10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 15. - 14:11:30 10/10
(2154/2174)
folyt:

A némi pikantériát éreztem én is a Cathy - Miguel páros jeleneténél. Tetszett is.
Felicitas karakterét jól átvitték olyan igazi, gonosz villanaba, és nemcsak egy selejtes anya lett a végére. Õ és Lucia lettek kb az igazi fõgonoszok. Salma és Gabriel pedig jók lesznek a végére. Ez amúgy tök jó szerintem: Salma és Nicolás újra összejönnek, Gabriel megtalálta Miriamot magának, együtt készülnek a Corazon Valientére.
A vége meg nagyon tetszett, ahogy Valentina megállította Lucast a No somos hermanos táblával. Úgy szerettem azt a részt.

Avance:
- végre Lucas és Vale összehozzák az elsõ éjszakát. És az álomban, azok a gyerekek Angelica Vale kisfia és kislánya? Jól láttam én?
Márcsak Luciaval és Felicitassal kell leszámolni, valamint Diego memóriájának kell visszatérni, de ahogy láttam már megint isteni sugallata van, úgyhogy meglesz ez és happy ending. Azért nem volt rossz ez a sorozat
10/10
offtopic
harmadiksuxel 2017 ápr. 15. - 14:03:42 10/10
(2153/2174)
Miguelék olyan hülyék voltak, hogy megbíztak Damiánban, annyira egyértelmû volt, hogy elárulja õket.
Felicitas börtönös jelenete bejött egy cseppet, pláne, amikor Carlost és a rendõröket is fojtogatták a rácson keresztül. :D Felicitasnak kb ha nem lennének mellei, oldalazva ki is fért volna a rácsokon. :D
handi99 2017 ápr. 15. - 12:53:01 Előzmény harmadiksuxel
(2152/2174)
Az amnézia még kitart az utolsó részére. Adriana leütötte egy vázával Diegot, de nem múlt el az amnézia. Majd talán a 2. rész végi gázolástól.
... viszont a Lucas-Vale testvér-téma befejezõdött.

Pénteki mexikói 2 rész:

Gabriel leleplezi Lucíát: Vale a bekapcsolt telefonon keresztül hallja, hogy valójában milyen is a legjobb barátnõje.
Damián elmondja Lucíának, hogy Vale és a többiek már tudják az igazságot róla. Lucía bosszúra készül.
Quique még mindigi lelkes, de Carlos jobban szeretné, ha lassítanának.
Lucas sokért nem adná, ha adoptálták volna, de nem, õ Manuel fia. :D
Vale is megtudja, hogy Lucasszal testvérek.
Megérkezik Richard Ernesto (David Chocarro), valamint Isabel (Catherine Siachoque). Isabel és Justin Case jelenetének adott némi pikantériát, hogy Siachoque és Varoni házasok.
Felícitas megszökött a börtönbõl. Elsõként Eloísát veszi célba a kocsival, majd késõbb Adrianát és Diegot. Diego visszakapta a kórházi szobáját.
Családi napot tart Salma, Rodri és Nicolás.
Vale megtudja Nicolástól, hogy Don Titotól származik a hír, hogy õ és Quique Manuel Zubizarreta gyerekei. Vale felkeresi õt és Don Tito bevallja neki, hogy Vale az õ lánya. Papacíto kap egy nagy ölelést.
Miriamhoz beállít Gabriel a Miguel Valdezos szerkójában. Miriam elmondja neki a friss infót: Vale és Lucas nem testvérek.
Vale egy "Nem vagyunk testvérek" táblával állítja meg Lucast. Megcsókolják egymást... viszont már ott van Lucía és Damián tõlük nem messze.

Avance:
Felícitas fegyvert fog a Carlosra a liftben.
Újabb Corazón Valiente utalás: Fabiola Ferrara.
Salmita Nicolásszal csókolózik.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 14. - 16:00:22 10/10
(2151/2174)
Csak az az egy dolog vigasztal az amnéziánál és a testvérségnél is, hogy csak 3 rész van hátra, és nem 50, és nem errõl szólt az egész második felvonása a sorozatnak. Ezt már így kibírjuk.

- Az epizódokban Adriana és Diego vitték a prímet. Meglettem volna én is amnézia nélkül, elég lett volna, hogy isteni sugallatra eltávolodik a nõi nemtõl és a nemi élettõl Diego. Adriana mókás volt, ahogy felkínálta magát neki. A hasonlatod meg Józsefre és Potifárnéra nagyon ha-ha-ha. De tényleg!! :D :D :D
- Carlos és Lucas nem repestek, de Quique majd elszállt. :D :D Ahogy letérdepelt Lucas elé és kérte a bocsánatát, meg amikor felkapta. Lehet erre a Quiquere haragudni? Felvetõdik bennem a kérdés, miért nem Valentinával csináltak DNS-tesztet, hát egy hajszálat nem lett volna nehéz becserkészni tõle, de csak 3 rész, úgyhogy nem húzzák sokáig. És vajon, hogy jönnek rá, hogy nem tesók Valentinával? Netán Mamita feltámad? Vagy Tito talál valami bizonyítékot, hogy van egy utódja Mamitatól, és elõször lefuttatja a tesztet Quiquere, majd nem lesz jó, és végül Vale lesz a nyertes? Mindenesetre érdekel, hogy fog kiderülni.
- Salma királysága is csak pünkösdi lesz. Várom, hogy koppanjon, remélem a pénteki epizód második felében összehozzák.
- Luciat ideje leleplezni. Amúgy szerintem majd el fog menekülni, valakit foglyul fog ejteni, mondjuk Tomast, de a végén lefülelik a zsaruk. Mehet majd Felicitas mellé a dutyiba. Valahogy én még beleírnám azt is, hogy Lucas lesz a nap hõse, mert õ menti meg a fiát vagy ilyesmi.
handi99 2017 ápr. 14. - 14:33:16
(2150/2174)
Mexikó csütörtöki két rész:

Diego magához tért a baleset után, de amnéziás (hogy ezt nem tudták volna kihagyni!) lett. Teljesen megváltozott: pap szeretne lenni. Adriana el akarta csábítani Diegot, de õ ellenállt. :D Menekült, mint József a Potifárné elõl.
Lucas és Quique DNS-tesztet végeztetett, amelyenek eredménye pozitív: testvérek. Carlos nem repesett a boldogságtól ettõl a hírtõl. Mondjuk Lucas sem...
Salma Nicolástól tudta meg, hogy Lucas soha sem lehet együtt Valéval, mert testvérek.
Miriam meghallotta, hogy Gabriel Vale meggyilkolásáról beszél valakivel telefonon. Természetesen futott a hírrel Valéhoz. A tettestárs Lucía, persze ott volt mögötte..., de ugye õ még nem leplezõdött le.
Újabb CV-utalások: Miguel Valdez (Gabriel Porras) és Jesús Matamoros (Miguel Varoni).

Elõzetes: Vale is megtudja, hogy Lucas a testvére.
Gabriel leleplezi Lucíát.
... és jön David Chocarro, mint Richard Ernesto. :)
handi99 2017 ápr. 13. - 23:39:44
(2149/2174)
Sokkal jobb volt. :) ... és az elõzetes is tetszet: Miguel Valdez különösen ;)
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 13. - 22:38:47 10/10
(2148/2174)
Csütörtöki epizód már véget ért a mekkáknál. Most olvasom, hogy még mind a kettõ epizódban továbbra is azt hiszik a fõhõsök, hogy tesók, úgyhogy az utolsó 3 részre marad a leleplezése a csalfa Mamitanak, vagy Tito tudott rosszul valamit. Na odalettek a számomra olyan kedves Vale-Lucas jelenetek, úgyis túl sokat kaptam belõlük a szerdai epizódokban. :P Majd pénteken. :P

Basszus azt is most olvasom, hogy Justin Case nagy szerelmét, Richard Ernestont pedig David Chocarro játssza. :D :D :D
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 13. - 20:57:38 10/10
(2147/2174)
La Fan szerda 04.12 - voltak jó részei a 2 epizódnak. Nem kevés. Jobban tetszett, mint a keddi.

- VaLuLocasék megmentik a gázmérgezéstõl Valentinát és Lucast.
- Miriam és Gabriel "összejönnek". Én várom, hogy Porras megjavuljon a sorozat végére. Szeretném õket együtt. Csak az a hülye Lucia nagyon befolyásolja.
- Salma kitálal a sajtónak arról, hogy Lucas homoszexuális. Justin jajjveszékel, tönkretették az esélyeit Richard Ernestonál.
- Paloma lebuktatja Felicitast, akit letartóztatnak a rendõrök.
- VaLuLocasék "elrabolják" Rodrigot, hogy kényszerítsék Salmat arra, hogy vonja vissza a Lucasra tett állításait. Eközben Rodrigo élvezi a jócsajok társaságait. Salma hazudik mlg egyet: gyereket vár Lucastól.
- Carrizo megpróbálja felszedni Valét. Lucas rajtakapja, és azt követeli a VaLuLucasoktól, hogy rabolják el Carrizot. De õk lehet, hogy VaCaLocasok lesznek ezentúl, ha már Lucas és Vale nem lehetnek együtt Salma babája miatt.
- Lucas felvásárolja kb. az összes terhességi tesztet a városban, kiderüljön tényleg terhes-e Salma. Salmanak nem kell pisilnie, ezért Lucas vízzel itatja, jóhogy nem kap vízmérgezést a nõ. Eredmény: bepisil. Majd kiderül nem vár babát.
- Lucast rögvest le akar feküdni Valentinával, de õ romantikusabb körülményeket akar. Mindezalatt Don Tito elmondja Quiquenek, hogy az apja, Manuel Zubizarreta volt. Quique meg van gyõzõdve Mamita egyenes jellemérõl, így Vale apja is MZ-nak kell lennie. Még idõben megszakítja Lucas és Valetina romantikus légyottját azzal, hogy testvérek. Ez amúgy poén, hogy Quique, Lucas és Carlos testvérek. Valamiért azonban úgy érzem, hogy Vale apja Don Tito lesz. Ahogy megismerte Mamitat, Papitot is megismeri a végére szerintem. Õ lesz az, aki maffiózó felmenõkkel rendelkezik.

Avance:
- Újabb CV-elem. Gabriel már Miguel Valdez szerepére próbál.
- Fogom a fejem: Diego isteni sugallatra pap szeretne lenni.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 12. - 22:43:23 10/10
(2146/2174)
Úgy érzem az ultimos capitulosokba mindent bele akarnak szuszakolni, ami a telenovella klisékbõl még kimaradt:

- Salma miente que esta embarazada para separar a Lucas y Vale.

Hétfõn finálé: https://twitter.com/GalaTVMex/status/852197340228308995

- Lucas se entera que Vale es su hermana.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 11. - 21:42:39 10/10
(2145/2174)
Egy biztos: a héten dupla részekkel megy végig a sorozat és április 17-én lesz a záró része. Az már csak 1 órás lesz, mivel délután 2-kor kezdik az El Cuerpo del Deseo-t (Második élet, bár te úgy is tudod ;) ) a Gala Tv-n. Így nálam 125 rész.
De én is 120/121-rõl tudtam.
offtopic
handi99 2017 ápr. 11. - 20:18:34
(2144/2174)
:D ... és az elõzetes még jobb. Berakják õket az ágyba és a képet elküldik Salmitáéknak. Eloísa számára nem olyan tragikus a kép, mint Salma v. Gabriel számára :)
handi99 2017 ápr. 11. - 20:13:09 Előzmény harmadiksuxel
(2143/2174)
04.12-rõl volt szó korábban. Egyébként 120 vagy 121 részes a sorozat?
offtopic
handi99 2017 ápr. 11. - 19:59:46 Előzmény harmadiksuxel
(2142/2174)
Az a jelenet nekem is nagyon tetszett. :D
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 11. - 12:25:22 10/10
(2141/2174)
Végül is dupla részek mennek.

A VaLuLocasok következõ akcióját megint csak imádtam: Lucast és Valentinát kloroform segítségével elrabolják, majd összekötözik õket. Lucas nem veheti el Salmat, Vale nem lehet Gabriel felesége. Gabriel és Salma pánikol, hol a menyasszony, hol a võlegény. Megérdemelnék amúgy egymást, nekik kellene összeházasodni. Amúgy melyik sorozatban volt már négy esküvõje a fõhõsnõnek, emlékezeteim ha nem csalnak, én még ilyet nem láttam, és biza szerintem lesz egy ötödik is a végén. Több, mint mókás ez a sorozat. :P

Adriana - Paloma: ahogy látom az elõzetesbõl, Paloma kezd megtisztulni, és rendbe jön a feje. Kíváncsi vagyok, kivel és miféle tartozást akar rendezni? Csak nem véletlen a tesójával, Felicitassal? Õ lett volna, aki miatt megõrült, vagy õ csukatta be? Adriana meg kezd bedilizni? Vagyis azt hiszi...érdekes, érdekes.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 09. - 22:58:59 10/10
(2140/2174)
Nem úgy volt, hogy 12-én van vége a La Fannak? és akkor megvan a 120.
Erre most olvasom: Sabíamos que estaba cerca, pero no deja de ser triste... #FinalLaFanMX Lunes 17/04
Tehát még van 12 rész? Vagy az utolsó héten csak 1 részt adnak belõle, és így 120?
Mert én beszámoztam rendesen magamnak a részeket, és hivatalosan mindenféle kihagyás nélkül a 114. rész ment le utoljára.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 09. - 22:47:59 10/10
(2139/2174)
Hát itt õrülök meg! Most jutottam el odáig, hogy lássam, miféle kilépõt írtak Willynek. Ez mi volt?! Hogy ez mennyire szép volt!
Kit hoztak be a történetbe? Sammy Navarrot! Azért jó, hogy nem szemtõl szemben álltak Adriana Zubizarretával.

Istenem, az a legjobb két sor: de az egész ütött. Elég volt meghallani Sammy hangját a túloldalon.
<3 <3 <3 <3 <3 <3
- Vuelve, Castillo!
- Vuelvo, mi Navarro!
<3 <3 <3 <3 <3 <3

A legjobb mellékszálat a sorozat egésze alatt a Willys részek képezték.
És ezt nem látják a Mundósok, hogy ez mennyire gáz!
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 09. - 00:16:27 10/10
(2138/2174)
Még egy kis körítés lemaradt.

Rodri mikor Tomassal beszélgetett a sorozat elején, és hogy egyikõjük sem szereti Lucast. Rodri megjegyezte: akárhányszor ment hozzájuk, neki még csak egy cukorkát sem vitt Lucas. :D :D :D

Nem szoktam szeretni a gyerekszereplõket, mert általában hisztisek, mindig csak bekavarnak, lásd La impostora: gyûlöltem a kisfiút meg a kislányt. Addig itt nagyon normálisak szerintem. Tomas is jogosan szemét az elején Lucassal, már ha lehet használni a szemét jelzõt, megérdemelte.

Egy tök cuki jelenet még, ez is Tomashoz meg Lucashoz köthetõ. 2. évad elsõ része. Kint izgulnak a focipályán Tomasos pólóban Vale, Gabriel, Natalia, Carlos és Eloisa. A pályán egyszer megjelenik egy nagy kutyajelmezes alak, produkálja magát, majd odamegy Tomashoz, lekapja a kutyafejet magáról: soy yo, Tomi...tu papa. Zseniális volt szerintem. Ebbõl még csináltam kollázst is.

Kivágott jelenetek a mundón: amit az elõbb írtam Tomi és a plüssmackó ajándékba. Nem sokkal utána volt ugyanabban a részben, hogy Felicitas táncot lejt a Zubizarreta vállalatnál testszínû ruhában. Na az sem volt semmi, azért hagytak ki jócskán ezt azt.
10/10
offtopic
harmadiksuxel 2017 ápr. 09. - 00:05:43 10/10
(2137/2174)
Tomas zseniális. Nagyon bírom a kissrácot, de Rodrit is csípem, bár Tomy a nagyobb forma.
Errõl a jelenetrõl hirtelen az ugrott be, amikor Tomas megszökik otthonról Lucas miatt. Majd megtalálják, Lucas próbál közeledni hozzá, és vesz neki ajándékot. Az ajándék tárgyát pedig a Mundos verzióból szépen kivágták. Na mi volt az ajándéktatyóban?! Hát egy plüssmackó! Tomas megszólal: Crees que soy un bebe? :D :D :D Lucas: No, pero eres un niño. Valentina meg a fejéhez kap. :D :D :D Vale azért csak megszólal: Ajj, Tomas, mit szokás mondani, ha ajándékot kapsz valakitõl? Tomas: amikor ilyen ajándékot hoznak, arra semmit se. :D :D :D
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 08. - 23:49:52 10/10
(2136/2174)
Szia!

Ha már gyilkosságok: Lucas attól tart, hogy Lucia meg akarja ölni, és egy hajkefével védekezik, majd letérdepel, de elõtte gyorsan tesz egy kispárnát a térdei alá. Ennél megint, ááááá :D :D :D

Ezerszer megnéztem kb a Willy - Adri jeleneteket. Amúgy szerintem sokak kedvére tett ezzel Marcela, hogy beleírta, jó volt ez a sorozatban sorozat jellegû történet. És pont elég is volt, ha tovább marad, vagy korábban írja bele a történetbe még a nézõk elpártoltak volna Diegotól.
Ma megint tekergettem a részeket, egy korábbi epizódban, amikor Adriana a diliházban van, felébred, Diego mellette, és pókokat lát Diego Castro pedig próbálja lecsapkodni õket, hogy megnyugtassa a szerelmét, de csak még nagyobb káoszt csinál. Az is annyira vicces volt nekem.

Angelica Maria maradhatott volna még a maffiózó mamita szerepében. Mindent gondoltam csak arra nem, hogy a mami is maffiózó, és akkor a sok maffiózó megjelenik a temetésen. Ott ücsörögtek a székeken, annyira komolyan vehetetlen szürreális jelenetsor volt az is. Ezért tetszik egyébként, mert hihetetlen miket írtak bele.

VaLuLocasok támadása Gabriel ellen, ilyen a világon nincs. :D

Corazones Robados = Abismo de pasion copy. Bizony így van. Azt a sorozatot végignéztem, egyszer nézhetõ, semmi több. Az egyik Boyer-fanatikus barátom szerint olcsóbb a poszter, de jobb minõségû, mert Mark Tacher nincs rajta, mint az Abismoén, hahaha.

Nem tudom, nem ismertem eddig ezt a cosmonovelas oldalt. Próbáld meg a tusnovelas.net-en. Ott fenn van az összes rész, kb. onnan töltöttem le mind a 114-et normál számozás szerint. Hm..hm...aztán ha meglesz a 120, mert szerdán ugye finálé, ha jól tudom, akkor írom ki a sorozatot DVD-re, mert ezt is nagyon csíptem, mint a Bajo El Mismo Cielot.
offtopic
handi99 2017 ápr. 08. - 23:33:00
(2135/2174)