offtopic
handi99 2013 márc. 17. - 21:08:25
(694/2174)
Ja, Julionak szabad, de az asszony legyen hûséges... :D

A lebukás: Antonia is és Gabriela is. Macario egyszer a rendõrségen volt és látta Prudencia távozását. Macario kezdte el terjeszteni mindenfelé a Chacón-Prudencia affért, természetesen Antonia miatt.
Antonia hiúsága nem viselte jól, hogy Prudenciát választották helyette a klub elnökének.
suxel 2013 márc. 17. - 21:03:59
(693/2174)
prometida... ez hangzott el Inocenciáról! :) :)
Neli 2013 márc. 17. - 21:01:48
(692/2174)
bocsi, az elõzõnél kimaradt a válasz gomb, S-nek ment... :P

egybe volt a válasz 2-re :P az ááá a kavarásra vonatkozott :P
Neli 2013 márc. 17. - 21:00:32
(691/2174)
:D :P ááá ;) :D :P
emlékezetbõl volt, de vissza fogom nézni rendesen és beszámolok ;)

amúgy az az Inocencia akkor G. jegyese volt? na ezt nem tudtam, nekem nem mondott semmit a név... kb. a 30-asok végétõl nézem csak :P köszi :P
offtopic
handi99 2013 márc. 17. - 21:00:00 Előzmény suxel
(690/2174)
Amennyit kivettem belõle, csak annyi, hogy Julio is benne volt ezekben a gyilkosságokban és, hogy Chacón Julio utasításai szerint járt el. Tulajdonképpen Julio volt a fõnök.
suxel 2013 márc. 17. - 20:17:23
(689/2174)
Az oké, de elõtte szembekerül egymással a rész elején Prudencia meg Antonia, nem néztem meg teljesen azt a részt, csak áttekertem, ezért gondolom, hogy Antonia intézte el. Utána a 49-ben meg elsõ számú hírnökként vitte a pletykát, meg kipártolta Juliot is, hogy Prudencia a hibás.
suxel 2013 márc. 17. - 20:16:00
(688/2174)
Julio a szemére vetette Chaconnak, hogy õ felel Inoncencia haláláért, aki Gaston jegyese volt. OK!
utána jön a kérdéses szakasz, amit pont Chacon hány Julio szemére, ezt nem értem: tûz meg fegyvertelenek vannak benne. Nem értem mire utal. Nem OK!
Julio utána jön Chaconnak Pasqual Duartevel meg Tigrevel. OK!

Remélem érthetõ voltam, és nem kavartam be senkit se! :D :D
Neli 2013 márc. 17. - 19:39:07 Előzmény suxel
(687/2174)
olyasmi volt, hogy vmi nõt (Inocencia?) megöltek... és Prudencia elhûlt... de én se nagyon értettem...
Neli 2013 márc. 17. - 19:37:53
(686/2174)
tudod, a tipikus macsófelfogás: a pasiknak szabad csalni, de a nõk már rögtön prostik, ha megteszik... :D :P

a lebukást én se értettem, bár azt tekerve néztem, mert élõben nem figyeltem úgy... vmi olyasmi volt, hogy Lucho szólt Julio szeretõjének és onnan támadhatott a pletyka, aztán J. meglátta a nejét Chaconnal :D :P meg J. névtelen levelet is kapott, hogy a nõ megcsalja... eleinte sztem nem hitte el, de utána látta :D :P azért akadt ki...

szóval sztem ehhez Antoniának nem sok köze volt (lehetett volna bosszú, de ez most G. részérõl valósult meg), de ha bármit nem jól értettem, Andi majd kiigazít ;) :D :P
suxel 2013 márc. 16. - 15:55:40
(685/2174)
Valaki még kitérne nekem arra, hogy Chacon mit vet Julio szemére 10:00-tól 10:15-ig, mert oké, hogy tûz meg fegyvertelenek, de mit is követett el Julio. Mirõl tudott? Ártatlan emberek halála? Mert ugye Prudencia azt mondja, hogy mindketten gyilkosok. Julio szövegét értettem, csak a Chaconé nem ment.
suxel 2013 márc. 16. - 12:13:45
(684/2174)
Julio kihajítja Prudenciát, mintha õ nem végig csalta volna az asszonyt! Hogy nem szakad rá az ég!!! :D
Amúgy ez a lebuktatás, ha jól vettem ki akkor Antonia mûve volt, mert Prudencia Veronica mellé állt vele szemben?
Neli 2013 márc. 16. - 04:04:45
(683/2174)
még egy jó: Martin megbocsátott :P és elkezdi: ezen már túl vagyunk, gyerekek voltunk, különben is te szerelmes vagy a húgomba, én meg a tiédbe :D :P ez mekkora :D :P
amúgy nem tudom, ezek anno mind egyidõsek voltak, nyolcévesek? Diego gyerekként ki is nézett annyinak, de Eva pl. simán 12-14-nél kezdõdött a visszaemlékezések alapján... jó nagydarab volt :D vagy csak nagyra nõtt? :D
az anyjához nem akar most bemenni, a tesója kérte, hogy búcsúzzon el... hétfõn meg arra kéri V. a csajt, ölje meg, így megszabadul tõle meg a titkaikat is magával viszi... E. már babrálna a csöveken, nem tud megbocsátani, de ekkor bejön Federico, hogy mit csinálsz... :D :P
Neli 2013 márc. 16. - 03:55:02
(682/2174)
na egyelõre él, de tuti nem sokáig...

végre volt egy jó jelenet, Luciano kijött a sittrõl és Martint akarta látni elõször, bocsit kért mindenért, amit vele tett :P :D a börtönben átélte, amit õ, a helyébe tudta képzelni magát... Eva is ott volt és mondta, mikor M. le akarta állítani a bocsánatkérést, hogy de igenis szükséges, mert E. L. miatt ölt, és õt csak azért nem, mert tudta, hogy a tesója... milyen kedves, még erre is figyelt :D :P
Neli 2013 márc. 16. - 03:32:43
(681/2174)
Valeria meg akarta ölni Martint, de Ezequiel lelõtte... :S most reklám van, nem tudni, meghalt-e a nõ...
Neli 2013 márc. 16. - 03:21:08
(680/2174)
na most nem értem, mintha nem ment volna el V. :S Martinék most értek oda és várta õket :S persze nem mindig figyeltem elõtte... Ezequiel ott fekszik ájultan-véresen a földön közben :S Eva ott szörnyülködik, hogy az anyja mit tett...
a pszicho fazon meg kérdezgeti az ügyvédnõt, hogy kiket ölt meg :O :D vagyis hogy miért gondolja, hogy a gyilkosságok segítenk lecsillapítani a dühét Ezequiel iránt... de honnan szedi ezt a fickó?? :O :S
Neli 2013 márc. 16. - 03:14:28
(679/2174)
Patricia és V. beszélgettek Alejandro-ról és Ricardo-ról... V-nek fájt a nõ õszintesége :S


Rostro:

már utolsó heteket harangoznak :D :P

most Ezequiel meg akarta fojtani Valeriát :S :D úgy tûnt, sikerült is, de aztán a nõ fejbevágta hátulról és lelépett... E. közben telefonált... most üldözik a nõt, Martin is oda tart... de amaz meg tudott lépni :S
Neli 2013 márc. 16. - 02:35:42
(678/2174)
Prudenciát kivágta a férje a házból :D :P mekkora balhé :D :P csak Patricia áll mellette, a másik lánya Antoniához húz...
Neli 2013 márc. 16. - 02:29:46
(677/2174)
PP:

tovább folyik a BB-macska-egér cucc :D :P Flavia sejti a dolgokat, Bianca meg a szövegére bedühödött és kidobta a házból... :D :P


LP:

Davidnak majdnem megvolt... de jött a nagynéni és kirepült a srác markából a madárka :D :P szinte már sajnáltam a gyereket :D .p nem baj, lesz ez még így se :D :P

Lucho meg nyúzza V-t, hogy ismerje el, féltékeny P-ra Alejandro miatt :D :P V. keserû, de tagad...
Neli 2013 márc. 16. - 00:07:33
(676/2174)
az a bizonyos jelenet... :D :P
Neli 2013 márc. 16. - 00:06:00 Előzmény handi99
(675/2174)
:D :P ezeket láttam :D :P

David nem érdemli meg, ja... viszont ha megváltozik, amiben továbbra is hiszek, akkor simán :D :P
megint megcsókolta a csajt, úgy tetszett :P :P elkezdi az enyém vagy :D :P merd tagadni :D mire a kiscsaj: már nem tudom, a magáé vagyok :D :P állat volt az a csókjelenet :P :P kérünk még :D :P

Max meg az egyencuccban... :D :P nyami :P amúgy ahogy elnéztem a kiscsajjal, még ahhoz is szépen passzolna, jól néztek ki egymás mellett :P :D