Neli 2013 aug. 22. - 21:59:50
(1114/2174)
na igen, bár ha az ERDLV-ra gondolok... vannak fenntartásaim... :S
az LP mondjuk a közepén jó volt, fõleg azt a szakaszt láttam, magyarul nem mindig tudom nézni... most tartanak ott, hogy G. bekerült a kórházba, robbantással vádolják, minden ellene szól és Alejandro se nagyon hisz neki :S Davidot meg szépen megvette a nagyi :S szóval még az eleje, kb. 10envhanyadik rész lehet. anno 40tõl láttam kb., mint a CV-t. na az volt a csúcs, amíg be nem hozták oda is a baromságokat :S
offtopic
handi99 2013 aug. 22. - 21:00:43
(1113/2174)
Köszi!
3 novellára nincs idõm. A MEA lett az áldozat... de, ha így folytatja a Dama, akkor hamarosan õ lesz a következõ. Tomás-Estela viszony miatt még érdekel: ez a szerencséje. ;)

"amúgy sztem a mostani 3-as kombóból egyedül az SD közelíti a jó/ütõs fogalmát, de meglátjuk, ott is hogy alakulnak a dolgok..."
Aha, én is így gondolom. Bár Aarón Díaztól nem vagyok elragadtatva. Szerintem Gaby jobban illik Carlos Poncéhoz.
Az év elsõ felében futott novellák magasra tették a mércét...
Neli 2013 aug. 22. - 19:59:59
(1112/2174)
megint le vagyok maradva a részekkel, kb. 3-at nem láttam (=ami eddig volt a héten), a heti hátralévõket is csak késõbb fogom :S de majd írok, ha visszanéztem õket :)

a MEA-t feladtad? miért? nekem a legnagyobb csalódásszag a Dama, de Fabi miatt kap pluszesélyt :P nem olyan irányokba alakítják, amit az ember várna :S a MEA-t se igazán, jobban is beindulhatna az RG-vonal, de hátha még... én még kivi vagyok :P amúgy sztem a mostani 3-as kombóból egyedül az SD közelíti a jó/ütõs fogalmát, de meglátjuk, ott is hogy alakulnak a dolgok...
offtopic
handi99 2013 aug. 21. - 23:33:00 Előzmény Neli
(1111/2174)
DyO: Estela a nagyi útján beadta Ignaciának, hogy beteg, ezért vissza kell mennie Tomás házába. Nem gondoltam volna, hogy kétszer is ellövik a bénulással/betegséggel való zsarolást. :S Ha ez így megy ezt se fogom sokáig nézni. Azt hittem, hogy jön a testvérek vagytok-vonal...
MEA: Köszi! Majd folytasd a beszámolót, légy szíves. Feladtam a nézését.
SD: :D igen, a nászéjszakát megszívta, de másnap azért sikerült elaltatni a férjet. :D
Tetszett, amikor a kórházban Amanda tagadta az anyja elõtt, hogy van közte és Santiago között valami, aztán nem sokkal késõbb a mama meglátta õket, amikor csókolóztak. :D
Jó jelenet volt az is, amikor Hortensia rájött, hogy a jövendõbeli menyének már van egy felnõtt fia. :D
Neli 2013 aug. 18. - 00:34:41
(1110/2174)
tegnap nem néztem a részeket, akartam, de nagyon álmos voltam... most pörgettem át õket, hát kicsit csalódás volt a Dama és az SD is :S elõbbiben Mireya mégse bukott le, mert az apja épp háttal volt neki, mikor õ állt, és mire megfordult, a csaj már ült, mivel volt ideje visszaugrani a székbe :S
az ET-vonal is alakulgat, Estela nem tud ellenállni, beszélt az alvó T-hoz és simogatta :P :D hát igen, a múltkor is azért csókolta meg, mert ki is bírná ki, hogy kihagy egy ilyen lehetõséget :P
Ignacia közben összecuccolt és lelépett, mivel besokallt, persze anyuci nem nagyon tartóztatta, bezzeg a kedves férj :D de sztem a nõ nem bánná, ha a csaj nem jönne vissza :P :D
a MEA-ban Antonio részegen botrányt csinált TC partiján, amitõl kissé kiborult a nõ és késsel fenyegette, aztán az õrök összeverték és kidobták a srácot, de elõtte még kicsikart Patyból egy szeretlek-et :D :P a végén pedig TC beállított Griseldához :D :P érdekes lesz :P :D
az SD-ben Santa jól megszívta, kénytelen volt szexelni H-val, de majdnem elhányta magát, irtó kelletlen és szenvedõ fejet vágott :D :S a pasinak semmi nem tûnt fel, a csaj meg rohant is zuhanyozni, aztán meg kapott egy telefont, hogy a kisfia beteg, felöltözött és elviharzott... H. aludt, a gyereket meg végül Santi vitte kórházba, aki épp náluk volt, és Santa sógornõje elhitette az éppen érkezõ "anyóssal", hogy az õ anyja (elõtte Santi vallomást készül tenni arról, hogy szereti S-t, de pont a kérdésnél állított be Santa anyja)... a végén megint volt SS-csók és anyuci rajtakapta õket :D :P
és a fiatal srác meg a nõ vonala is alakul, a gyerek elkísérte vhova, rábeszélte, hogy engedje :P annyira aranyos :P hétfõn meg beállít a srác H-hoz, hogy a fiad vagyok :D :P ez is jó lesz :P
mary0114 2013 aug. 17. - 22:20:31 Előzmény handi99
(1109/2174)
Köszönöm szépen a segítséget!
offtopic
handi99 2013 aug. 15. - 23:27:56
(1108/2174)
Úgy, ahogy mondod. :)
:D Én is. 1-2 résszel ezelõtt még Estela kirohant Tomás szobájából. Tegnap meg megcsókolta...
offtopic
handi99 2013 aug. 15. - 23:25:01
(1107/2174)
Azt hiszem azt mondta, hogy online vette a dalt (v. vmi hasonló).
Neli 2013 aug. 15. - 22:14:59
(1106/2174)
;) :D :P jaja :D :P ettõl mûködnek, ettõl érdekesek :P :D azért E-n meglepõdtem, milyen simán elkapta T-t és megcsókolta :P :D utána meg lazán: legyen szép napod :D :P és a háttérben T. magabiztos vigyora :D :P mondjuk kicsivel több actiont azért elnéznék köztük :D :P
a másik pár meg amilyen váratlan volt, annyira ari tényleg :P szurkolok nekik :P
Neli 2013 aug. 15. - 22:12:07
(1105/2174)
igen, vmi rémlik, csak tekerve néztem... de Santi honnan ismeri a dalt? talán a fickót is ismerte? mondjuk azt nem hiszem...
offtopic
handi99 2013 aug. 15. - 20:16:54
(1104/2174)
:DDD Santa terve nagyon nem jött be. :D
Az Iván-Victoria vonal nekem is tetszik. Aranyosak.
... és maximálisan igazad van a Tomás-Estela vonal meg azért jó, mert mindketten genyák. :D
offtopic
handi99 2013 aug. 15. - 20:12:27 Előzmény Neli
(1103/2174)
Santa a címe annak a dalnak, amit Santiago játszott és Santa férje Willy a zeneszerzõ. A(z 1. részben is ezt játszotta a temetõ elõtt. Akkor mondta Santiago Santának, hogy "Santa" a dal címe.)
Neli 2013 aug. 15. - 19:08:10
(1102/2174)
na még tegnap nem írtam le a végét, de mekkora volt :D :P Santa mindent kitalált, hogy megússza a nászéjszakát, elõször a palinak beadta, hogy tépje szét a házassági szerzõdést, az meg persze nem akart belemenni, a csaj direkt húzta az idõt... aztán az anyjától kapott altatót beleöntötte a pezsgõbe, de nem vált be, a pasi rálocsolta a csajra, nem itta meg, és lekezdte csókolgatni :D :P Santa feje :D :P na hogy ebbõl mi lesz :D :P és várhatunk péntekig, hogy kiderüljön :S egyébként a Damában a Tomas-Estela vonal is alakul, tetszik :P most az SD-ben ez a váratlan húzás az idõsebb nõ-srác felállással is bejön, õk másért :P T. meg E. attól izgi, hogy genyák, amazok meg aranyosak :P egyébként másnak is tetszenek, olvastam yt-on a kommenteket :P
Neli 2013 aug. 15. - 04:26:27
(1101/2174)
jujj, de jó az SD, most nézem :P SS állat együtt :P Santi számonkérte a csajt, de az csak szenvedve nézte, és a legjobb pillanatban betoppant CV Sammy, itt asszem Ines... kiszúrta magának Santit és gyanakszik, hogy van SS közt vmi :P
és most volt egy érdekes jelenet, Santi szállásadónõje és unokaöccse hogy, hogy nem csókolózott :P a nõ vmi régi csalódásáról mesélt, aztán a srác átölelte, hogy vigasztalja, de végül csók lett belõle :P nagyon tetszett :P a nõ persze megijedt és elfutott :D :P a srác meg mosolyogva gondolt vissza a csókra :P ebbõl remélem, vmi érdekeset hoznak ki, díjaznám :P igaz, hogy a srác a nõ fia lehetne, de vhogy aranyosak voltak együtt :P
Neli 2013 aug. 15. - 03:42:46
(1100/2174)
a Damánál ma nagyon akadt a stream, így majd visszanézem, de ami lényeg, hogy Ignacia kissé nehezen, de kinyilvánította érzéseit Pedrónak (nincs vesztenivalóm, hiszen úgyis elmész az országból), Mireya meg majd'felrobbant és riadóztatta Tomast, aki mint egy felbõszült bika azonnal izzította a rakétát és "hûtlen" neje nyomába eredt :D :P itt nem láttam, de tuti jó volt a cara a cara-csörte a két pasi közt :P :D és ami még fontos, hogy Mireya nagy mérgében megtaposta a Pedróval közös képét (engem nem hagyhatsz el, nem tudod mire vagyok képes stb.), persze állva, és ekkor betoppant apuka :D volt nagy csodálkozás, mivel M-nak már nem volt ideje visszaülni, mikor az apja még háttal volt se, és itt fejezték be :D :P szóval a csaj lebukott végre :D :P ki nem állhatom... :S
a MEA most nem rossz, TC partit adott, amin megjelent a nagynénje, aki zsarolja, TC meg idegrohamot kapott és elmenekült elõle, most hisztizik :D :P Antonio meg részegen beosont a kertbe, de Rosario elkapta... de A. még nem adta fel, hogy beszéljen Patyval :P
most reklám van, holnap nem lesz semmi, mert díjátadnak... viszont közösen lép majd fel Aaron és C. Ponce az SD dalával, arra kivi vagyok :P láttam részletet a próbából :P
ja és egyébként meglestem a tegnapi részt, volt esküvõ, de Santi persze ebbe is belerondított :P elkezdett szaxizni (a templom közepén :D :P), mire az addig is kétségeivel küzdõ Santa, aki elõtte majdnem megfutamodott, de végül mégis rászánta magát az igenre, a szaxiszóló után zsupsz, elájult :D :P amilyen pillantással nézte Humberto Santit, hát nem lettem volna a helyében :D :P egyébként a zene vmiért a halott férjére emlékezteti a nõt, ezért is borult ki, de nem értem az összefüggést :S
offtopic
handi99 2013 aug. 14. - 22:58:53
(1099/2174)
Szia!
DYO: volt benne 1-2 jó jelenet. Pl. amikor Karina azt mondta Tomás-nak, hogy Estela szerelmes belé. Ignacia pedig meghallotta. :D ... de most tényleg nagyon lassú a sztori.
MEA: ezen a héten még egy részt sem láttam és valószínûleg nem is fogom pótolni. Majd néha írd le, hogy mi történt benne.
SD-t csak holnap fogom megnézni... pedig várós... Szerintem lesz esküvõ, különben nincs folytatás.

ESDLC: az utolsó rész elején elvileg meghalt Aurelio. Nem sikerült az arcmûtét..., de azzal végzõdött a történtet, hogy a lánya Rutila és Víctor (Chacorta fia, Rutila unokatestvére) kint játszottak. Megjelent egy férfi. Az arcát nem mutatták. Rutila kérdése: Apa? Szóval lehet folytatni...
Neli 2013 aug. 14. - 02:59:11
(1098/2174)
átpörgettem mindent, így nem is nagyon emlékszem, mik voltak, de a Dama nekem most csalódás, leült :S a MEA alakulgat, az SD-bõl most nem tudnék felidézni dolgokat, de az rémlik, hogy ma lenne az esküvõ (láttam ajánlót)... kivi leszek :P amúgy azon meglepõdtem, hogy Santa anyja a Cano-házban cseléd, akkor õ is be van avatva... remélem, Santi megakadályozza az esküvõt vagy történik vmi :P
amúgy hogy a cielo-sból lesz 2. évad, meglepett, tényleg? sorikból nagyon ritkán van asszem... Rafa akkor nem halt meg benne?
offtopic
handi99 2013 aug. 10. - 22:52:05 Előzmény Neli
(1097/2174)
Oké.

ESDLC: azt írtam, hogy benne van a folytatás lehetõsége. Nos, úgy néz ki, hogy lesz 2. évad.
offtopic
handi99 2013 aug. 10. - 22:43:34 Előzmény mary0114
(1096/2174)
"Santa/Amanda mivel tudta rávenni Santiagot, hogy ne árulja el Humbertonak?"
1. A Cano-házban: Santiagonak tetszett Amanda. Meglepõdött a nõ láttán és mivel Amanda letagadta Humberto elõtt, hogy már találkoztak, nem árulta el...., de amikor kettesben maradtak magyarázatot kért.
2. Amikor Santiago elment Santa házába (gondolom a kérdésed inkább erre vonatkozott): Santa bizonygatta, hogy szereti Humbertot és, hogy el fogja mondani neki az igazat. Szerinte az egyetlen ember, akinek el kell mondani az igazat Humbertonak, az õ. Santiago erre megnyugtatta, hogy nem fog szólni egy szót sem.
offtopic
handi99 2013 aug. 10. - 22:18:10 Előzmény mary0114
(1095/2174)
Szia!

A 4. rész végére is kaptunk egy meglepetést: Begoña - a cseléd a Cano-házban - Santa anyja. Santának szerencséje van, hogy tetszik Santiagonak és, hogy Santiago nem jön ki a testvérével.
José Ignacio Valenzuelától (õ írta a LCDAL-t) ilyen sztorit vártam: napról napra jobb.