offtopic
handi99 2013 okt. 31. - 23:01:00
(1354/2174)
1-5. Ebben a sorrendben. ;):D
offtopic
handi99 2013 okt. 31. - 22:57:42
(1353/2174)
"Santit elengedték, bár akkor nem tudom, hogy mi értelme volt annak, hogy elrabolták. :S Vagy már lassan nem is érdekel. :D" :D Csak azért nem tekertem át az egész jelenetet, mert ott volt LP-Alberto. Sajnos, amennyire unalmas a fõhõs annyira jók a "gonoszok". Cristian jó volt a gengszter szerepében. :D
Franco csak lelkileg akarta megkínozni Santit. Elõbb a családjával akar végezni...
offtopic
handi99 2013 okt. 31. - 22:49:24 Előzmény mary0114
(1352/2174)
Én is. :D
offtopic
handi99 2013 okt. 31. - 22:47:31 Előzmény Neli
(1351/2174)
MSED-JC topik 2011. elsõ feléig még sokat írtunk/"beszél"tünk, a másodikban már jóval kevesebbet. Nem nagyon volt közös téma. Akkor, ha jól emlékszem, Te a LHDM-t nézted, én meg csak a LCDAL-t. Egy CV kellett, hogy újra gyakrori beszélgetések/beszámolók legyenek. ;)

"beugrott vmi Mauricioról: nem õt hívtad csillagszemûnek?" "talált, süllyedt ;) :D :P ez akkor megragadt ;) :D :P de tényleg olyan amúgy, nem?" ... de, igen. :D

"köszi az SD-t, így már világosabb :)" Nincs mit! :)

"Ivan nagyon cuki, bár mostanában már kezdek azért drukkolni, hogy hagyja V-t a fenébe, nem érdemli meg a nõ... :S"
Szerintem se. Lehet, hogy a végére összehozzák Danielával.

"Inés kérdezõsködése Danielánál jó volt. Ki Willy felesége? Erre belépett a szobába Amanda."
":D hehe, ez tényleg nagy lehetett :D :P majd visszanézem :P hanyasban volt, melyik nap? asszem ma lesz az 59. rész..." Az 58. rész végén volt.

Humberto az 56. rész végén (+ 57. eleje) tudta meg, hogy Vicente az apja.
Neli 2013 okt. 31. - 20:54:58
(1350/2174)
Santi azért bejött az ordítozásával, gyakrabban csinálhatná :P :D hogy félt már, és ezzel próbálta leplezni :D :P az azért már jelent vmit, ha a maffiás pasival jobban szimpatizáltam egy kicsivel, nem? ;) :D :P egyébként vmi tervrõl beszélt a fickó, hogy S. elfogása annak a része és azért nem ölik meg, de nem értettem jól, meg tekertem is...

a képet amúgy nem értem... H. börtönbe küldené majd Santát (és Maki lesz a cellatársa? :D)? végül is megteheti, a házasságuk nem érvényes az álnév miatt, így H. csalásért feljelentheti a csajt vagy ilyesmi...

a félreértés nem érdekes ;) elsõ izgalmamban azt hittem, mindent le is zavartak már, na de hát sori, húzni kell a jónépet :D :P persze hogy mára hagyták :P :D egyébként azt is hittem, lesz végre vmi VI-közös (mert ez jött le abból, amit írtál), de nem volt még... na de ma! :D :P tuti nagy lesz :P ehhez kapcsolódóan épp az elõbb találtam vmit a carayon, sztem nagyon találó :D :P :

"Victoria seems mentally challanged half the time, we should brace ourselves for when Ivan goes to see her tonight.
Here is a question for all the watchers:

What do you think Victoria's reaction will when she sees Ivan tonight:
1. Cry
2. Cry and faint
3. Cry and hide behind Ulises' back.
4. Cry, leave Pat at the altar, go back to the house and cry some more.
5. Cry and look like a clueless fool while everyone around tells her what to do."

:D :D :P mennyire igaz :D :P kivi leszek, melyik jön be :D :P
mary0114 2013 okt. 31. - 20:33:42 Előzmény Neli
(1349/2174)
Bocsi, ha félreérthetõ volt, tényleg nem írtam, hogy az elõzetesben van benne.

Santit elengedték, bár akkor nem tudom, hogy mi értelme volt annak, hogy elrabolták. :S Vagy már lassan nem is érdekel. :D

Azon én is elgondolkodtam, hogy ha így Victoria hozzámegy Patriciohoz, akkor még csak sajnálni sem tudom. Azért egy ilyen után együtt maradni a pasival....

Ezt meg Gabytól kaptuk a twitteren. Börtön? Maki Soler?
Neli 2013 okt. 31. - 20:10:45
(1348/2174)
na lecsekkoltam, kicsit másképp van minden, mint ahogy gondoltam (Santa ma borít csak, azt hittem, már megvolt), de azért üt :P Ivant meg a bíró lebukása miatt engedték ki (nem azért, mert végre van bizonyíték a srác ártatlanságára :S)... és máris értesült Vicky esküvõjérõl, szegény gyerek :S remélem, meg tudja akadályozni :P bár a nõ nagyon nem érdemli meg :S mi a fenének akar hozzámenni P-hez, mikor az meg is erõszakolta?? :S hülye :S
mekkora lesz ma a borítás :P alig várom, bár csak késõbb fogom látni...

egyébként véletlenül belefutottam a mai MEA-elõzetesbe, elég rég láttam... létezik, hogy végre ezek (RG) összejöttek?? :O :P :D célbatalált az imám? :P :D tud vki vmit? :P
Neli 2013 okt. 31. - 19:54:00
(1347/2174)
OMG, na neee, Ivan kint?? :O :P :D és Santa robbant? :P na erre azonnal rá kell vetnem magam :P :D ideje volt már vmi jónak is :P ja és ugye a szimpatikus kis maffiavezér, aki Santit tartja fogva, még él? :P a dühös kis ellenfele ugye nem mért rá halálos csapást a szomorú szemeivel? :P :D
mary0114 2013 okt. 31. - 08:46:17
(1346/2174)
Komolyan, Lissete egész szimpatikus, mióta megszült. Mivel akasztotta ki ennyire Hortensiát a pap miatt? Csak mert az ártatlan kidobta a fiát és a menyét, unokástul. Azért az durva volt, hogy még a babát is elnevezte....

Santi komolyan nem is érdekel, áttekerem, hogy mit csinál. Ellenben Humbi. :D

SzentWilly mi a manót mûvel a csajokkal, hogy mindegyik elolvad tõle, még akkor is, ha õsembernek néz ki? Luci rafkós, Willyt elszöktette, de Ines nem sejti, hogy õ is benne volt.

A legjobb: Ivan kiszabadul. :)))

Ééésss: Amanda bombát robbant, nyilatkozik a tévének, hogy a Cano család milyen cuki. :D :D :D Azok a fejek, mikor nézik ezt az egészet!!! Yo soy Santa Martinez. :D Ezzel mi lesz???? :D :D :D
mary0114 2013 okt. 31. - 08:41:09
(1345/2174)
58. vége, 59. eleje.

És Ivan-Victoria fanoknak, tehát nekünk, kötelezõ a mai rész. :D
mary0114 2013 okt. 31. - 08:39:34
(1344/2174)
Azt az Ines-Daniela- Santa jelenetet nagyon bírtam. :D
Neli 2013 okt. 31. - 01:12:21
(1343/2174)
"...volt MSED. ;) Még ott kezdtük a beszélgetést MSED-rõl, Auroráról, EFDE-ról és az ATM-ról. A Los Herederos talán már a JC topikban volt."

igen, vmi rémlik, de azt már nem tudtam pontosan, mennyit is láthattál JC-nél az egészbõl, amiket írtam vagy mennyit beszéltünk... :P jó rég volt, kopik az emlékezet :D :P

"beugrott vmi Mauricioról: nem õt hívtad csillagszemûnek?"

talált, süllyedt ;) :D :P ez akkor megragadt ;) :D :P de tényleg olyan amúgy, nem? :P mondjuk az Elisában meg az MCI-ben nem voltam oda érte annyira, mint az Elenában, biztos a szerepek miatt... :P ja meg az Utolsó évben is volt, ott már jobban kedveltem a szerepet is, és jól is csinálta :P a fsz. srác pl. szinte egyáltalán nem érdekelt (David LP), nem is jött be... az Elenában egyébként egész szép felhozatal volt, legalább 5 pasit találtam magamnak :P és micsoda példányok voltak :P :D na jó, befejezem :D :P

köszi az SD-t, így már világosabb :)

Ivan nagyon cuki, bár mostanában már kezdek azért drukkolni, hogy hagyja V-t a fenébe, nem érdemli meg a nõ... :S


"Inés kérdezõsködése Danielánál jó volt. Ki Willy felesége? Erre belépett a szobába Amanda."

:D hehe, ez tényleg nagy lehetett :D :P majd visszanézem :P hanyasban volt, melyik nap? asszem ma lesz az 59. rész...
Neli 2013 okt. 31. - 01:03:43
(1342/2174)
nem bánatos szemek? :D :P nekem még sírós arcocska is rémlik, a tipikus könnyes szemeivel :P mondjuk én nem bánom, de azért végre mutat magából vmi keményebbet is :P dühösen még jobb :P
offtopic
handi99 2013 okt. 31. - 00:13:35
(1341/2174)
... de, még mennyire, hogy láttam. :D GP topik nem volt, ellenben volt MSED. ;) Még ott kezdtük a beszélgetést MSED-rõl, Auroráról, EFDE-ról és az ATM-ról. A Los Herederos talán már a JC topikban volt.

EFDE: nem sokat, csak pár jelenetet/részt... viszont beugrott vmi Mauricioról: nem õt hívtad csillagszemûnek?

SD: Victoria követte Tránsitot a kupiba, hogy beszéljen vele. Beszélgetés közben megérkezett Patricio (V. háta mögött volt). Amilyen rémült fejet vágott Tránsito... :D A V-T barátság már Carlosnak sem tetszett... nos, Patricionak sem.

Iván szerintem általános kedvenc. Róla rosszat még nem olvastam senkitõl sem. Neki mindannyian drukkolunk. :)

Inés kérdezõsködése Danielánál jó volt. Ki Willy felesége? Erre belépett a szobába Amanda.
mary0114 2013 okt. 30. - 20:02:50
(1340/2174)
Nemcsak Te szereted Ivant. :) és én is szorítok érte. Meg szurkolok neki. Nem szeretném, ha eljátszanák, hogy kicsit megbolondul. Victoriát viszont már kevésbé szeretem, olyan dilis, hogy hisz ennek a pacáknak. Ha másért nem, hát az erõszak miatt már rég ki kellett volna dobni....

Jah és az új Santiagotól vagyok elájulva. Oké, legalább nem bánatos szemeket láttunk Aarontól. Bár volt olyan keménykedõs-verekedõs jelenet amikor épp azért voltam mérges, hogy ugyan valamit lássak már az arcodon te... :D

SzentWilly rábeszéli Lucit a szökésre. :D Na ez jó lesz. Ines már érdeklõdik ugye Willy után Danielánál.
mary0114 2013 okt. 30. - 19:53:05
(1339/2174)
Kezdeti lelkesedésem a SD miatt erõsen abbahagyott... Még mindig áttekerem, de sajna alig marad meg bennem valami, hogy mi történt.
Paula terhes: hát nagyon romantikus, hogy George odaköltöztette a házba, ahol az ex-felesége is él a lányával. :S Bár azt sem értem, hogy Paula mit akar George-tól, a pasin igazán azt látom, hogy tényleg akarja ezt a kapcsolatot és a babát is szeretné.
Vicente nagy bejelentése, vagyis inkább helyeslése, miszerint van egy közös gyerekük Cano-mamával, mondjuk azon nevettem. Az arcok jók voltak, bár Gaby tetszett igazán. :D
Na Ines mûtéte, Willybõl kiszedte a golyót, hát, inkább vicces volt.

Szegény Ivant nagyon sajnálom, tényleg úgy tûnik, kezd kicsit begolyózni. Victoriát meg nem értem még mindig, hogy mi a fenét keres Patricioval. Viszont visszatért Ulises, Vic tesója.

Lebukott a korrupt bíró, aki elítélte Ivant?

Hortensia meg olyan boszorkány, hogy na olyan anyóst nem kívánnék... Lissete már nyilván rég megbánta, hogy ezt a kapcsolatot választotta.
Neli 2013 okt. 30. - 11:44:15
(1338/2174)
amúgy rég volt az Elena, meg sok hülyeség is volt benne (bár nem is láttam mindent), szóval érthetõ, ha nem hagyott mély nyomot (mennyit láttál?) :P bár nekem volt, ami tetszett benne :P sztem mondanom se kell, mi ;) :D :P

amúgy a Vices jelenet P-val az mi volt? engem már idegesít a nõ, legtöbbször áttekerem, fõleg S-éket meg Ivant szoktam nézni :P néha egy kis W-t Inesszel, az úgy szórakoztat :D :P
Neli 2013 okt. 30. - 11:40:52
(1337/2174)
na igen, az Elena idején még annyit nem is "beszéltünk", GP topic se volt, csak JC-nél "éltem ki magam", oda írtam róla :D :P azt még te nem láttad sztem (jobb is :D) :P kissé elszaladt velem a ló akkor :D :P


SD:

nahát, ezek mind voltak?? :O mikor? :O én ezeket nem is tudtam (a sok tekerés :D :P)... :O :S nem rossz :D :P vajon mit kapunk még? :D :P egyébként Ivanért ugye nemcsak én szorítok és nemcsak én sajnálom? ;) :P :S kissé bele tudom élni magam, igen :D :P
offtopic
handi99 2013 okt. 30. - 11:09:29
(1336/2174)
Szerintem is jól néz ki Mauricio, de tényleg nem gondoltam arra, hogy rá célzol. Valószínûleg azért, mert róla nem sokat "beszéltünk". Már arra sem emlékeztem, hogy õ játszott az Elenában. (A MCI még rémlett, de az Elena...) ;)

SD: ... pedig történt 1-2 dolog. Paula gyereket vár. Humberto megtudta, hogy Vicente az apja... és Inés megcsillogtatta elõttünk kiváló orvosi képességeit... ahogy kioperálta Willybõl a golyót... :D ... és jó volt a Victoria-Tránsito jelenet is, háttérben Patricioval.
Neli 2013 okt. 30. - 10:43:06 Előzmény handi99
(1335/2174)
:D na ja :D :P

amúgy úgy látom, nem találtad el, kire is vonatkozott, amit írtam ;) :P persze Islas is bejön, de a képen a mellette álló fogott meg most leginkább, õt már korábban is kedveltem, az Elena idején :P

amúgy SD-rõl mostanában senki nem ír? én kissé elvesztettem az érdeklõdésem, erõsen át szoktam tekerni, de ezt mindig visszanézem, a MEA-t már egy ideje nem... és a tegnapi SD egész jó volt :P Ivant nagyon sajnáltam, mintha kezdene megõrülni, de tartani akarja magát :S Santi meg elég meglepõ volt, az élet jeleit kezdte mutatni :D :P elraboltatta az a fickó, akinek a feleségével kavart S. (és aki meghalt), és Santi kiabált, hogy ölj meg (vagyis ez ma lesz) :D :P szóval végre nem kisfiú módjára nyüszített :D :P haladás :D :P egyébként a pasin meglepõdtem, ugyanis kedves Alberto barátunk az az LP-bõl :P :D még mindig dögös :P
Willy pedig elvileg megszökik Lucy segítségével, és Ines tombol :D :P