Neli 2013 márc. 26. - 02:03:04
(774/2174)
nem nagyon figyeltem most a késõbbi dolgokat (amúgy az esküvõt 6 hónapra javítom, rosszul hallottam, nem 7 volt), volt egy BB-duma, ahol a pasi szerelmet vallott, bár nem mondta, hogy beléd, a csajnak :D :P de jó volt :P
most együtt vannak megint, kézenfogva sétálnak :P :D Bianca erõlteti, hogy a pasi a másik csajt vegye el, de az már visszatáncolna :D :P és megvolt a 2. csók :D :P ezt már a csaj is akarta :D :P
Neli 2013 márc. 26. - 01:15:13
(773/2174)
mai PP:

Bruno a kérdésre, hogy mégis ki az a nõ, akit szeret, Bianca jelenlétében csak azt ismételgeti, õ, mármint csak ezt a szót mondja, Bianca meg tök ideg, vonszolná ki a férjét :D :P tereli, hogy hagyd, részeg :D :P Nina meg késõbb bemegy Bruno-hoz, aki Biancának szólítja, de a kiscsajnak nem esik le :D :P aztán másnap beviharzik a menyasszony és látható, hogy veszekedtek korábban... mondják, hogy nincs esküvõ, de Ariel mérges, hogy márpedig 7 hónap múlva B. igenis elveszi a csajt és kész :D :P addigra az már nincs ott... Bruno feje :D :P
Neli 2013 márc. 25. - 22:39:17
(772/2174)
:D :P ehh :D :P még nem néztem, hetiket nem szoktam direktbe keresni, csak akkor látom, ha belefutok a sorik közti szünetben... na majd akkor ránézek :D :P
suxel 2013 márc. 25. - 21:04:24
(771/2174)
Köszönöm szépen! :)
offtopic
handi99 2013 márc. 25. - 20:42:08
(770/2174)
Szia! Hát, nem a TM-en..., hanem a YT-on. A TM leliltotta Mo-t (v. lehet, hogy egész Európát)... de csak a LP-t. A PP és az ERDLV továbbra is nézhetõ ott.
Itt a heti elõzetes: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ylG9D82jN9M
suxel 2013 márc. 25. - 20:30:48
(769/2174)
Hol láttad? Valamiért nekem a TM már nem hozza be a videóit, te is írtál valami ilyesmit korábban, még szerencse, hogy elboldogulok a hallott szöveggel is! :S :S Ott láttam, hogy van egy la van a pagar-os 31 mp-es szösszenet. :S :S Az lenne az? De nem engedi lejátszani, kiír valami blablabla szöveget. :P
Nagyon sirálynak ígérkezik! :D :D
offtopic
handi99 2013 márc. 25. - 20:03:00 Előzmény Neli
(768/2174)
Láttad a heti elõzetest? Mozgalmas lesz. :D


SPOILER:


Alejandro-Lucho bunyó lesz.
Gertrudis láncra verve ... Ramónt is elkapják.
Antonia lekever egy pofont Ponciának.



SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2013 márc. 24. - 20:02:24 Előzmény Neli
(767/2174)
Köszi a beszámolót! Közben megnéztem a csütörtöki és pénteki részt.
Gastónnak és Franciscának örülök. Szép pár ... lesz, ha Franciscának sikerül túltenni magát Tigre elvesztésén.
David: Guerrának szólította a nagyit! :DDD
Tetszett még az a jelenet, amikor Verónica a hálószobában volt, Lucho meg kamerán keresztül nézte, majd V. elkezdett beszélni hozzá. Ebben a sorozatban Lucho a legjobb. :D
Irene is szép fogadtatásban részesült, amikor elment az apja házába. Lucecita szépen kihajította... :D

A hétfõi rész város. :D David és Cecilia!
offtopic
handi99 2013 márc. 24. - 19:52:04 Előzmény Neli
(766/2174)
Szia! Pár héttel ezelõtt volt az a rész, amelyben Sonia Omarról és az anyjáról beszélt.
Neli 2013 márc. 23. - 17:36:41
(765/2174)
OMG :O :S nem volt semmi rész :O :D :P
Antonia csapdába csalta Maxot, Valentina meg azt hitte, hogy a pasi elárulta (A. olyan helyzetet teremtett, hogy azt lehetett hinni, Max csókolgatja a nyakát, pedig csak a nõ fülbevalóját tette be, de A. eltakarta a kezével a mozdulatot) és megharagudott rá, sõt kitalálta, hogy elutazik Daviddal... :O :S aki késõbb elõadta neki, hogy õ senkinek se lesz a B-terve, aztán fellázadt a nagyi ellen és Guerrának hívta, nem is egyszer :D :D :P kapott érte egy pofont, de nem érdekelte :D :P mondta a nõnek, hogy többé nem irányítja :D :P Cecilia meg elmondta Maxnak, hogy V. mit akar, a pasi persze rohant hozzá, na de nem tudta megbékíteni... aztán C. sírva könyörgött V-nak, hogy ne szakítsa el tõle D-t :D :P V. mondta, hogy nem fogja, nem megy el :P
hétfõn meg Antonia rajtakapja DC-t az ágyban, OMG :D :P :S várós lesz :P
Neli 2013 márc. 23. - 17:21:01
(764/2174)
na visszatértem, jönnek a beszámolók :D :P

PP:

a szauna nagy volt :D :P de sajna az idióta csaj kimenekült, volt képe otthagyni szegény Bruno-t a szenvedésével... :S mondjuk az elég tipikusan reagálta le, felszedett vmi szöszit, akivel aztán képtelen volt... maradni, utána meg elment piálni... úgy mentek érte Arielék... :D :P otthon meg elkezdték ápolni, miközben sírós hangon végig azon szenvedett, hogy lehetetlen nõbe szerelmes... Ariel furcsállotta, mert ugye B-nak menyasszonya van, és ráadásul bent volt Bianca is :D :P aki persze totál ideg volt, és ott terelgette a szót, hogy nehogy vmit kinyögjön a pasi :D :P elkezdi úgyis részeg, nem tudja, mit beszél :D :P a végén meg a slusszpoén, Ariel rákérdezett, milyen nõrõl beszél Bruno :D :P az meg szenvedve nézi, fõleg Biancát, aki majdnem elájult :D :P nem rossz, nem rossz :D :P

most nézem az LP-t :P
Neli 2013 márc. 22. - 04:06:20
(763/2174)
Eva kínozza a nõt :S és magyarázza neki, hogy megölte a nõket, akik veszélyt jelentettek rá... martin szempontjából is... Nataliát közben szépen csapdába csalja hétfõn... mindenkinek beadja, hogy az a gyilkos és olyan helyzetet teremt, hogy azt higgyék, N. meg akarta ölni...
hány hét van még ebbõl?? :S remélem, minél kevesebb már... :D :P :S
Neli 2013 márc. 22. - 03:51:38
(762/2174)
megmutatták, hogyan ölte meg Eva Veronicát és hogyan írta azt a kamu levelet... közben az anyja szelleme is ott volt a kocsiban, miközben Eva vezetett... és most E-nak van képe Nataliára kenni az ügyvédnõ eltûnését :S
Neli 2013 márc. 22. - 03:24:51
(761/2174)
inkább kés... :S most magyaráz Evának a másik nõ, hogy E. Taniát is megölte meg Marcost, utóbbit Eva visszautasítja, hogy arról nem tehet... de a pasi tuti nem lett öngyilkos :S bár ezt nem láttam...
na kezdenek kiderülni a dolgok... Eva tehet mindenrõl, bár az anyjára kente... mondjuk az se ártatlan, Antoniát õ ölte meg :S
Neli 2013 márc. 22. - 03:16:56
(760/2174)
Rostro:

Eva elrabolta az ügyvédnõt... és elkezdte halál nyugodtan magyarázni, hogy megölte Veronicát, Carolinát meg Marianát... :S totál pszichopata :S közben kikészítette a fegyvereit, vmi ollót meg nyílpuskaszerû vmit láttam, nem tudom, mi volt...
a másik meg ott szûkölt bekötött szájjal, megkötözve :S mindeközben Lucianótól féltik Dianát, elsõsorban Martin és az apja...
Neli 2013 márc. 22. - 03:01:19
(759/2174)
David-Veronica nagyjelenet a temetõben :P de szép volt :P
és a másik, az más típusú: a két A vitatkozott :D :P kihagyhatatlan :D :P
Neli 2013 márc. 22. - 02:49:02
(758/2174)
ragadnak a csókok, Gaston és Francisca is beszállt :D :P szépek :P
David amúgy meglepett, kiállt az anyja családja mellett, aztán elment a temetõbe, mivel kétségei vannak -még mindig... :S elkezdi ugye nem igaz, hogy gyilkos vagy, anyám... védd meg magad, Gabriela Suarez!! ne szégyelljem, hogy egy gyilkos fia vagyok... mondd, hogy nem ölted meg õket!! :S komolyan szívszorító volt :S :S
Antonia meg faggatja Maxot és célozgat a barátnõjére, az meg nem érti...
Neli 2013 márc. 22. - 02:24:45
(757/2174)
ahhh, Alejandro megcsókolta Veronicát :D :P kicsit dühbõl, mert felhúzta, úgy láttam :P biztos régóta vágyott rá :P
Neli 2013 márc. 22. - 02:23:20
(756/2174)
jujjj, Max lebukott Antonia elõtt, hogy Valentinával jár... :S ajjaj :S mi lesz ebbõl :S
Lucho viszont nagyon szórakoztató volt megint :D :P
Neli 2013 márc. 22. - 02:06:54
(755/2174)
ááá, na végre alakul a BB-front is :D :P Bruno utánament Biancának a szaunába :D :P és nagyon nyomul :D :P a csaj próbál ellenállni, de hát nehezen megy :D :P és van pofájuk a csók elõtt 2 mp-cel (ajánlom nekik, hogy holnap legyen, még ha nem is látom :S :D :P) abbahagyni, bahh :S na mindegy...

és LP :P :D Antonia az ügyvédnél veti be kissé idõs (bár igyekszik, hogy ne tûnjön fel :D :P) "nõi bájait"... :D :P