suxel 2013 szept. 26. - 00:08:44
(1194/2174)
és baromi csúnyák, minek nézzem õket? :D :P --> besza behu ezután a kijelentésed után. :D :D Arturoról mindig egy csúnya disznófej jut eszembe amúgy, Lisettevel meg ijesztgetni lehetne minden sarkon.

Szervkereskedelem: hát én angol felirattal néztem, ugye megosztotta a csurkás az összes kapcsolatát Patricioval, hogy megkapja a vesét a piacon és azt adta el úgy, mint a sajátját, na én ezt vettem ki. Arra tudok gondolni, hogy részesülni akart a csurkás a pénzbõl, mivel jó infókkal látta el Patriciot. De Carlos pénzért kapta a vesét, nem ingyen? Mondjuk nekem vannak sötét foltok abból kifolyólag, hogy nem néztem az elejét rendesen a sorozatnak, mert annyira nem jött be, viszont most kezd érdekes lenni már számomra is.

Balga voltam ennyi: én azt feltételeztem, hogy Victoria volt a szeretõ és valójában Carlos Victoria fia. Aztán elolvastam a te verziódat és így minden a helyére került. Mégegyszer megnéztem a mundón és így értelmet nyert nekem Victoria visszaemlékezése, valamint amikor a nénike mondta, hogy Patricio apja minden vagyonát a szeretõjére és azok gyerekeire (children) hagyta. Én csak childot láttam elõször, s innen szõttem ezt a vad teóriát.

Amúgy Carlos meg miért öli, veri a prostikat? Passzió? :D Nem elég, hogy korrupt? Vagy van valami különösebb oka is rá?
Neli 2013 szept. 25. - 23:17:30
(1193/2174)
:D én azokat mindig tekerem :D :P nem érdekelnek... és baromi csúnyák, minek nézzem õket? :D :P
sztem W. csak flörtölt, nem sikerült a nõvel a dolog (B. biztos ellenállt :D)... de az azért meglepett, hogy mégse akkora áldozat, mint azt az elején sugallták...
a szervkereskedelem nekem nem világos... ha P. nem adott semmit, akkor hogy jön a képbe a cucc?
és mit értesz az alatt, hogy "félreértettél" pár dolgot P-ék közt? konkrétan mit? én már olvastam olyan vad teóriákat a carayon, hogy húha... :D :P nem lep meg semmi sztem :P :D
suxel 2013 szept. 25. - 22:13:15
(1192/2174)
Igen, adott neki egy injekciót a halála elõtt.

Kissé meglepõdtem a szervkereskedelmen (ugye a vese), meg elõször kissé hülyén raktam össze a kapcsolatokat Pat és Vic között (félreértelmeztem pár dolgot, de ez azért volt, mert nem láttam minden részt).

Arra azért még kíváncsi lennék Willy csak simizte az anyóst vagy le is fektette. Mi fog még kiderülni?

Mennyivel jobb egy epizód, hogy Arturóék nem sokat szerepelnek benne. Nálam sokat javít a minõségen.
Neli 2013 szept. 25. - 20:20:58
(1191/2174)
az elejérõl kimaradt, hogy az anyja miatt akar P. bosszút állni (jól gondoltam, hogy V. anyján V-n keresztül)...
Neli 2013 szept. 25. - 20:19:50
(1190/2174)
most néztem bele a tegnapiba, talán kiderült vmi... nem biztos, hogy jól értettem, de vmi olyasmi volt, hogy Ivan nyomozott kicsit P. után, és megtudta, hogy P. anyja öngyilkos lett, mert az apjának szeretõje volt -ez volt V. anyja...
P. pedig majdnem megint megerõszakolta V-t, e szerencsére Carlos idõben hazaért és P-nek le kellett mennie hozzá :P :D

ja és Santa apósa meghalt (gyanítom, George keze is vastagon benne van), ma olvassák fel a végrendeletet. lesz nagy botrány vmiért :P Santa megjegyzi, hogy itt vmi furcsa történik...
Neli 2013 szept. 25. - 18:52:29
(1189/2174)
a tegnapit még nem láttam, de a hétfõi brutális volt :S Santa ügye is bonyolódik, ráadásul az a szemét P. megerõszakolta V-t, és Ivan még nem tudja, mivel elcuccolt az anyjához ugye :S azóta nem is néztem bele, de kivi vagyok, mi volt...
vajon mi a célja P-nek? vmi köze lehet a dolognak V. anyjához, de még mindig nem világos :S annyira szeretném tudni...
mary0114 2013 szept. 21. - 09:23:53
(1188/2174)
És amit majdnem kihagytam, Ivan nyomoz Patricio után, hogy tényleg õ volt-e a donor. Hát nem!

A Cano ház volt cselédlánya meg megy a prostik közé dolgozni, gondolom a pasijának akar infókat szerezni.
mary0114 2013 szept. 21. - 09:22:11
(1187/2174)
Úúúúú, a 33. rész nem telt el izgalmak nélkül!

Inest faggatja Santa a babájáról. Inesnek emlékképei vannak a dokiról, majd az abortuszról, és sírva elrohan. Santa nem érti. Humberto megint bekábítja Santat, az az erdõben ébred, Ricardo (sofõr) holtteste mellett. Nem komplett persze megfogja a fegyvert, majd elmenekül.

Santiago kiszabadul, Vicente elintézi. Ezen viszont összekülönbözik Humbertoval, mert ugye annak meg pont az a célja, hogy Santi minél tovább maradjon a börtönben. Santiago szabadulása örömére, Cano mama megjutalmazza Vicentét. :D :P De ugye a legjobb, hogy Paula viszi nekik a szállodai szobába a nasikát, és belekever a pezsgõbe valamit, amitõl jól rosszul lesz hétfõn mindkettõ. Így aztán meg jól lebuknak majd, hogy mit csináltak édes kettesben. :D :D

Ivan a panzióban valamit keres, ami az övé és Patricio eltüntette. Némi kis harc árán visszakapja, Ivan nagyon kis harcias, cuki. Patricio ellopja Vic nyakláncát, amit Ivantól kapott, és szerintem Vic anyjának a képéhez nyom egy köszönömöt. húh, mi lesz ebbõl?

Santi Amandanak szólítja Inest, aki várja a rendõrség elõtt. :D :D :D

ÉÉÉÉÉSSS ami számomra most a totál ledöbbenés!!!! Begona eteti a kisfiút, mikor visszaemlékezik egy közös jelenetre Willyvel. Hát nem fogjátok elhinni, de az ártatlan kikezdett az anyóssal! Na most itt mi lesz???? Willy nem is olyan ártatlan, innentõl tuti, hogy övé Ines volt babája. És mindezt már Santa mellett csinálta szerintem. Lehet, hogy õ van a pincében??? Lehet, hogy nem is halt meg?
mary0114 2013 szept. 20. - 20:06:03
(1186/2174)
Nekem is tetszett. :) Fõként azért is, mert Humberto nem tudta visszafogni magát. :D

Az Ineses rész nekem kimaradt, lehet sokat tekertem. Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy kit rejteget Vicente a pincében. Az orvost? Szerintem azt kinyírná. Valami fontosabb személy lehet. Ha Willy, akkor érdekes a helyzet: mert akkor elvileg akkor lett volna Ines terhes tõle, mikor Santaval már együtt volt. Esetleg Ines anyját? Nem tudom, lehet még szánnak neki nagyobb szerepet?

Suxel: ez a hír számomra is nagy meglepetés. Santi ugye nem lehet a közös gyerekük, hiszen, Vicente nem hagyná a házasságot Inessel. Így viszont már tudjuk, hogy Humberto miért ilyen félresikerült darab, hiszen anyuci és apuci is kellõképpen gonosz.
Santiago nyilván az eddig rendes Gaspar Canora hasonlít.

Ivan-Victoria: mindkettõt sajnálom, szenvednek kellõképpen. Patricio céljait még mindig nem értem. Házasság? Húha....
suxel 2013 szept. 20. - 19:24:48
(1185/2174)
Azért az ma meglepett, hogy Franciscanak és Vicentenek van egy fia, (s ha minden igaz Humberto az, más nem lehet.)
Paula meg nagyon könnyen bedõlt a faszinak, majdnem az életébe került, de Humberto megszabadította tõle.

Annak a cselédlánynak, aki lopkodott az elején van valami fontos szerepe? Felbukkant ma is többször. Kenya Hijuelos játssza asszem (régen szebb volt).
offtopic
handi99 2013 szept. 20. - 19:07:15
(1184/2174)
Nekem tetszett, amikor Santa úgy tett, mintha aludna H. meg átölelte. :)

A hétfõ részben: Inést altatva vitték ki a házból. (Ott volt az orvos és Vicente.) Az orvos azt mondta Vicentének, hogy Inés nem fog emlékezni a történtekre. Vicente meg késõbb megjegyezte, hogy nem akarja, hogy a lánya tönkretegye az életét. Szerintem terhes volt. Elvetették a gyereket, majd beadták neki, hogy ez csak egy rossz álom volt.
Kíváncsi vagyok, hogy Vicente kit zárt be a pincébe: Willyt v. az orvost?... esetleg vki mást.
offtopic
handi99 2013 szept. 20. - 18:58:13
(1183/2174)
LI: Sebastián 8 évvel fiatalabb, mint Lisette (Pablo csak 4-gyel volt).
Dama: nem tudom hány részes lesz. Elvileg idén már nem lesz új telenovella. Ami van azok jövõre érnek véget.
mary0114 2013 szept. 19. - 21:48:02
(1182/2174)
Többször volt már olyan, hogy mikor Santa aludt, Humbi odament és puszilgatta meg simogatta a karját. :D Szóval szerintem tényleg kezd belezúgni a csajba.
Elõzetesben meg Santa Santiagonak szólítja Humbertot. :D Ha még esetleg nem tudná a pasi, hogy a kistestvére lecsapta a feleségét a kezérõl.

Ines dolga nekem érdekes, mert ha az apja erõltette az abortuszt, és ráadásul a szerelmétõl (mert ugye szerette Willyt), akkor lehet nem imádná ennyire az apját. Viszont így meg lehet, hogy az apja, úgymond vezeklés miatt enged meg mindent neki.

Marat én is sajnáltam, ugye állandóan teherbe akart esni Arturotól, csak nem sikerült. Arturo meg egy fajankó, akit az anyja úgy irányít, ahogy akar. Na mondjuk ezt a szálat erõsen tekerem. Meg Lisettet, mert egyszerûen irritál a csaj. Viszont az jó volt, hogy Lisette vett ruhát Vicnek, és azt mondta neki, hogy kíváncsi rá, hogy ki miatt ennyire szerelmes. :D Ha tudná. :D

Most azért kezd érdekessé válni a történet, mert nem tudom, hogy mikor mibõl mit akarnak kihozni. Viszont azt még mindig állítom, hogy a fõszereplõ páros története elég gyenguszka, ahhoz hogy most akkor majd egymásért küzdenének. Santi könnyes szeme meg szép volt, de túlzottan nem hatott meg. :D :P
Neli 2013 szept. 19. - 21:21:07
(1181/2174)
ezt nem tudtam... a számomra érdektelen szereplõkkel nem foglalkozom :D van pár :D :P
soknak még a nevét vagy a szerepét se tudom :P egyébként H-t nem tudom, de nekem is az volt az érzésem, hogy kezdi szeretni S-t, bár a lépcsõs dolog és a szenyázás meg sok hazugság mást mutat :S de amikor S. legurult, H. vhogy olyan féltõ volt, tisztára komolyan megijedt :P vagy az más miatt volt? azt hiszem, túl sokat tekerek :D :P sok mindent nem tudok...
Neli 2013 szept. 19. - 21:20:44
(1180/2174)
ezt nem tudtam... a számomra érdektelen szereplõkkel nem foglalkozom :D van pár :D :P
soknak még a nevét vagy a szerepét se tudom :P egyébként H-t nem tudom, de nekem is az volt az érzésem, hogy kezdi szeretni S-t, bár a lépcsõs dolog és a szenyázás meg sok hazugság mást mutat :S de amikor S. legurult, H. vhogy olyan féltõ volt, tisztára komolyan megijedt :P vagy az más miatt volt? azt hiszem, túl sokat tekerek :D :P sok mindent nem tudok...
Neli 2013 szept. 19. - 21:17:49
(1179/2174)
akkor nem sok jóra számíthatunk... :S bár a párosítás érdekes, még be is jöhet :P fõleg hogy a csaj mennyivel idõsebb :D :P asszem az Aurorában is fiatalabb volt Blancánál Cesar (Rafa MEA) :P legalábbis én azt gondoltam...
hány részes lesz a Dama, lehet már tudni? ha alig 60 környékén kiszivárgott már, hogy mi váltja... asszem annyinál jár. lehetne sokkal jobb, már csak Fabi miatt is, bár sztem õ aztán igazán mindent megtesz... mivel lehet a baj?

a MEA fordulata viszont meglepett, visszakaphatja még a bizalmam :P :D csak lenne több RG, mert így 50 rész után a gyakorlatilag zéró ordítóan nulla... :S
offtopic
handi99 2013 szept. 19. - 20:38:00
(1178/2174)
A Dama y obrerot a La Impostora fogja váltani Sebastián Zuritával és Lisette Morelosszal a fõszerepben. Sebastián anyja, Christián Bach is szerepelni fog benne. A forgatókönyíró Sebastián Arrau lesz. Õ írta az ERDLV-t.
offtopic
handi99 2013 szept. 19. - 20:20:10 Előzmény mary0114
(1177/2174)
Tetszett. :) Köszi!
offtopic
handi99 2013 szept. 19. - 20:19:38
(1176/2174)
Szia! Köszi a beszámolót!

Szerintem Inés régebben terhes volt Willytõl, de a papa abortuszt csináltatott. Ezért lehetnek a csajnak rémálmai.

Végeztem a múlt heti részekkel: tetszett H. beszólása, hogy nem szerethet bele Santába... azért szép lassan megtörténik?
Szegény Marát sajnáltam, hogy nem lehet gyereke.
Neli 2013 szept. 19. - 18:45:01
(1175/2174)
az elõbb VI-t késõbb szúrtam be, a zárójeles dolog így zavaró lehet... azt SS-re írtam. elõször csak SS-t akartam írni, késõbb raktam bele VI-t, csak így már kissé zavarosabb lett :S nem csekkoltam vissza :S