offtopic
handi99 2014 dec. 24. - 07:58:24
(1894/2174)
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
offtopic
handi99 2014 dec. 21. - 15:58:24 Előzmény suxel
(1893/2174)
... és ezt is köszi! Megnéztem. Kíváncsi vagyok a folytatásra. Meg a fogadtatására is. Ezt a 70-es évekbeli fíling nem tudom, hogy mennyire lesz nyerõ.

Jön a tv2-re a RDC. Csak az a kérdés, hogy mi a hosszabb verziót kapjuk, mint a mexikóiak, v. a rövidebbet, mint az amerikaiak.
offtopic
handi99 2014 dec. 21. - 15:54:43 Előzmény suxel
(1892/2174)
Handi nagyon lemaradt vele..., de majd a héten behozok pár részt. Köszönöm az összefoglalókat!
offtopic
handi99 2014 dec. 21. - 15:52:53 Előzmény Neli
(1891/2174)
Szia! :)
TDR nálam kimaradt. Még az elsõ részt sem néztem meg. Csak azt tudom, hogy kik a szereplõk. A nézettségi adatok alapján nem lett egy nagy durranás.
suxel 2014 dec. 20. - 20:12:31
(1890/2174)
Azert egy kicsit behaltam azon, hogy Diablonak van egy toloszekes jo ikertestvere. Azert erre utalas sem volt korabban.
levyrronifan 2014 dec. 18. - 11:21:58
(1889/2174)
Roxanitanal
suxel 2014 dec. 17. - 21:22:16
(1888/2174)
Oh, USB, tényleg. Hol van most pontosan? Mert ugye rendes nézésben a 30-ast láttam utoljára, az elõretekerésekben azonban az USB-szálat elvesztettem, így nem tudom mi lett vele. Köszi a választ elõre is. :)
levyrronifan 2014 dec. 17. - 19:53:08
(1887/2174)
jaj ne is mond....en is alig varom mi lesz tovabb Danielt totalissan megutaltam...kivancsi vagyok mi tortenik....es mi lesz a Roxanaval is...elo e kerul a USB....jaj es Lilianat ne is emlitsuk utalom ott
suxel 2014 dec. 17. - 13:27:40
(1886/2174)
53.rész: SPOILER SPOILER

Azért az komoly volt, ahogy Zsarukoma kiütötte Carlost, elõtte pedig úgy bánt Luchaval a vallatóban, hogy még az esküvõi ruha pántja is leszakadt róla. Én olyan mérges lettem arra a hülye nyomozóra a mai részben, hogy alig várom a bocsánatkérését, esdeklését Luchahoz majd, hemperegjen csak a porban elõtte a lábainál. Engem nagyon feldühített a viselkedése és vallatása.

Kíváncsi vagyok a hogyan továbbra!!
Szerintem Nacho papa meghal, a tesók pedig Luchat fogják okolni, talán Abel nem, meg esetleg még Vicky.
Remélem Luchanak sikerül minél hamarabb megszöknie, hogy bizonyíthassa az igazát, már csak az nem világos nekem, hogy vajon lesz-e idõugrás, mint a könyvben is volt Jean Valjean esetében. Nagyon izgi szakaszába érkezett a sorozat, valamiért olyan érzésem van Aracely már a börtönbõl fog szökni, és ismét narancssárga egyenruha lesz rajta egy darabig. Az meg kajak kiidegel majd, ha összemer jönni Zsarukoma közben Lilyvel, hát akkor lõjjék le azt a majmot.
suxel 2014 dec. 16. - 01:09:31
(1885/2174)
Handi, nem tudom láttad-e már, de itt tudod csekkolni a Duenos del paraiso elsõ részének speciális 35 perces változatát. Gondoltam érdekelhet, ha esetleg még nem láttad:
https://tune.pk/video/5402995/due%C3%A3%C2%B1os-del-paraiso

És ebben tök szép Kate del Castillo, nekem eskü nem tetszett külsõre a LRSD-ben. Gery Bazan meg tök vékony ahhoz képest, hogy viszonylag nem régen szülte meg a második gyermekét.
suxel 2014 dec. 13. - 21:02:08
(1884/2174)
30. rész

Lily tudni akarja kivel beszél, de Roque nem mutatkozik be. Másfél milliót követel rövid határidõn belül, nem érdekli, hogy szerzi meg a pénzt a csaj. Gastón meg röhög a markába.
Amparot viszik a mûtõbe, jókívánságokat mondnak neki.
Genaro és DAP térképen vizsgálnak körzeteket, Genaro direkt teszi a hülyét, DAP nem érti, mi van vele. Lucha szól DAPnak, hogy baj van Amparoval. DAP-ot meg akarják valószínûleg ölni, s Genaro szól a gazfickóknak, hogy elindult feléjük a zsaru.
Chelo és Nuria késsel fenyegetik egymást, vagyis Chelonál valami csontozó van inkább, Nuria nem akarja, hogy valamit is elvigyen a házból az elefánt.
DAP-ot majdne elgázolják, de idõben észreveszi a támadást. S megkezdõdik a harc. Rosszfiúk menekülnek, DAP utánuk.
Helena ügyvédnél, megbánta, hogy az elsõ ütés után nem jelentette, de annyira félt. A nõci szerint nem lesz könnyû dolguk Radames hatalma miatt. Helena is megérti.
DAP lelövi a kövér csurkást. Tudni akarja kinek dolgozik.
Amparot mûtik, csökkennek az életfunkciók, anafilaxiás sokk, elveszítjük.
Nuria jelent, hogy elvitt dolgokat az elefánt a házból, Nurianak nem tetszik, Gastont nem érdekli, vigyen csak el mindent, majd újat vesz Gaston mindent Nurianak
Chelonak viszont nem kell sok minden belõle, mondja ezt a taxisnak.
DAP közelebb megy, s a gazember támad még, de DAP halálos lövéseket ad le rá. Genaro hívást kap Lilytõl, elmondja, hogy megzsarolták. S most meg Lily fenyegetõzik a segítségért.
Diablo ideges, hogy meghalt az embere, és nem DAP van a boncasztalon Anselmot majdnem fejbe dobja egy tárggyal idegében.
Látszik, hogy a Taxisnak tetszik Chelo, bókol neki. Hívja csak Monchitonak, na most már én í fogom.
Amparo mûtétje közben a helyzet súlyosbodik, defibrillátor kell

Amparo jól reagál, beindul a szívmûködése, hálálkodások.
Diablo még nem nyugodott le. Anselmo szerint gondolkodjon hideg fejjel, Diablo lövöldözni kezd idegében. Diablot leginkább az zavarja, hogy DAP Lucha közelében van
Radames és Helena találkoznak, Helena nem akar vele beszélni. Radames azonban szeretne, megkéri térjen haza hozzá.
DAP és Millie kérdezõsködnek, hogy van. Gonzalo szól, hogy visszatért közéjük.
Radames terápiától kezdve mindenre képes Helenaért, leígéri a csillagokat az égrõl, Helena a fejére olvas mindent, orreltöréstõl volt itt minden. Radames erõszakos lesz, s Helena rendõrért kiált.
Millie a kápolnában, Lucha ül le mellé. Lucha megmutatja a rózsafüzért, amit kapott Amparotol.
Vicky felbecsülteti a bélyegeket, rengeteget érnek, sok-sok milliót.
Millie fél nagyon, hogy Amparo elmegy, mert akkor itt mindennek vége lesz. Lucha szerint gyáva tett lenne tõlük nem folytatni tovább azt, amit Amparo elkezdett, s odaadja Amparo rózsafüzérét neki.
Monchito leszállítja a dobozokat, konyhai eszközök vannak benne, tudni akarja Fer, hogy mi az, és a vállalkozásához kellenek, Fer szerint inkább vissza kellene mennie a férjéhez. Nacho azonban támogatja.
Gonzalo tájékoztatja DAPot az orvosi dolgokról, DAP meg elmondja, hogy milyen incidense volt Diablo embereivel.

Lucha nagyon nyugtalan a történtek miatt, s megijedt. Lucha úgy beszél Diabloról, mintha ismerné, DAP tudni akarja, hogy mi köze van hozzá.
Vicky hozza a nagy hírt a milliókat érõ bélyeggyûjteményrõl, Ramon bemutatkozik Vickynek, Vickynek szimpatikus a lány, elmondja neki a taxis, hogy meg akarja hódítani az anyját.
Lucha nem ismeri Diablot, csak DAP korábbi szavait ismételte el róla. Úgy látja Lucha, hogy kissé elbizonytalanodott benne DAP, de a zsaru megcáfolja.
Gastón visszarakja a pendriveot a plüssbe. Azon se lennék meglepve, ha feltöltötte volna a gépére. Gastón szerint Lilynek nincs pénze, de a szeretõjének annál inkább, s gazdagok lesznek, kérdi Roquetõl, hogy honnan a plüss. Dayanira lakásából.
Deya zavarban van Carlos elõtt, s elejt egy csomó iratot, Carlos meg oktatást tart neki, mit és hogy csináljon. Deya szerint az egyik legjobb ember a doktor, akit ismer.
Gastón tudni akarja ki az a Deya, na akkor ki az a Memin, és így tovább.
Memin nem adta fel, hogy visszaszerezze a plüsst Roxanitanak. Roxanita be fogja mutatni Memint Nachitonak, annyira nem lelkes, szerintem a konkurenciát látja benne a kiskölyök.
Diablo agyában csak Lucha jár. Jön Lily, Diablo meg ráordít, mert megzavarta. Lily szerint fontos, Diablo nagyon reméli, hogy az, a memória, kellene 1,5 milka.

Lily szerint csak valami béna zsarolhatja, akinek csapdát is állíthatnak. Diablo tart a másolatoktól. Estére kell a pénz úgyhogy Diablo kezdd el játszani a pénztárost. Lily tudni akarja mi baja van Diablonak, Diablo szerint hamarosan másképp lesz ez.
Anselmo bement Diablahoz, Diablo már nem fog hozzá bejönni. Haha, Diabla már Anselmo magánélete felõl érdeklõdik, képes lenne vele is összejönni.
Lily találkozik Pabloval, eddig nem látta még Diablo közelében. Diablo kiküldi a kocsihoz Pablot. Pablo nem érti, hogy mit keres Diablonál Lily.
Vicky, Chelo, Helena a konyhában. Jogi dolgok, meg pasik. Tipikus nõi beszélgetés, sok lényeg nincs benne. Csak annyi, hogy Fer hallotta, hogy megint itt van Pablo, s jelenti egybõl Nachonak, akit nem érdekel, felnõtt nõ, eltudja dönteni, hogy mit akar. Nachot nem zavarja, csak az, hogy a felesége nem változik. Na ha egyszer elválasztotta õket, akkor az másodjára is fog menni.
Adriana szerint minden rendben van az eredményekkel, s agyba-fõbe dícséri Gonzalot, Abel oda sem figyel, majd hirtelen a hónap végére, elõre hozatja a házasságot.
Diablo és Lily megint hancúroztak. Majd a memória visszaszerzése lesz a téma. Lily elõbb halna meg, mintsem börtönbe menjen. Telefonál Roque, hogy ne hívja a rendõrséget, Lily hallja Gastón hangját, kérdezi ki van vele, de nem kell, hogy az érdekelje a lányt. Roque elmondja, hol kell találkozniuk, Lily megállapítja, hogy 2 idiótával van dolguk, akik nem is sejtik mibe csöppentek

Amparo a kórházi ágyon, mellette van DAP, Lucha és Millie. Felébred a fõnõvér, nem akarja, hogy DAP szomorúan nézzen rá, kéri nem sírjanak körülötte, Lucha szerint örömkönnyek ezek mind.
Roxanitat ágyba parancsolják, ha megírta a leckéjét, míg DAP és Lucha elmennek esti programra. Roxanita, míg Deya nem figyel kiszökik Meminhez, aki szerint menniük kell Nuria és Roque házához a maciért. Roxanita fél, de Memin megvédi majd.
Nuria és Roque örömködnek a sok pénz miatt. Gastón megjött kész a bevetésre.
Roxanita és Memin várják Roquet, s elbújnak a kocsiban. Nuria áldást ad a nagyfiúkra.
Deya észreveszi, hogy Roxy meglógott.
Gastón és Roque az adásvétel színhelyén, Roque maszkban a tetõn, Gaston a kocsinál, a kölykök meg bújkálnak egy pléd mögött, Lily pedig megérkezik. Roque biztosra akar menni, hogy egyedül jött. Roxanita pedig felismeri Lilyt.
levyrronifan 2014 dec. 06. - 20:39:20
(1883/2174)
en is beleneztem...hat a harom csaj nem nagy valami..meg irinat birom legjobban es fabian az en nagy kedvencem is
Neli 2014 dec. 06. - 20:05:54
(1882/2174)
na belenéztem a Tierrába... nem egy PDG, de sokkal rosszabbra számítottam :P persze csak felszínes véleményem van még, de vannak határozottan pozitív dolgok is (Aaron jól hozza a figurát, és hát Fabi is ott van :P :D) :P
az viszont tuti, hogy a a 3 csaj nagy mellényúlás, 2 noname és jellegtelen, és elég sok jelenetet lemásoltak vagy nagyon hasonló az eredetihez... de az esélyt megkapja :P
nézte amúgy vki? érdekelne vélemény :P
levyrronifan 2014 dec. 06. - 15:22:27
(1881/2174)
hát igen luchat hibáztassák.....pedig nem tehett rola..lehet azert mert o akarta hogy szoljanak rola danielnek...de ez a daniel is mar csinalhatna valamit komolyan ez ellen a diablo es liliana ellen is....vagy mar a roxanita is megszolalhatna hogy liliana olte meg Roquet...kicsit gyorsabban torténhetnének a dolgok....nem mind most is egy hetig huztak Amparo temetéset...
suxel 2014 dec. 06. - 14:10:53
(1880/2174)
Igen. Vicky apja és Conuselo férje, s így Consuelo majd összejöhet már a randa taxissal, aki legalább olyan csúnya, mint a volt férje.
Azt nem értem egyelõre, hogy hogy jutottak el odáig, hogy Luchat hibáztassa Vicky és Consuelo is, de majd ha megnézem egészben, akkor világos. És akkor a végén beugrik Daniel, hogy az én hibámból halt meg Gastón. Na mondjuk ezen nem lepõdnék meg, pocsék egy zsaru, de ezt én már a kezdetek óta fújom.
levyrronifan 2014 dec. 06. - 13:59:25
(1879/2174)
gaston o vicky apja nem?
suxel 2014 dec. 06. - 11:25:44
(1878/2174)
SPOILER 46. rész:

És Gastón Cordillo alászáll poklok poklára, míg fejét meghagyják, testét meg eldobják.
.
.
.
.
És ki lõn hibáztatva?
Santa Lucha.
suxel 2014 dec. 05. - 10:11:31
(1877/2174)
Kissé el vagyok maradva (15 rész :D :D ), Handi nem tudom hol tart benne, de dolgozom az ügyön. :D Szeretném két hét alatt mindet bepótolni, hogy utána újabb 3 heti lemaradás keveredhessek majd mimimum :D Nálam ez így megy.
levyrronifan 2014 dec. 04. - 18:09:58
(1876/2174)
jeee miserablesnak itt irjatok a reszeket mirol szolnak de jo...remelem jovore leadjak a teveben
Neli 2014 dec. 04. - 13:38:30
(1875/2174)
utolsó megjegyzés: hehe, kis déjá vu: ilyesmi ( csak kicsit más körítéssel, más felállásban) volt a Dama y obrero-ban is, Ignacia anyja meg Tomas (Fabian Rios) közt :D :P

amúgy sajna az új sori kiment a fejembõl, pedig kivi vagyok rá, de a netem szokás szerint dögrováson van, így majd csak hétvégén nézem... :S tuti nem az eredeti színvonala, de azért adnék neki egy esélyt :P