Neli 2012 okt. 23. - 20:53:47
(314/2174)
3? ja bocs,nem láttam...
hehe, Miguel V. csak genyának jó :D :P illetve pozitívként is (1x láttam), de gonosznak az igazi :P :D

amerikai hadsereg, hehe, ez jó :D :P de hát nem képesek megtalálni, ez a verzió sztem nem jön be... a jessicás kissé snassz lene, de meglátjuk, mit hoznak ki belõle... a lényeg, NE legyen szex, bármennyire is csípem Verdugo-t (de nem minden helyzetben)... :P :D szegény Miguel már totál kikészült, mert õ is ezt érzi :S

a kopaszt te figyeled, amikor "megmutatkozik"? :D :P engem speciel nagyon nem izgat... :D :P tényleg csak 54 éves? többnek néztem, legalább 60-nak :D :P a személyes rokonszenvem :D :P

ami a venganzát illeti, nézd meg a másik felét is, megéri ;) :P amikor Luciano olyan elkámpicsorodva ült az ágyon, az tetszett, még egy kicsit sajnáltam is, a luxusból a nyomorba, de másnap már megint ellenszenves lett...
akkor te is úgy gondolod, hogy Martin lehet E. fia? végül is erre már gyanakodott, hogy más az apja, meg is kérdezte az anyját, de az tagadott... E-re sztem nem gondol M. ... amúgy akkor érthetõ lenne, miért utálja az apja meg miért kínozta :S és régebben célozgatott is a pali a nõnek, hogy van vmi titkuk a fiúról, sztem ez lehet :S
mondjuk én azt az igénytelen külsejû nõt meg a nagystílû kõgazdag "maffiavezér" bankárt vhogy nehezen képzelem el együtt, már nem azért :S bár lehet régen más volt, de akkor is, vhogy túl jelentéktelen sztem a palihoz...



(egyébként te nem tudsz vmi streamet a justinhoz? kikészít az akadás :S)
juan-ZSU 2012 okt. 23. - 20:53:37
(313/2174)
testre jó azt elismerem fõleg a korához képest de am fejre nem az esetem :S
offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 20:01:20
(312/2174)
3x :D
Csak az elejét néztem meg: amikor Ezequiel megkérte Mariana kezét.
Azon már én is gondolkodtam, hogy mi van, ha Martín Ezequiel fia.
offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 19:55:24
(311/2174)
Varóni jöhet, de csak negatív szerepben. :D

"a CC-dolog volt a legállatabb :P a kopasz csak ne akarjon megjelenni, csak zavart volna :D :P 3.-nak már nem vennék be :D :P amúgy azt bírtam, mikor Clara el akart menni és a kopasz megkérdezte, miért hagysz el? vagy inkább kiért? :D és akkor lazán rátette a kezét Camilo vállára :D :P nem látta, de C. nem kicsit vágott ijedt fejet :D "
Szerintem is ez volt a legjobb jelenet. :D
Laura elmondta Gustavonak, hogy Verdugotól van a lánya.
W-S: Kíváncsi leszek, hogy Clara mit fog vallani a rendõrségen. Papíron õ az anya.

"és a vége megint körömrágós, Jane nagyon nem úgy néz ki, hogy tudna menekülni... :S remélem, történik vmi és megússza a szexet :S egy másik soriban hasonló esetben egy teló mentette meg a csajt :D :P"

Remélem a telónál valami eredetibbet találnak ki. Pl. Jessica rátör apucira, amikor az Jane-nel szeretne lenni. Igaz ezt már elsütötték Génesis-szel, de akkor is jobb tetszene. ... vagy jöhet az amerikai hadsereg is egy kis razziára...
offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 19:41:58
(310/2174)
Köszi! Igyekszem pótolni a lemaradást, de csak lassan haladok.
offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 19:39:40
(309/2174)
Köszi! Jó lett a kép. :)
Nem tudom, hogy volt-e már nálunk az a rész, ahol Manuel levette az ingét v. pulóverét. Ahhoz képest, hogy 1958-as születésû, szerintem nem néz ki rosszul... de egyébként nekem sem az esetem.
Neli 2012 okt. 23. - 19:30:24
(308/2174)
bocsi, véletlenül 2x ment el :S nagyon vacakol a gép :S meg vagyok áldva... :S
Neli 2012 okt. 23. - 19:24:49
(307/2174)
most néztem meg a tegnapi venganzát, hát érdekes...
E. képes volt újra megkérni Mariana kezét, az meg még el akarja fogadni... :O :S gondolkodási idõt kért, de Martinnak azt mondta, elfogadja :S van ember, aki érti ezt a nõt?? :S ja és Martin megállította, hogy ne menj el, ne menj férjhez, és megcsókolta :P jó, ez tetszett, de milyen már, Antonia máris kuka és M. erre tapad? :S mikor simán csak vágy, az meg szerelem volt... :S bár az elejétõl kezdve azt éreztem, hogy Marianával jobban passzolnak, na de akkor is :S
az a rész viszont, mikor Martin és Luciano "életet cserélt", vagyis lakást, az nagyon üt, Andi, majd azt nézd meg (58) :P és Martin húga elment L-hoz, holnap meg majd szexelnek :D :P L. meg azt akarja, a csaj segítsen bosszút állni :S amúgy vannak itt még érdekes dolgok a háttérben, pl. most kicsit gyanakodni kezdtem, hogy Martin lehet E. fia, és akkor a húga meg L. is tesók, bár az úgy durva lenne :S voltak célzások, de ez még csak gyanú, lehet teljesen téves...
Neli 2012 okt. 23. - 19:22:42
(306/2174)
most néztem meg a tegnapi venganzát, hát érdekes...
E. képes volt újra megkérni Mariana kezét, az meg még el akarja fogadni... :O :S gondolkodási idõt kért, de Martinnak azt mondta, elfogadja :S van ember, aki érti ezt a nõt?? :S ja és Martin megállította, hogy ne menj el, ne menj férjhez, és megcsókolta :P jó, ez tetszett, de milyen már, Antonia máris kuka és M. erre tapad? :S mikor simán csak vágy, az meg szerelem volt... :S bár az elejétõl kezdve azt éreztem, hogy Marianával jobban passzolnak, na de akkor is :S
az a rész viszont, mikor Martin és Luciano "életet cserélt", vagyis lakást, az nagyon üt, Andi, majd azt nézd meg (58) :P és Martin húga elment L-hoz, holnap meg majd szexelnek :D :P L. meg azt akarja, a csaj segítsen bosszút állni :S amúgy vannak itt még érdekes dolgok a háttérben, pl. most kicsit gyanakodni kezdtem, hogy Martin lehet E. fia, és akkor a húga meg L. is tesók, bár az úgy durva lenne :S voltak célzások, de ez még csak gyanú, lehet teljesen téves...
Neli 2012 okt. 23. - 19:09:45
(305/2174)
most néztem meg a tegnapi venganzát, hát érdekes...
E. képes volt újra megkérni Mariana kezét, az meg még el akarja fogadni... :O :S gondolkodási idõt kért, de Martinnak azt mondta, elfogadja :S van ember, aki érti ezt a nõt?? :S ja és Martin megállította, hogy ne menj el, ne menj férjhez, és megcsókolta :P jó, ez tetszett, de milyen már, Antonia máris kuka és M. erre tapad? :S mikor simán csak vágy, az meg szerelem volt... :S bár az elejétõl kezdve azt éreztem, hogy Marianával jobban passzolnak, na de akkor is :S
az a rész viszont, mikor Martin és Luciano "életet cserélt", vagyis lakást, az nagyon üt, Andi, majd azt nézd meg (58) :P és Martin húga elment L-hoz, holnap meg majd szexelnek :D :P L. meg azt akarja, a csaj segítsen bosszút állni :S amúgy vannak itt még érdekes dolgok a háttérben, pl. most kicsit gyanakodni kezdtem, hogy Martin lehet E. fia, és akkor a húga meg L. is tesók, bár az úgy durva lenne :S voltak célzások, de ez még csak gyanú, lehet teljesen téves...
juan-ZSU 2012 okt. 23. - 19:07:50
(304/2174)
örülök ha tetszik :D
felteszik yt-ra, a magyart is ha véletlen nem látom akkor megnézem online ha akarod majd küldök egy oldalt ahova felteszik pl. tegnap nem láttam én hülye mert azt hittem most nem adják az ünnep miatt
Neli 2012 okt. 23. - 18:51:00
(303/2174)
:D húú, de jó lett, köszi :P :D

értem, mázlista :D :P ha van tv-n RTL2, minek online :D :P élõben se szoktad a TM-t, oké, csak megkérdeztem... nagyon fáraszt már a sok vacakolás :S
juan-ZSU 2012 okt. 23. - 18:32:32
(302/2174)
itt a képed :D ilyenre sikerült xD
na igen Fernandából is elég, én naiv azt hittem hogy vége amikor Fernandát börtönbe zárták és kezdett kialakulni minden de még mindig megy :D Manuel Landeta amúgy is irritál ,hogy minden sorozatba nagy nõcsábásznak állítják be hol ott nem az, vagyis nekem nem tetszik :S
ja igen tv-ben nézem nekem van rtl2, nem szoktam élõben nézni a telemundot
Neli 2012 okt. 23. - 18:07:35
(301/2174)
ja bocsi, nem figyeltem, most látom, hogy tv-t írtál... vmiért arra gondoltam, hogy te is gépen nézed :P
mázlista, van ilyen csatornád :D :P akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen... :S :D :P
Neli 2012 okt. 23. - 17:57:22
(300/2174)
:D :D szívembõl szóltál :D :P de hát arra még várni kell... szívem szerint én Fernanda halálát várom, lehetõleg jó lassú és fájdalommal teli legyen... :S :D amúgy nem vagyok rosszindulatú :D :P

a kép nekem mindegy, mivel csinálod, csak azért írtam a PS-t, mert Andi is azt mondta, gondolom, az a legismertebb, én nem tudom ezeket... köszi, ha megcsinálod ;) :P

1xre nézted õket? :D :P de jó, nekem az online állandóan vacakol :S te hogy tudtad nézni? ugye csak egy oldal van, és ott ki se írta, hogy ma a csatornának lenne közvetítése... :S annyira bosszant, mindig úgy várnám a CV-t meg az MCI-t, és semmi :S :S

ha tudsz normális streamet, justint vagy bármit, amin a TM mûködik (nekem nagyon nem akar mostanában :S), priviben írj légyszi, meg a fentire is, ha nem akarod itt ;)
juan-ZSU 2012 okt. 23. - 17:35:52
(299/2174)
Hát megpróbálom de nekem nincs PS, mással szoktam képet szerkeszteni :D
Most néztem meg a Telemundo oldalán a részt, közbe a magyart a tvben az úgy jó volt :D Jessy meg nyugodtan ott él abban a házban ahol embereket tartanak fogva?Látta JM-et is de hát szegény nem tudd mit tenni vagy nem tudom.Sajnáltam Genesist, Angela lánya ott ölelgette arik voltak.
WS-nél már azt hittem egy kis boldogság jön,legalább ott de nem mert Willyt viszik a rendõrök.Ha Miguel V is gonosz lesz akkor a jók igen csak kevesen lesznek.Egy pár gonosszal végezhetnének már,én Bernardoval kezdeném.
Neli 2012 okt. 23. - 16:51:37 Előzmény handi99
(298/2174)
hú, összefoglaló? erõs tekerésekkel nézem, a tegnapit még nem is láttam... egy nagy katyvasz az egész, nehezen tudom követni :S

most Martin becuccolt az irodába, Luciano árulására M. húga segítségével rájött végre a papa és kivágta a kisfiát, a másik fiú, Marcos meg féltékeny Martinra... Luciano és M. húga csókolóztak, a pali belezúgott, a csaj is szereti, de kételyekkel küzd, mert ugye õ hamis személyazonossággal nyomul a palinál és õ adta át a hangfelvételt E-nek, ami bizonyítja az árulást (amin L. vall)... majdnem elmondta a pasinak, de végül is nem történt meg, aztán a csaj és Martin E-nél találkozott, nagy összeborulás... Marianával épp nincsenek együtt, de volt szex, azóta végül is találkoznak, de nem járnak, nekem zavaros... közben megy a nyomozás, mi történt régen, én már el se tudom képzelni... :S annyi biztos, hogy elektroskkolták a gyerekeket, hogy ne emlékezzenek, de hogy ki lõtt meg pontosan mi volt, passz... :S bár erõs a gyanúm, hogy az van, amire célozgattak, hogy Luciano volt... Martin mondta is neki, hogy õ van úgy, mint M. volt régen, az apja kirúgta és letiltotta a hitelkártyáit, nincs hová mennie stb. aztán megjelent E. volt neje, aki mégis él, de a családja még nem tudja, csak az anyóssal találkoztak, aki szintén visszatért... ja és kiderült, hogy a suliban anno volt egy tanár, akivel jártak titokban, de E. megtudta, és most a pali kórházban volt, mert anno rálõttek a vérengzéskor, a nõ meg látogatta... más most nem nagyon rémlik...
Neli 2012 okt. 23. - 16:38:35
(297/2174)
júúú, az tényleg komoly, hogy Miguel jön?? :D :P imádom :D :P remélem, genya lesz, az nagyon fekszik neki :D :P

sztem is mondjuk már nagyon a vége felé mutat a sztori, na de hát én is olyat olvastam, hogy idén még biztos megy, a többirõl nem tudtam... azért én még elnézném, de tényleg már le lehetne zárni...

tegnap amúgy totál kész voltam, egyetlen stream se ment, kénytelen voltam kivárni, amíg feltolták yt-ra az egészet, reggel fél 6-ra meg is volt :D :P

a CC-dolog volt a legállatabb :P a kopasz csak ne akarjon megjelenni, csak zavart volna :D :P 3.-nak már nem vennék be :D :P amúgy azt bírtam, mikor Clara el akart menni és a kopasz megkérdezte, miért hagysz el? vagy inkább kiért? :D és akkor lazán rátette a kezét Camilo vállára :D :P nem látta, de C. nem kicsit vágott ijedt fejet :D :P
amúgy az AJM-szál már nagyon durva még nekem is, most Fernanda mindkettõvel elhitette, hogy a másik halott, JM-et meg sztem drogozza, mert ahogy az kinézett... :S

Verdugo meg egész jól összeszedte magát, de Miguel... :S Fernanda meg leöntötte :S szegény hapsi már könyörgött neki, beszélje le Jane-rõl V-t, de hát az a perverz F. naná, hogy nem segít :S

és a vége megint körömrágós, Jane nagyon nem úgy néz ki, hogy tudna menekülni... :S remélem, történik vmi és megússza a szexet :S egy másik soriban hasonló esetben egy teló mentette meg a csajt :D :P

ja amúgy a WS-front is megint izé, szerencsétlen pasit lecsukták, mert elvitte a kislányt, a kopasz intézkedett :S ma meg közli az elképzeléseit Sammyvel :S szegény csaj :S és nem is mutatták a kis harcoskát, pedig úgy vártam :S :D :P annyira édes :P

egyébként Zsu, nem vállalnád el a Photoshop-dolgot, ha már Andi nem állt kötélnek? ;) :D :P én nem értek hozzá, de olyan jó lenne látni, hogy néz ki Verdugo testével Miguel feje :D :P
offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 16:07:17
(296/2174)
Örülök neki, pláne, ha gonosz lesz.
Úgy néz ki, hogy csak decemberben fejezik be a forgatást és még januárban is ezt fogja adni a Telemundo. Szóval kb. 200 rész.
juan-ZSU 2012 okt. 23. - 15:35:29
(295/2174)
Mit szóltok hogy Miguel Varoni is jön?A Telemundo összes nagy sztárja megfordul ebben a sorozatban hát nem semmi és csak azok nem, akik másba játszanak most :O :D Kíváncsi leszek mik történnek majd,azért már lassan be kéne fejezni.