Neli 2012 nov. 08. - 23:53:09
(334/2174)
:D :P ja, nagyon édik :P azért nevezte el így, mert kis harcos a gyerek :P
én is nagyon remélem, hogy kamulövések voltak, mondjuk a levegõbe, kizárt, hogy bántsák õket... :S végül is fsz-k, fõleg Sammy :S :D :P csináltak már ilyen átverõs cuccokat ajánlókban... mindenki a szívéhez kap, aztán mégsincs semmi... yt-on is minden komment infarktust emleget :D :P
juan-ZSU 2012 nov. 08. - 19:55:38
(333/2174)
már szinte mindenki "élvezte" Verdugoék vendégszeretetét,úristen nagyon izgalmasan lett vége de csak nem lövik le Saméket ugye nem? meg volt a 3 lövés :(
Willy aranyos a babákkal, ki gondolta volna az elején hogy ilyen jó apa lesz "Valentin mi valiente" valami ilyesmit mondott ez tetszik :D
Neli 2012 nov. 08. - 16:09:44
(332/2174)
tegnap szokás szerint vacakolt a cucc, úgyhogy csak most láttam a tegnapi CV-t, hát megint kavarnak rendesen... :S :P
S-ék ki akarták vinni Jane-t, de megint nem jött össze, Verdugo elkapta õket :S
Fernanda meg meghallotta, hogy Nora nem az anyja, de õ a nagy rafinériájával még mindig nem jött rá, hogy ki is volt az igazából... :S :D :P
a mai meg nagyon várós lesz, bár sztem megint csak holnap látom, nagy leszámolás meg hasonlók, Miguel meg látja Jane-t Verdugo-val, és a másik nõnek ad egy éjszakát ezért (legalábbis csókot mutattak)... :S :P
Jane meg fegyvert tart ma a fejéhez, mert azt hiszi, V. lelövette S-éket, hát nagyon remélem, hogy senki nem sérül... :S

a Rostro-ban meg robbant a bomba, bár min. 6 rész simán kimaradt, de végre úgy tûnik, kiderült, ki volt anno az igazi gyilkos (tegnap, azt is most néztem vissza)... hát nem Luciano, amiben már én is kételkedtem vmiért, de nem tudom, lelõjem-e a poént... :D :P mondjuk annyira nem lepett meg a személy, csak egy kicsit (már volt régebben néhány jel, hogy vele is történhetett anno vmi)... de a teljes igazság még mindig nincs meg, csak foszlányok :S
Neli 2012 nov. 06. - 21:40:23
(331/2174)
amúgy Luz hogy került vissza S-ékhez? és a kopasz ellenállása? :D már nem volt elég hatékony? :D :P mi a fene :D :P
Neli 2012 nov. 06. - 21:29:11
(330/2174)
na visszajöttem, köszi a beszámolókat :)
még nem néztem vissza az 5 kimaradt részt a múlt hétrõl, de a tegnapit sikerült néznem (vmi csoda folytán mûködött a justin :D :P), hát ugye a kimaradt dolgok miatt kicsit zavaros még, de majd újra képbe rázódok megint :P :D
ami az esküvõt illeti, tényleg Miguel elõtt kellett hazudnia Jane-nek? ilyesmit mondtak... :S hú, durva lehetett :S
ja ami még nem tiszta teljesen: ki pontosan ez az Yvonne? tegnap mesélt a közös múltjáról Verdugo-val M-nek, de nem teljesen értettem... meg szóba került Matamoros is, akkor anno ez ilyen édeshármas volt? :D :P és ha megölték elvileg anno a palit, hogyhogy él? ha Varoni lesz az... csak elhitették a halálát?

amúgy ez a közös bosszúállás V-n tetszik :P Camilo milyen bátor lett :D :P táncban vagyunk, akkor táncolni fogunk :D :P
Sammy meg lent a pincében... Ringo egy barom, de olyan dögös mégis, meg a szövegei :D :P és Sammyvel akármilyen bunkó is volt, valahogy nekem mégis nagyon állatok voltak a jeleneteik :D :P csak úgy forrt a levegõ :D :P meg elkezdi a pali, szerelmes vagyok :D :P de persze csak gúnyból mondta, végig jól szórakozott :D :P múltkor elkezdte, nem voltam még szerelmes, hát most volt egy olyan érzésem, hogy végre emberére talált :D :P
neked tetszettek a jelenetek? :P :D
ja és Sammy ki akarja hozni Jane-t, ez érdekes lesz :D :P de sajna holnapig várni kell, ma nincs a választás miatt :S :S amúgy már úgy harangozták be, hogy nueva etapa, kivi leszek, ez mit takar...
offtopic
handi99 2012 nov. 04. - 13:53:18 Előzmény Neli
(329/2174)
Összefoglaló (csütörtök-péntek)
Luz a szüleihez került. Végre. :)
Nicolás elment Jessicához, így most már õ is Fernanda vendége. Sammy persze ment utána. Willy is szeretett volna, de neki maradnia kellett...
Gustavo Yvonne Matamoros fogságába került. Ide került Camilo és Miguel is. (Yvonne emberei kiszabadították õket a fogdából.) Cseberbõl vederbe. (Yvonne olyan testtartással ült a székben, mint Kate del Castillo a LRDS hivatalos poszterén. Tiszta Dél Királynõje...)
Fabiola feleségül ment Verdugohoz.
Génesis-nek majdnem sikerült lebuktatni JM-t. Amikor Bernardo megjelent Ángelánál az apját szólította. Ángelának sikerült mentenie a helyzetet.
Rodrigo rámászott Clarára, meg akarta erõszakolni, de nem jött össze neki..., viszont utána könyöröghetett Clarának. :D Képzeld el mit csinált volna vele Bernardo, ha ezt megtudja...
A legjobb jelenet szeritem az volt, amikor a rendõr, meg Cecilia vigyázott a gyerekekre. :D

Miguel Varóni Jesús Matamoros-t fogja alakítani a sorozatban.
offtopic
handi99 2012 nov. 01. - 18:42:21
(328/2174)
Azt olvasstam, hogy Gregorio befejezte a forgatást.
Szerintem helyette jön majd gonoszkodni Miguel Varóni.
offtopic
handi99 2012 nov. 01. - 18:32:12 Előzmény Neli
(327/2174)
Szia! Gyors (és rövid) összefoglaló - nem feltétlenül sorrendben (hétfõ-szerda):
Miguelt és Fabiolát is elkapták. Miguel visszakerült a börtönbe.
Rodrigo beárulta Camilot Bernardonál. Camilot megverte Bernardo.
Luzt elrabolták Clarától. Clara elõtte Sammy-vel, Willy-vel és a gyerekekkel volt. Clara megsérült és kórházba került. Késõbb: Ángela találta meg Luzt.
Juan Cruzt is megpróbálták elrabolni, de Ángela lelõtte õket. Egy maradt hírmondónak.
JM Laura segítségének köszönhetõen hazatért. Pontosabban elõször Gustavo házába ment, ahol nem sokkal késõbb megjelent Ángela és Génesis is. Ángelával gyorsan egymásnak estek a konyhában.
Fernanda begyûjtötte Norát is és persze továbbra is kínozza Gustavot.
Fabiolnak sikerült fegyvert szerznie és Verdugora szegezni, de, sajnos, nem lõtte le. :(
Verdugo elvitte Fabiolát Párizsba. Fabiola a fürdõszobában megpróbált öngyilkos lenni, de Verdugo megmentette.
Sammy és Willy megjelent Bernardo lakásában. Clara megcsókolta Camilot. Camilot Bernardo két embere szállította volna el autóval. Sammy-nek és Clarának volt egy gyenge kísérlete arra, hogy kiszabadítsák, de nem sikerült. Kolumbiába vitték és Miguel cellatársa lett.
Laura visszament Kolumbiába és Miguel, valamint Gustavo felõl kérdezõsködött.
juan-ZSU 2012 okt. 30. - 16:23:16
(326/2174)
Most csak magyarul nézem és Sam Willly meddig fog játszadozni még egymással?Vallják már be hogy szeretik egymást, vagyis Sam bevallotta a tûznél de vissza is vonta :S Willy meg mindig azt mondja legyenek különleges barátok meg h a komoly kapcsolat elront mindent,csak vágy... :D Jöjjenek már össze rendesen!!
juan-ZSU 2012 okt. 28. - 16:16:38 Előzmény Neli
(325/2174)
Fernandáék mindenkit begyûjtenek aztán hol elszöknek,hol visszahozzák õket. Miguelék is leállnak kekszelni nem hogy menekültek volna xD
Neli 2012 okt. 27. - 17:34:05
(324/2174)
na most néztem vissza a tegnapit, mert vmi csoda folytán tegnap a justin hagyta az elejét, de utána megállt a kép, csak hang volt, és utána már nem jött be... :S
hát megint volt izgalom bõven... Jane megazökött, de megint elkapták, Angie kisfiát meg majdnem elrabolták... hétfõn Luzt fogják vagy akarják, szegény Sammy :S nagy nehezen sikerült kibékülnie W-vel, az is akkora volt, amikor Gael vallott, hogy bocs, pénzért tettem (megjelentek a maffiózók, akiknek tartozik), mire Sammy, hogyhogy, mit csináltál, mit tettél pénzért, de már nem tudta elmondani a pasi, befutott Willy és lecsapta :D :P de Gael sztem nem rosszabb, mint a jefe, az legalább ügyes és ravasz volt végül is, ez meg gyáva... :S és még el is tolta :S ment sírni a kopaszhoz, aki közölte, ad zsét, de teljes összeget csak ha a pasi elmegy a bíróságra és azt vallja, hogy õ Sammy szeretõje (mármint G.), gondolom, hogy ezzel ne legyen esélye a csajnak a kislányra mint "kétes erkölcsû" nõnek... :S
JM is megint megszökött, õ egyelõre még bujkál, látta Laurát is... szegény Gust meg elkapta Fernanda és ugyanazt csinálja vele, mint Miguellel, kikötözte meg rámászott, és korbácsolja is :S
szegény Miguel meg sitten, de õ is megszökött, de az elõzetes alapján megint lecsukják :S ott is korrupt az egész rendõrség, Verdugo bevarratta simán M-t :S és még el is ment hozzá... :S
másnap reggel a nemlétezõ szex után meg ecsetelte a kiscsajnak, milyen vad éjszaka volt, az meg teljesen kikészült :D :S ha tudná :D :P :S
ja és megint volt CC-szex :D :P, de sajna most az a kis hülye Rodrigo meglátta õket, ezért hétfõn lesz nemulass, viszi a pasit a kopasz elé, aki szétveri C-t :S

sajna jövõ héttõl egy hétig nem látom, nem leszek, de majd amikor tudom, visszanézem :P
majd írjatok, mik voltak ;) :P
offtopic
handi99 2012 okt. 27. - 09:27:24
(323/2174)
Szerintem, a kislány csak ürügy volt. Rosszabb, mint a Jefe.

Jane-Verdugo: én is ezt gyanítom.
Neli 2012 okt. 27. - 01:07:13
(322/2174)
:D :P na jó, ezt levágtam, de elõször S-éknek ajánlotta fel magát, nem? és úgy ment a kopaszhoz... vagy fordítva, és a kislány volt az ürügy? nem tudtam eldönteni, melyik rész átverés, az, hogy S-ékhez megy vagy hogy a kopaszhoz, hogy a bizalmába férkõzzön, álcából segítséget ajánljon neki, de valójában S-éken akarjon segíteni... de akkor ez is csak egy újabb patkány, jefe 2... :S bár sztem az rosszabb volt, de ez se piskóta :S
amúgy a Jane-es gyanúmról mit gondolsz, vagyis Verdugo tervérõl (amit feltételezek)?
offtopic
handi99 2012 okt. 26. - 22:54:23 Előzmény Neli
(321/2174)
"SW fronton megint gáz van, a kopasz talált egy új jefét, azt a Gaelt, akivel lefényképezte S-t és W. most kivan :S de nem értem a pali (G.) szándékait, most kamuból ajánlotta fel, hogy segít (a kislány ügyében)? vagy csak átveri a kopaszt? de nem úgy tûnt :S "
Bernardonak segít: pénzért. Pontosabban: sok pénzért.
Neli 2012 okt. 26. - 14:30:05
(320/2174)
na most láttam a tegnapit, hát OMG, megint keverik a dolgokat rendesen... :S mindenkit elkaptak, Jane-t meg késõbb leitatta Verdugo, de szerencsétlen palit már majdnem sajnáltam, sose jön neki össze :D :P a csaj öntudatlanul az ágyban is Miguel nevét sóhajtozta, még mielõtt vmi lehetett volna, így az ürge kissé lelohadt és otthagyta... :D :P az a fej :D :P na és mit csinált? Laura épp ott volt, mert a változatosság kedvéért azt is elraboltatta Jessica miatt, és átment ahhoz búfelejteni :D :P ha mást nem is, a pali szép kockáit díjaztam :D :P Miguelt közben szokás szerint kínozták, Fernanda még meg is rugdosta... :S amit nem értettem, hogy a végén a pali vmi kocsmában volt és Jesusnak szólította egy rendõr, tuti Verdugo haverja és be fogja varrni vmiért, amit nem is csinált :S
ja volt egy állat jelenet, mikor Ringo egy szál bikiniben visszacipelte a kis vadmacskát, körítésnek ráadta az ingét, szóval félmeztelen volt (ahh :P) :D :P, és Verdugo majdnem lelõtte, hogy te mit mûveltél :D :P mire a pali rögtön magyarázkodott, hogy hát de én csak ráadtam az ingem, fõnök :D :P majd a csajnak: add vissza, és elkezdte lerángatni, mire Verdugo ráordított, hogy tûnés :D :P halál volt :D :P
na és megint volt CC, olyan édik :P
SW fronton megint gáz van, a kopasz talált egy új jefét, azt a Gaelt, akivel lefényképezte S-t és W. most kivan :S de nem értem a pali (G.) szándékait, most kamuból ajánlotta fel, hogy segít (a kislány ügyében)? vagy csak átveri a kopaszt? de nem úgy tûnt :S
ja amúgy múltkor Miguel szívrohama szerencsére csak trükk volt, de ezeknek is annyi eszük van, nekiállnak szexelni menekülés helyett, persze hogy elkapták õket :S
ja és Verdugo mit csinált másnap reggel? közölte az ijedt kiscsajjal, aki láthatóan nem emlékezett a történtekre, hogy állat éjszakájuk volt... szóval gyanítom, ha majd kiderül Jane számára is, hogy terhes, kétségei lesznek, kitõl, V. meg persze majd úgy adja elõ neki meg M-nek (vagy M. majd magától azt fogja hinni), hogy az övé... :S mekkora bosszú lenne M. gyerekét a sajátjaként felnevelni és a következõ mini Verdugo-t csinálni belõle... :S :D :P
Neli 2012 okt. 26. - 12:41:11
(319/2174)
na tegnap nem tudtam írni, behalt a billentyûzet, most cserélték ki :S így a tegnapit se láttam, még nem is néztem vissza, az azelõtti viszont jó volt, M-ék szöktek :P tiszta krimi :D :P ha jól rémlik az elõzetesbõl, tegnap JM-t szökés közben megmarta egy kígyó, ez már túl sok lesz a jóból :D :P nem elég, hogy bénán lõ (már ha tényleg meg akarta ölni F-t, de hát ki ne akarná? :D :P), még ez is :D :P :S
láttam amúgy, hogy Jane megúszta V-t, csak nem írtam... végre Fernanda is tett vmit, ja :D :P nagy volt, ahogy beesett az ajtón vérzõ vállal :D :P utána meg mintha mi se történt volna, már intézkedik tovább :D :P

Willy amúgy kikerült, a rendõr haverjával lezsírozta, nem is volt bezárva, csak bent tartották, legalábbis rácsok mögött én nem láttam...

a CC-dolog is alakul, Angie kivágta C-t egy hazugsággal a szorult helyzetbõl a csaj elõtt, utána megvolt a kövi csók :P elõtte elkezdi a csaj: te nem bízol bennem, én benned, nincs jövõnk... mire a pasi: nem tudom, hogy van-e jövõnk, de azt tudom, hogy van egy jelenünk, amit meg fogok védeni :D :P hát nem édes? :P :D és utána csók :P :D

amúgy a "kis harcoska" tõlem van, nem lopni! ;) :D :P

ja és W. mint Hefner, hát ezen szakadok tegnap óta (felnéztem este, csak nem tudtam írni) :D :P
a tárgyalásos cuccot nem láttam magyarul, csak anno vmi vágottban, de nem végig, atya és nõvér, hát ez nagyon jó :D :P na majd ha fent lesz, leszedem, ezekkel az online cuccokkal már nem kísérletezek, úgyis mindig kiakadok, ha nem mûködnek... :S
juan-ZSU 2012 okt. 25. - 20:33:05
(318/2174)
akkor az öregen nem fogunk összeveszni xDD
Sammyékkel mi van?Willy börtönbe került?
a magyarban olyan jók és egyre jobbak, komolyan olyanok mint ha egy akciófilmben és romantikus filmben lennének :D Sam egy ezermester többfunkciós :D nem is értem Willynek ,hogy nem volt nyilvánvaló ,h nem egy egyszerû sofõr :O amikor beöltözött fekete parókába, Willy is próbálta álcázni magát az nagy volt :D Mr.és Mrs. Jones xD végül odaértek a tárgyalásra Willy atya és Sam nõvér xDD és késõbb még bomba szakértõ is lesz simán hatástalanít egy bombát, Sam olyan mint Chuck Norris nõben :D de a babája se lesz semmi, kis harcoska :D Willy meg olyan mint Hugh Hefner fiatal korában xD Playboy :D
offtopic
handi99 2012 okt. 25. - 18:47:10 Előzmény Neli
(317/2174)
Szia! G.I. Jane megúszta a Verdugo-ügyet... és nem teló, nem Jessica és nem is az amerikai hadsereg... ma Fernanda tett valami jót. :D (persze, ha JM egy kicsit jobban céloz...).

ERDLV: ezt úgy veszem, hogy összefoglaló volt. ;) Köszi! A folytatásra valószínûleg csak hétvégén lesz idõm.
Elképzeltem ezt a jelenetet: "Luciano olyan elkámpicsorodva ült az ágyon," :D jó lesz.
(link: most ebben nem tudok segíteni.)
offtopic
handi99 2012 okt. 25. - 18:36:49 Előzmény juan-ZSU
(316/2174)
Fejre nekem se. ;)
Neli 2012 okt. 24. - 06:18:12
(315/2174)
na megint ki kellett várnom a yt-ot, semmi nem mûködik, õrület :S ez a mai rész is, hát már nemhogy körmöm, de lassan kezem se lesz, ha így haladunk, totál kész vagyok... :S :D :P
a lényeg, hogy nem volt szex, a csaj vhogy mindig meg tudja úszni, de Miguel teljesen kiborult... látnia kellett Verdugo-val a kiscsajt, még csókot is, és egyszer a csaj elájult... aztán kivitték M-t a kertbe, dolgoztatják, kínozzák, néznie kell Jane-t és V-t... :S közben Fernanda kb. "megerõszakolja" JM-t, sõt meg is vágta az arcát, ahogy neki volt, és kivitte a kertbe, ahol látták egymást Miguellel :S szegények :S Miguel leláncolva, tolószékben, JM se jobb :S a házban Jessicával már beszélt JM, a csaj elmondta, hogy az anyja tudna segíteni, és Laura az, JM csak nézett :D :P
ja amúgy van egy nagy meglepetés, Andi, megint van kit nézni: Ringo él :D :P kínozza Miguelt, de olyan dögös :D :P nem tehetek róla, valahogy mégis bejön :P :D ne kérdezd, hogyhogy él, de tudtam én, hogy nem hagynak minket látvány nélkül :D :P túl gáz lett volna, ha Ringo tényleg meghal... :D :P sztem golyóállója lehetett vagy passz... és hogy eddig hol volt, hát szintén... ezt a részt, mikor lelövik vagy mi, még nem néztem vissza azóta...
ja és Verdugo hogy aggódott Jane-ért, orvost is hívott, és megkapta az eredményeket, ki is akadt :D :P na mi derült ki? :P :D se több, se kevesebb, mint hogy Miguel Jr. II hamarosan érkezik, ha Verdugo nem gondolja másképp :D :P ezt olyan szépen írtam, nem? ;) :D :P

holnap szökik a kiscsaj, Miguel viszont úgy néz ki, infarktust kapott, bár trükk lenne... :S de nem úgy tûnt :S
ja és folytatták a CC-cuccot, állat volt :P csak azt nem értem, hogy történhetett szex, ha volt rajtuk alsó, már nem azért :D :P vagy utána felvették? :D :P a jelenetbõl nem tûnt úgy, hogy ugrottak az idõben, folyamatosnak néztem, azért volt fura, de hát ki tudja :S :D :P viszont mindent vitt :P :D de sajna Camilo lebukott Clara elõtt késõbb Genenis pici szájacskája miatt, hogy õ nem Luis :S kivi leszek a holnapira nagyon :P mint mindig :D :P