tudni (legalábbis nálam rejtély még), kivel marad M., kinek szánják (ha egyáltalán romantikus véget akarnak kerekíteni az egésznek), szinte egyenlõ esélyekkel indult mind2 csaj sztem... :P
te hogy látod?

kivi leszek a maira, elvileg Martin már közeledni fog Antoniához :P nekem akkor is Marianával jobb :P

amúgy a mai CV hát kész volt... Sammy és a csatornapatkány jefe összeházasodtak sajna, a gyerek az utolsó perc utolsó mp-ében nyögte csak ki, hogy nem vagytok tesók Willyvel... :S hát kb. meghaltam... elkésett! :S

na mindegy, elõtte a kopasz megpróbálta megmérgezni a patkányt, sajna nem jött össze... W. elment az esküvõre, és az igen után pont elviharzott volna, amikor Nico megszólalt, erre rögtön visszafordult :P

Sammy meg a készülõdéskor is W-t látta a tükrében :D :P

Fernanda meg nagy hencegve és kárörvendve közölte közben az anyjával a sitten, hogy WS nem tesók, hamis volt a teszt, mert az õ vére volt az alap hozzá... :S holnap Nora hívja Willyt a hírrel, de az már tudja :P
legalább F-t megvágták, ott hisztizett, hogy megcsúnyult :D :P megérdemli :S :D :P

de a végén a két mocsok, a kopasz és a jefe feje mindne pénzt megért :D :P

na és hát a slusszpoén se maradhat ki: Angela emlékezni ekzdett végre :D :P tortát vitt a házhoz, nem akarták beengedni (asszem mint az elején, ezt vmikor láttam), meglátta a kertben a gyerekeket JM-szal és elrohant, aztán Gustavo, aki rosszat sejtve indult megkeresni, mikor szóltak, hogy elment, megtalálta, mire a csaj: én nem vagyok Milagros, ki vagy te? :D :P de még nem tiszta minden neki...

az elõzetesben meg végre boldog WS, a kopasz meg õrjöng :D :P hehe :D :P bár kiderülne, hogy a patkány is tudta... :D :P

várós lesz holnap is :P
Neli 2012 aug. 07. - 04:06:48
(117/2174)
arrébbment a kicsivel, közben S. és Gustavo megbeszélték, hogy A. fia és emlékezni segít A-nak, ezt reméli Sammy... :S

na és vége lett, de micsoda vég, OMG :P :P
eltelt egy hónap, és lenne az esküvõ, W. meg megjelent S-nél egy táblával: ne menj férjhez, szeretlek! :D :P

holnap meg szintén állat lesz, a házban az esküvõ, megjelenik Angela, meglátja JM-et, na de ez semmi, megkérdezi az anyakönyvvezetõ: Samantha, elfogadod-e ezt a férfit blabla, S. ahogy néz, és persze bejön Willy, és Nico is, és a gyerek kinyitja végre a száját :D :P : mama, nem hallgathatok tovább! :D :P na és erre ahogy a kopasz és a jefe néz, OMG :P :P alig várom a holnapit :P remélem, végigmondja... :P

na még félóra az ERDLV-ig...
Neli 2012 aug. 07. - 03:54:15
(116/2174)
Nico elment W-hez, hogy meg akarlak ismerni :P W-nek fáj, hogy nem hívja papának... és Nico megölelte :P :P
W. nem rögtön viszonozta, de aztán õ is, de közben az a fájdalom az arcán :P :P

Sammy meg elvitte a kicsit A-hoz, az meg rögtön átvette: megfoghatom? :P a te fiad? :P S.: nem :D :P ari volt :P
Neli 2012 aug. 07. - 03:46:54
(115/2174)
mai CV:

rosszul vagyok :S a jefe annyira lavór, megkérte S-t, 2x meg is csókolta (fujj), és jött Willy :D :P elkezdi milyen kár, hogy félbeszakítottalak titeket, nem koccintunk? :D :P mire a pali vigyorogva ad neki pezsgõt :D :P
erre W. mit csinál? :D még meg is issza, aztán puszta kézzel széttöri a poharat, majd elkezdi S-nek, hogy te az enyém vagy, hiába mész ehhez a baromhoz :D :P és erõszakkal megcsókolta S-t, majd leverte azt a patkány jefét :D :P mire bejön Nico, ne bántsd a papámat, W. meg kiakadt, hogy én vagyok az apád :D és olyan szöveget lenyomott neki, hú :P és dühösen sírt, ááá, nagy volt :P aztán még S-nek is beszólt, majd elment :P :D halál volt :P

JM és Alex meg lebukott Miguel elõtt, nagy volt :D :P

na S. Miguelnek rinyál, hogy nem akarok férjhez menni, de mi mást tehetnék? :S hülye :S

a kopasz megszerezte F. ügyvédjének az Aurorából a nõ elsõ férjét :D és elvitte W-hez, aki bizalmatlanul nézte, majd a kopasz érdeklõdésére az ott lévõ Lorena tájékoztatta Sammy házasságáról :D :P a kopasz feje :D :P

JM meg bement könyörögni Norának, hogy beszéljen neki Angeláról, tényleg él-e :D :P meg hogy õ bocsit akar kérni :D :P de idióta :D