Neli 2014 febr. 03. - 12:57:20
(1514/2174)
köszi amúgy a beszámolókat nektek :)
Neli 2014 febr. 03. - 12:56:55 Előzmény handi99
(1513/2174)
nekem ez már magas... :S :D nem tudom már követni :S
Ulises meghalt (amúgy nekem õ is olyan fura volt, mintha rejtegetett volna vmit... és nem volt egyértelmû, ki mellett áll, P. vagy Ivan...)? (tuti Patricio volt a gyilkos, mivel ugye megszökött -fix, hogy nem kapták még el :S) :O :S és George is halott? ja, tényleg, õt asszem Santa ölte meg önvédelembõl vagy mit írtatok... irtó rég láttam sajna (vagy nem :D)...
és Ivannal mi van?? :P
Willy is meghalt már?
Santinak micsoda ügyei vannak... :O :S egyre furább az is :S vajon mi derül még ki? hány rész van még?
az Imp-t továbbra se tudom nézni, Suxel vidijeibe belenéztem, amennyit engedett a rendszer, de hát nem volt sok... a karina-Jorgét láttam kicsit, hát az a csaj jb. említésre se méltó, jelentéktelen... :S de a pasi az bejön, alakításra is :P na és a mély hangja... :P na jó, befejezem :D :P
offtopic
handi99 2014 febr. 02. - 20:10:17
(1512/2174)
Neli, jön egy kis SD:
Ulises temetésén Victoria Humbit vádolta a testvére meggyilkolásával. Humbi tagadta. A temetésen megjelent Pancho is.
(A jelenet kb. olyan volt, mint amikor Santi beállított George temetésére.)
Szerintem Ulisest Santi ölte meg.
Humbi késõbb megjegyezte, hogy Santa nem lepõdött meg Pancho megjelenésén.
Inés találkozott Dr. Murrayvel. Santiago korábban diliházban volt.
Mary0114 már említette, hogy Santi ott volt Vicente halálakor. Úgy néz ki, hogy õ manipulálja Humbit és nem fordítva.
A DNS-teszt szerint, nem Arturo Felipe apja. Lisette szeretné, ha Humbi elvégeztetné a DNS-tesztet, mivel valószínûleg õ az apa.
Renét letartóztatták.
Alicia megkérte Elisát, hogy kövesse Santit. Elisa pedig Lázarora bízta a feladatot.
Lázaro követte egy házba Santit. Santi bement egy szobába (az ajtón a 8-as szám volt). Lázaro ledöntött egy tálat az ajtó elõtt. Azzal lett vége, hogy nézte az ajtót.
suxel 2014 febr. 01. - 10:53:47
(1511/2174)
14. rész Impostora

-Victoria kétségbeesetten keresi a parkban Sofiát, de sehol sem találja. Mariana telefonál, s neki elmondja, mi történt. Õ mindvégig a parkban bújkált ezalatt. Persze a színjátéknak köszönhetõen lerendezi Rafaelt, s visszaszerzi a lányt. Elõtte még rendesen bepánikoltatta Eduardot, aki leoltotta Victoriát a vidámparkért, Mariana meg a hõs szerepében tetszelgett, s Sofia Csodanõként tekint rá. Victoria késõbb ajándékozott a kislánynak egy medált a Szent Szûznek a képével. S úgy döntött, hogy elhagyja Mexikót, s közölte Eduardoval is a rész végén, s majd megcsókolták egymást.
-Blanca ezalatt hazatelefonált, s tudatta Simonával, hogy jól van, s majd tartják a kapcsolatot, csak arra kérte, hogy senkinek se beszéljen róla. Jorge persze meghallotta, s egybõl vette a lapot, mondjuk Simona nem is titkolta, de hát kimondta a nevét, így nem is lett volna mit. Majd Jorge ment a hírrel Raquelhez, s közölte Blanca életben van. Ezzel kb Raquelnek van igaza, mert tegnap azt mondta az epizód vége felé, hogy igen, õ tüntette el Blancát. A maiban kifejtette, hogy úgy értette, hogy pénzt adott neki, hogy tûnjön el. Jorge és Eduardo ezt persze nem akarták elhinni, de most Blanca bujkálásával értelmet nyerhet ez. Raquel meg ezzel megtudta, hogy Tuerto valószínûleg becsapta õt Blanca megölésével. Jah,és Raquel úgy állította be magát Eduardo elõtt, mintha õ fizetné Memó kórházi kezeléseit. Eduardo azonban nem hisz neki, s ismét Adrianonak ajánlott segítséget, de Adriano gyanakvással kezeli.
-Tuerto Leticia mellé állt, s szólt neki, hogy nem adagolja a gyógyszereit, de a nõnek meg kell játszania magát. Leticia kihallgatta azt is, hogy Jorgének és Cristobalnak azt mondta Raquel, hogy Valentina nem balesetben halt meg, hanem öngyilkos lett.
-Adrianoék azzal, hogy Blanca/Victoria hajlandó biztonságba menni, úgy döntenek lezárják a San Marino bizniszt. A terv, hogy Domingo/Peter San Marino a találkozóján nem köti meg az üzletet. Helyette viszont ott lesz a lottónyertes Socorro. Socorro már meg is környékezte Don Leonidast, de Raquelnek nem tetszik a felbukkanása, s szerinte kapcsolatba hozható a nõ Adriano Ferrerrel. Valamint vannak valami levelek, amivel Socorro tönkreteheti Raquelt, vagy valami ilyesmi is volt benne.
-Richie kötelezte Marianat egy akció végrehajtására, valami Pietrot kellett megölni egy injekcióstûvel. Mikor Mariano megcsinálta a melót, belefutott Catalinába.


Én még mindig csak akkor leszek 100%-os abban, hogy Blanca Adriano lánya, ha meglesz a DNS-teszt. Valamiért húzzák.
Melania továbbra is a legnagyobb kérdõjel a számomra, mintha õ is azt akarná, hogy begyógyszerezve legyen Leticia.
Sofia tipikus telenovella-gyerek, az idegesítõen kis vakarcs kategória. Mindig rosszkor van rossz helyen. Kétszer is pletykált már korábban Raquelnek, most meg Csodanõnek tartja Marianat, szinte körülrajongta. (De persze arról szó sem esett, hogy a vidámpark belépõket Mariana ajándékozta, felismerné õ a rablóbácsit, de Eduardo is azt kérte, hogy feledje el)
suxel 2014 jan. 31. - 15:00:22
(1510/2174)
13. rész:

-Kiderült, hogy Raquel azért gyûlöli Valentinát és Adrianot, mert õ is Adrianoba volt szerelmes. Eduardo hajlandó segíteni Adrianonak Blanca megtalálásában. Úgy látszik, nem ette meg teljesen a Raquel meséjét, hogyan is bánt Adriano a múltban Valentinával.
-Tuerto nem öli meg Blancát, de közli, hogy tudja, hogy õ és Victoria San Marino ugyanazok, így Blancának meg kell halnia. El is mondja Raquelnek, hogy végzett a lánnyal. Valójában Adrianóék pártján van a félszemû.
-Adrianoék megtiltják Blancának a kettõs életet, most már csak Victoria lehet, nem térhet vissza a lakóhelye környékére. Socorro és Fernanda majd felügyelnek mindenre.
-Eduardo Sofiával elköltözik otthonról a Victóriáé melletti hotelszobába. Akkor mennek át, amikor Domingo a mellékhelyiségben bujkál, s jobb híján megszületik Peter San Marino is, Victoria apja. Hirtelen ezt találják ki. Eduardo és Raquel is azt szeretné, hogy rendezzenek valamit a férfi érkezése számára. :D
-Eduardo megtudja, hogy Blancát elnyelte a föld, számon kéri az anyján mit tett az unokatestvérével, aki nem titkolja, hogy õ van a háttérben. (Ha tudná Raquel, hogy csak jól bepalizták...)
-Mariana megveszi a két vidámparki belépõjegyet Victoria és Sofia számára, s Rafa pedig elrabolja a kislányt a parkból. Victoria még Eduardot sem tudja értesíteni, mert Mariana egy óvatlan pillanatban az utolsó számjegyet megváltoztatta Victoria telefonjában.



A színjátéknak már akár vége is lehetne, de most már Blanca a személyes ügyének érzi a Raquel elleni hadjáratot.
Simona az utóbbi két napban egész elfogadhatóan viselkedett.
Kíváncsi vagyok, Memó mikor fog felébredni: megmozdította az ujját, mikor Adriano beszélt hozzá Blancáról, kicsordult egy könnycsepp az öreg szemén. Jah, azt is megtudtuk, hogy Tita mindig is szerelmes volt az öregbe.
Létezhet az, hogy mégsem Blanca a lánya Adrianonak? Olyan furcsának éreztem Leonidas reakcióját az egésszel kapcsolatban.
suxel 2014 jan. 30. - 22:36:56
(1509/2174)
Neli, a kívánságod számomra parancs, mind a két jelenetet elküldöm, sõt egy harmadikat is, amiben megtudhatod ki az a Karina (Mimi Morales)
1; http://www.youtube.com/watch?v=jVXOH_nZk2w#t=4m25s Cristobal és Jorge a medencénél
2; http://www.youtube.com/watch?v=hlpVGxRebtE#t=6m45s 6 perc 45-nél keresd, mert az istennek sem akar odaugrani, hiába jeleztem be neked, Jorge Simona a törölközõvel
3, http://www.youtube.com/watch?v=9vJ9Eezxs7U Ez pedig Jorge-Karina jelenet a 4. részbõl. Nem a lapod fekete hajú Karina, hanem a hosszabb barna hajú és piros ruhát visel

Nekem a Jorge-Karina páros a kedvencem, én LisettétÕl és Eduardótól nem vagyok elájulva. Valami zavar bennük, bár én sosem voltam Zuritától elájulva azt is hozzátenném. Viszont elismerem sokat fejlõdött 2008-2009-hez képest, de van még hova szerintem.
Neli 2014 jan. 30. - 21:26:41
(1508/2174)
"Most adnék Nelinek egy yt linket, de ha nincs értelme sajnos. :( :( "

azért próbálkozz, felcsigáztál ;) :D :P mirõl lehet szó? :P :D

köszi amúgy a beszámolót, bár továbbra se vagyok annyira képben, csak egy kicsit... :D :P jók a képek :D :P még ez a Karina érdekelne, hogy kiért teper Jorge :D :P ki ez a csaj? vagyis hogy fest?

és kis Zurita=Eduardo, ugye? Lissette meg Blanca/Victoria :P milyenek együtt? van kémia? az a legfontosabb :P :D
suxel 2014 jan. 30. - 13:43:14
(1507/2174)
Persze Neli, õk az impostorások: a baloldali Mauricio Henao (Jorge), s épp az ominózus törölközõs jelenet az. A másik pedig a sorozatbeli tesója Jonathan Islas (Cristobal, az ostoba).

Handi99: nem tudok röviden, az nem az én mûfajom! :D

Összefoglaló 12. rész:
-Blanca megrendülhetett volna mélyebben is a hír hallatára, hogy Valentina és Adriano a szülei. Sírdogált, mindenfajta érzések nélkül kb, amit én láttam, majd elment kószálni a tengerpartra, emlékezgetett a régmúltra, s elment Raquel irodájába. Raquel irodájában is folytak a könnyek a szemébõl, s nyomós magyarázatot nem adott rá, miért is sír. Ugye maga a származás dolog, meg arra is ráeszmélt, hogy Eduardoval akkor unokatestvérek. Diego ezután hazavitte, a fiú próbálkozik továbbra is nála, de hamarosan Diegonak el kell utaznia New Yorkba, ugyan ezt még Blanca/Victoria nem tudja. Ez azért érdekes, mert az igazi San Marinok meg New Yorkiak, s Diego erre is apellál, hogy ott kapcsolatban maradhat a lánnyal. Blanca felment a hotelroomba, s valaki elrabolta. Aki nem más, mint Tuerto, hisz ugyanaz a csíkos szürke ing van rajta, mint pár résszel ezelõtt.
-Eduardo sok értelmeset megint nem szedett ki Leticiából, de felül szeretné vizsgáltatni a gyógyszereket, amiket kap.
-Mariana elment a suliba Sofiáért, sétálgattak, de még a hideg is kirázza attól, hogy a lánya kezét megfogja, és dühíti, hogy Victoria állandóan szóba kerül. Vidámparki eseményt szervez elõ, és állítólag majd ott akarja elérni, hogy Victoria és Eduardo meg a lánya távol kerüljenek egymástól. Passz, mi a terve, de Rafat felhívta, hogy el kellene rabolnia Sofiat.
-Rafa meg kb. állásinterjún volt az Altamira cégnél, s Raquellel találkozott, olyan érzésem van, mintha szeretné a késõbbiekben elcsábítani.
-Catalina vett egy szexi rucit magának, hogy feldobja a kapcsolatukat Cristoballal, sikerült is az ágyba vinni, de Cristobalnak Mariana járt az agyában.
-Jorge elmondta Eduardonak, hogy szerinte az anyjuk áll Memo balesete hátterében, és egyszer meg is akarta ölni a kórházban. S ráeszmélt, hogy bajba sodorhatta Blancát azzal, hogy a múltkor kimondta a nevét az anyja elõtt, hogy sejti õ is, hogy Raquel van a háttérben, s elõ akarta keríteni Blancát. A bérgyilkos, akit Raquel küldött Blancára, majdnem Simonat lelte meg, aki berezelt, s azt hiszi Mariana van a háttérben.
-Miközben mindenki aggódik az eltûnt Blancáért, Adriano észrevette, hogy a hotelszobából vitték el a lányát, s a végén elment Raquel házába, ahol követelte mondja meg mit csinált Blanca Guerreroval a lányával. Benn volt Eduardo is. (A poén az, hogy az egész egyébként Tuertonak volt a magánakciója).
-Jah és Memo megmozdította az ujját Simonanak.

Handi99: az avance exclusivo alapján Tuerto tisztában van azzal, hogy Blanca és Victoria ugyanaz! Szerintem pénzért rabolhatta el, hogy le tudjon lépni. Nekem annyira nem volt furcsa.
Simona: borzasztó egy lány szerintem is, szerintem lesz még problémája a Marianaval való kapcsolatból. Elég buta.
Most adnék Nelinek egy yt linket, de ha nincs értelme sajnos. :( :(
Catalina és Ramón: amit úgy látok az, hogy a Cristobal-Catalina kapcsolat kezd meghalni, vagy már meg is halt Cristobal részérõl. Szerintem jó opció lenne a Ramon-Catalina páros. És vajon a kormányzó apucinak lesz nagyobb szerepe a sorozatban?
Leticia: jó kérdés! Jó, hogy mondod, mert volt egy igazi Leticia is. Ugye, állítólag létezõ cég ez a San Marino vállalat, s Adrianoék képviselteti magukat a nevükben, tehát csalnak. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a késõbbiekben felbukkanjon egy igazi Victoria San Marino.
Ez a "kor és szerepek" összeillesztése olyan bénán történt meg. Mert Simona 18 Blanca meg 20-21, mégis a visszemlékezésben a korkülönbség nem kettõnek, hanem minimum 5 évnek látszik. De már úgy vagyok vele, ha élvezni akarom ezt a sorozatot, akkor ez nem teheti tönkre. :)
mary0114 2014 jan. 30. - 12:15:50
(1506/2174)
Sziasztok!

Csajok!
Én feladtam. Komolyan befejeztem Santat, mert már egyszerûen követhetetlen és sz@r.

Neli, ami érdekel: Ivan megtudta Victoria betegségét. Szegény nagyon kiborult, õrjöngött, most épp alkoholba fojtja a bánatát.

Most Santit fordították ki önmagából. Vagy kettõs személyiség, vagy nem tudom már mi. Elvileg képzeljétek el, hogy ott volt, mikor Humbi megölte az apját.... :S És persze dacból szexelt Inessel. :S Majdnem Santa is Humbival. Willy már szerintem a létezõ összes nõt megdöntötte. :S :S :S
Neli 2014 jan. 30. - 11:34:37
(1505/2174)
:D :D húha :D :P köszi :P :P

és õk kik lennének a soriban (gondolom, Impostorások)? miután írtok itt mindig neveket, de nekem fogalmam sincs, ki kicsoda vagy pláne ki játssza... :S

Handi:

"Neli kedvéért említsük meg, hogy amikor Simona megkörnyékezte Jorgét, akkor csak a törölközõ volt rajta. ;)" :D :P

heh, ezt látnom kell :D :P remélem, jó pasi :D :P vmi kép vagy infó nyugodtan jöhet, ki is ez a Jorge, mert nehezen tudom követni a leírásokból a dolgokat :S nézni meg se próbáltam, mert a netem hát... finoman fogalmazva nem nyerne gyorsulási versenyt :S :D :P
SD-t se nézek emiatt, eppedig azért már érdekelne egy-két dolog... :S
suxel 2014 jan. 30. - 01:12:28
(1504/2174)
Neli, egy kis ambrózia-csemege! ;) Szeretni fogod! :D
offtopic
handi99 2014 jan. 29. - 23:41:53 Előzmény suxel
(1503/2174)
:DDD Jó hosszú lett. :DDD

Úgy néz ki, hogy nem fog bejönni a tippem, hogy Eduardo Adriano gyereke. Bár Tuerto elég furcsán viselkedett, amikor vallott Adrianonak Blancáról.

Simona: Biztos voltam benne, hogy azt az estét meg fogod említeni, amikor magára hagyta a tesóját, hogy bulizni mehessen Rafaellel. :) Kíváncsi vagyok, hogy milyen sorsot szánnak neki. Eddig rémes a csaj.
Neli kedvéért említsük meg, hogy amikor Simona megkörnyékezte Jorgét, akkor csak a törölközõ volt rajta. ;)

Ramón: szerinted összejöhet Catalinával?

Leticia: mi lett az igazi Leticiával?

"Raquelék direkt hazudtak, amikor lányt mondtak, mert a gyereknek elvileg durván 20-21 évesnek kellene lennie, s most akkor a 30-on felüli színésznõ játssza a 20-21 év körüli nõt? Bár nem hiszem, hogy túl nagy problémát csinálnának ebbõl, ha kicsit vájkálnánk biztos lelnénk erre több példát is. Na megyek csekkolom a 11. részt!"

Azért az, hogy egy 30-as nõ játszon egy 20 éves lányt nem olyan ritka.
Annak ellenére, hogy Lisette 8 évvel idõsebb Sebastiánnál nem feltûnõ a különbség ... bár én azt hittem, hogy jobban fog látszani.
Egyébként Lisette az Aurorában is 20 éves lányt játszott, ahol szintén Blancának hívták.
suxel 2014 jan. 29. - 20:19:29
(1502/2174)
Amúgy ha megfigyeljük, ebben a sorozatban azért akad egy pár impostor/a Blancán kívül is. Õk ugyan nem élnek névcserével, de kettõs a missziójuk.
Itt van elsõnek Jorge, aki már lebukott. Szegénynek tettette magát a többiek elõtt, hogy befogadják a közegbe, és hogy szenvedélyének a mûvészetnek élhessen.
Akkor itt van Mariana, aki próbál beférkõzni az Altamira családba, mint egy anya, aki szenved a lánya hiányától, s közben elsõdleges célja, hogy fegyvercsempészt jöjjön létre a szállítmányozási cégükön keresztül az USA-ba és Mexikóba.
Fernanda is egy imposztor tulajdonképpen, aki megfigyelés és veszélyelhárítás céljából van a szegénynegyedben, s hivatalosan is azzá nõtte ki magát a 11. részben, amikor Raquelt megpróbálta átejteni és elterelni a gyanút a San Marino vállalatról, illetve, hogy tovább nyomozzanak a hackelés ügyében.
Ott van Leticia/Valentina is, aki nem szánt szándékkal, hanem kényszer és gyógyszerek hatására lett az aki.
Neccesen szerintem, de ebbe a kategóriába belefér Cristobal is, hiszen láthatóan belehabarodott Marianaba, s csak köteleséégképpen, meg az együtt töltött 5 év, és egy kis testvéri nyomás hatására vállalta az eljegyzését Catalinának.
Rafael is egy ilyen karakter, napközben az anyja éttermében dolgozik, munkaidején kívül pedig Mariananak a csatlósa.
suxel 2014 jan. 29. - 14:54:25
(1501/2174)
Tita is beszélt Blancával, hogy jobban ügyeljenek oda Hugóra, mert elkallódik, és úgy fog járni, mint Jorge ---> , mert elkallódik, és nem elég az, hogy csak Jorge vigyáz rá, kellenek neki a nõvérei. Akartam írni! :S
suxel 2014 jan. 29. - 12:13:26
(1500/2174)
11. rész

-Adriano kissé hitetlenkedik, hogy Blanca lenne a lánya, de késõbb már egészen beleéli magát, s meg akarja tiltani Blancanak, hogy imposztorkodjon, de hát nem megy. Fõleg azt követõen, hogy megtudja tõle, hogy Memo megölését kétszer is elrendelte Raquel.
-Tuerto úgy néz ki átállt Adrianoék oldalára. Raquel azt a parancsot adja ki neki, hogy szabaduljon meg Blancától, Memo lányától (tehát nem Victoriára gondol). Tuerto elõször Franciscaval kezdi az ápolónõvel, de nem ölte meg csak elvitte valahová, s errõl Adriano is tud. Tényleg átállt volna a jók közé? (Mondjuk Adriano megfenyegette, ha elárulja õket, akkor õ és az anyja is meghalnak)
-Mariana úgy néz ki csatát nyert Raquellel szemben. Közeledni fog a kislányához, de Raquel közölte, hogy Eduardohoz a holttestén keresztül vezet az út, s nincs a kisvárosban szükség egy olcsó Raquel Altamira változatra. Közben Mariana stratégiája, hogy megszeretteti magát a kislányával, s párhuzamosan megutáltatja vele Blancát. Megtudtuk azt is, hogy Cristobal csak kötelességbõl veszi el Catalinat, ez akkor derült ki, amikor elment Marianahoz és megcsókolta, de a nõ csak elhajtotta. Mivel Eduardo közelében van most nincs szüksége jelenleg az ostobára.
-Jorge pont akkor ment meglátogatni Hugoval Memót, amikor még Blanca beszélt a nõvérrel arról, hogy Raquel áll Memó gyilkossági kísérletének a hátterében. Jorge számon kérte az anyját, akinek nagyon nem tetszik a stílus. Jorge azonban nem áll le a nyomozással, már Fernandától is kérdezõsködik.
-Karina nem tudja mi legyen Jorgevel, Blanca szerint megbocsáthatna neki, de Karina nem vállalná a párkapcsolatot egy kettõs életet élõ pasival.
-Tita is beszélt Blancával, hogy jobban ügyeljenek oda Hugóra, mert elkallódik, és úgy fog járni, mint Jorge. Különben úgy fog járni, mint Rafael. Nem épp egy példaképmutató fiatalember lesz belõle.
-Eduardo nem akar otthon élni, s elmondta Raquelnek is, aki ezt nem akarja. Nagyon zavarja Eduardot Raquel és Mariana kapcsolata.
-Leticia jobban van már 2 napja nem kapott gyógyszert. S szólt Eduardonak, hogyha meg akarja tudni, mi is lett Valentina és Adriano gyerekével, akkor a válaszok Raquel széfjében lapulnak. :)
-A végén pedig Adriano közölte Blancával, hogy õ a lánya.
suxel 2014 jan. 29. - 10:17:12
(1499/2174)
Köszi Handi! Íme egy összefoglaló és áradozás! :D

Ahhh, bepótoltam mindent! :)

9-10. rész, ami eszembe jut róla. Ha kihagytam valamit jelezzetek! :)

-Eduardo belopakodott Blanca hotelszobájába, ahol lelt egy etikettkönyvet, benne az õ és Raquel fényképével. Valamint azt is megtudta, hogy nem éjszakázik a hotelben. Magyarázkodhatott Blanca, Eduardo meggyanúsította, hogy szeretõje van. Megkapta az elsõ pofont érte. Blanca magyarázkodhatott azért is, hogy honnan ismeri Mariana Serranot, és mi a feltûnõ érdeklõdése a család körül, hiszen ismét beólálkodott Leticia szobájába, s faggatta a nõt. De még elõtte két dobberman közrefogta, valamint majdnem lebukott Jorge elõtt, de mázlija volt, mivel Jorge sietett, õ meg háttal állt neki, s úgy tett mintha telefonált volna. Raquelnek nagyon gyanús a lány, fõleg a kétszeri Leticiás találkát követõen.
-Leticiának beugrott, hogy emlékezteti valakire Blanca. Persze be van gyógyszerezve, Tuerto lenyomta a torkán.
-Cristobal megkérte Catalina kezét, Catalina öccse (Diego) nem tudja tényleg szereti-e Cristobal a tesóját. Rendeztek egy vacsorát a bejelentés alkalmára, elõtte még egyszer-kétszer Raquel kiosztotta a fiát. Diego közben próbál nyomulni Blancara is, õ a párja a vacsorán.
-Raquel megtudta, hogy meghackelték õket. Nyomoztat, hogy ki állhat a háttérben. Fernanda beugrik, s megpróbál egy áldumát lenyomni, hogy õk is így jártak egy ilyen új szervezet miatt. Raquel viszont átlát rajta és tovább folytatja. Blancát sejti a háttérben.
-Ramon kikészült a rajtakapást követõen. Kiadta Karina útját, Jorgének meg bemosott egyet. Jorge haza akart költözni, de mivel ez veszély lenne Blanca számára, így azt javasolta, költözzön be hozzájuk, így Hugóra vigyázni is könnyebb, mivel Simona elég megbízhatatlan. Simona és Karina elkezdtek kutatni a holmijában, rájöttek, hogy valójában Eduardo tesója. Karina és Jorge a parton beszélték át a dolgokat, mi miért volt. Jorge állítja, hogy szereti, s látszik is, de Karina ezt az egész hazudozást nem csípi, s gyávának tartotta. Simona meg miután megtudta, hogy gazdag a fiú egyenesen rámoccant, de Jorge elutasította. Simona szerint a lapos mellei miatt vannak. Biztos igaza van Mariananak, hogy meg kellene csináltatnia õket, na de az meg egy rakat pénz.
-Mariana Richivel találkozott, még idõt kért a fegyver bizniszhez. Richie szerint zsarolással vagy gyerekrablással is elérhetnék a céljukat. Adriano is nyomoz Mariana után, s összeismerkedett vele mikor szándékosan koccant a kocsijával, s rendesen Adrianoként mutatkozott be, Richiet pedig lenyomoztatta, s rájött, hogy spanyolországi gengszter a férfi. Raquel ezalatt kiadta a parancsot Tuertonak, hogy ölje meg Marianat, Tuerto megpróbálta leszorítani az útról, majd autós lövöldözés vette a kezdetét, ahol Tuerto húzta a rövidebbet. Adriano is odaért és elfogták a férfi. Adriano megkötöztette, verõlegények ütni kezdték egy pinceszerû helyen, s Tuerto azt mondta átáll Adriano oldalára, már megunta Raquelt szolgálni, s pénz beszél, s azzal zárta a vallatását, hogy Memo megtartotta magának Valentina és Adriano lányát, tehát Adriano számára ebbõl az derül ki, hogy akit szélhámosként alkalmazott, Blanca, a lánya.

Micsoda izgalmak, fõleg ez a 9-10. rész. Valami szenzációs szerintem! :) A színészi alakításokról ez nem mondható szerintem el, nem sok értelmes arcot találok. 4-7 db kb, semmi több!
Engem Cristobal nem idegesít továbbra sem, én bírom a csávót az ostobaságával. Örülök, hogy Richie felbukkant a színen, s mozgatják a Marianas szálat is. Ramont is megsajnáltam, bár nekem Karina és Jorge a kedvenc párosom a sorozatban, azért szemétség volt, amit a fiúval mûveltek a háta mögött. Az Adriano-Fernanda szál sem tartozik a fõ érdeklõdési körömbe, annál inkább kíváncsi vagyok mi sül ki a Mariana-Adriano ismeretségbõl.
Simonanak érik a péklapát, meg egy ilyen kis görcsöt. A franc gondolta egyébként, hogy csak 18 éves a karaktere. Azért vannak nagyon gonosz megjegyzései, még egy a 7. részbõl: Jelenet: Lisette tesója bulizni akar menni, de a kisöcsivel otthon kellene lenni estére. Kitalálja, hogy ha elaludt lelép. Már menni is akar Rafaellel, az ambíciózus haverjával, amikor belép Fernanda Blanca egyik barátnõje, s közli, hogy nem hagyhatja egyedül a kisfiút a házban. Példának hozza, hogy mi van, ha valaki betör a házba, és a gyerek egyedül van. Erre elkezdi a tesó: ha ketten vagyunk mindkettõnket megölnek, így pedig legalább egyikünk (az az õ, mert elment otthonról) életben marad. :S :S
Socorronak nem sok értelmét látom eddig a sorozatban.
Melania viselkedése is érdekes, nem tudom, miért ennyire elkötelezett Raquel irányába. Azt hittem amolyan La Patrona Poncia féle karakter lesz.
Kezdek ténylegesen hinni abban, hogy Blanca lesz a lánya Adrianonak /akkor éreztem már a legerõsebben, amikor Leticia azt mondta emlékezteti valakire/ (bár a nagy csavarok a TM profiljába tartoznak), de azt akkor úgyis kiküszöbölik, hogy ne legyen Eduardo unokatestvére. Alig várom a szálak további kibontását.
Bár még egy olyan megfordult a fejemben, hogy esetleg Leticiát Blanca csak Memóra emlékezteti és senki másra. S Raquelék direkt hazudtak, amikor lányt mondtak, mert a gyereknek elvileg durván 20-21 évesnek kellene lennie, s most akkor a 30-on felüli színésznõ játssza a 20-21 év körüli nõt? Bár nem hiszem, hogy túl nagy problémát csinálnának ebbõl, ha kicsit vájkálnánk biztos lelnénk erre több példát is. Na megyek csekkolom a 11. részt!
offtopic
handi99 2014 jan. 28. - 00:39:56 Előzmény suxel
(1498/2174)
Remélem sikerül a vizsgád!

8. rész

Leonidas hazavitte Leticiát. Raquelék beadták a fiúknak, hogy Leticia Melania lánya. Jorge azt feltételezte, hogy Leticiának a nagypapa az apja. Cristóbal meg is kérdezte Melaniától, de az tagadta, hogy közte és Leonidas között lett volna valami....
... ellenben alakul a dolog Adriano és Fernanda között...
... és lebukott a Jorge-Karina páros. :D Jorge azt mondta, hogy még mielõtt Karina férjhez menne még egyszer az övé kell, hogy legyen. Szeretkeztek, amikor Ramón hazaért (Camilo atyával és Simonával). Azok az arcok...

Azzal lett vége, hogy Blanca elmondta Adrianonak, hogy Valentina valószínûleg él.

Az 5. részig én is sajnáltam Cristóbalt, de ez csak addig tartott, amíg Marianát haza nem vitte, hogy a nõ bizonyíthassa az "ártatlanságát". Már idegesít, hogy ennyire hülye.
offtopic
handi99 2014 jan. 28. - 00:26:29
(1497/2174)
Szia! Én is értettem. :D
offtopic
handi99 2014 jan. 28. - 00:25:45
(1496/2174)
Szia!

Nelinek igaza van. Tényleg hülyén jött ki, hogy Martín rögtön Antonia halála után összejött Marianával. Ez volt az elsõ rossz pont.
A másodikról igazából nem tehetett a TM. Ez pedig Elizabeth kiszállása volt.
Dönthettek volna úgy, hogy Marlene átveszi Elizabeth szerepét (sokáig ez volt a pletyka) és persze úgy, hogy Marlene új karakter lesz. Sajnos, az utóbbit választották és ezzel új irányt adtak a sorozatnak.
David és Maritza között volt kémia, de még ennél is több a David Elizabeth páros között. David és Marlene között viszont nem volt semmi. Pech... ... és itt is elkövették ugyanazt a hibát, amit Martínnál és Marianánál. Túlságosan hamar hozták össze Martínt Aliciával/Evával...
Ráadásul mikor már sejthetõ volt, hogy Alica lesz a gyilkos, sajnáltam szegény Martínt, hogy harmadszor is kiszúrnak vele.
Egy kriminél/thrillernél általában elõny, ha a szereplõk kiszámíthatatlanok, de itt még valahogy ez sem mûködött. Lassan már a szereplõk felét a pokolba kívántam a hülyeségeikkel együtt... pedig szeretem az ilyen történeteket. Az ATM és a LCDAL is nagy kedvenc volt.

... és soha nem fogjuk megtudni, hogy ki lett volna a gyilkos, ha nincs Elizabeth kiszállása, mert egyáltalán nem vagyok meggyõzõdve róla, hogy eredetileg is Eva lett volna....
suxel 2014 jan. 27. - 23:49:49
(1495/2174)
Köszönöm a beavatást! :) ;)

Én nem tervezem nézni sem, csak puszta kíváncsiság volt részemrõl. Szeretek mindent tudni!

Handi, szívesen meghallgatlak téged is, hogy neked is ugyanezek voltak az okok vagy még pluszban valami más is. :)

Én rájöttem, hogy az elõzõ kommented neki szántad. :)