offtopic
handi99 2013 márc. 28. - 08:29:46
(794/2174)
PP: az örök kérdés: eredeti v. feldolgozás?... nálam ebben az esetben az eredeti a nyerõ. A PP elsõ 4 részét néztem meg + a 5-9-et tekerve... de már az az elsõ hét után tudtam, hogy ez nem az igazi... maradok a török változatnál (különösen most, hogy ismétlik a FEM3-on).... viszont kíváncsi voltam a véleményedre, hogy neked mennyire tetszik + ráadásul a kedvenced a fõszereplõ! A beszámolódat mindig elolvasom, így nagyjából tudom, hogy mi az amiben egyezik és miben tér el az eredetitõl...., csak nincs energiám arra, hogy reagáljak a hozzászólásodra. (Mostanában megint nincs idõm, viszont a LP meg érdekel...) Sorry. :S Néhány jelenetet azért megnéztem a Te ajánlásodra ;)

ERDLV: A nézettségi adatok alapján: szerintem ártott a felezés... és, igen Mariana halála sem tett jót neki... Talán jobb lett volna, Ha MF átveszi EG szerepét... a karakter marad, a színész megy...

LP: Gertrudist G. kapta el? OMG, az elõzetes alapján azt hittem, hogy A. tette...
Neli 2013 márc. 28. - 04:17:39
(793/2174)
a Rostro-ról nem írtam, alig figyeltem, a szokásos érdektelenség :S idõnként lefejeltem az asztalt az álmosságtól, kb. ennyire kötött le :D :P
csak az LP fog hiányozni holnaptól, meg persze a PP :D :P de majd visszanézem :) írjatok majd ;) :P ha tudok, jövök én is, ha mást nem is, olvasni ;) :D :P
Neli 2013 márc. 28. - 02:51:02
(792/2174)
na Valentina de hülye :S elkezdi Maxnak, tetszik neki Alberto, meg féltékeny Antonia miatt :S jó, Alberto jobb pasi, mint Max, de utóbbi aranyosabb :P
Gertrudis nemsokára láncon :D :P Chaconék keresték, de nem találták, mert álcázta magát, és most G. fogadta be, de már készíti neki a poklot :D :P annyira tetszett, mikor mondta, hogy szemet szemért :D :P
amúgy elõször azt hittem, A. fogja bezárni, de ezek szerint G. :P :D
ja és G. taníttatni fogja C-t, már adott neki megfelelõ ruhát :P C. tökre örült :P Valentina elment G-hoz és találkoztak C-val, sétáltak, G. meg elõtte gyõzködte V-t, hogy Max jó ember meg szereti :P sajna a csaj még nem hallgat rá :S
Neli 2013 márc. 28. - 02:05:06
(791/2174)
most nézem az LP-t, na kiderült számomra a kislány baja, már ha jól értettem: leukémiája van :S szegény :S
Neli 2013 márc. 27. - 23:32:53
(790/2174)
holnaptól nem vagyok, de majd visszanézem a cuccokat, ahogy tudom, élõzés viszont nem lesz egy ideig :S ma még igen :D :P
valszeg a Rostro vége is visszacsekk lesz, amúgy már készítem a zsepis dobozt :D :P
Neli 2013 márc. 27. - 23:31:05
(789/2174)
amúgy jobban vagyok, köszi :)

ezt az újat még nem tudom, nézem-e, most egy ideig nem leszek, kb. két hétig, és nagyjából akörül jövök majd vissza, amikor ez kezdõdik... a visszacsekkolást meglátom, ha elkezdõdne, mielõtt jövök :P ha lesz véleményed, mindenképp arra alapozok, attól függ majd :P
Neli 2013 márc. 27. - 23:28:57 Előzmény handi99
(788/2174)
:D :P a végén már csak nem :D :P elég volt az elején, bár akkor még jó is volt, hogy na nem x hosszú percet kell végigszenvedni... mondjuk akkor még annyira nem volt szenvedés :D :S vhol ott siklott félre nekem, ahol Antoniát megölték és aztán Marianát :S

LP: szegény David :D bár megérdemelte :D :P Gabriela tényleg alig tesz keresztbe pár fûszálat, nincs sok gondja, szépen hátbadöfik ezek egymást nélküle is :D :P Alberto is hogy kitárgyalta Antoniát :D :P kivi leszek, mi lesz a végzete a többinek :D :P Gertrudis meg megérdemli a láncokat :D :P bár azt pontosan nem tudom, miért rágott be Antonia...
Irene nagyon gáz, a lánya bezzeg nem érdekli (amúgy mi baja a kicsinek? nem értettem, amit az orvos mondott a végén), de leáll ordibálni a húgával a kórház közepén :S

amúgy a PP-re nem szoktál reagálni, ez vajon miért van? ;) :D :P csak kérdezem :P a múltkor is olyan szépen megfogalmaztam a mondanivalómat a kis kertészlegényrõl, és nem is volt rá visszajelzés... ;) :D :P
Neli 2013 márc. 27. - 23:19:57 Előzmény handi99
(787/2174)
;) :D :P kivételesen az a rész izgi volt, a tegnapiról nem tudok nyilatkozni :D :P asszem visszanéztem, de most nem tudnám felidézni :D :P és ide fajult a kezdeti lelkesedés :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 27. - 22:20:31
(786/2174)
Remélem, már jobban vagy!

Na, végre sikerült megnézni a tegnapi részt. Patricia és Alejandro lebukott. Irene mekkora hisztit vágott le... :D ... pedig a lánya éppen kórházba került. :S
David feje, amikor G. elmondta, hogy adoptálja Ceciliát, minden pénzt megért... :D

Holnap Gertrudis a soros... szépek voltak a láncai. :DDD
Egyébként, ahogy elnézem G-nak nem sok dolga akad az ellenségeivel. Szépen elintézik egymást...

"a Rostro-t alig figyeltem, szinte csak háttérzaj volt, most egyáltalán nem érdekelt... :D :S" Rövid summás vélemény ;) Valahol az olvastam, hogy április 15-én kezdõdik az ESDLC Rafael Amayával. Szóval már csak 2 hét... feltéve, hogy nem kezdenek el újra felezni...
offtopic
handi99 2013 márc. 27. - 22:07:47 Előzmény Neli
(785/2174)
"Felipe Star Wars-os nagyjelenete: Luke (jelen esetben Martin), én vagyok az apád :D :P Martin kissé kiakadt :D :P ": :DDD Ez tetszett. Megnéztem a jelenetet, ha már így ajánlottad. ;)
Neli 2013 márc. 27. - 12:06:12
(784/2174)
na tegnap nem írtam, nem voltam jól, de azért néztem a cuccokat :D :P a PP-ben nem sok volt, Bruno-ra idõnként a frász jött, hogy lebukik, de eddig még megúszta :D :P az LP állat volt, fõleg G-nak az a húzása, hogy örökbefogadja Ceciliát :D :P legalábbis Davidnak ezt mondta :D :P és az mekkora volt, mikor elkezdte ecsetelni, hogy majd a kiscsaj milyen fontos lesz, meg olyan helyen, amit megérdemel (a csávóval azonos szinten lesz a nõ pénzének köszönhetõen :P), és rá se fog nézni a gyerekre :D :P és C. is okos volt végre, a vágyakozó srácot elhajtotta :D :P az a beszéd is tetszett, amit C-nak adtak elõ G-ék, hogy csatlakozzon hozzájuk, de legyen süket, vak és néma :D :P viszont ami gáz volt, hogy Antonia megint terveket szövöget Valentinával kapcsolatban :S elõadta Albertónak, hogy csábítsa el a csajt a vagyonáért :S ha már a David-projekt befuccsolt :D :P
a Rostro-t alig figyeltem, szinte csak háttérzaj volt, most egyáltalán nem érdekelt... :D :S
Neli 2013 márc. 26. - 22:41:47
(783/2174)
na megnéztem, de nem tudtam rá igazán koncentrálni, eléggé fáj a fejem :S már várom a végét :S bár tegnap izgi volt, de nagyon elvette a kedvem, amit mûveltek benne végig, és a "pszicho Evát" képtelen vagyok elviselni, annyira irritál :S viszont az ajánlóban már utolsó részeket harangoznak :D :P ez mit takar, kb. 2-3 hét még? vagy mennnyi? :P remélem, nem sok :D :P
Neli 2013 márc. 26. - 04:05:51
(782/2174)
Felipe Star Wars-os nagyjelenete: Luke (jelen esetben Martin), én vagyok az apád :D :P Martin kissé kiakadt :D :P
késõbb már gyerekekrõl ábrándozik Evával, miközben a tûz helszínén megtalálják Luciano öngyújtóját :S persze Eva volt, ahogy a véres inget is õ tetette L. szekrényébe, hogy Diana megtalálja :S
heh, közben Ezequiel: todo esto pronto va a terminar (lehet, nem jól írtam) :D én is ezt remélem :D :P
ezután Martin megkrédezte anyut a papáról, és hát nem lett boldog a választól... :D :P
és a végén Eva és a segédje dumált a tervükrõl, de váratlanul az utolsó 1-2 percre ment el a stream, a többin meg más mûsor jött be, így az ajánlóval együtt ezt majd holnap nézem vissza :S
Neli 2013 márc. 26. - 03:30:52
(781/2174)
Eva felgyújtotta az ügyvédnõt és szenvtelenül végignézte, ahogy az meghal :S V. meg mellette állt vigyorogva, hogy drága kislányom, jobban gyilkolsz, mint az anyád :S :S ezek betegek :S :S nem mintha eddig kételkedtem volna :D :S
Neli 2013 márc. 26. - 03:26:20
(780/2174)
Rostro:

Eva mindent Nataliára és Lucianóra ken (Diana ennek "köszönhetõen" gyanakszik is a férjére, kétségei vannak)... :S
Felipe verekedett Juannal :D amúgy F. sokkal fiatalabbnak tûnik, mint M. anyja, mit akart ez egyáltalán anno attól a csoroszlyától?? :O :D már nem azért :D :P
Eva közben magában örül, hogy jól összezavarta a rendõröket :S megjelent neki V. szelleme :S
Neli 2013 márc. 26. - 03:04:03
(779/2174)
jujj, a végén F-nál találkozott V. a ksicsajjal: te ki vagy? mit keresel itt?? :D :P hehe, nagy volt :D :P
Neli 2013 márc. 26. - 02:58:24
(778/2174)
Francisca Maxnak (C. már kiment): ez a kislány szerelmes Davidba? mire Max: meg se említsd elõttem azt a patkányt!! :D :P
ez mekkora :D :P
Neli 2013 márc. 26. - 02:50:52
(777/2174)
na David mégis utánafutott a kiscsajnak, látta, hogy az megöleli Maxot és bezsáll a kocsiba, Max meg elvitte hozzájuk... D. aggódva nézte, a csaj sztem látta, ahogy a srác az oszlop mögül bámulta, de nem biztos... ajjj :S D. elõtte visszaemlékezett Tigrére meg az ígéretre és szomorú volt :S lehet is, ezt jól megcsinálta :S :S
Neli 2013 márc. 26. - 02:47:55
(776/2174)
jujjj, megvolt a lebukás :D :P hogy mekkora volt :D :P Antonia kirángatta C-t az ágyból és kirúgta, D. meg védeni próbálta a kiscsajt :P viszont az most pakol :S Poncia könyörög, de A. nem hatódik meg :S Max mondja D-nak, hogy emlékezzen, mit ígértek Tigrének, meg kell védenie a csajt, de D. félrelöki, hogy ne avatkozzon bele, mire Max utánaszól, hogy gyáva... és most D. csúnyán beszél C-ról V-nak :S ki érti ezt a kölyköt :s A. meg zsarolja Ponciát vmivel, mondta a nõ C-nak, hogy börtönbe kerülhet... V. és Max bement C-hoz... Max mondja C-nak, hogy mehet hozzájuk :)
Neli 2013 márc. 26. - 02:16:57
(775/2174)
LP:

Max gyõzködte Alejandro-t, hogy ne engedje el V-t Daviddal, de nem mesélhette el, hogy a tesója miket mondott... Alejandro megtudott vmit G. anyjának (?) végrendeletérõl, és nem tudja, igaz-e, hogy azokat a földeket, ahol a bánya/a Chamuco/vmi van, Tigre anno egy hamis papírral szerezte meg (ezt mondta Antonia)... elment Franciscához tisztázni...
közben Valentina kérdezgeti D-t, mit érez Cecilia iránt, szereti-e, de a fiú azt mondja, nem tudja... szegény kiscsaj :S :D :P
ja és Lucho a csadorban adott egy kis "emlékeztetõt" Albertónak, hogy tudja, hol a helye és ne nyomuljon G-ra :D :P nagy volt :D :P