Neli 2013 szept. 19. - 18:42:51
(1174/2174)
de cuki :P köszi :P és még jó is a hangja :P :D csalódtam volna, ha pont az nem oké benne :D :P

ami az SD-t illeti, engem az Ines-dolog foglalkoztat SS-en és VI-n túl (ami tényleg nem egy mély kapcsolat eddig, bár Santi gesztusa majdnem megható, de inkább csak a könnyes szemét értékeltem :P :D)... olvastam máshol is már, amit írsz, hogy a csaj anyja lehet a pincében, de azt is, hogy Willy (én ebbõl semmit nem láttam még, tekerni szoktam)... talán mégse halt meg, vhogy kivitték? és rejtegetik? de miért? Ines már nem õt akarja... olyan, mint aki nem is tudja, hogy meghalt (ha meghalt)... az tuti, hogy a csaj majdnem olyan, mint egy õrült pszichopata, megszállott :S a papija meg mindent teljesít :S
és vajon Patricio mit akar? sztem is vmi régi dolog, de rejtélyes, mert a nõ nem ismeri korábbról... ezzel szemben P. teljesen olyan, mintha így lenne... talán a régi pasija lenne, csak megváltozott? vagy az küldte oda? mondott vmi olyat P., hogy infókat akart... vagy mi lehet a háttérben?
mary0114 2013 szept. 19. - 13:16:43
(1173/2174)
mary0114 2013 szept. 19. - 12:22:56
(1172/2174)
Neli, nagyon köszönöm az összefoglalót. :) Majd csak este tudom megnézni, de már várom.

Vic-Ivan: juppi, legalább valami jó is történt velük. Mármint Patricio betoppanása elõtt :D :P . Bár még mindig nem értem Patricio okait, hogy miért közelít ennyire Vic felé. Valami régi dolog húzódik ott a háttérben. Mondjuk más sem hiányozna, minthogy Carlos megtudja ezt a kis szerelmi viszonyt, mert kétlem, hogy Ivan megúszná élve. :S Tiszta beteges az a pasi.
Vicente tényleg járkál le valakihez a pincébe, de még nem tudjuk, hogy kihez. Lehet Ines anyja? A másik, amit nem értek a pasival szemben, hogy miért akarja ennyire, hogy Santi elvegye Inest? Csak azért, hogy az elkényeztetett hisztérika minden szeszélye teljesítve legyen? Elég durva, hogy mindenféle zsarolásokba is belemegy, csak azért, hogy a kislánya ne hisztizzen. Nem mellesleg teljesen hazugságra épül a kapcsolatuk. És tényleg, Ines lehet, hogy Willy gyerekét veszítette el? És vajon mikor? Még Santa elõtt, vagy Santa mellett? Lehet, kiderül, hogy a pasi mégsem volt teljesen ártatlan?

Santa meg szegény teljesen össze van zavarodva. Azt sem hallották a cselédek, hogy lezuhan a lépcsõn? Mert azért akkor az magyarázat lenne neki Humbival szemben. A pasi meg hihetetlen gonosz. Kábítja a feleségét, meg az õrületbe akarja kergetni, de mikor meg megtudja, hogy elveszítették a babát, kicsit sem boldog. Elvégre az ellensége Santa, akárhogy is nézzük. Szegény Santa most is csalódik, nem is kicsit.

Santitól meg nem vagyok elájulva, hogy áldozatot csinálnak belõle, hogy így védje meg a szerelmét. Ez nekem most nem tetszik. Amúgy meg jobban dolgozhatnának igazán a fõhõsök kapcsolatán, mert annyira nem viszik túlzásba. Még ki sem alakult a kapcsolatuk, de máris vége kicsit. Erre elég nehezen lehet alapozni.
Neli 2013 szept. 19. - 11:40:45
(1171/2174)
heh, Santa elment a börtönbe Santihoz, mire az közölte, hogy elveszi Inest és H. nem tett a csajjal semmit, és pont az esküvõ bejelentésekor toppant be Ines :S Santi persze direkt mondta, hogy eltávolítsa Santát, hogy védje :S Ines meg vitte a "terhesség" igazolását, ott örült, de az apja mikor meglátta Santát, elkezdi nem a kórházban kéne lenned? azok után, hogy elvetéltél... mire Ines megváltozott és elszólta magát, hogy megérti, õ is járt így :S az apja persze rögtön tagadott... utána meg: mit keres itt Amanda?? azt hittem, ezt már megbeszéltük, Santiago... mire Santa nagy hitetlenkedve: tessék?! nem jöhetek meglátogatni?? pasi: nem, nem jöhetsz!! elmagyarázod te, Santiago, vagy elmagyarázzam én? Santi faarccal, könnyes szemmel, hidegen: ne keress többet, Amanda... elveszem Inest... bah :S Ines apja: ez már tény? már meghoztad a döntést? Santi fahangon: igen... elveszem Inest, mikor kikerülök innen (tuti ezzel zsarolta az öreg)... pasi: most már érted, miért nincs már itt semmi keresnivalód, Amanda? ne akarj több bizonyítékot H-nak... tudom, miért mondom... Santi: viszlát, Amanda... mire az lassan kimegy, bõg :S Ines meg nagy virulva: jó, egy problémával kevesebb... :D heh :D :S ritka idegesítõ :S most már kevésbé bírom :S a végén Santa kitámolygott, és H-ba botlott, aki vészjósló hangon kérdezte: megtudhatnám, mit keresel itt? és vége... az elõzetesben meg Ines megfenyegeti Santát, hogy megöli, ha még egyszer együtt találja Santival :S a csaj eléggé meglepõdik...
ja és Patricio közölte V-vel, hogy szereti (együtt mentek el) és arcon is csókolta, a nõ meg hagyta :S Ivan meg messzirõl figyelte és nagyon szenvedett, szegénykém :S

micsoda rész...
Neli 2013 szept. 19. - 11:20:07
(1170/2174)
még a MEA-t nem csekkoltam, de az SD-ben szörnyûségek vannak :S elõször is H. beadta a kórházban Santának, hogy szó nem volt lépcsõrõl, a csaj eltûnt vhova és ott találták meg, nem tudták elõtte, hova lett és ne találjon ki olyanokat, hogy õ lökte le :S elõtte H. az orvossal is beszélt vmit, és persze közölte Santával, hogy elvetélt :S
ami még rosszabb, VI-nek a sikeres "akció" után befellegzett, ahogy mondtam, Patricio rájuk rontott és Carlosszal fenyegette õket, hacsak nem szakítanak, mire Ivan nekiment, de V. megijedt és otthagyta :S de legalább elõtte megvolt :P :D "csak" a folytatásba rondított bele az a szemét :S
Santinak meg Santa anyja vitte a hírt a csajról a börtönbe, elõtte Santi dumált Ines apjával, aki megzsarolta... és közölte, hogy H. nagyon veszélyes, el akarja szakítani Santától mindenáron :S
na mi jön még... :S
Neli 2013 szept. 19. - 03:16:24
(1169/2174)
hehh, Griselda igent mondott Gabrielnek, hogy meneküljön apuci elõl (nem kértél ezerszer? most válaszolok, igen, hozzádmegyek :D :P) :D :P tudja ez, hogy mit csinál?? :D kétlem :D :P de legalább Gabriel örült :D :P apuci kissé ledöbbent :D :P
most reklám van, de nem tudom folytatni, majd holnap visszanézem :P pár részt nem láttam, erre visszatérek és ilyenek történnek :P
Neli 2013 szept. 19. - 03:07:40
(1168/2174)
belenéztem a mai Damába, olyan rég láttam, de ásításrohamokat eredményezett... :S
úgy látom, sikerült túllendülni a tesódolgon, mert a nagyi meg P. anyja már nincs ellene az esküvõnek (bár az elõzetes alapján a nagynéni még ellenáll), sõt utóbbi meghívta a nagyasszonyt is- Estelát- egy kis baráti kajálásra :D E. elég szépen fogadta :D :P konkrétan kikelt magából :D :P de amúgy untam... :S bár kb. csak 10-15 percet láttam az egészbõl, de az is sok volt :S
na és kezd a MEA... nem hiszek a szememnek, megjelent APUCI mint hajótörött, nagy bozonttal :D :P él és virul, és elõadja, hogy még mindig a férjed vagyok, Griselda :D :P mire az kiakad, hogy mit vétettem :D :P a gyerekek meg konkrétan kõvé dermedtek, mindenki ledöbbent :D :P a pasi elõadja a nagy mártírt, hogy miért nem keresték meg mennyit szenvedett meg hogy G. hálátlan volt, lemondott róla stb. ... faggatják, hogy hol volt 15 évig, miért nem jelentkezett...

és közben találtam egy kis infómorzsát az SD-hez Ines ügyérõl régrõl (most nem fordítom le, sztem értitek):

"We find out that Inés was in fact, pregnant before, although her dad says it was just a dream. Of course, we also see the doctor in flashback telling Vicente the drugs he gave Inés will make her forget everything."

ez egyre cifrább :S amit olvastam még, hogy anno a csaj elvesztett egy babát (talán W-tõl?), és nem lehet neki több, amit korábban is írtam... a többi még adalék ehhez
Neli 2013 szept. 18. - 14:09:28
(1167/2174)
na most néztem bele... tuti nem fogja :S H. eléggé megijedt... az elõzetesben meg Santa anyja bemegy Santihoz és az arcokból ítélve csak egyféle hírt közölhet... tuti azt, hogy elment a baba :S
ezt az Ines-dolgot viszont nem értem... most mindenki hazudik miatta, hogy terhes? vagy vkivel elintézte (Santi bizonyítékot kért, orvosi vizsgálatot tanúkkal a családból, Ines apja mondta, hogy ott voltak)? yt-on voltak olyan kommentek, hogy volt korábbi, rosszul végzõdött sztorija vkivel (talán Willy vagy vki más), ami miatt mondhatta azt az apja, amit írtál, hogy nem lehet gyereke a csajnak... de a pasi hazudik a lányáért :S hm... érdekes... meg olyat is írtak, hogy vki vhova be van zárva, és talán a csaj anyja... de tekerni szoktam, nem tudom :S soknak még a nevét se, akik nem érdekelnek :D :P
egyébként VI-n meghaltam, állat :P, de sajna Patricio követte õket... :S gyanítom az elõzetes alapján, rájuk ront :S V. elég ijedt fejet vágott :S meg P. telefonált is vkivel, de mégis mit akar?? :S nem tudok rájönni :S
mary0114 2013 szept. 18. - 08:30:30
(1166/2174)
Köszi a beszámolót!

SD 30. rész 4-5 part, minden Vic-Ivan rajongónak kötelezõ. :D :P Köztük nekem is ugyebár.

A sofõr nem bírta megfojtani Paulát, viszont a Willyrõl szóló dossziéját eltüntette. Carlos majdnem megölt még egy prostit. :S Szent-Cano testvérek meg elõveszik a mamit, a Vicentével folytatott telefonja miatt. Még a végén kiderül számukra, hogy anyuci erõsen félrelép.
Santi nem igazán akarja bevenni a terhességet, Ines meg megy a Cano családhoz. Az apja viszont nem hatódik meg a terhesség hírére, mintha valami olyat mondana a lányának, hogy õ nem is lehet soha terhes. :S Amanda persze majdnem padlót fog, mikor a híreket meghallja.
Humbi megint elkábítja Amandat, az erdõben ébred fel. Kezdi azt hinni, hogy megõrül. :S
És a vége persze a lépcsõrõl lezuhanás. Kétlem, hogy ezt a baba túlélné.
Neli 2013 szept. 17. - 12:17:32
(1165/2174)
na volt némi kakascsörte Ivan és Patricio közt, bár Ivan volt a harciasabb :P imádtam a srácot, mint mindig :P rajtakapta P-t, hogy le akarta nyúlni V. láncát, amit most kapott I-tõl, persze számonkérte, P. meg vmi nagyon gyenge magyarázattal állt elõ, I-nek nagyon gyanús... nem is hagyta, hogy elvigye a cuccot :P :D
közben H. élvezi a diadalát, hogy Santi a sitten van, meg is osztotta vele az örömét :D :P
Ines meg szervezkedik (H-nak mondta, hogy tudja, mit kell tennie és mondania, ne aggódjon), ájulást színlelt, majd vett egy terhességi tesztet (pedig ugye nincs rá szüksége), és a végén sugárzó arccal közölte Santival, hogy apa lesz :D :P
holnap meg ahogy kivettem, H. nem akarja kiengedni a házból Santát, kergetõznek és a csaj legurul a lépcsõn :S gondolom, emiatt elvetél majd :S bár neki ez jó, legalább nem kell a lelkifurdalásával küzdenie...
Neli 2013 szept. 17. - 12:04:53
(1164/2174)
most nézem a tegnapi SD-t, hát húú :P 29-es rész, a 3. perctõl és a 7.-tõl kötelezõ minden VI-rajongónak :P
én konkrétan meghaltam rajta, bár sajna nem az lett belõle, amit vártam, de Ivan még mindig aaaannyira édiiii :P :P csak a hülye nõ szaladgál mindig elõle, ráadásul magyarázat nélkül... :S :S
nézem tovább :P
Neli 2013 szept. 16. - 19:34:17
(1163/2174)
ha látom az SD-t vmikor, visszanézésben, persze írok róla, ha lesz idõm ;) a többit most nem néztem meg, enyhén csalódtam, hogy gyakorlatilag zéró minden, semmi nem történik, ami érdekelne :S pedig nem így indultak... :S
Neli 2013 szept. 16. - 19:32:56
(1162/2174)
az?? :O Aracelyvel? :O :S hát... sztem nem passzol hozzá :S na és ki lenne a férfi fsz.? remélem, vmi hasonlóan eyecandy példányt bányásznak elõ, mint Mario C. volt :P bár az nehéz lesz :D :P
amúgy az LP a magyar részekben épp most tart a bosszú kezdeténél, ma tanultak G-ék olaszul meg franciául :D :P visszaemlékeztem, mikor anno láttam, Lucho-n mennyit röhögtem :D :P na meg azon, hogy Max gyönyörûnek nevezte Valentinát :D erõs túlzás, de hát szerelmes szegény :D :P egyébként ari a srác :P

ami az SD-t illeti, nem értem, H. miért csukatta le Santit?? :O keveset láttam, tekertem is, így nem világos :S de a börtönben az SS-cucc szép volt (és végül mi lett a szökéssel? H. szólt közbe?) :P nem beszélve VI-rõl, hát az vmi irtó édes :P nagyon cukik tényleg :P végre volt elõrelépés :P
Inest viszont nem tudom hova tenni, meglepett, hogy ismerte Willyt... :O :S vajon honnan? és jártak is vagy csak õ akarta? belõle is kinézném, hogy bevádolná, olyan alkat, bár nem megszállottan beszélt róla, mikor nézegette a fényképét... sok itt a homály :S
offtopic
handi99 2013 szept. 16. - 12:10:10
(1161/2174)
Köszi a beszámolókat!
Vállaljátok a SD eheti részeinek összefoglalóit, amíg pótolom a múlt heti részeket?

A Telemundo és az Argos közös novellája várhatóan az El Cuerpo del Deseo remakeje lesz Aracely Arámbulával.
mary0114 2013 szept. 15. - 14:44:54
(1160/2174)
Cuki Humberto hamar gyorsan a sittre küldte az öcsikéjét. Egyenest az esküvõrõl, hogy azért minél nagyobb legyen a visszhangja. :D És megvolt a kölcsönös szerelem vallás fõhõseink között.
Vic-Ivan végre megint együtt voltak kicsit, Vic megkapta a nyakláncot, rögtön Ivan nyakába ugrott. Cukik még mindig.

Meséljétek már el nekem, hogy mi köze van Inesnek Willyhez??? Leejtette a fényképet, és valami olyat mondott, hogy nem felejti el az elsõ pasiját? Ezzel itt most így mi lesz?
Neli 2013 szept. 13. - 17:59:55
(1159/2174)
ez szokás :D :P különben hogy derülnének ki a dolgok :D :P bár ha bezárják is mindegy, mert aki kivi, úgyis halkan kinyitja és kagylózik :D :P
amúgy a VI-dolgot láttam, meg P-t is, csak nem értem... de Ivan nagyon édi volt az ötletével :P még beszélt is a perselyéhez, ha jól láttam :P :D sajna nincs új fejlemény, bár nagyon pörgetem, ahogy mindent... egyelõre még SS se szökött meg :S a többirõl nem tudom, tekertem...
a Dama a szokásos uncsi (bár lehet azért zavaros, mert ezt is tekerem), bár Tomas megint villantott vmit a tehetségébõl :P Mireya bement hozzá a céghez, veszekedtek, T. ravaszkodott meg votl flört-majdnem csók (látszott, hogy a csajra is hatást gyakorolt, naná :P :D), aztán a csaj vhogy elájult a parkolóházban és Tomas hazavitte :P ott aztán egyszer felemelte az ágyból és ahogy nézte :P ja és Ignacia ugye már tudta, hogy Karinával kavart T. és most mondta el a pasinak, hogy a csaj terhes volt :S T. még sírt is, ahogy kivettem, hogy mit tett (ugye õ vette rá Estelát a gyilkosságra), ez eléggé meglepett... asszem ez volt a tegnapelõttiben, a rész elején mutatták. több nem nagyon rémlik, a nagyi küzd IP ellen, de nem beszél... ugye tesóknak hiszi õket. I. apja is kihallgatott vmit, de most nem emlékszem... amúgy tudja, hogy Pedro a fia?
a MEA-ból semmi lényeg nem rémlik, az is ül :S TC asszem kinyírta a nénikéjét, aki zsarolta, meg Antonio kibékült Patriciával, és G. unokáját vissza akarja kapni az anyja, elvileg megváltozott, bár sztem rosszak a módszerei... balhézott Kikével a gyerek miatt, ezzel lett vége. és még mindig semmi RG :S ezek mit képzelnek?? :S
mary0114 2013 szept. 11. - 13:02:05
(1158/2174)
Ronda és irritáló. :D Viszont a szerepre pont alkalmas, ha ezt akarták elérni.
Bár igazán Ximena nyivákolásától szoktam a hajamat tépni. :D

Elkezdtem tekerni a sorozatot...

Humberto elvitte a gyereket vérvételre, oda toppant be Santi és akadályozta meg az egészet. Humbinak mondta, hogy Amanda a gyerek anyja.
A kissrác nem beszél azóta, mióta meghalt az apja. Egyedül Santinak volt hajlandó 1-2 szót mondani, még az anyjának sem. Inesnek sem sikerült elérni sehogyan sem.
Carlos kinyírt egy prostit, mert annak szerintem eljárhatott a szája Pancho felé. De hogy miért, igazán nem tudom, mert tekertem. A csaj torkát elvágta, ott mindenki és a kamera elõtt. :S

Vic-Ivan: Patricio hirtelen hátulról meg akarta ölelni Vicet, de az megint elmenekült. Be a szobájába, de még az ajtót is bezárta. Vic kereste a képet, tehát valamit nagyon sejt, de jó lenne ha kiderülne, hogy mit. A képen Vic az anyjával van. Patricio elégette a képet.Ivan meg egy nyakláncot akar venni vicnek, arra gyûjt.

Kiderült Santi titka: ahol volt tanítani gyerekeket, ott összejött egy fiatal csajjal. Egyszer leütötték, és a csaj mellett ébredt fel csurom véresen, a csaj persze halott. És menekülõre fogta onnantól kezdve. Ezt Santanak mesélte el és õ hitt is neki.

Most épp azt tervezik Santa és Santi, hogy hármasban megszöknek.

Épp Suxelnek puffogtam, hogy ezek állandóan nyitva hagyják az ajtókat. Komolyan, mindenki tud mindent, mert állandóan hallgatóznak. De egytõl egyig, mindenki. Most is Santi-Santa együtt a panzióban, Lisette hallgatózik, már Hubmi is tud persze mindent.
Neli 2013 szept. 10. - 22:48:43
(1157/2174)
én se csípem... és még ráadásul ronda is :S
szóval akkor H. tényleg kivitte Santát az erdõbe :S bah, szerencsétlen csaj :S na de Santi minek köpött?? :O :S és kinek?? nem láttam :S a gyerek beszélt a múltkor Inesszel? jé :D eddig egy-két mondaton túl többet nem hallottam tõle :D amúgy Carlos mit csinált? :O :S tényleg kinyírt vkit? :O :S miért?? :S
VI haladhatna egyébként, Patricio-t továbbra se értem... neked van róla van elképzelésed, mit akart a képpel meg V-tõl? :S és V. miért nem szól rá? :S mindig csak elmenekül, mint aki sejt vmi titkot az egész mögött, de nem szól... de miért?? :S
mary0114 2013 szept. 10. - 13:44:52
(1156/2174)
Carlos egy idegbeteg idióta. Hogy kivégezte már a csajt a többi prosti elõtt. :S
A Vic-Ivan szálnál sincs most elõre lépés. Azon kívül persze, hogy még mindig imádom õket, mert cukik együtt.
Mondtam már, hogy a Lisette-t alakító színésznõt nem bírom elviselni, annyira irritáló? :D
mary0114 2013 szept. 10. - 13:42:47
(1155/2174)
Nem álmodta Amanda a jelenetet, Humberto visszaemlékezett az egészre, ott benne volt, hogy kiviszi a házból a csajt az erdõbe. Meg Santi ugye Maratól vitte haza.
Humberto dns-vizsgálatra vitte volna Willyt? Ez most mire volt jó, hogy Santi benyögte, Amanda az anyja a kisfiúnak? Kavarják rendesen a szálakat. Nem szeretném, ha most meg egy üldözött nõ lenne Santaból.
Paula egy hiszékeny liba, ha azt hiszi, hogy a sofõr tényleg érdeklõdik iránta.
A pénteki részben Ximena hatalmas volt a gyerekkel, mikor kényszeríteni akarta, hogy beszéljen. Nem mellesleg a kissrác tényleg ügyesen alakítja a karaktert.