offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 22:00:20
(1554/2174)
... ja, és elfelejtettem a lényeget a tegnapi részbõl:
Santi egy verekedés miatt ugyanabban a börtönben volt, mint Willy. Willy elejtette Santa képét... Santi felvette és azonnal megtetszett neki. Késõbb Willy cellájából ellopta a "Santa" kottáját, amit az 1. részben eljátszott a temetõnél. Akkor Santi azt hazudta, hogy online vette a dalt... Santi kezdettõl fogva hazudott Santának.
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 21:56:14 Előzmény Neli
(1553/2174)
:D
Santi már gyerekkorától kezdve pszichopata. Még kisfiú volt, amikor kapott egy macskát, akit aztán megölt.
Késõbb elgázolt egy férfit. Ekkor került a pszichiátriai intézetbe.

Gloria halála: nem tudom. Amit láttam belõle abból nem derült ki, hogy õ tette volna. Valamiért úgy rémlik, hogy az tényleg Franco volt.

Inés: azt a nõt ölte meg, aki megmentette Santit. (Mivel Santi nem emlékezett semmire, Inés beadta neki, hogy õ Santa.) Azt hiszem utána Inés megölt még vkit..., de ebben nem vagyok biztos.
Inés nem halt meg. Sõt továbbra is mindenben támogatja Santit. Humbit a tegnapi részben latartóztatták. Inés tudott róla, de nem árulta el senkinek.... csak Santinak. Pedig Francisca már aggódott érte. Inés teljesen megbízik Santiban.

Victoria: betegségére úgy látszik nincs gyógymód. Meg fog halni.
Patricio még bujkál. Megszökött a börtönbõl. Jelenleg Santinak dolgozik.

Mara: akkor volt börtönben, amikor Santa. Hortensia megmérgezte a kaját az étteremben és mivel meghalt vki Marát, mint az étterem tulajdonosát lecsukták. Hortensia a halálakor bevallotta, hogy õ tette.

Willy nem fogja visszakönyörögni magát Santához. Õ Aliciával kavar.

A tegnapi részben Santi azt mondta Santának, hogy Humbi ölte meg Vicentét és ezt onnan tudja, mert õ is ott volt.
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 19:53:43
(1552/2174)
Na, ezt egyszerre írtuk. :)
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 19:52:33
(1551/2174)
Szia! Nem is állítottam, hogy ez a Karina-Jorge téma. :D A Gloria Trevis link alatt ott van a szöveg, hogy ez az 1. részben hangzott el. Ezt énekelte Blanca Tita éttermében.

A "zaj" forrása valószínûleg az, hogy nem nézted meg, hogy mit írtam a link alá és feltételezted, hogy a J-K dalt linkeltem be.

A Karina-Jorge témát eddig még nem találtam meg, de még nem adtam fel...
suxel 2014 febr. 11. - 19:47:39
(1550/2174)
Jajj, azt hiszem leesett. Én kértem, hogyha megleled a Karina-Jorge témát jelezd!
De te ezt nem arra küldted, hanem arra hogy ez is egy másik zene a sorozatból! És a kettõnek tulajdonképpen semmi köze egymáshoz! Csak belinkelted! :)
Hosszú volt a mai nap! Ezt akkor én néztem be! :D
Neli 2014 febr. 11. - 19:46:57
(1549/2174)
Handi: sikerült :D tegnap. konkrétan el se akartam hinni :D sokat kellett várnom, míg töltögetett, de végül is a 2/2 vidit (az 1-et nem néztem akkor) sikerült végignézni :D :P de én nem hiszem el, amit látok... :O :S konkrétan hogy a fenébe lett Santi pszichopata ("p. állat", hogy Suxelt idézzem :D :P)?? :O :S végig az volt? vagy 2 énje volt, akik "nem tudtak egymásról"? :S akkor a csajt is õ ölte meg az elején (a véres kéz)? vagy abba tényleg belekeverték? én már mindent el tudok képzelni :S
amúgy Ines kit ölt meg? és Santi miért bántotta? most hol van a csaj? meghalt õ is vagy mi? :S Santa meg közeledne H-hoz? :S ne már :S

és Victoria meg fog halni (nincs kezelés, nem használ?), ezért volt depis szegény Ivan? tényleg arik voltak amúgy :P de V. hogy tudott megszabadulni Patricio-tól?? elváltak volna? nem hinném, hogy hagyta volna a pasi... :S mi történt?? I. anyja elfogadta V-t? és Mara miért van/volt börtönben? hova tûnt? és az anyja miért istápolja Aliciát? hihetetlen amúgy, hogy W. még mindig él... :D :S nem akarta visszakönyörögni magát Santához?
tudom, sok a kérdés, de hát hónapok óta nem láttam... :D :S ha esetleg vki megszánna, megköszönném ;) :D :P
suxel 2014 febr. 11. - 19:45:05
(1548/2174)
Nem, nem az! :D Amit te mondasz az a Gloria Trevi szám, de biztosan nem ez van a 19. részben. Akit én keresek az egy férfi énekes, Gloria meg nõ (bár ezt mindenki tudja, :D :D ). Jorge-Karina téma.
http://www.musica.com/letras.asp?letra=1138383 --> ez a Gloria szám, s teljesen más a szövege, mint a 19. részben a 7:05-kor kezdõdõ dalnak.
Sehol sincs benne a "solo quiero amarte" vagy az "ese juro" vagy a "quiero llevarte a un lugar" kifejezések. Tök más a ritmusa is.
Valahogy nagyon elbeszélünk egymás mellett, csak éppen a "zaj" forrását nem értem hol van.
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 17:12:39
(1547/2174)
??? "Blanca énekelte az 1. részben Tita éttermében." :D
suxel 2014 febr. 11. - 17:06:07
(1546/2174)
Csak azt felejtettem el írni, hogy 7:05-tõl kezdõdik.
suxel 2014 febr. 11. - 17:05:39
(1545/2174)
Ez nem az, sajnos. Ezt férfi énekli és ilyen "solo quiero amarte" részek meg "ese juro" részek vannak benne. Meg valami el akarlak vinni egy helyre az eleje a számnak.
http://www.youtube.com/watch?v=CDJP0qxbKR4
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 00:18:28
(1544/2174)
Az is. ;) Pár napja olvastam valamelyik fórumon egy ilyen hozzászólást: "Ki a gyilkos? Az író aki kinyírta a saját történetét."
Teljesen egyetértek vele. Több volt ebben a sztoriban....
viszont tényleg jobb most, hogy Santi pszichopata gyilkos lett.
Mary rosszkor hagyta abba a nézését. Korábban kellett volna szünetet tartani és akkor most érdekesnek tartaná ezt a szakaszt.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. Humbi szerintem meghal.
Pancho a telenovellák legtehetségtelenebb rendõre.
Ebben a városban csak ártatlan embert sikerült börtönbe záratni: Iván, Mara és Santa;
viszont eddig mindenki megúszta a gyilkosságot: Humbi, Inés, Santi és tulajdonképpen Patricio is.
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 00:06:09
(1543/2174)
Próbálkozz... remélem sikerül. Ez a rész jó volt. :)
I és V is jó páros volt most.
offtopic
handi99 2014 febr. 11. - 00:03:46
(1542/2174)
Gloria Trevi: El Favor de la Soledad
http://www.youtube.com/watch?v=k6fNEvpJcNI
Blanca énekelte az 1. részben Tita éttermében.
suxel 2014 febr. 10. - 23:02:07
(1541/2174)
Lehet, akik az elejétõl nézitek már nagy katyvasznak találjátok a Santat, de most ez a Santi egy pszichopata állat valójában, meghozta a kedvet, hogy megnézzem az ultimas semanast a sorozatból. El sem hiszem. :D
Neli 2014 febr. 10. - 22:34:15
(1540/2174)
nézzem meg? :D szted ez rajtam múlik? :D :S a gép szórakozik állandóan, letölteni se tudok semmit... :S
viszont felcsigáztál... :P Santi mint támadó? :O miért? pszichopata lenne? :O nehogymár azt találják ki, hog Santa akkor H-val marad... :S
de legalább volt Ivan, miatta megpróbálkozom a lehetetlennel és megnézem :P :D
offtopic
handi99 2014 febr. 10. - 22:24:50 Előzmény Neli
(1539/2174)
SD - 125

Neli, szerintem ezt a részt nézd meg!

A poligráfos vizsgálat szerint Humbi nem hazudott, amikor azt állította, hogy nem õ ölte meg Ulisest. Továbbá nem õ támadt rá Inésre. Pancho meglepõdött az eredményen. Begoña is.
Santi bevallotta Patricionak, hogy õ ölte meg Ulisest.
Santi beszélt Santaval. Santinál kés volt és bántani akarta õt, de megjelent Francisca és megkérte Santát, hogy menjen el. Ezzel megmentette az életét.
Kiderült, hogy Inés támadója Santi volt.
Iván nem akart elmenni a könyve bemutatójára. Lisette Victoria segítségét kérte. Végül Iván is megjelent a bemutatón. Csókolóztak.
Willy jr. az apjához került. Santa meglátogatta. Humbi is megjelent a házban. Santa megkérte õt, hogy utazzanak el hármasban. Természetesen a bejárati ajtó nyitva volt... és megérkezett Santi...
offtopic
handi99 2014 febr. 10. - 22:13:01 Előzmény suxel
(1538/2174)
Még nem láttam a 19. részt. Valószínûleg csak holnap kerül rá sor... utána lehet róla szó.
offtopic
handi99 2014 febr. 10. - 22:12:03 Előzmény suxel
(1537/2174)
Nincs mit! :)
Nekem is jobban tetszik, mit a fõcímdal.
suxel 2014 febr. 08. - 11:23:50
(1536/2174)
Ha már ilyen jól megy a keresgélés Handi, elõ tudnád nekem keríteni a Jorge-Karina témát is, szerintem a 19. részben hallhattuk elõször. :)

A pénteki rész sem maradt izgalmak nélkül:
-Raquel rajtakapta Jorgét és Karinát. A dilit kiverte, Rafa megígéri Raquelnek, hogy pár nap és nem lesznek együtt a fiatalok (Remélem Rafanak érik egy fejlövés, mert kezd idegesítõbb lenni a talpnyalásával még Simonanál is. Nekem õk sokkal inkább idegesítõek, mint Cristobal)
-Sofia kirekeszt mindenkit, miután tudja, hogy Mariana az anyja, s csak Victoriával hajlandó kommunikálni, így ez akadályozza Victoriának az elköltözését Acapulcóból.
-Raquel tesz egy utalást arra Valentinának, hogy Jorge azon az úton jár, amin régen õ. (Ennek ellenére még mindig Jorget tartom legkevésbé alkalmasnak a 3 fiú közül az elveszett gyerek szerepére (nincs különleges bánásmód: se negatív, se pozitív), bár mivel õ a legfiatalabb korban õ lenne a legmegfelelõbb) Majd Raquel megpróbálja megöl(et)ni Valentinát, de Eduardo kimenti a tûzfészekbõl.
-Memo kinyitja a szemét, amikor Blanca benn van nála. A következõ részben már tud beszélni is.
suxel 2014 febr. 07. - 23:44:01
(1535/2174)
Köszi! Már kerestem, de eddig nem leltem. :)
Ez a szám közelebb áll hozzám, mint a fõcímdal, de annyira azért ez sem hû de klassz. Fõcímnek semmiképp nem tudnám elképzelni, de úgy elvagyok vele Blanca és Eduardo témájaként.

EOP: Laura Flores fogja énekelni a sorozat fõcímdalát!