suxel 2014 ápr. 08. - 22:59:30 Előzmény handi99
(1634/2174)
Handi, lenne két kérdésem:
1, Ki volt a partin Victoriaval a kis körszakállas fickó, aki Adrianot védte elõtte? Eddig nem szerepelt benne.
2, Honnan került oda Ramonnak a sok pénz a számlára, s miért ment neki Jorge? Az árvaházzal kapcsolatos a bunyójuk? Esetleg valami csapda lenne mondjuk Crisobáltól, hogy Ramon is dutyiba kerüljön?
Neli 2014 ápr. 08. - 18:44:32
(1633/2174)
sziasztok :)

Handi, köszi :)mondjuk úgyse tudok követni semmit :S

a Chocarro-s azért érdekelne... :P Gerardo ott a neve? mik történnek? lehet kérni majd beszámolót? ;) :P
suxel 2014 ápr. 06. - 21:00:53
(1632/2174)
Koszonom megegyszer a nagyszeru munkat, amit vegeztel nekem. :)
Jovo hettol valoszinuleg mar tudom kovetni.
Ha esetleg a kozeljovoben ilyenre lenne szukseged, akkor csak jelezd. :)
offtopic
handi99 2014 ápr. 06. - 20:00:05 Előzmény suxel
(1631/2174)
LI 58-59

Valentina abban reménykedik, hogy Adriano el fog jönni érte.
Sofía és Eduardo meglátogatta Marianát. Sofía sírt, hogy az anyja megint elhagyja õt.
Victoria figyelmeztette Adrianot, hogy legyen óvatos Ivánnal, mert õ nem bízik benne. Adriano felhívta Rafaelt, aki közölte, hogy Valentina este elutazik. (Ez Raquel és Rafael csapdája.)
Miután Catalina Ramón hálószobájából jött ki, Karina megkérdezte, hogy lefeküdt-e vele. Ramón közölte, hogy nem.
Jorge megtalálta Blanca házában azt a felvételt, amelyen Fernanda azt állítja, hogy Adriano ölte meg Memot.
Clementének nem tetszik, hogy a lánya el akar vállni Cristóbaltól. Közli, hogy inkább mentse meg a házasságát.
Adrianot letartóztatják a repülõtéren.

Adriano hiába állítja, hogy õ ártatlan.
Rafaelnek nem örül annyira, hogy elárulta Adrianot.
Catalina arra jutott, hogy ad még egy esélyt Cristóbalnak és a házasságuknak.
Rafael éppen az ágyban volt Raquellel, amikor Victoria beállított (Raquel a hálószobában maradt). Victoria árulónak nevezte õt. Rafael nem akarta, hogy túl sokat beszéljen (úgy, hogy Raquel is hallja). Miután elment Victoria, Raquel megkérdezte tõle, hogy mi folyik közte és Victoria között.
Jorge hazament, hogy beszéljen a családjával a videofelvételrõl, de Edurado közli, hogy Adrianot letartóztatták Memo halála miatt.
Victoria beszélt a rendõrrel. Szerinte folytatni kell a nyomozást Raquel ellen.
Victoria beszélt Adrianoval. Eduardo is beállított.
A rendõrök elõvették a pap meggyilkolásának ügyét is. Doña Tita vallomást tett.
Raquelék megmutatták Victoriának azt a felvételt, amikor Adriano kijött Memo szobájából.
offtopic
handi99 2014 ápr. 03. - 22:51:52
(1630/2174)
Nincs mit! :)
1. Ana egy ápolónõ. Korábbról már ismerte õt Eduardo.
Eduardo rákérdezett az egyik cselédnél a telefonhívásokra. Így derült ki, hogy Raquel egy Ana nevû nõvel beszélt. Ezután Eduardo megnézte Raquel noteszét és megtalálta benne Ana Castro telefonszámát. Nincs jelentõsebb szerepe és szerintem nem is lesz.
2. Nem vagyok benne biztos, hogy Adriano tud Iván minden üzeltérõl.

LI 56
Raquelnek gyanús Victoria amnéziája.
Sofía hazament (miután az anyja elküldte). Otthon elmondta Cristóbalnak és Catalinának, hogy Marianát vki megütötte.
Adriano visszaemlékezése: Raquel bement a szobájába és rámászott Adrianora...
Mariana elment Rafaelhez (Rafael befészkelte magát Adriano házába) megcsókolta és megkérte, hogy utazzanak el együtt. Rafael nem ment bele, õ maradni akar.
Victoria megmutatta Socorronak a telefonjával készített képet Leticiáról. Kérdésére, hogy ki a nõ Socorro azt válaszolt, hogy Valentina.
Raquel elmondta Eduardonak, hogy Leticia a testvére (, de azt nem, hogy õ nem Leticia, hanm Valentina.)
Cristóbalék beköltöztek az új lakásukba. Éjjel Cristóbal, amikor azt hitte, hogy Catalina alszik, elment Marianához.
Iván egyik embere "elrabolta" Victoriát. Iván házába vitte és itt találkozott Adrianoval. Victoria elmondta neki, hogy Valentia él.
Adriano késsel támadt Raquelre. Eduardo pisztollyal a kezében jelent meg a szobában. Victoria megvédte Adrianot és így sikerült neki elmenekülni.
Adriano elmondta Rafaelnek, hogy Valentina él. Õ meg rögtön telefonált Raquelnek...
suxel 2014 ápr. 03. - 18:18:29
(1629/2174)
Huha nagyon, de nagyon szepen koszonom. Es majd a het maradek harom resze is erdekelne. Ketto kerdes vagy megjegyzes:

1, Ki az az Ana? A no, aki gondjat viseli Valentinanak?

2, Haha, ez az Ivan most meglepett. :D Erdekes, hogy Adrianonak van egy gazember haverja. Vajon nem tisztesseges uton gazdagodott meg? Ez az Ivanos szal nekem tok izgi, orulok neki.
offtopic
handi99 2014 ápr. 02. - 22:27:56 Előzmény suxel
(1628/2174)
LI 56
Eduardo Victoria szobájában töltötte az éjszakát.
Másnap:
Eduardo kiderítette, hogy Leticiához Ana segítségével juthatnak el. Eduardo és Victoria meglátogatta Anát, majd késõbb követték õt "Leticiához". Ana felhívta Raquelt, hogy Eduardo és a menyasszonya Leticiáról kérdezõsködik, ezért Raquel és Leonidas is elment abba a házba, ahol Leticiát rejtegették. Victoria titkos esküvõt javasolt Eduardonak.
Mariana lakása kész átjáróház volt. Elõbb Blanca ment el hozzá, majd Simona, végül Iván jelent meg nála. Iván "kellemesen elcsevegett" vele. Sofíának annyira nem tetszett a lila folt Mariana arcán.
Iván emberei elrabolták Adrianot. Kiderült, hogy ismerik egymást... és úgy néz ki, hogy Iván Adriano oldalán áll.
Catalina elment Ramónhoz. Karinán csak egy törülközõ volt...

Avance 57: Victoria egy "Leticiáról" készült képet mutat Adrianonak és Socorronak.
offtopic
handi99 2014 ápr. 01. - 22:09:10 Előzmény suxel
(1627/2174)
LI 55

Eduardo feleségül kérte Victoriát. V. megmondta, hogy nem mehet hozzá. Megkérte, hogy segítsen megtalálni Leticiát.
Adriano Raquelnél reklamált, azért, mert Eduardo börtönbe akarja juttatni. Raquel szerint a fia igazságos és meggyõzõdése, hogy Adriano bûnös. Adriano kérte, hogy állítsa le a fiát. Raquel közölte, hogy nem teheti, mert szerinte Eduardonak igaza van.
Catalina igyekszik segíteni Ramónnak és Jorgenak az árvaház ügyében.
Jorge elmondta Karinának, hogy feleségül veszi Simonát.
Eduardo kérlelte a nagyapját, hogy árulja el, hogy hol van Leticia.
Catalináék elmentek Adrianonohoz, hogy adjon pénzt az árvaháznak. Adriano megígérte, hogy segít nekik.
Blanca elszólta magát Domingo elõtt.
Catalina Eduardoval beszélgetett: szeretné bevonni Victoriát az árvaház részére szervezett teleton-akcióba. Catalina elmondta, hogy Adriano elutazik.
Adriano felkereste Marianat. Blancáról beszélt vele.
Melania szólt Raquelnek, hogy az egyik biztonsági õr látta Victoriát Socorro kocsijában.
Na, Mariana hozta a formáját. Elvitte Hugot Eduardo házába...
Eduardo nyomására a rendõrök elmentek Adriano házába. Adriano meglépett.
... és a vége: Blanca úgy döntött, hogy Edurado felesége szeretne lenni.
suxel 2014 márc. 29. - 12:48:46
(1626/2174)
Úgy látom ez az Ivan Montenegro nem egy Richie féle karakter lesz, aki 10 epizódonként egyszer felbukkan.
https://www.youtube.com/watch?v=LQMgm-xT6H4
suxel 2014 márc. 29. - 12:43:12
(1625/2174)
Na ez az 54. rész tetszett:
Raquel nem fél üzletelni Ivannal, pedig Mariana elmondta, mire kényszerítette anno Ivan õt a hájas pacákkal. Mariana nem hazudtolta meg magát és tovább nyomozott, és még célba is ért. A Ramonnál lelt fénykép alapján világossá vált a számára, hogy Blanca = Victoria, aki nem tudta tovább leplezni a kilétét a vörös elõtt. Ami viszont meglepett, ahogy viszonyult ezek után Rafaelhez, kezdem úgy érezni, hogy nem közömbös neki a férfi, s igazából félti. Látja õ is, hogy ez egy ketyegõ bomba, mert ha más is rájön erre a csalásra kõ kövön nem marad, pláne ha még Ivan Montenegro is központi alakká válik.

Handi megkérhetlek rá, hogy jövõ héten írnál rövid összefoglalókat nekem? Talán a hétfõi epizódot még elcsípem, de keddtõl péntekig mindenképpen szükséges lenne.

Elõre is köszi!
suxel 2014 márc. 28. - 23:42:06
(1624/2174)
Haha, jól éreztük, hogy nincs minden rendben, és Blanca tényleg emlékszik, felfedte magát Adrianonak.
Raquelt se nagyon értem mit akar, üzletel Ivannal, majd visszaemlékezik Richie lelövésére. Szól Rafaelnek, hogy Adriano börtönbe kell juttatni, s ráteszik a kezüket Rafa által a vagyonra, majd a végén felkeresi Marianat az Ivannal való üzlet végett. Úgy érzem, hogy sokat akar a szarka...
Hugo és Sofia majdnem lebuktatta Blanca=Victoriát Mariana elõtt, de a megmaradó kétségeket egy idõre Karina és Rafa eloszlatta. :)
suxel 2014 márc. 28. - 16:07:29
(1623/2174)
Haha, ugyanott. A gyógyszeres jelenetnél jutott nekem is eszembe, hogy csak teszi az agyát, hisz imposztornak eddig nagyon is bevált. :-)
handi99 2014 márc. 28. - 13:36:11
(1622/2174)
Szia! Némi keresés után: d@ilymotion.... a jútub tényleg hiányos...
A Cristóbal-Ramón jelentet én is bírtam. Tetszett volna, ha Catalina mindjárt faképnél hagyta volna Cristóbalt...
Blanca amnéziája: nekem az volt a benyomásom, hogy csak tetteti. Különösen annál a jelenetnél, amikor a gyógyszeres dobozokkal szórakozott.
suxel 2014 márc. 28. - 13:12:42 Előzmény handi99
(1621/2174)
Na lezavartam a részeket 52-ig rendesen tekerve. Megmondanád, hogy te hol nézed meg rendes verzióban? A youtube-n is
csak hiányosat lelek, online nézõs oldalakon is hiányoznak partok. :S :S Tiszta gáz lett így.

- Fernandaról továbbra sem tudunk semmit se, pedig engem érdekelne.
- Leticia szála se nagyon mozog a börtönben. Lehetne valami szöktetés vagy bármi.
- Az esküvõi bulin jó volt, hogy Ramon és Cristobal bemostak egymásnak, Catalina meg meg is bánta, hogy férjhez ment.
- Domingo nem úgy volt, hogy "halálos beteg"? Errõl mintha elfeledkeztek volna, makkegészségesnek mutatja magát.
Valahogy vártam, hogy Blanca amnéziás legyen.
- A Simonás dolgot elmondanád mi is volt pontosan? Próbáltam volna nézni, de ha 2* kb.8 perces rész kimaradt. :S :S Addig megvagyok, hogy Raquel adott neki pénzt, milliókat, hogy vetesse el a gyereket. A másik felét meg megkapja az összegnek, ha bebizonyítja, hogy nincs gyerek. Utána Jorge meglelte a csekket, számon kérte az anyján, Simona a nem létezõ gyereket el akarja vetetni, Jorge tiltakozik.....aztán nekem itt képszakadás és a következõ jelenet: Simona azt mondja Jorgenek, hogy vegye el. Most akkor nem az "abortusz" mellett döntött, s elég neki a pénz? Ebbõl nem jöhet ki sehogy sem jól. (OFF Amúgy ez így olyan semmilyen, tök átlátszó, hogy altatót rak a piájába és egymás mellett alszanak, s úgy hiteti el vele, hogy gyereke lesz tõle. Egy másik sorozatban láttam olyat a napokban, hogy olyan drogcuccot adtak egy csávónak, hogy az önkontrollját elveszítette, de cselekedett, cselekvésre késztették/"kényszerítették" az ágyban.)
- Ezt az Adrianos dolgot unom, hogy Eduardo egyszer támogatja, egyszer meg minden hájjal megken bûnözõnek hiszi.
- Richiet hamar kicsinálták, úgy érzem az Etapa Crucialban behoznak helyette egy még nagyobb kutyát, Ivan Montenegrot. Raquelt sem láttam még megijedni (sõt Bachot), de nem csodálkoztam rajta, mikor Ivan pár méterre tõle hidegvérrel lelõtte Richiet. Az elsõ találkozás jelenete tetszett Ivan és Raquel között, amikor Ivan az emeletrõl az üvegen keresztül nézte a lenn ácsorgó Raquelt. Mondjuk annyira nem sajnáltam Richiet, keveset szerepelt sajnos, mondjuk már Ivan is szimpatikus rögtön az elsõ jelene óta. Remélem belõle többet kapunk.
- Eduardo és Blanca kapcsolata továbbra sem érdekel, mondjuk azon baromira meglepõdnék, ha Blancanak valójában lennének emlékei. Mondjuk szerintem simán kitelne tõle.
offtopic
handi99 2014 márc. 27. - 20:04:25 Előzmény suxel
(1620/2174)
Vártam, hogy Catalina lemondja az esküvõt, de nem,... hozzáment Cristóbálhoz... pedig Ramón jobban illik hozzá.

LI 52: kinyírták a kedvencedet, Richiet.
suxel 2014 márc. 22. - 12:17:46
(1619/2174)
LI49: Azt hittem valami izgalmasabb esküvõ lesz.
-Simona elmondta Karinának, hogy õ gyereket vár Jorgetõl. Karina nem igazán hitt neki, volt pofon és hajcibálás is. Karina megkereste Jorget, aki azt mondta, lefeküdtek Simonaval, õ neki is járt egy pofon. Simona is megtudta, hogy Blanca kórházban van, meglátogatta.
-Jött az esküvõ. Nem maradt el, pedig a sorokban ott ült Ramon és Mariana is, pedig én számoltam valami izgire.
-Sofia úgy jutott el az esküvõre, hogy megszökött otthonról, Rafaelt felismerte, mint az elrablóját. Mariana, Rafael és Raquel válltig állították, hogy összekeveri a kislány valakivel, de Sofia erõsködött, s Eddie egyre inkább bizalmatlan az unokatesóval szemben.
-Az esküvõ után Simona beállított Marianahoz, hogy szerezzen neki pozitív terhességi tesztet, Sofia pedig hallotta. Remélem innentõl kezdve jó gyerek lesz.
suxel 2014 márc. 22. - 00:49:03
(1618/2174)
LI48: Túl sok minden nem történt, lehetett volna már az esküvõ is.
-Simona behülyítette Jorget, hogy gyereket vár tõle. Ezt komolyan gondolta?
-Mariananak bírói végzése van arról, hogy Sofiát nála legyen, s ezek után kezdõdhet a felügyeleti vita. Sofia megérdemelte. Nem csípem a kislányt.
-Eddie rajtakapja Rafaelt Victoria ágyánál.

Nem bánnám, ha az esküvõn lenne valami feszkó!
offtopic
handi99 2014 márc. 21. - 20:26:08 Előzmény suxel
(1617/2174)
"Vajon mi lesz Fernandaval? Szerintem nem ölik meg, úgy gondolom, hogy Valenina társaságát fogja élvezni."
Nem vennék rá mérget. Szerintem neki csak addig van esélye, amíg Raquel azt hiszi, hogy az õ segítségével megtalálhatja Blancát. Raquel nem fog tanúkat hagyni..., de remélem megmenekül.
offtopic
handi99 2014 márc. 21. - 20:22:26 Előzmény suxel
(1616/2174)
"Hát mit akar a telemundo? Vissza kérem a régi rendszert!!!!!!!"

Jó lenne... A honlapjukon egyik sorozatot sem lehet nézni innen. :S ... marad a jútub.
offtopic
handi99 2014 márc. 21. - 20:18:44 Előzmény Neli
(1615/2174)
Szia! Gyere gyakrabban! :)

EOP: meglepõen jó. A fordított felállás miatt egy kicsit más, mint az ECDD, de összességében korrekt novella.
Chocarro tetszene neked a romantikus hõsszerelmes szerepében. :D

Jeleneleg ott tartunk, hogy Mónica (Adriana Aguilar testébenm Mónica AAguilar néven) visszatért a Los Angeles-i házába. Csak a paranormális esetekkel foglalkozó barátnõje Selma (és annak barátja Esteban) tudja, hogy ki õ.
Mondjuk nem volt könnyû meggyõzni neki Selmát, hogy higgyen neki, de végül sikerült. Megvolt az elsõ csók közte és Gerardo között.

Na, akkor egy kis visszatekintõ:
Mónica és Adriana Mexikóvárosban találkozott, Mónica koncertje után. Adriana (lélekkeresõ) karkötõje Mónica kocsijában maradt. Mónicának ettõl kezdve látomásai lettek. A képek arra utaltak, hogy Adriana veszélyben van. Mónica felfogadott egy magánnyomozót, hogy keresse meg Adrianát. Adrianát Carlos "megölte". Mónicát Elena ölte meg. Mónica lelke Adriana testébe szállt.
Nem sokkal azután, hogy Mónica Adriana testében visszatért, Adriana fõnöke, Carlos elraboltatta õt. A teherautóban ismerte meg Valeriát és Maitét. Mindhárman egy bordélyba kerültek. Valeriát megverte Figueroa bíró. (Mónica korábbról ismerte a bírót.) Mónicát megerõszakolta Carlos. Mónica kezdettõl fogva el akart szökni. Végül felgyûjtotta a bordélyt, aztán a másik két lánnyal együtt elmenekült.
Carlos visszatért Mexikóba, ahol letartóztatták. Ugyanabba a börtönbe került, ahol Diego raboskodott. (Carlos megölette Adriana testvérét, Jacintot. A gyilkosságot Diegora kenték.) Diego Don Mario segítségével megszökött a börtönbõl és San Diegoba ment, hogy megkeresse Adrianát. Késõbb Los Angeles-be utazott. Lupe panziójába került, ahol Valeria és Maite is lakik.
Camila Figueroa bíróhoz fordult, hogy segítsen neki az anyja végrendelete ügyében. (Elena megsemmisítette a korábbit. Megsebesítette az ügyvédet, akit végül Gerardo lelõtt. Új végrendeletet készíttetek, viszont a végrendeleten az aláírás valódi.) Ernesto rájött a bíró gyenge pontjára. Tõrbe csalták a bírót és videot készítettek arról, amikor megver egy nõt.
Camila összejött Ricardoval.
Diego Gabriellel beszélgetett. Szóba került Mónica Serrano neve. Diego visszaemlékezett, hogy Adriana a kórházban azt mondta, hogy õ Mónica Serrano. Megtudta Mónica címét és a tegnapi rész végén megjelent a háznál. Mónica ekkor a temetõbe ment Emilianával. A sírnál ott volt Gerardo.