Neli 2013 jún. 14. - 02:17:31
(994/2174)
ááá, pörög, elmentek tangózni :D :P Bruno Ninával, Bianca meg a kisgyereket vitte, amíg Ariel be nem futott :D :P szépen elküldte a kissrácot Ninával táncolni, hogy lecsaphasson Bruno-ra :D :P az a tánc :D :P és megjött közben a szarvak királya is, maga a kedves férj :D :P
egyébként láttad az elsõ 5 percet a tegnapiból, Andi? ;) :D :P kötelezõ ;) :D :P BN csókja meg beszélgetése, meglepõen aranyos :P
Neli 2013 jún. 14. - 02:10:33
(993/2174)
mi hiányzik a PP-bõl az eredetihez képest? sietniük kell, pár dolgot biztos kihagytak :D :P gyorsan belepakolták az ütõdött kertész nyavalyáját, a villám BN-eljegyzést meg ami kell... :D :P kihagytam vmit? :P

közben épp nézem, most van az a vén machinátor disznó, Ariel ellensége, engem baromira szórakoztat :D :P az elõbb jól kiélvezkedte magát annak a hülye vak Arielnek a kedves nej viszonyáról :D :P imádtam :D :P
offtopic
handi99 2013 jún. 13. - 22:38:11 Előzmény Neli
(992/2174)
Azért még maradt izgalom. ;) Elvileg 2-3 ember meg fog halni a jók közül. Kérdés, hogy kik. Mondjuk nem bánnám, ha nem így lenne...
offtopic
handi99 2013 jún. 13. - 22:32:02 Előzmény suxel
(991/2174)
Köszi a képet! :D Nagyok voltak. :DDD Mostanában miattuk volt érdemes nézni. Irenének jól áll ez a megtért bárány szerep. Lucho meg végig jó volt.
offtopic
handi99 2013 jún. 13. - 22:30:03 Előzmény Neli
(990/2174)
Mazochista mód: Suxel leírta ;) ... Alejandro addig verte a fejét a börtön rácsába, amíg el nem ájult. Így persze õ is bekerült a gyengélkedõbe Chacón mellé.
Macario unokatestvére ölte meg Maxot és Valentinát. Ó volt a sofõr. Kiengedték a fogdából, aztán a prostik másnap holtan találták.

PP: ahogy elnézem tényleg szépen lerövidítik a végét a török verzióhoz képest.
offtopic
handi99 2013 jún. 13. - 22:25:12 Előzmény suxel
(989/2174)
..., mert megérdemlem. :DDD
suxel 2013 jún. 13. - 12:44:45
(988/2174)
Utána
suxel 2013 jún. 13. - 12:44:28
(987/2174)
Elõtte
Neli 2013 jún. 13. - 12:32:30
(986/2174)
jav.: kimaradt az élvezet-résznél a már után a "nincs"
Neli 2013 jún. 13. - 12:31:31
(985/2174)
hát... egyrészt a hosszúság, ha nem izgi, nem köt le a sztori, egy idõ után fáraszt meg untat, elveszi a kedvem... :S ha vmi hülyeség van, pláne :S másrészt sokszor alakul úgy, hogy vagy nincs normális stream (van a francnak türelme keresgélni, ha minden leáll :S), vagy a végükre már nem vagyok úgy netközelben, hogy rendszeresen nézzem vagy visszanézzem, és lanyhul az érdeklõdésem is... változó. de ha nem látok benne olyat, ami izgi lenne, akkor csalódás, nincs már kedvem nézni :S vagy türelmem... sztem a sztorik is elfáradnak egy idõ után, nem tudnak mit kitalálni, annyira húzták, hogy már igazi élvezet benne (a CV végére is jó nagy baromságok voltak, sok rész már nem kellett volna, az utolsó szakasz, ami most van magyarul pl., az AB-nál meg nekem onnantól, hogy visszajött Miriam, nem is volt olyan jó)
suxel 2013 jún. 13. - 09:44:20
(984/2174)
Te a sorozatok végére mostanában így vagy, elfáradsz velük: amor bravio, corazón valiente, la patrona... :D :D :D
Neli 2013 jún. 13. - 04:11:51
(983/2174)
Alejandro a végén jól meglepte G-t... David meg megint hülye :S túlzottan most nem figyeltem oda, de az jó volt, mikor Antonia kapott egy összeragasztott papírt képekkel a múltjáról :D :P
Neli 2013 jún. 13. - 03:24:48
(982/2174)
LP: megvolt az elõbb a fõcím... a képek nem rosszak, jó pörgõsek, a zene kissé gáz, de még elmegy... a végén a kép a kígyós lánccal telitalálat, azt imádtam :D :P
Neli 2013 jún. 13. - 03:05:46
(981/2174)
Arielnek elmondták a pletykát BB-rõl, persze kiakadt, hogy kamu, de azért elgondolkodott... Bianca közölte B-val, hogy Ariel tudja, de nincs bizonyíték, tagadjon... :P holnap talán lesz :D :P
Neli 2013 jún. 13. - 02:23:20
(980/2174)
annyira tudtam, hogy mézesmadzag... :S Ariel lehajolt összeszedni vmit, amit Bianca felborított vagy ilyesmi, és ezek persze meghallották, és így mire Ariel odaért, Bruno eltûnt, A. csak az írogató Biancát találta ott... simán felvitte a hálóba, amíg Bruno nem tudom, hova bújt, és mikor a-ék mentek fel, elõjött... bámult Bianca után, aki hátranézett rá, késõbb Bruno sírt meg fogta a fejét... hatásosnak hatásos volt, de most már lebukást és drámát akarok :S :S
Neli 2013 jún. 13. - 02:13:08
(979/2174)
mai PP (most nézem): az elsõ 3 perc kötelezõ ;) :D :P engem is meglep, de Bruno és Nina közt láttam kémiát, volt csók (a kiscsaj erõszakolta ki persze, hogy most már jegyesek, jár neki :D :P)... :P meglepõen gyengéd és aranyos volt, JC jól csinálta, meg az elkínzott hangja is nagyon jól ment hozzá :P közben a döglött hal kb. felrobbant a pipától a háttérben :D :P Bruno utánanézett a zajnak, amit a csaj csinált, és suttogva mutogatott neki, vagyis némán, hogy tûnj el :D most meg falja a csaj, kúszik, hogy az övé akar lenni (és ilyeneket mond, hogy "fáj a lelkem, ha mást csókolsz" -Istenem, ki mond ilyet?? :S rémesen hangzik :S)... és megjelent Ariel, aki közeledik... :D :P és van pofájuk ide bevágni a fõcímet :S bahh :S
Neli 2013 jún. 12. - 21:42:42
(978/2174)
nem láttam az új fõcímet, végül is tegnap nem élõztem, ma néztem vissza... csak keveset, inkább húztam a csúszkát hang nélkül, csak a képekbõl tájékozódtam, pár dolgot láttam... mi volt az a mazochista mód? Antoniát hallottam, hogy Gaston lebuktatta, de miért akadt ki Gabriela? hogy idõ elõtt tette? Lucho-ék hatalmasak voltak, azt kicsit láttam :D :P David meg megint hülye, ennyire nem lehet ilyen, mikor már a sarkára állt a múltkor :S ja és Macario unokatesója ki és mi van vele? Alejandro-t meg hogyhogy kiengedték? mostanában nem nagyon néztem, kezdett lanyhulni az érdeklõdésem... inkább az újakat várom :P
a PP-ben amúgy ahogy láttam, izgi alakul (bár mostanában azt se nagyon néztem), Bruno eljegyezte Ninát, engedve az erõszaknak, de Bianca kiborult és talán lebuknak Ariel elõtt ma... :D :P bár ahogy ezek intézni szokták, csak újabb mézesmadzag sztem :S
suxel 2013 jún. 12. - 21:07:48
(977/2174)
Na még nyomatok egy "Macariot és Guerrát" :D :D :D Hatalmasak!
suxel 2013 jún. 12. - 21:06:43
(976/2174)
-Nekem nem tetszik ez a dal. Nincs nekem összhangban a képekkel. Teljesen felesleges volt így a végére, az elõzõt szívesen végignéztem, meghallgattam, de ezt csak ugrom.
-Erõs volt az a fej beverés a rácsba.
-Elõször nem értettem mire készülnek az õrültek, ám amikor megjelentek, én feküdtem a röhögéstõl. Ah, hatalmasak és szenzációsak voltak. Jó volt a tacózás is. :D :D
-Antonia a "gran madame", ha jól értettem így mondta Gastón az elõzetesben, bár ezzel nem arat osztatlan sikert. Gabriela két pofonja kegyetlen lesz, Alejandronál meg a pont, ahol betelik a pohár. Sajnos a férfit nem tudom megérteni, hogyan védelmezheti a nõt, ha tud a sok kegyetlenkedésérõl, oké hogy az anyja de akkor is.
-Én Anibalon is elvagyok halva, micsoda fejeket tud vágni az az ember, kiszedtem egy képet, bár szerintem most, hogy Antoniára íratja a dolgait, neki lassan harangoznak.
-Rodrigo meg, hogyan gondolhatta, hogy Guerránál megleli a parókát, amúgy eldobta vagy mi lett vele?
offtopic
handi99 2013 jún. 12. - 17:22:24 Előzmény Neli
(975/2174)
Szia! Hogy tetszik az új fõcím?
Alejandrotól kissé, vagy inkább nagyon mazochista... a mód, ahogyan eljutott Chacónhoz.
Lucho haláli volt Macaraioként, ahogy Irene is Antoniaként.
Antonia a kupleráj tulajdonosa. :D
... és Macario unokatestvére se sokáig élvezhette a szabadságot...