offtopic
handi99 2014 jan. 04. - 22:59:32 Előzmény suxel
(1434/2174)
"Eloljaroban meg annyit, hogy a csere az MPV elonyere is valt az univisionon, hiszen december 30-an a legnezettebb sorozat volt 3232000 nezovel par tizezret ravert a lokela masodik epizodjara."
Akkor duplán jól járt az Univision.

"Amugy szerintem a pobres komedia nem fog mukodni este 10kor, hagyni kellene ott a lokelat, es kilencre a pobrest."
Gyanítom, hogy így is lesz. A LQLVMR mûködik a 10 órás sávban, tehát jobb ha ott marad.

Ha latsz impostora trailert linkeld mar be majd legyszi, koszike. :)
Láttam néhány promot.
http://www.youtube.com/watch?v=-UKRg5geVbg&list=PLlpTGFsKPu1kt6NE7TsH7Ig73a_kL81GV&index=1

Korai még a promok alapján ítélni, de eddig határzottan tetszik. :D
(Mondjuk Bachnak jobban állt szõke haj. Bár már ezt is kezdem megszokni.)
Már csak 1 hét és kezdõdik.
offtopic
handi99 2014 jan. 04. - 22:42:06 Előzmény Neli
(1433/2174)
Szia!

98. rész
Humbi kifizette Willy kórházi számláját. (Willy kómában van.)
V-I: a konyhában beszélgettek. V-nak nem tetszik, hogy I túl sok idõt tölt Danielával. + Bárbara kinevette õket, mert V idõsebb, mint I. I. nyugtatta, hogy Daniela az unokatestvére. I. elvitte az új házba V-t. Megmutatta neki a szerzõdést. Most már övék a ház. A szeretkezés után I. észrevett V. testén egy kiütést. V-t megmentette a hosszas magyarázkodástól a rehab központ (ahol Danielát ápolják) telefonhívása.
Arturo megkapta a pénzt (a kisfia kezelésére - Lisette azért találta ki, hogy beteg a kisfia, hogy így pénzt csaljon ki Milton atyától. Milton atya kezeli a kisfiú örökségét.) Lisette megbízásából egy férfi elrabolta tõle a táskát, de csak papír volt benne. :D Arturo elrejtette a pénzt.
Begoña és Francisca is kapott névtelen levelet (Paula, Santa, Humbi, Bárbara már korábban).
Bárbara bement a kórházba Willyhez. Alicia követte õt.
Alicia bemutatkozott Paulának. Willyrõl beszélgettek.
Pancho kiásatta Franco sírját. Meglepetésére volt holttest... és így nyilvánvalóan gyilkosság történt.
Alicia meg akarta csókolni Willyt, de belépett Santa. Santa megvádolta Aliciát, hogy õ írta a névtelen leveleket, de Alicia tagadta.
Santi magyarázkodott Aliciának: Inés öngyilkossági kísérlete miatt nem ment el hozzá.
Santa elment Humbihoz. Négyszemközt akart vele beszélni. Megkérdezte tõle, hogy õ fizette-e kis Willy kórházi számláját.
suxel 2014 jan. 02. - 22:52:52 Előzmény handi99
(1432/2174)
Eloljaroban meg annyit, hogy a csere az MPV elonyere is valt az univisionon, hiszen december 30-an a legnezettebb sorozat volt 3232000 nezovel par tizezret ravert a lokela masodik epizodjara.
Amugy szerintem a pobres komedia nem fog mukodni este 10kor, hagyni kellene ott a lokelat, es kilencre a pobrest.

Ha latsz impostora trailert linkeld mar be majd legyszi, koszike. :)
Neli 2014 jan. 02. - 22:39:08
(1431/2174)
utólag is BUÉK mindenkinek! :)

sajna sokat vacakol a netem, SD-t se néztem már nem tudom, mióta... :S nincs türelmem kivárni a "homokozás" végét :S na de majd hétvégén :D :P akkor már újítok egy gyorsabb példányt :D :P

addig is írjatok még ;) :P és köszi a tartalmakat :P
mary0114 2014 jan. 02. - 17:08:59
(1430/2174)
Boldog új évet kívánok Mindenkinek!!!!
suxel 2013 dec. 31. - 21:50:41
(1429/2174)
Boldog Új Évet Kívánok en is mindenkinek! :)

Majd ha lesz normalis netem, meg kitoldom par gondolattal, amugy szivesen a valaszt, Handi. :)
offtopic
handi99 2013 dec. 31. - 14:17:12
(1428/2174)
Boldog új évet kívánok!
offtopic
handi99 2013 dec. 31. - 14:16:54 Előzmény suxel
(1427/2174)
Szia!
Köszi a részletes beszámolót!
Érdekes, hogy a Televisa nézõi nem szeretik az újítást, a Cadena Tresnél meg egyre népszerûbbek az Argos eredeti (és realista) szériái. A Las trampasra nyitáskor azt írták, hogy a legnézettebb argosos sorozat. Szóval van azért kereslet az eredeti történetekre, de ez nyilván szûkebb réteget érint.

"Mas reszrol nincsenek otletek, mert nem latszik az ertelme az ujitasoknak. Ezert nyulnak olyan sorozatokhoz, mint a marimar (95), amor real (2003), amit remakelnek. Vagy mondhatnam az AV-t vagy a soron kovetkezo La gata remaket. A lokelaval szerintem az a baj, hogy a 19.szazadbeli dolgok valtoztatas nelkul hulyen mutatnak a jelenben, valamint boyer es rulli is beleestek a tulreklamozott kategoriaba. A televisa kb ongyilkos kiserletet tett ezzel, pedig mondtak, hogy ugyanazok a parok nem jatszhatnak rovid idon belul egyutt. Ccea sikere es Tda bukasa (levyrroniek), most meg Teresa es lokela fohosei jartak ugyanigy (boyer es rulli)"
Hallottam a nemjátszhatnakegyüttrövididõnbelülugyanazokapárokegysorozatban szabályról. Ezért lepett meg, hogy Boyer és Rulli ismét egy sorozatban szerpel, de a készítõk nyilván bíztak a sikerben. Aztán ha nem lesz boom akkor 1-2 évig újra elõveszik a szabályt, majd szépen elfelejtik....

Egyébként úgy néz ki, hogy be fog jönni az Univisionnak a MPV-LQLVMR csere. A LQLVMR 2. óráját már most többen nézik, mint a MPV-t.

SD: most el tudom képzelni, hogy 130 részes legyen. Ezzel az Alicia-kitérõvel kitarthat addig. (Talán még tovább is...)
suxel 2013 dec. 29. - 18:30:20
(1426/2174)
errol beszeltem a mellekszereplok ellopjak a showt, jelenleg 32 kommentbol tobb, mint 22 a mellekszereplokhoz a juvenil parhoz kothetoek a carayon. Ezen kellene az irononek a kovetkezokben valtoztatni, bar ettol en meg elvezem a sorozatait, nekem aztan lenyegtelen ki miatt erdekes a tortenet, legyen az a fohospar vagy a mellekparos. :) vagy eppen a gonoszok. :)
suxel 2013 dec. 29. - 18:16:37 Előzmény handi99
(1425/2174)
Hello!

Hatulrol inditanek. Engem se fog erdekelni eme dolog Bachot es a fiacskajat illetoen, ha bejon a sztori, amit nagyon remelek, akkor vegre ismet lesz egy jo sorozat. :)

Televisa: is-is. Hat, szerintem idei evet tekintve a mentir minoseget tekintve toronymagasan vezet, persze nem kell, hogy mindenki egyetertsen, de ez igy van szerintem. Csak, ami pontosan kirajzolodik, hogy az eredeti tortenetekre nincs kereslet mexikoban, sorra buknak, kiveve a La fuerza del destinot, ami hozta az elvart szamokat, megha nem is a legmagasabbakat. Nem nyitottak egyszeruen, s emiatt nem is kiserleteznek ujdonsagokkal annyira nem latjak ertelemet. Amugy biztos, hogy az okok kozott szerepelt az is, hogy david zepedat a tarsasag a bekerules ota tulreklamozza, a sortilegio ota folyamatosan szunet nelkul porondon van, utobbi harom evben meg harom foszereppel, s erre mar a nep kicsit raunhatott, emellett kijott egy studioalbummal, s folyamatosan szinhazal, pihenes nincs kozte. A fohosnot, Mayrint valamiert nem szeretik a mexikoiak, eddig minden foszerepevel bukott, nem kulonleges, de nem is rossz, sot en nagyon megszerettem. Valamint a szereposztasba zepedan kivul semmilyen nagy nev nem kerult, de ettol a minosege ott volt. Mindig azt mondom nem eleg ha egy sorozat izgalmas, ha hulyesegekre epul, ez volt itt jo, hogy nem volt ez mindig izgalmas, de sok eletszeru helyzet, s a remek dialogusok tovabbporgettek az egeszet. Foglalkoztak tobbek kozott komolyan az aids temaval, vagy olyanokkal, hogy kepes-e egy anya lemondani a gyermekerol, orokbe tudja-e adni ot, hogy a kesobbiekben zavartalan eletet elhessenek, s kikeruljenek a jogi utvesztobol. Persze messze nem olyan realista stilusban, mint az argos, kisse mesejelleggel, de nem minden rozsaszin. Most kovetem masodjara es en meg jobban szeretem, mint elsore. s ebben nincs semmi olyasmi, hogy csak azert, mert zepeda a kedvenc ffiszineszem, maga a tortenet is szuper volt. Na az Abismo olyan volt, hogy azt kb csak miatta neztem, mas okom nem volt ra. Ami hibat feltudnek neki roni, hogy az irono nem tud kimozdulni a fohoss karakterekbol. Siros, aggodalmaskodo fohosnokkel dolgozik, es nagyon okos ugyanakkor hirtelen haragu es feltekenh ferfiakkal dolgozik. Ez mar igy van a 2003as amor real ota. Ezert van az, hogy olykor a mellekszereplok ellopjak a showt: amor real kika edgar es mauricio islas, lfdd kika edgar es marcelo cordoba, s mpv geraldine galvan es osvaldo de leon. Tipikus jellemvonasa zarattininek ez, kb itt is unalmassa valhatott a fohospar szala, mert kb a 15. Resz ota vegig egyutt voltak minimalis megszakitasokkal. A fohosnek igaz lett egy felesege szerzodeses alapon, aki atment a vegere devilbe, de kozben folyamatosan kapcsolatban volt a fohosnovel, ezert mintha kb nem is lettek volna elvalasztva. Nalam ez iden a harmadik 10/10-es sorozat a patrona es a rosario tijeras mellett.

Mas reszrol nincsenek otletek, mert nem latszik az ertelme az ujitasoknak. Ezert nyulnak olyan sorozatokhoz, mint a marimar (95), amor real (2003), amit remakelnek. Vagy mondhatnam az AV-t vagy a soron kovetkezo La gata remaket. A lokelaval szerintem az a baj, hogy a 19.szazadbeli dolgok valtoztatas nelkul hulyen mutatnak a jelenben, valamint boyer es rulli is beleestek a tulreklamozott kategoriaba. A televisa kb ongyilkos kiserletet tett ezzel, pedig mondtak, hogy ugyanazok a parok nem jatszhatnak rovid idon belul egyutt. Ccea sikere es Tda bukasa (levyrroniek), most meg Teresa es lokela fohosei jartak ugyanigy (boyer es rulli)
offtopic
handi99 2013 dec. 29. - 11:45:21
(1424/2174)
Szia! Mindenképpen pozitívum. Nem szeretem, ha megvágják a filmeket/sorozatokat.
Ilyenkor tényleg gyengébbek a nézettségi adatok, de szerintem az Univisionnál most kirívóan az. Nem emlékszem, hogy mikor láttam utoljára ilyen alacsony számokat.
Ennyire nincs ötlet most a Televisa novelláiban?

"Az impostora nagyon varos novella, csak annak nem orulok, hogy megint bach fafejet kell majd nezni, a fiacskaja meg remelem javult az Enda ota, ott halvany jegvirag volt a srac"
:D Ha jó lesz a történet (... és eddig annak igérkezik), akkor nem nagyon fog érdekelni, hogy mennyire szimpatikusak/antipatikusak a szereplõk.
suxel 2013 dec. 29. - 11:14:38
(1423/2174)
de legalabb nem vagtak szet, mint a tempestadot, amugy igaz karacsonyi hetek vannak,s ilyenkor gyengebbek az adatok, de szerintem a duple robo sem lesz megmento, elerimajd a QBA szintjét azaz 2,9-3 misi, de semmi tobb, meg az is bukta. Januar 6an meg jon a pobres komedia, ami nem hinnem, hogy a tizes savba valo lenne, s ha megerkezik a camelia, akkor meg vetithetnek barmit ellene. Es persze a PSMA sem valt be 8 orakor sem a jenkiknek.

Az impostora nagyon varos novella, csak annak nem orulok, hogy megint bach fafejet kell majd nezni, a fiacskaja meg remelem javult az Enda ota, ott halvany jegvirag volt a srac
offtopic
handi99 2013 dec. 29. - 11:02:31 Előzmény Neli
(1422/2174)
Egyébként változott az Univision mûsora is. A SD-val párhuzamosan futott a MPV, amit a "nagy sikerre" való tekintettel áthelyeztek 19:00 órára. Most kétórás LQLVMR van. Úgy látszik most ez a módi.
offtopic
handi99 2013 dec. 29. - 10:59:09 Előzmény Neli
(1421/2174)
95. rész

Alicia elmondta Santinak, hogy õ az ikertestvére. (Bárbara megdöbbent.)
Humbi adott vmi löttyöt Franconak. Tetszhalott lesz tõle. Franco megitta a löttyöt.
Lucy és Pancho veszekedtek. Lucy hallotta, hogy Pancho nem akarja elvenni.
Francisca végül beismerte Bárbara elõtt, hogy Alicia valóban az õ lánya.
Santa felhívta Humbit, hogy menjen haza, mert olyan dolog történt a házban, amirõl jobb, ha tud.
Inés elmondta Santinak a feltételezését, hogy Alicia és Santa ölte meg George-ot, valamint azt is, hogy hallotta, amikor Francisca bevallotta Milton atyának, hogy Santa elrabolta (F-t).
Inést elzavarta Santi. :DDD Ez családi ügy.
Alicia bemutatkozott Humbinak. Humbi feje... :D
Victoria elmondta Bárbarának, hogy Ivánnak össze fognak házasodni.
Franco magához tért a koporsóban és Humbit szólította. (Két férfi ásta a sírt.)

96. rész
Santa vitatkozott Santival, Willy jr. Santi oldalára állt. Az anyja megijesztette. Nem akart vele menni. „Gyûlöllek” kiabálta neki. Santa elment. Santi utána ment és megkérdezte tõle, hogy õ ölte-e meg George-ot. Santa azt válaszolta, hogy önvédelem volt.
Alicia beköltözött a Cano-házba.
Franco koporsóját leeresztették a sírba. Hiába kiabált Humbinak.
Miután Santa hazaért elkezdett piálni. Megjelent Humbi. Santa csókolózott Humbival. Santi meglátta õket.
offtopic
handi99 2013 dec. 29. - 10:58:07 Előzmény Neli
(1420/2174)
Szia! Jan. 14-ig pihenõ: akkor kezdõdik a La impostora.

SD:
Hortensia meghalt.
George meghalt. Santa ölte meg önvédelembõl.
Patriciot letartóztatták, Victoria kiszabadult.
Victoria rákos.
Inés rálõtt Willyre. Majd a kórházban megölte.
Bárbara George temetésén tudta meg, hogy Santi él.
Iván meglepetése Victoriának egy új ház.
Franco foglyul ejtette Begoñát és Willy jr-t, majd késõbb Santit is. Willy jr. kiszabadult és elment a rendõrségre.


94. rész

Franco fegyvert fogott Santára, de a nõ elvette tõle. Franco provokálta, hogy lõje le. Santa meghúzta a ravaszt... , de nem történt semmi. Megérkezett a rendõrség. Cifuentest lelõtte Franco egyik embere. Santa kikötözte Santit.

Neli, figyelj!: Iván megkérte Victoria kezét. Iván letérdelt, kinyitotta a dobozt (benne a gyûrûvel) és megkérdezte Victoriát, hogy lesz-e a felesége. Victoria meg elment... de késõbb elfogadta a gyûrût és igent mondott.

Franco Begoñát túszként használta, hogy elpucolhasson, de a hõs Santi rátámadt és kiszabadította õt. Francot letartóztatták. Willy jr-t hazavitték Santának.
Inés a temetõtõl hazáig követte Aliciát. Amikor Alicia elment két pasast meggyõzött, hogy „elveszítette a kulcsát” és így bejutott Alicia házába. Átkutatta a házat. Megtalálta a videokat és Geroge telefonját.
Ivánék megtalálták a drogos Danielát.
Francisca visszaköltözött a régi házába.
Alicia megjelent a Cano-házban. „A titok én vagyok.” (Francisca, Bárbara, Inés, Santi és Santa volt még ott a jelenetnél.)
Neli 2013 dec. 24. - 23:56:48
(1419/2174)
neked is :) majd a sztorikat lehetne folytatni? ;) régóta nincs infóm, nézni meg idõm :S vagy már senkit sem érdekelnek a sorik? :D komoly a leszállóág :D
offtopic
handi99 2013 dec. 24. - 13:20:45
(1418/2174)
Boldog Karácsonyt!
offtopic
handi99 2013 dec. 16. - 21:38:49 Előzmény Neli
(1417/2174)
Szia!
Nincs mit!
Ivánnal nem sok minden történt... volt 1-2 visszaemlékezés Victoriával. Kb. ennyi.
(3 részes lemaradásom van múlt hétrõl. Utána azért írok majd Ivánról.)

Az Univison a nagyobbik spanyol nyelvû adó az amerikaiaknál. Csak annyit akartam írni, hogy most éppen nem a legjobb napjaikaikat/heteiket élik. Nagyobb különbség szokott lenni az Univision és a Telemundo nézettsége között.
Neli 2013 dec. 11. - 20:03:09
(1416/2174)
sziasztok :) na végre tudok írni :D köszi a beszámolókat :) egyvmi maradt ki: cuki Ivannal mi van? :P leginkább õ érdekel, a többit vhogy alig fogtam fel, már nem tudom követni...
köszi a MEA-t is :)

mi az az Univisionos vagy mi, amit írtál amúgy?
offtopic
handi99 2013 dec. 09. - 21:36:05 Előzmény Neli
(1415/2174)
SD
83. rész
Inés azt hazudta Santinak, hogy õ a felesége, Santa Martínez. Ruth (a nõ, aki megtalálta Santit) kételkedett. Erre Inés bizonyítékként megmutatott egy képet (a telefonján) amin õ van Santival.
Santa megtalálta Diabla telefonját és a jegyzettömbjét (benne Francisca képével).
Pancho elmondta Humbinak, hogy Sebastián valójában Franco és kábítószerkereskedõ.
A bankban George átadta a (Cano-családról készült) dvd-ket Aliciának. Közben George-ot felhívta Santa Alicia telefonjáról. Egy börtönõr meglátta Santa kezében a telefont. Santa megverte az õröket, utána pedig az õrök õt. Santa magánzárkába került.
Inés beültette a kocsijába Santit, majd visszament a házba és lelõtte Ruth-t.
Transito újra meglátogatta Marát a börtönbe.
Lucy Milton atyával beállított Pancho irodájába. Jövõ héten lesz az esküvõ.
Hortensia elájult, kórházba került.
Humbi bement a börtönbe. Santát akarta látni. (Nem látogató, hanem az ügyvédje.)
Santát sokkolóval kínozta az egyik õr.

84. rész
Santa halucinált.
Hortensiának lupusza van és szívrohamot kapott.
Patricio Ulisestõl meg akarta tudni, hogy miért jár a házba a rendõrfõnök (Pancho). Ulises emlékeztette, hogy a ház az övé. Pancho a barátja. Megkérdezte, hogy P. talán rejteget vmit.
Miután az õr végzett Santa kínzásával bedrogozta. Humbi megjelent egy látogatási engedéllyel.
„Mit tettek veled, szerelmem?” Humbi ájultan találta a cellában Santát. A börtönõrt figyelmeztette:”Imádkozzon, hogy ne legyen semmi baja a feleségemnek!” Humbi megcsókolta Santát.
Alicia megkérte George-ot, hogy szerezzen neki tanárt.
Inés el akarta vinni a kórházból a kislányát (beadta Santinak, hogy van egy lányuk), de az ápolónõ éppen akkor érkezett és az hívta az orvost.
Santa arra ébred, hogy Humbi ott aludt mellette.
Inés megmutatta az esküvõi fényképeket Santinak. Nem sült el túl jól... Santi meglátta Santa képét és emlékezett arra, amikor Santa azt mondta, hogy „szeretlek”.
Alicia elment George házába. Bárbara nyitott ajtót.
Inés felhívta Humbit. Közölte, hogy Santi él.

A kedvedért belenéztem a MEA-ba is:
Antonio megcsókolta Patriciát. Samuel meglátta.
TC-rõl kiderült, hogy egy cseléd lánya. Paloma a testvére.
Beatriz még mindig vissza szeretné szerezni Victoriát Esthertõl.
Kike kórházba került.